Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kaics


Kaics
tag

Néhány képet még mellékelhettél volna.

(#52) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Még egy mérés, ha nem baj, hogy teleszemetelem a topikodat: :B

DX10-ben, DX10.1 letiltva, Catalyst AI speciálisra állítva:

0 AA-val:

Benchmark Started on Sun Mar 29 14:15:31 2009

Adapter name: ATI Radeon HD 4800 Series
DirectX Mode: 10.0
Resolution: 1600x1200
Model Detail: High
Texture Detail: High
AA Samples: 1
Shadow Detail: High
FX Detail: High
Benchmark Finished - MinFPS: 19.475531, MaxFPS: 144.844421, AvgFPS: 37.57255

8x AA-val:

Benchmark Started on Sun Mar 29 14:17:48 2009

Adapter name: ATI Radeon HD 4800 Series
DirectX Mode: 10.0
Resolution: 1600x1200
Model Detail: High
Texture Detail: High
AA Samples: 8
Shadow Detail: High
FX Detail: High
Benchmark Finished - MinFPS: 17.437275, MaxFPS: 153.070129, AvgFPS: 33.242313

(#53) AMD_ok válasza Kaics (#51) üzenetére


AMD_ok
őstag

itt megtalálsz mindent róla

(#54) Kaics válasza AMD_ok (#53) üzenetére


Kaics
tag

Köszi!

Azért írtam, mert pofásabb lett volna egy-egy képpel szemléltetni a képminőséget.

(#55) AMD_ok válasza AMD_ok (#52) üzenetére


AMD_ok
őstag

Az utolsó mérés: egy kis húzott eredmény (GPU : 800 MHz, Mem : 1000 (4000) MHz

Benchmark Started on Sun Mar 29 15:10:58 2009

Adapter name: ATI Radeon HD 4800 Series
DirectX Mode: 10.1
Resolution: 1600x1200
Model Detail: High
Texture Detail: High
AA Samples: 8
Shadow Detail: High
FX Detail: High
Benchmark Finished - MinFPS: 19.087511, MaxFPS: 149.157440, AvgFPS: 43.355003

(#56) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Én megnéztem ezt a Stormrise-t, Vista 64 alatt, pont egy 4870-en, és a játék olyan ronda, mint valami 4-5 éves játék. Ha ez a DX10, akkor kösz nem kell, mert ennél szebb játékokra is emlékszem, még a 8.1 idejéből is...

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#57) Sanyix


Sanyix
őstag

jaj hát kedves nvidia fanok, a a dx10.1-nek ugye "semmi értelme", csak úgy véletlenül veri egy 4870-is a gtx280-at :DDD

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#58) Kaics válasza Sanyix (#57) üzenetére


Kaics
tag

Jessz! :C

(#59) TazLeacher válasza Sanyix (#57) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Még szerencse, hogy aki kipróbálta a játékot, az azt mondta, hogy sz@r. Szóval Te játsz ezzel, én meg játszom a mardék pár ezer játékkal. :DDD

Egyébként tök véletlenségből beolvastam a "baráti körötökbe" ma először. Látom nagyon szeretsz dikert indulatokat kelteni, és direkt ilyen hsz-eket generálni, mint ez is. (De vehetjük a direkte provokáló aláírásodat). Pont az ilyen embereknek, mint Te, teljesen mind1, hogy mi van, csak be lehessen szólni. Grat! Mi büszkék vagyunk rád! Lehet az ilyen emberek miatt alakult ki itt is az a kép, hogy az Atifan-oknak mániájuk a kötekedés? :U
-Üdv a Zöld oldal

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#60) gbors válasza Kaics (#51) üzenetére


gbors
nagyúr

nem sok értelme lett volna - az állóképek nagyon nem adják vissza a világ atmoszféráját :(

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#61) rumkola válasza Sanyix (#57) üzenetére


rumkola
veterán

széép játééék, jóó játéék
ki a király?
:DDD

(#62) AMD_ok válasza gbors (#60) üzenetére


AMD_ok
őstag

:K

(#63) Cyberpunk válasza Sanyix (#57) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jaj most hova legyek :Y Már dobom is ki a gépből ezt az elavult sz@r nV-t ;]
De ha te nagyon oda vagy ettől a játéktól akkor játssz csak szépen vele DX10.1-el. Én inkább maradok a többi jó szép kis nV-re optimalizált játéknál :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#64) Sanyix válasza TazLeacher (#59) üzenetére


Sanyix
őstag

teljesen mindegy milyen a játék, bemutatta mennyire "értelmetlen" :)
És ezután már gyakran ilyen "értelmetlenül" dx10.1-et használó játékok jönnek.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#65) Sanyix válasza TazLeacher (#59) üzenetére


Sanyix
őstag

Az aláírásom azt provokálja, akire illik :) mint ahogy minden provokációm.
Igen, tényleg szeretem provokálni azt akit lehet.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#66) TazLeacher válasza Sanyix (#64) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tehát tejesen mind1 milyen játék. Akkor én meg azt mondom Crysis. Szebb, jobb, nV-n jobban fut. Ergo ugy sz@r a radeonod, ahogy van. Hiszen teljesen mind1 milyen játék.

Ezek szerint, ha írok egy olyan játékot, amibe mondjuk 1 kockával kell a másik kockát arréb lökni, és nVidian 1975FPS, Radeonon meg csak 987FPS, akkor majd jól röhöghetek a markomban, hiszen tök mind1 milyen játék, a lényeg, hogy az én kártyámon jobban megy, mint a tieden?

Mert (végre!!! 2007 óta) sikerült ismét találni 1 db olyan játékot, ami jobban megy Radeonon. Elhiszem, hogy tiszta sz@r lehet, hogy a játékok kb. 99% nV-n jobban fut. Nekem is fájna, ha allandóan azt hallgatnám, hogy majd, meg egyszer, meg jövőre, meg innentől, és akkor...benne áll a pénzed valamiben, ami MAJD egyszer jobb lesz, NÉHÁNY játékban, mint a konkures cég kártyái, de ezért nem a másikat kellene csesztetni. Elhiszem, hogy fáj az élet, megkeseredtél, tényleg rosz lehet (nem mondom, hogy sajnállak), de azt legalább jó látni, hogy ilyen kis erős közösségetek van, hogy kijön egy játék, ami végre jobban megy egy radeonon, és összegyűlik Aprajafalva teljes népsége, hogy ezt "megünnepelje". Persze, ez neked nagy szó, hiszen idestova 2 év hitegetés áll mögötte...nekem nem nagy szó, mert én megszoktam, hogy a zöld út "jobban csúszik", és nam, mint nap jönnek ki olyan játékok, amik jobban mennek az nV karikon.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#67) Cyberpunk válasza Sanyix (#64) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Álmodozunk csak ;]
Hiba én mindig azt mondom hogy amíg a másik tábor nem támogatja ugyan azt a technológiát addig veszett fejsze nyele. Ha megnézed ugyan ez a helyzet a PhysX-el is, megmondták a fejlesztők is hogy amíg az nV a CUDA-hoz köti addig nem nagyon fog elterjedni, habár nem rossz :K Szóval hasonló a helyzet a DX-eknél is, pláne hogy egyre inkább afelé hajlanak hogy szakítanak a Microsoft-féle DX-el.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#68) cizoe válasza TazLeacher (#66) üzenetére


cizoe
őstag

Azért a Crysis sem egy húderemek játék a grafikát leszámítva... Nálam pl uninstall lett a végigjátszás után rögtön. Nem egy nagy durranás.

(#69) rumkola válasza cizoe (#68) üzenetére


rumkola
veterán

én nagyon nagy crysis fikázó voltam, aztán egyszer kipróbáltam olyan gépen aminek nem volt gond a high....

ez után szégyeltem is magam azért, mert 10 perc játék után ítéletet mondtam felette
nálam simán az év játéka, a warhead-ról nem is beszélve

nálam etalon lett

(#70) TazLeacher válasza cizoe (#68) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem a Crysis a lényeg, az csak 1 az ezerből. Ha nem is nagy játék, grafikailag ott van. Ergo, amit erről a játékról tudok (én nem próbáltam), a Crysis már lealázta. Pedig az nem egy "húderemek játék", de még az is jobb, mint ez...pedig csak egy "béna nvbérenc" játék.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#71) marcus.fenix


marcus.fenix
aktív tag

Néha olyan jó röhögni az idióta gyerekes fanboyokon, legyen az nV vagy AMD buzi! ;]
Normális ember úgyis mindíg azt veszi, ami az adott időben a legjobb ár/teljesítmény mutatóval rendelkezik, és persze amit a pénztárcája még megenged. Meg amihez épp kurvakönnyen hozzájut. Ezért is van hogy az elmúlt jópár évben volt legalább 8 ATI és legalább 8 nVidia kártyám, és majdnem mindegyiket szerettem is, és ez elmondható az Intel és AMD procik váltakozására is a gépeimben. Intel, AMD, nVidia stb. mind ott vannak a toppon, és néha hibáznak is ahogy bárki más. Ez az nV ATi hadakozás már kezd olyanná válni, mint a Fidesz fanok vs. MSZP fanok, és a résztvevői is legalább annyira szánalmasak. :(((

[ Szerkesztve ]

Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

(#72) sz0k3e_ válasza marcus.fenix (#71) üzenetére


sz0k3e_
aktív tag

Ott a pont! Szinte ugyanezt akartam leírni, csak úgy gondoltam, hogy felesleges, mert aztán mind2 fél rámugrik, h én meg hülye vagyok és blablabla, meg amúgy se fog változni semmi. A hasonlatod is megfordult a fejemben, tényleg vicces, hogy egyesek miken képesek vitázni és kígyót békát kiabálni a vélt vagy valós másik "táborba tartózónak". Mondjuk legalább nevetni lehet rajta :))

szerk: hogy on is legyek, köszönjük az írást, én speciel a DX9->DX10 váltás során tapasztalt 0 gyorsulás (sőt, sok helyen lassulás) után nem hittem volna, hogy egy másik DX verziótól ennyire meglódulhat az fps számláló :)

[ Szerkesztve ]

"What next in the parade of constant obstacles?"

(#73) tzsolesz válasza sz0k3e_ (#72) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez a DX10.1 lényege, hogy gyorsabb legyen mint a DX9. :)

(#74) gV


gV
őstag

A játék megjelenése előtt már hetekkel nagyban folyt az ilyenkor megszokott széles spektrumú pletykaáradat - volt, aki már azt rebesgette, hogy a geometry shader kódok intenzív használata miatt a GeForce kártyákon játszhatatlan lesz a játék.

asszem Abu is irta h a GS már nem gond a GT200-nak csak túlzottan sok tranyóba került a dolog, szal itt a korábbi gf-ekel, pl a g80-al lenne érdekes ez
megnézném én is, de csak ezért nem veszem meg a beépített benchmark meg külön nem letölthető

(#75) gbors válasza gV (#74) üzenetére


gbors
nagyúr

9600GT-n elég siralmasan fut - de amikor eljutok odáig, a site-omon lesz 9800GT és 9800GTX+ teszt is, az töbet el fog árulni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#76) Sanyix válasza TazLeacher (#66) üzenetére


Sanyix
őstag

Megmondom. A crysis egy rakás szar mellesleg, halál unalom.
Azt is megmondom, hogy gondjaid vannak az szövegértelmezéssel, hiszen egy szót sem értettél meg belőle :)

Megmondom azt is, hogy az a 99% jóval kevesebb, és egyre gyorsabban csökken.

Milyen nap mint nap nv-n jobban menő játékok jönnek ki? :D az egy éve/fél éve kijött 4 éve fejleszteni kezdett játékokra gondolsz?

A lényeg meg főleg nem az volt, hogy melyik gyorsabb min, és milyen, hanem az, hogy mekkora IDIÓTÁK azok az nv fanok akik verik magukat, hogy fú de bizony a dx10 meg a 10.1 milyen értelmetlen. Ez volt a lényeg. Te ilyen vagy nyilván, mivel magadra vetted :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#77) Sanyix válasza Cyberpunk (#67) üzenetére


Sanyix
őstag

Nincs itt álom, mostanában már nemnagyon fog nem dx10 alapú játék megjelenni, és persze dx10.1 támogatás is lesz bennük.

"Szóval hasonló a helyzet a DX-eknél is, pláne hogy egyre inkább afelé hajlanak hogy szakítanak a Microsoft-féle DX-el."

Jaj megint megmagyarázod a frankót, miért is nincs értelme fejlődni.

Megsúgom, a folytatás, a szoftveres render olyan 2015 környékén kezdhet elterjedni (mivel addig nem is lesz rá hardver), addig bőven marad a dx...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#78) D1Rect


D1Rect
félisten

Nagyon jó írás grat. :R

(#79) whiz válasza Sanyix (#76) üzenetére


whiz
aktív tag

"mekkora IDIÓTÁK azok az nv fanok"

Jó lenne egyszer végigolvasni úgy egy nv-s/amd-s topicot, hogy ilyen hsz-ek nincsenek... véleményt nem csak vérfanboy stílusban lehet mondani. Idióták mindkét oldalon vannak, de nem kéne ezt végre befejezni? :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#80) Cyberpunk válasza Sanyix (#77) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen mostanában már nem nagyon fognak DX9 alapú játékok jönni. Azért a GT200 az simán megbirkózik a DX10-es kóddal (a 10.1 az más tészta). De a DX11 megjelenésével erre se lesz gond. Most fog jönni az a duma hogy GT300 csak álmaimban létezik (bár ez egyenlőre igaz :DDD ) de viszont semmi sem állítja az ellenkezőjét sem :K Szóval lesz még itt kérem szépen meglepi ;]
Nem kell megmagyarázni nekem hogy mikor jön a szoftveres render, már akár menyire is hihetetlen hallottam róla. Hardver meg jön rá hamarabb is a Larabee, bár igaz hogy az még nem lesz eget rengető cucc.

[OFF]Te azt állítod hogy menyire idióták az nV fanboy-ok, hát azért rátok ATI fan-okra is igaz ez. Amúgy is ki kezdte itt a flame keltést? Megsúgom nem én az biztos, de az arrogáns hozzá szólást nem lehetett figyelmen kívül hagyni.

Tudom fárasztó a fanboy-ozás én legalábbis nem tartom magam annak, csak le írom a véleményemet ;] És aki megnézi a hozzá szólásaimat az láthatja is hogy nálam nem fordul elő hogy, direkt neki állok kötekedni a másik tábor képviselőivel. Csak néha muszáj ;] [/OFF]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#81) cizoe válasza Cyberpunk (#80) üzenetére


cizoe
őstag

A helyzet hamarosan (201x-ig) a következő lesz. Lesz egy atomdurva Mustang GT-d (nv), ami hasít mint a bika, óriási motorral, stb. Haverodnak van egy lesz egy senkiházi Mitsubishije (radeon). Na szóval mész a sztrádán a spannal, nyomjátok mint egy őrült, 4esben még simán gyosulod, alázod a pályán, de amint 5ösbe kapcsoltok, feltör a Mitsubishi, és mielőtt még a nap lemenne, beér a naplementés célvonalhoz. Te meg késő este kullogsz be a Mustanggal.

Remélem jó hasonlat volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#82) Raymond


Raymond
félisten

DX10.1 ide vagy oda, a Eurogamer-en 3/10-et kapott a jatek. Nem egy fonyeremeny.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#83) cizoe válasza Raymond (#82) üzenetére


cizoe
őstag

Szerintem se egy remekmű, sőt idegességemben nem bírtam 30 percnél tovább vele. A tendenciát kell lesni, (lásd HAWX). Egyik első fecske (kicsit megkésve), talán lesz még itt jó, játszahtó gém is hasonló alapokon. (dio3? dx10.1? pl). :U

(#84) ambrus14


ambrus14
tag

Jó kis teszt! Grat! :R

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#85) Cyberpunk válasza cizoe (#81) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó kis hasonlat :C De mi van ha az nV is elő rukkol az újabb fejlesztésekkel :U Tudom azt mondják hogy kivonul a VGA piacról, de mi van ha nem? Hogy a te hasonlatoddal éljek ötödik padló + nitro ;]
Egyébként ha hiszitek ha nem én sem vagyok elvakult fan volt nekem Radeonom is pl: egy X1950Pro jó volt az. Sőt sokáig szemeztem egy HD4870X2-vel is, csak aztán maradt a jelenlegi monitorom és úgy voltam vele nem kell az úgysem tudnám kihasználni. Az nV meg megbízható stabil általában nincs gond a driverekkel sem :U és elég rendesen tuningolható. Ezért döntöttem a GTX260 mellett. De most lehet hogy rácseszek mert veszek monitort egy Samu 2494HS-t és hát natívban már azért kompromisszumok kellenek. Na de mindegy ha meg netán elterjedne a DX10.1 addigra meg már úgy is másik kártyám lesz, persze DX11-es :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86) cizoe válasza Cyberpunk (#85) üzenetére


cizoe
őstag

Egyáltalán nem rossz döntés egy gtx 260 (216) mondom ezt annak ellenére, hogy picit elfogult vagyok. A bibi annyi, hogy szeretek a dolgok mögé látni. Ezért nem vagyok pl intel párti sem, tudva milyen hátterű a cég. Na és itt jön az, hogy szimpátia. Mindenkinek van egy kedvence, de marketingszimpátiában egyértelmű melyik oldal a korrektebb manapság. Off vége, a teszt zsír, semmi flémet nem akartam kezdeni/foltatni, remélem nem is sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

(#87) gbors


gbors
nagyúr

Update: lemértem egy igazi 4870-nel a játékot, néhány % pluszt hozott. Ill. beletettem a GTX285-ös eredményeket is.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#88) Abu85 válasza gbors (#87) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Tenk ju ... :R

Készülj, mert nyár elején jön a köv. DX10 only cím. :DD Egyelőre ennyit mondhatok. :))

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#89) AMD_ok válasza gbors (#87) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ezek ugye átlag fps-ek? A beépített bench-el mérted?

(#90) cizoe válasza Abu85 (#88) üzenetére


cizoe
őstag

Abu: Csak úgy offban: Diablo3ról és Starcraft 2-ről mit tudsz? Voltak pletykák (és ez a hivatalos press release) a 10.1-ről a játék (konkrétan a dio3) kapcsán még kb egy éve. Erről nincs valami kis aktuálisabb infód?

[ Szerkesztve ]

(#91) Raymond válasza cizoe (#83) üzenetére


Raymond
félisten

A HAWX demo nekem bejott, majd meglesz a full ha vegre befejeztem azokat amik itt felhalmozodtak :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92) gbors válasza AMD_ok (#89) üzenetére


gbors
nagyúr

a) igen b) igen :)

Abu: nyár elején? várom szeretettel, bár addig még nagyon sok víz lefolyik am Donau...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#93) AMD_ok válasza gbors (#92) üzenetére


AMD_ok
őstag

Akkor nagyon közel jár egymáshoz az eredményünk, ezek szerint itt sem dob sokat a 4 magos proci :(

(#94) gbors válasza AMD_ok (#93) üzenetére


gbors
nagyúr

nálam 95-100 fps között kezd erősen érződni a platform-limit, és akkor az még nem biztos, hogy az a CPU :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#95) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nah, így még szebbek az eredmények (valódi 4870-el), nem semmi. Itt most arról van szó, hogy egy valódi DX10.1-es játékban nagyjából egy 4850-el van pariban a GTX280. Meglehetősen extrém a két kártya közötti különbség, és még is még is. :))

Persze tudom, hogy nem ez lesz a mérvadó egy darabig. Akkor lesz ez nagy dilemma, ha valódi nagy fps játékok is jelennek meg a közeljövőben DX10.1 támogatással. mert ugye nem elég, hogy szebb árnyékok, textúrák stb., de még gyorsabb is. :Y
Nem tartom rossznak, hogy azért meg lehet oldani így is az AA-t NV-én is. :K

(#96) syC


syC
addikt

Nocsak-nocsak, és még nem is villog az ati logo az intro előtt? :U

(#97) gbors


gbors
nagyúr

itt van 3x2 további teszteredmény:

Resolution: 1280x1024
Model Detail: High
Texture Detail: High
Shadow Detail: High
FX Detail: Medium

eredmények (0xAA / 4xAA)
4870: 88.2 / 75.8 (DX10.1)
9800GTX+: 41.3 / 35.7 (DX10)
9600GT: 24.3 / 21.9 (DX10)

A 4870-et csak viszonyításként tettem ide, hogy mennyit jelent az FX visszavétele mediumra. Ami érdekes, hogy a GTX+ AA nélkül 70%-kal, AA-val 60%-kal gyorsabb, mint a 9600GT (a többi felbontáson is hasonló a helyzet). Ez nekem azt mondja, hogy a Radeonok előnye a DX10.1 mellett annak tudható be, hogy a játék shader-igényesebb, mint az átlag, nem pedig arra, hogy a GeForce-ok felépítésének betesz a DX10 natív engine...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#98) TTomax válasza syC (#96) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem,mert egy brutál nagy zöld AMD logo fordul be a sarkon a játék elején.... Jó reggelt.... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#99) tzsolesz válasza gbors (#97) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Elég érdekes. Ezek szerint ez az első olyan játék, ahol a 9600GT kevés shaderéből származó hátrány megmutatkozik. :U

TTomax: :DDD

(#100) Abu85 válasza gbors (#97) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A probléma az, hogy a shaderek egy része geometry alapú, így a GeForce azért teljesít gyengébben. Bár még mindig azt lehet mondani, hogy a GS csak a kód kis részét teszi ki. Ha nem lenne GS, akkor nem maradna le a GeForce ennyire ... a G200-ban is van kraft a számításokra.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.