Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) icom válasza icom (#149) üzenetére


icom
csendes tag

Nekem Lassabb lett mit az elődje és sajnos több összeomlás és újra indítás!

Nagyon szomorú vagyok, mert nagyon vártam ezt a romot,

hiszen ha a PRO verzió ilyen jó volt ez meg még jobb lett volna,

akkor nem is próbálgattam volna tovább, de ez nálam nem fut úgy ahogyan kéne...

Adok neki még egy napot, de ha ma munkába még egyszer összeomlik

és nem tudok telefonálni, akkor le kell hogy cseréljem, mert az nekem kiesés lenne...:(

Sajnos minden műveletnél többet gondolkodik és nem olyan gördülékeny

mint a PRO volt, de ez lehet csak nálam van így....

na meglátjuk mit hoz a mai nap, örömet vagy bosszúságot....:)

Szép napot mindenkinek!

(#152) sinkoneri


sinkoneri
tag

Sziasztok,

WR 1.7.1-re telepitettem, factory reset és a szokásos wipe cache és dalvik cache után. Pöccenés nélkül felment.
Tegnap este 10-től használom és eddig semmi gond nem volt vele. Sebbeségre (gyors!) nem sok különbséget vettem észre WR 1.7.1-hez képest talan picit gyorsabb. Sok alkalmazást még nem tettem fel. Akadás fagyás FC nem volt. A felület természetesen más mint a WR-ban de ez csak téma kérdése (Angolul használom). Hosszabb használat után újra jelentkezem!

[ Szerkesztve ]

(#153) kymco


kymco
veterán

Ami tetszik a korábbi verziókhoz képest (az előző sem volt rossz, csak most az inkrementumot értékelném): a hol átlátszó, hol nem átlátszó státuszbár. Ez olyan miui-s fellinget ad már-már.
Ami nem: Időnként fc-zik. Főleg akkor, mikor arra akarom rávenni, hogy a keresőgomb más alkalmazást futtasson.
Nekem hiányzik a cm7-es lockscreen, de azért a hololocker sem rossz.
Kár, hogy ezzel a mix-szel az is együtt jár, hogy egyrészt számos menüpont visszaköszön, másrészt a cm menünél van, amit egyáltalán nem lehet használni, pld a lockscreen beállításokat.

De egyelőre marad, mert tetszik a fürgesége és tetszik kinézetre is. Feladom a screen off alkalmazásom keresőre integrálását, és használom a holo lockert, akkor egészen jól használható rom-ot kaptunk tőled!
Köszönjük!

www.refujvaros.hu

(#154) sinkoneri válasza kymco (#153) üzenetére


sinkoneri
tag

Holo lockert ki lehet kapcsolni bár azt vettem észre hogy ekkor nem minden CM feature használható a CM lock beállításokból. Pl led vilagitás bekapcsolása a home gomb hosszú megnyomására lockolt állapotban nekem nem megy ami nagyon hiányzik.

(#155) kymco válasza sinkoneri (#154) üzenetére


kymco
veterán

Ki tudom kapcsolni, de akkor nekem nem éled fel a cm eredeti lockere.

www.refujvaros.hu

(#156) sinkoneri válasza kymco (#155) üzenetére


sinkoneri
tag

Ja tényleg... :)

(#157) tc2014


tc2014
aktív tag

Szia!

Feltettem: New Beginning-MokeeOS-defy

Észrevétel:
Google Csevegő indításkor be akar lépni, holott már beléptem fiókomba.
Gmail nem szinkronizál.
Youtube-ba nem tudok belépni.

Ötlet? Amúgy eddig ez a legjobb, leggyorsabb romod.

Telepítés, ahogy írtad megtörtént, majd Titanium-mal állítottam vissza a dolgaim.

(#158) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

mit kell beállítani, hogy legyen status bar? Nem is értem miért nincs alapból!

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#159) nova001


nova001
senior tag

tárcsázóba a számok tetejét nem lehet látni

(#160) -Zola0808- válasza -Zola0808- (#158) üzenetére


-Zola0808-
tag

Újra telepítettem és rendbe jött. Eddig tetszik az egész. Nekem mindig wiui-m volt de ez is jónak néz ki.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#161) StefanBraun válasza -Zola0808- (#158) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Alapból van status bar !!Már hogy ne lenne?! :) Valószinüleg valami hiba volt telepítéskor azért nemvolt.......de a lényeg hogy végül sikerült. :K

[ Szerkesztve ]

(#162) StefanBraun válasza nova001 (#159) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Ezt egy téma váltással lehet megoldani.Némelyik téma okozhat itt-ott helytelen megjelenítést.

(#163) nova001 válasza StefanBraun (#162) üzenetére


nova001
senior tag

rájöttem igen :D tudsz ajánlani valami oldalt ahol vannak fent témák ? amugy nagyon jóó ez a rom gratula :):):)

(#164) tremors


tremors
csendes tag

Ezt az ICS Edition-höz írtam de erre a rom-ra vonatkozik:

Először is gratulálok a Rom-hoz jó munka. Már két napja van fenn és vannak azért kisebb hibák amik előjönnek. Az egyik ami szerintem fontos, hogy az automatikus fényerőn nem csinál semmit mármint nem automata hanem mindig ugyan azon a nagy fényerőn van a kijelző ezáltal zabálja az aksit. A battery info szerint a megjelenítés 75 %-ot visz el a "teljesítményből". Én majdnem a minimum fényerőre állítottam azt amíg ez javításra kerül.
A gyorsaságban szerintem ez a leggyorsabb legalább is amik eddig nekem fenn voltak. CM 7.2, + nightly-k. Az Antutu teszten 2.900 pontot ért el.

A másik, hogy az Alkalmazás fejlesztés menüpontban lévő CPU tuning valamint a No-frills CPU egymással nem vesznek-e össze illetve nem elég-e az egyik ha fent van, ezt még nem tudtam eldönteni.
A szoftverfrissítés nem megy, ha mobilnet vagy wifi nélkül lépek be az alkalmazás elindul, de ha bekapcsolom valamelyiket hibával leáll és kidob, gondolom ez nem működik még rajta. A többi menüt is lehetne magyarosítani mivel így a menük kb. 75 % -a tud "csak" magyarul.
Híváskor eltelik kb. 2-3 másodperc addig sötét a képernyő majd ezután tudom felvenni a gyűrűt arrébb tolni. A CPU Spy tényleg nem működik. :)

Természetesen ezeket építő kritikaként írtam le a tovább fejlesztés végett.

Szóval csak így tovább és várom a folytatást.

Üdv.

(#165) tremors


tremors
csendes tag

Hi!

A launcherek közül ha már lehet választani akkor az ADW vagy valami más mivel szerintem a Holo "szaggatosabban" fut rajta. Én már régóta a Go-t használom az is tökéletes csak sok memót fogyaszt. Még egy észrevétel, hogy a névjegyzékben meg lehetne azt oldani, hogy a görgető sávban nagyobb fogantyú legyet amivel tudom le és fel húzogatni. :))

Üdv.

(#166) StefanBraun válasza tremors (#165) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

A frissítésben már ADW launcher lesz! :K Az autómata fényerő nálam jól működik.Egyébként akárhova állítod szeritem akkor sem "zabálja az akksit" .Ez a rom híres a jó fogyasztásáról.

[ Szerkesztve ]

(#167) Cyborg


Cyborg
őstag

Szia,
vannak témáid a mokee-hoz, amik rendesen működnek?
[Itt] amik vannak nem mind működik rendesen, vagy a pipák nem látszanak a beállításokban, vagy el van csúszva a kapcsoló, vagy a nevek, stb.

(#168) nova001


nova001
senior tag

nekem folyamatosan ujrandul a rom (2 napos) rendesen felraktam müködött is majd ma reggel elkezdett ujra indulgatni...nem raktam rá semmit és enm állitottam semmilyen beállitást...ötlet ?

(#169) StefanBraun válasza nova001 (#168) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Próbáld meg újratelepíteni.Nemszabad újraindúlnia.Ilyen hibát még nemjeleztek vissza eddig és nálam sem produkált ilyet...egyedi hiba lehet.

[ Szerkesztve ]

(#170) nova001 válasza StefanBraun (#169) üzenetére


nova001
senior tag

megtörtént már data factory, wipe cache, Wipe Dalvik Cache, telepités majd megint wipe cache, Wipe Dalvik Cache

azt se értem miért van 2 fajta bill zár a romba...mikor elindul a telo bejön az első fajta bill zár majd kéri a pint de mielött beirom bejön a holo lock utána nagy nehezen tudom beirni a pint mert a képernyő már a főmenü jön be

(#171) StefanBraun válasza nova001 (#170) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Tetszész szerint lehet változtatni a képernyőzárat illetve ki-be kapcsolni amelyiket használni szeretnéd.

(#172) nova001 válasza StefanBraun (#171) üzenetére


nova001
senior tag

mindegy is igazábol is ez, de nem tudom miért szorakozik...gyárit vissza rakni majd ujra ezt a romot macerás lenne ? nem tudom hogy kéne gyárit rárakni

(#173) StefanBraun válasza nova001 (#172) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Első nekifutásra elég szerintem a teljes data reset és wipe-ok és úgy fel rom.......ha nem megy jól valami utána akkor kell gyári SBF és úgy fel rom.

[ Szerkesztve ]

(#174) fjozsi


fjozsi
csendes tag

szia
felkerult már az uj verzió,tölthetem?

(#175) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Sziasztok!
Valószínű, hogy nem a rom hibája de hátha talalkozott már valaki a gondommal. Ha bekacsolom a wifit a telón akkor kis idő múlva nem tudom sem a gépen sem a telón használni az internetet. Mit kellene állítani?

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#176) StefanBraun válasza -Zola0808- (#175) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Hát ha a gépen sem tudod használni a netet akkor tényleg nem a teló illetve a rom hibája.Csinálj első lépésnek egy modem resetet..illetve restartot.....van routered is vagy csak modem?

(#177) -Zola0808- válasza StefanBraun (#176) üzenetére


-Zola0808-
tag

Igen, van router. Ha kikspcsolom és vissza akkor kis ideig működik aztán semmi. De, ha csak a teló vagy a gép megy akkor nincs ilyen gond.

Egyébként nagyon jó ez a rom! :-)

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#178) ata007


ata007
tag

Hali!

Widgetet próbálok kitenni az asztalra, de sehogysem akarja. Fel van telepítve az Android Weather, működik minden frankón, de nem tudok kitenni hozzá widgetet. Sőt! semmi általam telepített programhoz még csak meg sem jelenik a listában csak az alapértelmezett widget lehetősége.

Tudsz rá valami megoldást?

Köszönöm!

Ata

(#179) StefanBraun válasza ata007 (#178) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Nálam telivan pakolva widgettel a képernyő és hibátlan.Milyen launchert használsz?

[ Szerkesztve ]

(#180) ata007 válasza StefanBraun (#179) üzenetére


ata007
tag

Alap telepítés, alap launcher. Most ment fel frissen, launchert nem akarok rá tenni.

(#181) Btel


Btel
tag

New Beginning 2:
Nekem a fent van már egy hete,memória nem ment 180 Mb alá,takarékos,de van néhány widget ami nem a legtutibb,és néha nagyon lassan tölt be egy pár program,a Dsp sajna nincs benne,(sok zene hallgatás)
Gyári híváskezelő a logokat furán kezeli inkább az EX. Van pár program amit lassan tölt be,és csak üres képernyő...ekkror para....lefagyott? és elindul áááá :)
összekeverném szívesen, s Skankyval az érzetre stabilabb,de ott nem ennyire jó a memóriakezelés.
vagy valamit valamiért? :))
És kösz StefanBraun!! :R :C :R :C

[ Szerkesztve ]

(#182) Cyborg


Cyborg
őstag

Van már New Beginning 3, arról mik a visszajelzések Stefan, tökéletes, vagy jön a 4. hamarosan?

(#183) StefanBraun válasza Cyborg (#182) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

Mokee OS

[ Szerkesztve ]

(#184) Cyborg válasza StefanBraun (#183) üzenetére


Cyborg
őstag

Az Elite Editionön valamiért hetente többször eltünnek widgetek, uh asszem felrakom.
Elite Editionre mehet rá így?

1. Copy SD update rom
2. Wipe cache
3. Wipe dalvik cache
4. Install zip rom
5. Reboot

(#185) StefanBraun válasza Cyborg (#184) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

A widget gond a launchertől van azthiszem (ADW)és nem a rom hibája.
Új Mokee OS telepítése:
Factory data reset all
Install zip rom
Wipe cache
Dalvik cache
Reboot

[ Szerkesztve ]

(#186) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Mokee OS :R :R :R :R :R Szuper

Gratula

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#187) Btel


Btel
tag

Szerintem Best Off Mokee :R :R

(#188) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Nekem is volt ma eddig 2 random újraindulásom

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#189) Cyborg válasza StefanBraun (#185) üzenetére


Cyborg
őstag

Üdv,

felraktam a Crazy speedet, összességében tetszik nagyon a design, meg minden, szép lett, de pár dolgot nem találok, ebben kérnék kis segítséget, meg lenne egy két észrevétel így elsőre, de ez egyéni ízlés igazából.
- Gyors nagyon, 2900-at csinált Antutuban, tetszenek a háttérképek,mind a mokee, mind a cm hátterek.
- Hiába állítom a zárképernyő beállítást akárhova, semmi nem történik. Igazából ez az új is tetszik, csak én azt szoktam
- Híváskor a csúszkás felvevőt se tudom módosítani, de nem is találom a lehetőséget, gondolom nincs benne.
- Nem találom, hogyan lehet az alkalmazások menü kinézetét megváltoztatni az oldalra húzósról lefele gördítősre, vagy az ebben már nincs benne?
- Kipróbáltad az összes témát? Nekem pl bizonyos témáknál nem látszodnak a kapcsolók, hogy be vannak-e kapcsolva, vagy bizonyos funkciók nem működnek, de ez annyira nem érdekes, csak kérdeztem.
-A redőny áttetsző, és marhára zavaró, hogy nem lehet rendesen kiolvasni a szöveget az értesítési sávban, mert beleolvad az alatta levő szövegbe, a fehér háttér jobban tetszett.
- A hívásidő kijelzés, és a letevő gomb lehetne nagyobb.
- 2 kamera, és két music programom van.
- Maga a betűk formája nagyon tetszik, de normál méretben nagyon picik, extrem nagyban meg néhol alig változik, de pl. az ébresztő órában már annyira csúszik a betű, hogy nem látszik az óra utolsó számjegye.

Egyenlőre ennyit találtam, de összességében tényleg nagyon jó lett a cucc, Gratulálok!

(#190) Cyborg válasza Cyborg (#189) üzenetére


Cyborg
őstag

Bocs, a redőny probléma téma hiba volt.

(#191) ballatom


ballatom
csendes tag

Már egy napja megy a Crazy speed egy mb525(defy)n 40-45mA-t eszik ami nagyon sok
Most próbálom másikon, 2 órája megy de ez se ment 40mA alá.
Nekem miui 20-25mA-t evett net nélkül. igy 2 nap.
de a mokee kevesebbet kellene hogy fogyasszon.
Mi lehet a gond.

CM10 próbáltam, 6-10mA volt az már jobban hangzik, de ha elvileg a mokee a legjobb ilyen szempontból, még annyit se kéne hogy egyen.

[ Szerkesztve ]

(#192) Cyborg válasza ballatom (#191) üzenetére


Cyborg
őstag

Mivel nézed?
A battery widget pro nekem 20ma-t ír a Crazy Speedre alsó hangon, ha hihetek neki, de sokat eszik így is, kb 2óra kijelző használattal, folyamatos 2g-vel 1nap az átlag, gondolom azért is, mert 1GHz-en megy a 800MHz helyett. Az Elite Edition azért ugyanezzel a használattal 2napig is elment, és nem volt lassabb.

Mondjuk 1,5 éves az akksi, de 2hónappal ezelőtt még a gyári froyoval nem volt üzemidő gondom, a froyoval el tudtam nyújtani az üzemidőt négy napig is, ha nem volt folyamatos 2G, de ezzekel a custom romokkal nem lehet, amint bekapcsolom, minden addigi fogyasztás spórolást bepótolnak :)

Amit megfigyeltem a crazy speedel, hogy pl a hívásoknál marhára megugrik a fogyasztás.
A galéria szar, fagyogat, meg néha, de nem mindig lassan kapcsol be a kijelző bejövő hívásnál, viszont mindig lassan vált át a képernyő arra a képernyőre, ahol ki tudom hangosítani

(#193) Nyigu


Nyigu
csendes tag

a betű stílusát meg tudom változtatni?

Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo PMP5580C

(#194) ballatom válasza Cyborg (#192) üzenetére


ballatom
csendes tag

Amiket irtál mind elófordult nálam is, bár 35-40mA az alsó határ de nem biztos hogy reális mert miui alatt is ennyit bírt kb és ott 22-23 volt az alja ez mind net nélkül.
De CM10 másik telón próbáljuk pl este 10- reggel 8-ig 1óra folyamatos nyomkodás állítgatás mellett 8%-ot esett. Nekem a mokee, előtte miui is használat nélkül legalább 20% minusz reggelre net nélkül.
De hosszabb gyakorlatban ezután derül ki. Majd megírom

(#195) Cyborg válasza Nyigu (#193) üzenetére


Cyborg
őstag

Betűt nem lehet változtatni.

(#196) Cyborg válasza ballatom (#194) üzenetére


Cyborg
őstag

Levettem 700Mhz-re az órajelet, sebességben nem vettem észre különbséget, remélem üzemidőben hoz valamit a konyhára

(#197) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Kínai (koreai?) a recovery ill. boot menü.
Ijesztő....
A sebessége sajnos, nem túl meggyőző nálam. A fogyasztást még nem tudtam megfelelően megfigyelni.
S nálam is volt 2 újraindulás teljesen váratlanul!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#198) tarnagy válasza tarnagy (#197) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Meg kell követnem StefanBraunt!!

Fenti bejegyzésem után privátban megbeszéltünk pár dolgot, s bizony nálam csak nem olyan volt az általa megújított Mokee mint ezt mások dícsérőleg írták.

Nos, tegnap SD-kártyát cseréltem (egy nagyobbat vettem), s persze, szűztisztán, kellően formázva stb. tettem be. Kíváncsiságból újra föltelepítettem a Mokee-t - és elcsodálkoztam, de nagyon!
Prímán fut, igen gyors, akadásmentes. Fenn hagyom, mert egyre inkább úgy látom, hogy a nagy hajsza az ICS-, JB-vonalakon a Defy esetében nem vezethet igazi áttöréshez, valódi fejlődéshez. A Defy-nek a GB tökéletesen elegendő!

(Nem értek a dologhoz annyira, hogy meg tudnám mondani, mi az összefüggés a kártyacsere és az általam előzőleg tapasztalt problémák eltűnése között, de van, annyi bizonyos. Ezt derítsék ki a szakemberek... :) )

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#199) Cyborg


Cyborg
őstag

Valaki mondja meg legyen szíves, hogy melyik az utolsó 800Mhz-es Mokee rom.
A New Beginning az már 1000Mhz-es vajon?

Kipróbáltam a Crazy Speedet 700MHz-en, az üzemidő nem csökkent, viszont eléggé belassult minden rajta.

(#200) StefanBraun válasza Cyborg (#199) üzenetére


StefanBraun
aktív tag

A cpu frekvenciát ezen a romon átállíthatod menüből is.De saját véleményem szerint teljesen tökéletes az 1000 mhz es beállítás.Mint üzemidőben és mint teljesítményben is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.