Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez a játék még nem jelent meg?! :Y

Véleményem szubjektív...

(#2) Lenry válasza hackeeeee (#1) üzenetére


Lenry
félisten

pc-re nem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) hackeeeee válasza Lenry (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép.. Azt gondoltam, hogy már van, régóta.

Véleményem szubjektív...

(#4) Wolverine válasza hackeeeee (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyelőre Xbox-exkluzív cím.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) hackeeeee válasza Wolverine (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogy, hm... Ezen meglepődtem. :)

Véleményem szubjektív...

(#6) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ezennel 2-re csökkent azon játékok száma, ami miatt megéri XBOX-ot venni (Forza és a Gears of War).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7) LÁZ válasza TazLeacher (#6) üzenetére


LÁZ
addikt

Azért ott a RDR is, btw, üdvözlöm, hogy kijön, bár elég későn, egyébiránt meg toll a fülükbe, a fejlesztés elején nagy volt a szájuk, hogy "only pc meg 4maggal demózunk, konzol a közelébe se lessz", aztán only box.

Végigtoltam boxon, jóvolt, de meggondolom a pc-s vételt, bár a dlc-k benne lesznek,de ntom..

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#8) TazLeacher válasza LÁZ (#7) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak az nem Box exkluzív...van PS3-ra is. :N

A PS3-as exkluzív játékok nem jönnek PC-re. Nem lesz GoW, nem lesz GT, nem lesz Uncharted, nem lesz LBP...stb.

Nem BOX vs. PS3 vitát szeretnék, csak PC mellé jobb döntés a PS3. Ha meg nem PC mellé, akkor meg úgyse ez dönt, mert a 99%-ban ugyan azok a játékok.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Na végre, vártam már. :)

(#10) mephi666 válasza TazLeacher (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért nekem ez volt az egyik cím, ami miatt box mellett döntöttem pc mellé ;) ...de így sem bánom: első játék volt, amit beszereztem és nem csalódtam benne... felállt a hátamon a szőr a kontrolleres irányítás gondolatától is előtte, de nagyon tuti volt ebben... azóta pedig be lett szerezve a geow triple pack, forza3-4 és nagyon jól elleszünk a box-al még évekig... csak rá kell még venni a társaságot, hogy forza4 mellett geow2-t is nyomjunk coop-ban :DDD

ps3 oldalról a gow3 fáj legjobban :( nemrég passzoltam át ismerősnek a ps2-t, de rengeteget nyomtam az első 2részt... azóta itt a castlevania los, darksiders, dante's inferno, de egyik sem éri utol :( nyerni kellene a lottón és venni kellene egy ps3-at is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) keIdor válasza LÁZ (#7) üzenetére


keIdor
titán

Erősebb volt a Microsoft pénze.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) TazLeacher válasza mephi666 (#10) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hogy őszinte legyek nem vagyok egy nagy autós, így nekem a Gears of War és az Alain Wake állt szemben a God of War-ral és az Uncharted-al (meg a BR lejtászóval), így lett nekem PS3. Alain Wake jön, a Gears of War viszont nagyon hiányzik. Az elsőt 5x nyomtam végig PC-n. Ha abból kiadnák a 2-3-at PC-re egy büdös szavam nem lenne többet. :N

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) GeryFlash válasza TazLeacher (#6) üzenetére


GeryFlash
veterán

halo? :U :U :U :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) TazLeacher válasza GeryFlash (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

FPS-t PC-n játszom. Ezt valóban elfelejtettem, épp azért, mert nálam FPS szóba sem jöhet, de valóban, ott a Halo is. (PS3-on meg a Killzone.)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) TazLeacher válasza GeryFlash (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

hoppá, dupla lett...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#16) Lenry válasza TazLeacher (#6) üzenetére


Lenry
félisten

Halo 3

(#14) jer1cho áh, látom, válaszoltál :R, de a GoW is FPS

(#17) jer1cho lövöldözős, nem? akkor meg mi a különbség? :F

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) TazLeacher válasza Lenry (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, hogy melyik GoW-ra gondolsz, de egyik sem az, mind2 TPS.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) GeryFlash válasza Lenry (#16) üzenetére


GeryFlash
veterán

tps= third player shooter fps= first player shooter... egyik kivűlről nézed, a másikat belülről, igen nagy a különbség.... :C :B

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#19) Lenry válasza GeryFlash (#18) üzenetére


Lenry
félisten

nanebazd...

ezt én is tudom, de olyan játékmenetbeli különbség (értsd: ami miatt az FPS-t csak PC-n lehet játszani, a TPS-t meg konzolon is) nincs köztük

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) TazLeacher válasza Lenry (#19) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De nagyon is van. Teljesen más. Az FPS-ben leginkább a belátási szög (csak előre kb. 120 fok) ami nagyon nagy hatással van a játékmenetre. A TPS-ben ugye eleve alsó hangon 180 fok a belátási szög, illetve minimálisan magad mögé is látsz. Teljesen más az ilyen jellegű játékok kezelése. Főleg a miatt, hogy mivel az FPS-ben kevesebbet látsz, így sokkal többet/gyorsabban kell forgolódnod, ami ugye a kontroller veszte.

Ráadásul mindkettő GoW speciális eset is. A God of War teljesen más renszerű, már-már platformjátékhoz hasonló irányítási rendszerrel rendelkezik, a Gears of War pedig a fedezék-renszere miatt még egyszerűbb, mint egy sima TPS. Nagyon más.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) Lenry válasza TazLeacher (#20) üzenetére


Lenry
félisten

áh, értem :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) FefeeX válasza TazLeacher (#20) üzenetére


FefeeX
veterán

Van benne valami, de nem értek teljes mértékben egyet :)
A GoW irányítása nem sokkal bonyolultabb, mint a Halo-é (bár nekem csak a Reach van meg)
A Forza önmagában óriási játék. :) Mondjuk a GT5 is nyilván az lehet. Nekem amúgy a Box kontrollere jobban bejön, ez szubjektív. Viszont a PS3-ban nincs infra vevő, ergó a 40ropis Harmony One távirányítómra immunis. (mint minden más infrás távirányítóra)
Gondolkoztam ugyan, hogy kellene egy PS3 is, de most, hogy jött a hír a nagyon hamar érkező új generációs konzolokról, már inkább várok.

BTW a PS óriásit vesztett anno mikor a Tekkent kiengedte multiplatformra... Ha ez nem történt volna meg, PS3-mam lenne, nem Xboxom :) (és nem ismerném a Gears of Wart, amit mondjuk így hogy ismerem, sajnálnék :) )

(#23) TazLeacher válasza FefeeX (#22) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezzel határozottan egyet értek:

Viszont a PS3-ban nincs infra vevő, ergó a 40ropis Harmony One távirányítómra immunis.

Ez kicsit szo*ó, már nekem is eszembe jutott.

BTW a PS óriásit vesztett anno mikor a Tekkent kiengedte multiplatformra...

Teljesen egyet értek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24) Prof01 válasza TazLeacher (#6) üzenetére


Prof01
veterán

Nálad lehet... :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) TazLeacher válasza Prof01 (#24) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amint látod 24 hsz alatt +1 játék jött szóba. Ha van más ötleted hallgatlak. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) CocooN-z válasza TazLeacher (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

khm...Halo :U

jha már írták párszor :DD sry

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#27) Silenzio válasza TazLeacher (#6) üzenetére


Silenzio
addikt

Halo. A Halo minden szempontból jogos tagja az fps pantheonnak. Egyszerűen iszonyat jó vele játszani. Nagyon sajnálom, hogy a 3-at és kinövéseit emiatt bojkottálnom kellett.

P.S. Látom nem vagyok egyedül. :)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#28) Prof01 válasza TazLeacher (#25) üzenetére


Prof01
veterán

Valóban.
Nálam pl. a Fable (igaz PC-re is van 2 rész), a Lips részek is nagyon bejönnek.
De nem csak emiatt választanám a Xbox-ot, hanem a jobb kontroller, és Xbox Live miatt is, illetve a Kinect, ami sokkal jobb, mint a PS3 fagyi irányítója. Persze ez mind szubjektív dolog, kinek mi jön be... azért is írtam, hogy "Nálad lehet..." :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29) TazLeacher válasza Prof01 (#28) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Fable kérdést megválaszoltad Te magad.

A Kinect meg egy eszeveszett béna dolog, de ez már tényleg magánvélemény. Még mielőtt: igen, próbáltam. Egészen a megjelenéséig biztos voltam benne, hogy Box-ot veszek, Kinect-el. Kipróbáltam, és vettem egy PS3-at.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30) Silenzio válasza Prof01 (#28) üzenetére


Silenzio
addikt

A Live-ban mi a jó? Havidíjas, ami a pofátlanság teteje. De most tényleg: mi az anyám valaga jó a Live-ban? És most nem azt akarom olvasni, hogy hát lehet vele multizni meg csak ez van, hanem olyan tulajdonságok sorjázzanak itt, amik ellensúlyozzák az undorító üzleti modellt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#31) TazLeacher válasza Silenzio (#30) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg jobb (szebb, használhatóbb, átláthatóbb), mint a PSN. Használom mind a kettőt. De annyival, amennyivel többe kerül (ingyenes vs. fizetős) nem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#32) Wolverine válasza Silenzio (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

A Live egy szolgáltatás, mint pl. a mobiltelefon - és a használatáért fizeted a havidíjat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) TazLeacher válasza Wolverine (#32) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A mobiltelefon nem egy szolgáltatás, hanem egy eszköz. És csak a telefonálásért fizetek havidíjat (vagy nem fizetek, hanem forgalom alapján számolják el). Akkor A PSN viszont egy - nagyságrendileg - ugyan olyan szolgáltatás, amiért nem fizetsz havi díjat.

A mobiltelefon esetében nem az határozza meg a díjat, aki a telefont gyártja. Tehát nem úgy van, hogy aki Samsungot vesz, az fizet havi díjat, aki meg LG-t, az nem. Másrészről a telefonálás esetében ugye nem csak "fekete vagy fehér" vagy, hogy kicsit konkrétabb legyek "kell vagy nem kell" eset áll fent, hanem veszel egy hardvert, és lényegében után a számodra legmegfelelőbb szolgáltatást választod mellé. (És nem azt mondják, hogy bár Te csak havonta egyszer multizol, fizess ugyan annyit, mint aki naponta 20 órát.) Stb...stb. Ha Box-om lenne, kifizetném a havi díjat, mert szerintem ennyit megérne (hiszen nincs más választásom, ugyanis a "kell vagy nem kell"-ből lehet választani), de ettől függetlenül akkor pofátlan húzásnak tartom, hogy csak na. PS3-at 2 hónapja nem kapcsoltam be. (Nem multira, hanem semmilyen játékra nem használtam.) Ilyenkor is fizetném szépen a havidíjat.

És hogy a konkrét lényegre válaszoljak: Silenzio azt kérdezte, hogy lényegében mi az, amiért pénzt kérnek. Tehát mi olyat tud, amit adott esetben a PS3-as PSN nem, vagyis mi indokolja, hogy megéri-e az árát. A válasz röviden: semmi. Ha holnap elérhető lenne a PSN teljes egészében Xbox-on, tehát 100%-ban azt kapnák (felület, rendszer, minden), mint amit a PS3 felhasználók, de díjmentesen, szerinted ki fizetne a Gold-ért? Tehát a kérdés konkrétan: tényleg annyival jobb a LIVE, mint a PSN, amennyivel többe kerül?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#34) Silenzio válasza Wolverine (#32) üzenetére


Silenzio
addikt

Azt én értem, de az, hogy havidíjas legyen, egyelőre példátlan, nemde? Annyival biztosan nem tud többet, mint a PSN, PC-n meg labdába se rúghat.
Úgy látom, ma mindent szájbarágósan kell magyarázni. :W
Lássuk, PC-n milyen hasonlók vannak: kettőt próbáltam, az OnLive-ot és a Steamet. A Steamnek is van saját achievment rendszere, közösségi szolgáltatásai, mindezek tetejében full ingyenes és komoly akciók is zajlanak néha. Az OnLive-hoz meg nem kell sem minőségi PC sem konzol, szerintem ez a jövő, erre fog átállni előbb-utóbb a Picipuha és a Sony is. Mondjuk 10 év. Legfeljebb. Mi a tökért otthon kiszámíttatni a műveleteket, ha már a DRM, a mentések, meg úgy konkrétan minden távfelügyeleteken keresztül működik?

Persze, tudom én, meg is mondom: mani.
Sokkal nagyobb üzlet megvetetni a konzolt a jónéppel, megfizettetni velük a címek után járó jogdíjat (ami minden egyes játékban benne van, általában 10 dollár körüli összeg), és aztán még arra is lóvét behajtani, hogy online közösségi tartalmakat érjenek el... Elég égbekiáltó, nemde?

Állítólag a jogdíj azért kell, mert veszteséggel gyártják a hardvert. Hiszi a piszi. Csak a brand-rendszer miatt lehetséges ez a marhaság, és ez ölte meg a PC-t, nem a warez. Az, hogy nincs benne elég pénz, túl szabad az egész. Már hosszú évek óta semmi gyakorlati különbség nincs a PC és a konzol közt. A konzol Brand PC korrekt brand-szolgáltatásokkal, semmi más. A Steamet is felfoghatjuk ilyen brandnek. Az interfész meg tökmindegy. PC-t is lehet tévére kötni, nekem is van gamepadem meg kormányom.

Ha a jogdíjak felől közelítünk, a konzol már évtizedek óta szolgáltatás csak éppen konkrét termék képében jelentkezik a usernél. Ha viszont mégis igaz, hogy a konzol előállítása veszteséges, a felhős megoldással a konzolgyártó is nyer. Nemde?

Az OnLive-ra visszatérve: még kissé gyerekcipőben jár, de már most élményszámba megy. Elég furcsa élmény egy tenyérnyi HTPC-n vagy egy tableten az új Batmannel játszani például. Egy ilyen után rögtön felcsigázva érzi magát az ember: vajon mit hoz a jövő? Nos én abban bízok, hogy ha a Picipuha ennyire pofátlan, legalább a villanyszámlára fordítandó keretet kíméli majd a jövőben. :P

jer1cho: kösz, hogy lefordítottad! Ilyesmire gondoltam, igen. :R Egyáltalán nem vagyok konzolellenes, volt PS-em. Magánügy, hogy nem szeretek a tévé előtt ülni, de ez nem kizáró ok. Az ilyen túlkapásoktól viszont falra mászok.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#35) FefeeX válasza TazLeacher (#29) üzenetére


FefeeX
veterán

Pedig nagyon jó a Kinect. Csak van rá 10ből 8 sz@r játék.
Dance Central, Kinect Sports űber. Óriási. És erre bizony nem hogy béna, de állat jó. Arról nem a Kinect tehet, hogy a sok béna programozó nem képes normális programot írni...
Haverom használja benn a személyi edzőt, meg nem is tudom még mit, én mondjuk ennyire nem vagyok híve ezeknek, inkább társaságban nyomunk egy kis DC-t vagy esetleg Adventures-t ami eleinte szintén érdekes...

Fable 3 mennyi idő múlva jött ki PC-re? :) Emellett mondjuk, bár megoldható hogy tévén, kontrolleren játssz PC-vel is, azért önmagában egy PC-n nem ugyanaz az élmény... (Pedig tényleg megvan hozzá mindenem, hogy megoldjam, de szórakozzon vele akinek három anyja van :) )

-- BTW fizetem a live-ot (éveset vettem), de pont a haver nézte múltkor, hogy utoljára október elején indítottam játékot a boxon - évi 9ezer, a havi 750 forint, legyenek vele boldogok... (mobiltelefonnál is fizetsz a szolgáltatásért, egy feltöltőkártya pl ezért ad csak 3 hónapnyi rendelkezésre állási időt, mert ebben megfizettetik a minimális alapdíjat) - mondjuk nekem nem kéne a sallang, elég lenne a play on the net, aztán legyen ingyenes...

[ Szerkesztve ]

(#36) TazLeacher válasza FefeeX (#35) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont a Sport-ot próbáltam (minden sportot belőle). Órási a lag, nagyon csúszik. Ráadásul van kb. 3 jó játék rá. Ezzel nem tudtak volna meggyőzni, hogy vegyek egy 40K-s cumót. Nagyon kevés hozzá. Előtte volt Wii-m, összehasonlíthatatlanul jobb volt a Wii. Pedig tényleg elképzeltem, hogy mekkora feeling lesz, meg minden. Rohadt nagyot csalódtam.

És tényleg nagy hátránya (nem csak ennek, hanem a Wii-nek és a Move-nak is), hogy társasjáték. Egyedül gyorsan megunod. Tavaly karácsonykor még meg volt a Wii, őrült jót ökörködtünk. Asszem áprilisban adtam el...most jól jönne megint a családdal jót lehetne mulatni, de évente 1-3 alkalomra luxus.

Ritkán játszom PC-n kontollerrel, de akkor Box-ossal használom.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#37) Ilsyde


Ilsyde
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.