Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

A végén megint szerencsétlen Zeratul lesz benne :D

(#2) bpx válasza Cythyel (#1) üzenetére


bpx
őstag

én? nem hiszem :)

(#3) Cythyel válasza bpx (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

he-he, kuc-kuc :P
Amúgyis csak poénra mondtam...

[ Szerkesztve ]

(#4) iSonic


iSonic
addikt

Hát ez a Battle.net eddig nagy galibát nem okozott reméljük, hogy eléggé kiforrott rendszer lesz ;)

(#5) Morden24


Morden24
nagyúr

Mik lennének? Zerg-protoss hibridek :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Thome


Thome
addikt

Zergekbáázeg...
Ha elindul a notimon játszhatóan, akkor eléggé boldog leszek, és már szaladok is megvenni! :)

(#7) RootRulez


RootRulez
félisten

Vááá, aszittem ekkorra már kint is lesz, minimum egy Demo/Beta... Mindegy, türelem :)

═════════════════════════════════════════

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Öcsém szerint: Zerg királynők voltak benne, amiket a Protoss-ok zártak be oda.

Fogalmam sincs ez mit jelent, csak beírtam, mert ő nincs ide regisztrálva. :D

(#9) kovsol válasza Thome (#6) üzenetére


kovsol
titán

hogyne menne azon a notin :) jó lehet nem max grafikán, ennyi idő alatt tudták már optimalizálni, és van egy olyan érzésem jól skálázódik a sebesség grafika állítással

May the Force be with you!

(#10) gantum


gantum
aktív tag

emberek akiken kisérleteztek, esetleg a zergekkel keresztezték. (nem szexuális úton. XD)

(#11) Thome válasza kovsol (#9) üzenetére


Thome
addikt

Remélem! :) Az optimalizálásra meg volt/van éppen elég idejük! :) Nem érdekes ha nem maximum grafika, nekem a játékélmény számít, a grafika csak másodlagos.

(#12) kovsol válasza Thome (#11) üzenetére


kovsol
titán

szerintem nem lesz sokkal nagyobb gépigénye mint egy RA3 nak volt így grafika alapján, más nem kikapcsolt árnyék meg ilyesmi és már ott is az többlet fps

May the Force be with you!

(#13) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

Blizzard eddig elég jól optimalizálta a játékait nem hiszem hogy gond lesz a futtatással gyengébb képeken se, minél több gépen megy annál több vásárló.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14) Thome válasza kovsol (#12) üzenetére


Thome
addikt

Akkor nincs mitől félni.

sfdrakex: Jogos, de például a Dawn of War 2 ritkaelcseszett gépigénnyel került ki, és elég rosszul futott 1280x800-ban, de 800x600-ban már vállalható volt, csak a szövegeket nem jól skálázta lefele a játék, és így kb olvashatatlanak voltak a kis méretű betűk, szavak, szövegek.

(#15) Thome válasza kovsol (#12) üzenetére


Thome
addikt

Most látom, a Te notidban is egy HD3470 pörög (HD3200 nélkül). Akkor te is csaphatod neki az SC2-t notin alacsony felbontásban, ha épp nem vagy otthon! :C

[ Szerkesztve ]

(#16) kovsol válasza Thome (#15) üzenetére


kovsol
titán

én meg szoktam tuningolni is ha olyasmivel játszok amihez kell ;] 800/950Mhz vel simán megy és több óra játék után se megy 80fok fölé :) míg haver nv karija alap járaton hozza a 80-t :U nem kell parázni
1280x800 natív felbontás amúgy is ma már alacsonynak számít, mert kb ilyen 1600-as az átlag monitor felbontása manapság szóval kb a readmeben ami van ajánlott azt is olyasmire mondják nem pedig 1024x768 és amúgy meg beérem medium részletességgel így nem szokott gond lenni :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#17) Thome válasza kovsol (#16) üzenetére


Thome
addikt

800/950? Hogyacsudába? :) Nekem a max idáig 810/530. Már ha egyre gondolunk :D

Én nem tuningolom, mert para, hogy elszáll, aztán nézelődhetek... :D

(#18) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Akik nem tudnák, elmondanám, hogy mik voltak azokban a sztáziscsövekben:

Sarah Kerrigan Átváltozásának tanúi voltak a Terran-ok. Látva Kerrigan fizikai erejét úgy döntöttek hogy hasonlóval próbálnak ők is. Kiküldtek egy ghostokból álló felderítőcsapatot a protossokhoz, hogy ellophassák a titkos technológiát, mellyel stabilizálhatják a klónokat, valamint Zeratul implantátumokat felhasználva megerősítsék a klónok fizikai erejét. Mindehhez már csak egy dolog kellet: Zerg féregminta. Azt bizony igen nehéz beszerezni, hiszen a Hive legbelső bugyraiba kell lemászni érte, leküldték hát a protossoknál már jól bevált ghost csapatokat egy Zerg borította helyre, megtalálták a kaptárt, majd begyűjtötték a kívánt mintákat. Így megkezdődhetett egy úgy egység kifejlesztése, mely magában hordta az emberi DNS-t, a Zerg állati ösztönét, valamint a Protossok implantátumait. Az egész tervvel csupán egy gond volt: Nem számoltak azzal, hogy nem tudják majd kordában tartani őket. Míg Kerrigan-t a Központi Tudat befolyásolta fejlődése alatt (mely egyébként nem csoda, hogy egy neurálisan olyannyira összetett lény számára könnyű volt mások befolyásolása), addig ezeket a Zerterzulokat fejlődésük gyenge szakaszában nem vetették alá psziés befolyásnak. Mivel a klóntechnológiáknak köszönhetően hamar megerősödtek, éretté váltak, ezért már sokuk a sztáziscsőben öntudatra ébredtek és vérszomjuknak semmi sem szabott határt. Külön váltak mindenféle fajtól, megalakítva sajátjukat, elfordulva minden egyéb élőlénytől kialakították saját, renegát közösségüket a Zerterzulok.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#19) FefeeX válasza sfdrakex (#13) üzenetére


FefeeX
veterán

Naaaa... A WoW kifejezetten az optimalizáció ellenpéldája. ideneb alatt ugyanazon a gépen 20-30%-al gyorsabban fut mint windows alatt... például. Nem kezeli a több magot sem a processzoron sem a VGA-n (állítólag 2 magot kezel a procin, állítólag...)

Szerintem amúgy tibérium volt a csövekben, vagy Kane... Esetleg Schwarzenegger, miután levadászta a zergeket...

(#20) kovsol válasza FefeeX (#19) üzenetére


kovsol
titán

2 magot tuti kezeli mert néztem wow közben a cpu használatot és első mag 80-90% második 50-60% on mozog nálam
amúgy meg a wow-t nem lehet hova optimalizálni... nézd már meg milyen minimum rendszer követelmény van a dobozára írva ? valami P3 800Mhz na most az akkora hardverekre meg ilyen dx7-8 as karikra írt grafikus motort folyamatosan csicsásították, nagyobb látótávolság, dinamikus árnyék, bloom efekt, magasabb poligonszám, részletesebb textúrák, meg jobb efektek, de mind hiába mert már rég elérték a motor határát és ezt csak egy tök újjal tudják javítani, mert amit gef4 re optimalizáltak hatezer éve az hogy használja ki mondjuk a dx10-11 es kártyákban rejlő erőt, mikor semmi köze nincs már azokhoz a régi kártyákhoz

pl emlékszem mikor a BC kijött egy A64+6600GT+1GB ram kombóval még AA -t is be tudtam kapcsolni raiden... na most bemegyek ezzel a konfiggal egy raidre és dc -t kapok mert lehal a gép low grafikán.... szóval látszik a motor már meghal a terhelés alatt

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.