Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Megeszem a kalapom, ha nem teljesáron fogják értékesíteni... és ez eléggé tréből van azok alapján, amit eddig hallottam/láttam/olvastam az SC2-ről.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) leviske


leviske
veterán

Nocsak, születőben egy eszmei HL2 utód? :DDD

Egyáltalán nem szimpatikus ez az epizódikus piacradobás, főként, hogy az olvasottaim alapján nem sikerült kiemelkedőt nyújtania az első epizódnak sem.

Mind1, úgyse én vagyok a célközönség.

(#3) kovsol


kovsol
titán

single engem nem izgat, a múlti meg így is jó lett, szóval nekem édes mind1

May the Force be with you!

(#4) Ghoosty válasza Morden24 (#1) üzenetére


Ghoosty
őstag

A WoW kiegészítők se teljes áron jönnek ki, úgyhogy van remény, hogy ez se fog teljes áron jönni.

(#5) Winner_hun válasza Morden24 (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor bizony kalapevést fogunk látni:) Live stream-et a népnek róla!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

számoljak csak: 2012 eleje ->2. kampány... aztán mondjuk 2013 vége az utolsó... diablo3 meg mikor lesz? mondjuk 2014-ben? :U rúgja meg őket a macska... vagy arra számolnak, hogy most elisszák gyorsan az első kampány bevételét, és sz@rnak a melóra, mert úgyis 2012-ben jön a világvége? :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) FefeeX válasza Morden24 (#1) üzenetére


FefeeX
veterán

Nos, én azért arra számítok, hogy a következő kiegészítők, mert ugye azok lesznek, kiegészítő áron jönnek majd, és nem teljes normál áron. Ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy a CE-t max 20ért már most megvenném a HotS-tból, is... :) Normálban meg kb annyi lesz talán mint a Cataclysm... Amit már lehet előrendelni 6-7ezer körül... (boltban normál áron 10 körül nyomják)

Blizzard esetében ez teljesen normális, és ki is fogják fizetni, ahogy én is, így nincs miért olcsóbban adni.

leviske: szerintem azért nagyot alkottak. Nagyon jó és élvezetes volt a kampány, főleg így achievementekkel, brutalon meg főleg. Így gyakorlatilag 4szer vagy 5ször játszottam végig. Aztán ott a sok plusz lehetőség még, egyéni játékmódok (amikkel ugye a törtverziós warezhuszároknak esélyük sincs játszani... xD ); szintén nagyon jó. Aztán meg a sok fun 3rd party pálya, meg a multija is nagyon bejövős. Valami 24ezret fizettem a CE-ért, de az utolsó fillérig megérte, nem bántam meg. :)

(#8) sith7


sith7
nagyúr

Nem csak a single - ről van szó :N , a kiegészítőkkel várhatóan új egységek is fognak jönni, mert csak a single kedvéért fele annyian nem vennék meg.

Lewarezolja, végigtolja, és multizik az első résszel

(#9) FefeeX válasza sith7 (#8) üzenetére


FefeeX
veterán

Firebat, Medic, Wraith, és még egy csomó egység, ami a single-ben elérhető volt, a multiban meg nem az. Valószínűleg ezeket majd a következő két körben berángatják a játékba... És nyilván akinek csak az első van meg, nem fog tudni multizni azokkal akik megvették a másodikat :) Pedig sokan megveszik majd, így előbb-utóbb unatkozni kezd az akinek nincs meg a kieg :)

(#10) sith7 válasza FefeeX (#9) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ez az, a Bliizard se hülye :N

(#11) Ghoosty válasza FefeeX (#9) üzenetére


Ghoosty
őstag

Firebat helyett van a hellion, medic helyett a medivac, wraith helyett pedig a viking és a banshee. Ha valamit beraknak szingliből, akkor az a diamondcutter, de akkor lesz igazán anyázás, hogy a terran OP, mert hogy mozgás közben lő. Szóval remélem az új egység tényleg új lesz. Ahogy beszéltek a campaignban róluk, a fent említett egységek, mind elavultak voltak, csak jobb híján ezeket is használták.

(#12) kovsol válasza FefeeX (#9) üzenetére


kovsol
titán

amíg nem jön ki mind a három nem hiszem, hogy raknak be egységeket, mert úgy lesz csak minden fajhoz amit berakhatnának

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13) Ősember


Ősember
őstag

bejelentik, hogy 12 millióan wowoznak és utána, hogy 18 havonta adnak ki sc2 kiegészitőt. :P ha nem lenne wow már a diablo4-et várnánk és 3 éve lerágott csont lenne a starcraft2 :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#14) Ghoosty válasza kovsol (#12) üzenetére


Ghoosty
őstag

Szerintem elég, ha ellenfélként megjelenik valami új egység és akkor az akár be is lehet rakni multiba is.
Ha nem hoz változást mutiban a kieg, akkor sokkal kevesebben fogják megvenni azt, így anyagi szempontból butaság lenne. Komolyabb átdolgozás (pl. Warcraft 3 hősrendszer behozása) meg megosztaná a közösséget, így a egyszerűbb új egységekkel megspékelni a játékot.

(#15) bpx válasza kovsol (#12) üzenetére


bpx
őstag

nem értem a logikádat, ugyan miért ne rakhatnának (és raknának) be új egységeket
attól hogy van már most is pár db extra egység, ami csak single-ben elérhető, jöhetnek teljesen újak is
sima sc-ben sem volt még híre se pl. a lurkernek, valkyrie-nak, vagy corsairnek
és bw-ben simán bekerültek

egyébként engem is csak a multi érdekel, ha abban nem lenne semmi változás, én tuti nem venném meg az új részt - de ez nem túl valószínű szerintem

[ Szerkesztve ]

(#16) Angel1981 válasza Morden24 (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :((

(#17) wolfman


wolfman
veterán

Hát ez a dolog így ku..a nagy f@szság! 18 hónap az rengeteg idő, mire kijön a 3. epizód mindenki magasról fog tenni erre a játékra, meg nem is várják, mert már ezermillió más játék lesz piacon ami szebb lesz meg jobb, csak nem éppen StarCraft lesz a neve. 2012, mikor már csak a történetet kell megírni meg pár videót elkészíteni!?? Pfffff!

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Pénz lehúzás lesz ebből mint rendes játék

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#19) Tibicsucsu válasza Ghoosty (#4) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

A probléma az, hogy az első rész, vagy nevezhetjük alapjátéknak is, sem teljes áron jött ki hanem annál többért. Szóval van rá esély, hogy olcsóbb lesz a két kieg és annyiba fognak kerülni, mint más játékok "teljes" áron.

(#20) Wolverine válasza wolfman (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Aha, meg ahogy azt Móricka elképzeli. Meg kell tervezni a single kampány pályáit és történetét;, ki kell dolgozni, milyen egységek jönnek a multiba és persze az új egységekhez kell igazítani a balance-ot is... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) Ghoosty válasza Tibicsucsu (#19) üzenetére


Ghoosty
őstag

Vannak játékok, amelyek pár ezer Ft-ért jönnek ki, pl Torchlight. Annak az az alapára, mindig van mihez hasonlítani, ami olcsóbb. Magasabb szinvonalú termék szinte mindig drágább. Blizzard játékai elég régóta ugyanennyibe kerülnek, nem a SC2-nek lett magasabb az ára, csak zuhant egy szépet a HUF.

(#22) LucifeI2 válasza wolfman (#17) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerintem egy játék se lesz addig, ami jobb mint a Starcraft. :) Warcraft 4 esetleg. ;]

(#23) mephi666 válasza wolfman (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

ó-ó... igaz, hogy '98 elején jött ki a sc és '98 végén a brood war, de gondolj bele, hogy csak 12évig nyomták rengeteg helyen ezt a játékot... (640x480x256szín :B ) most az első és utolsó single kampány közötti kb. 3 év ehhez képest semmi... mellesleg szerintem pont a stratégiai játékok azok, ahol a grafika számít a legkevesebbet :) ennek ellenére szerintem szép is és lehet váltogatni a felbontásokat... meg nem tartom kizártnak, hogy útközben ejt a blizzard ráncfelvarrásokat a grafikán, ha netán sokan sírnának miatta... (mintha a wow-nál is a patch-ekkel történne időnként ilyen... pedig az sem mai játék már és ott is rengeteg az aktív játékos)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Asador


Asador
tag

Pfff.... mondhatnám bizarr... :) elég sokára jön, főleg hogy nekem a starcraft élményhez hozzátartozik hogy mindhárom fajjal tudjam tolni. :(

(#25) whitezo88 válasza Asador (#24) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miért, most nem tudod?

(#26) Winner_hun válasza Angel1981 (#16) üzenetére


Winner_hun
félisten

+1:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27) wolfman válasza Wolverine (#20) üzenetére


wolfman
veterán

Na ne mond már nekem azt hogy ha a grafikai és hangzásbeli rész rendben van akkor is 18 hónapba telik kidolgozni egy történetet meg a ballance-t? Pontosan a StarScrafnál van az hogy megjelenés után is finomítgatnak az erőelosztáson mert majd a játékosok fogják megmondani hogy mi hogy a jó.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28) Wolverine válasza wolfman (#27) üzenetére


Wolverine
félisten

A történethez pályák kellenek, achievementek, megfelelő nehézségi fokok, és legalább egy alapszintű balance. Az sem mindegy, hogy a már meglevő, de multiban nem játszható egységek közül melyik kerül át a multiba.
Igen, dolgozzanak rajta ennyit nyugodtan - de legyen ugyanolyan jó, mint a Wings of Liberty. A Blizzard eleve nem arról ismert, hogy csak összecsap valamit kiegészítő néven 2 hónap alatt; amin dolgoznak az lassan jön, de minőségi munkát jelent.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) Asador válasza whitezo88 (#25) üzenetére


Asador
tag

úgy mint annakidején nem, persze lehet kicsit a protoszokkal bohóckodni de nem annyit mint az előzőben, pláne nem a zergekkel. Szigorúan single a multi nem érdekel

(#30) Steel_Hammer válasza Ghoosty (#4) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Ezzel sajnos csak egy a baj: Hogy nem igaz. Eddig mindegyik, azaz mid a két wow kieg teljes árú játékként került piacra, sőt, ha utánaszámolsz, a lichking még ma is 12 ropi a Blizz store-ban.

Ha tényleg ennyi idegi fejlesztenek egy epizódot, akkor az activison simán beleszól, hogy akkor most azt is 40-50 $-s áron adják ki. Mert az Activison a kiadója, nem a Blizz :(

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#31) buzus


buzus
aktív tag

K*csög Blizzard. Másfél év egy kampányra? Úgy hogy már megvan tervezve a grafika, az audió, és az egységek is? Mondanám hogy akkor még kell történet is, de nem gondolnám hogy most írják a forgatókönyvet. Ok, fejlesztik a battlenetet, de arra is azt mondták hogy 18. hónapon belül. Kicsit az az érzésem hogy a fiúk 1 seggel akarnak megülni 4 lovat. Szívük rajta, kíváncsian várom a jövőt.

(#32) Ghoosty válasza Steel_Hammer (#30) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha Blizzstore akkor:

Wotlk 35 EUR
SC2: 60 EUR

A Cataclysm bejelentett ára szintén: 35 EUR.

Ha esetleg magyar példa kell akkor CD galaxis:

SC2 13000 HUF
Cataclym: 10000 HUF

Javaslom tájékozódj mielőtt hülységeket beszélsz.

Kiegészígő infó:

Civ V: Majdnem 12000 HUF

Még válogathatsz jópár új játék közül ami szintén 12000 HUF

[ Szerkesztve ]

(#33) whitezo88 válasza Asador (#29) üzenetére


whitezo88
nagyúr

értem mire célzol természetesen.csakhogy a single-only emberek kisebbségben vannak. ez van.

(#34) Asador válasza whitezo88 (#33) üzenetére


Asador
tag

igaz lehet...
de talán az is hogy kisebbségben vannak azok is akiket az évesjátékfelhozatalból csupán egy-kettő köt le így nekik /ahogy nekem is/ fájó ha arra ami teszett ennyit kell várni...
Persze lehet kezdek kiöregedni :))

(#35) kovsol válasza Ghoosty (#32) üzenetére


kovsol
titán

csak az sc2 árán lovagolnak, a mafia2 az tök oké a 10 óra játékmenettel... de az sc2 singleje túl rövid, meg gondolom az se számít, hogy több száz órányi multi is jár mellé, jobb esetben ezer órányi is ha valaki hosszútávon is előveszi akár évek múlva is, na meg az se mind1, hogy pl a mafia2 höz kiadnak pénzért egy dlc -t amiben van pár új ruha meg kocsi? na ne röhögtessenek már

May the Force be with you!

(#36) FefeeX válasza Asador (#29) üzenetére


FefeeX
veterán

Nyomd végig a challenge-t. Az nem multi, és kva jó. És minden fajba egész jól belevisz?

Vagy nem eredeti? Akinek nem az az meg qssoljon - szerintem -

#34: Ez mindig is ilyen volt, sosem ontották halomra a jobbnál jobb játékokat éven belül. Van egy jó, azzal játszol amíg lehet. A SC2 single részében potenciálisan van 60-80 óra játékidő, ha valaki tényleg komolyan veszi (meg meg is vette, nem csak letöltötte); aki meg felületesen játszik, az meg csak várjon, vagy játsszon valami hígabbal, mert annak szerintem ilyen szinten az is bőven megfelel...

[ Szerkesztve ]

(#37) Asador válasza FefeeX (#36) üzenetére


Asador
tag

Nézegettem, tényleg jó de a szotiorientált játokok híve lévén nem sokat nyomtam, ahogy a multit sem...

(#38) FefeeX válasza Asador (#37) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha jó sztorit akarsz, az egy filmben sem 5 perc alatt készül el. Csináltak egy sztorit, de mivel ez nem film, egy csomó minden más dolguk is van, ami a filmeseknek nincs. Ehhez képest szerintem egész gyorsan dolgoznak - lehetőségekhez mérten, a minőségi listán belül.

Szóval a sztorit is érdemes minden oldalról megrágni (ugye döntések alakulása), ami már önmagában minimum 2 végigvitelt feltételez. De még mindig azt mondom, aki nem vitte végig legalább hardon az egészet, az nagyon kazsuál, az egész játéknak még 10%-át sem látta, kicsit olyan mintha csíttel menne végig, csak hogy úgy érezze, megcsinálta :)

Brutalon meg basszus, mintha más játék lenne. Tényleg gondolkodós, fejtörős is néha, meg gazdálkodj okosanos... :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Asador válasza FefeeX (#38) üzenetére


Asador
tag

Értem mire gondolsz, egyet is értek, rám is vár még legalább egy végigjátszás, meg egy kis "csemegézgetés", bár lehet a gothic 4 hátráltatni fogja a dolgokat, legalábbis remélem :) Ettől függetlenül 18 hónapot kicsit soknak tartom még akkor is ha érthető a Blizzard döntése...
Let's roll!

[ Szerkesztve ]

(#40) FefeeX válasza Asador (#39) üzenetére


FefeeX
veterán

Én mondjuk azt hittem, hogy majd 3-4 hónap lesz... :B De hát ez van, ezt kell szeretni... Pedig akár ma is megvenném a CE-t ha kijönne...

Nekem most a Civ5 fog következni, meg megy mellette a SC2 multi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.