Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Nem lehetne a képekre klikkelve nagy méretben is megtekinteni őket? Mert ezekből én semmit se látok.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#2) isti84


isti84
csendes tag

Újabb zseniálisan-fantasztikus és teljesen felesleges cikk... :C Az se százas emberke aki ezeket keresgeti...

Kockák előre!!! :D

(#3) BloodyEddie válasza isti84 (#2) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Zsoccc tudja hogy szeretek kötözködni ;] De nekem tetszik a cikk.

(#4) h-yle válasza BloodyEddie (#3) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem is.

Ami felesleges az az Első Maffia értékelés cikk. ;]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) errorcode06 válasza h-yle (#4) üzenetére


errorcode06
őstag

csak nehogy valódi, reális képet adjon a játékról, és annak tartalmáról...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Jehhh, kaptunk 1 kis Diablót :DDD :B

nothing is true everything is permitted..

(#7) menalcas válasza Sicilian (#6) üzenetére


menalcas
őstag

Jó poén lenne megölni SC-2 ben is XD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#8) ollie válasza isti84 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A cikk kevésbé felesleges, mint a hsz-eid nagy része.

***

(#9) becoe


becoe
csendes tag

Az egyik reklámban pedig a L800ETC új albumát mutatják be. Ugye ez a Blizzardos, korábban L60, BC után L70, majd a WoTLK megejelenésével L80ETC-vé "fejlődő" banda. Szerintem ez is egyfajta Easter Egg. :)

(#10) BalaNce87 válasza isti84 (#2) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ha nincs miről írni, ez szokott lenni, nyár van ilyenkor meg nem árasztanak el játékokkal minket, most jött ki a starcraft 2 így most csak ez a téma mindenhol.

Amúgy ezek az easter dolgok mik, elrejtenek pár dolgot a játékba? és ez mióta divat, régi dolog?

[ Szerkesztve ]

(#11) menalcas válasza BalaNce87 (#10) üzenetére


menalcas
őstag

Magának az easter egg-nek kéne érteni a jelentésest :U
Barátod a google :B

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12) BalaNce87 válasza menalcas (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Tudom mit jelent csak kérdeztem ez minek és mióta lett bevezetve, mert értelme hát nem sok.

[ Szerkesztve ]

(#13) Necroman_Mk2 válasza BalaNce87 (#10) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Az Easter Egg (húsvéti tojás) videó játékokban (vagy a filmeben is?) elrejtett apró kis utalások, poénok, kikacsintások. Pl. a Doom 3-ban Super Turbo Turkey Puncher automata.

A Blizzard esetében ez nem új, mert már a Warcraft 3 is tele volt ilyenekkel: a felderítés során észrevettél két kalózt, a városi verekedők a harcosok klubja film szereplőiről lettek elnevezve, vagy az egyik pályán találtál az erdőben egy Hydralisket. Sőt, lényegében már a védjeggyé vált többször klikkelek az egységre dolog ("STOP POKING MEE!!!!") is annak tekinthető.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#14) Bibby válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


Bibby
addikt

Igazad van, legközelebb majd a Révai lexikont rejtik el a játékokban, annak lesz értelme. :U

Ελευθερια η θανατος

(#15) BloodyEddie válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Ezek csak ilyen apró poénok a fejlesztők részéről, hogy érdekesebb legyen a játék. Régen az achievementek helyett volt divat :) Pl. anno az Excelben lehetett repülőt vezetni, Wordben meg flipperezni, stb.

(#16) Wolverine válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez poén, és mindig is annak volt szánva; ráadásul a Blizzard játékaiban évtizedes hagyománya van a Cow Leveltől kezdve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Archanon


Archanon
őstag

A WC-be rohanó, majd magát rakéta módon kilövő tauren marine-ről nincs is szó? :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#18) becoe


becoe
csendes tag

Ja, meg a kantinban az emeleten night elf nő táncát lejtő hologram? :P

(#19) Necroman_Mk2 válasza Wolverine (#16) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

No, annak a pályának külön legendája van!
Anno a Diablo 1-nél is fölmerült, hogy ha bizonyos sorrendben klikkelsz a tehenekre, akkor megnyílik a titkos tehén pálya. Persze ilyenről szó se volt, de Blizzard a másodikba csak azért is rakott egyet. Mikor először megláttam, majd leestem a székről: Mu-mumu-mu-mu mu, mu mumu-mu.

Amúgy meg már a multiklikkel előcsalható vicces beszólások is már annak tekinthetőek, de igazán tényleg a Warcraft 3-nál indultak be.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#20) menalcas válasza Necroman_Mk2 (#19) üzenetére


menalcas
őstag

Hát a bocis pálya tényleg elég vicces volt :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#21) Jander válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


Jander
senior tag

Én legutóbb a Wolverine játékban találtam nagyon jókat, első pályák egyikén egy 'mellékjárat' végén volt a Lost-ból a bunker ajtó a földön, később a Frostmourn (vagy mi a neve, warcraft 3-ból) kardot lehetett megtalálni hasonlóképp egy kőbe szúrva.

Értelmük semmi, de néha tudnak élvezetes apróságokat becsempészni egy játékba, és mókás ha úgy találod meg, hogy addig nem tudtál róla.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#22) menalcas válasza Jander (#21) üzenetére


menalcas
őstag

Ja a just cause 2-ben meg az egész lost sziget bele van csempészve na az mekkora easter egg :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#23) FireKeeper válasza Necroman_Mk2 (#19) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Már az eredeti Starcraft is tele volt ilyenekkel, pedig az már nem mai gyerek :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#24) Wolverine válasza Jander (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

A Frostmourne mellett volt egy halott is, Arthas névvel :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25) BloodyEddie válasza menalcas (#22) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Tényleg? Hol?

(#26) tdd587


tdd587
őstag

A sacred 2 fénykardja megvolt? Amúgy ott még egy Blind Guardian koncertre is el lehetett menni egy mellékküldetés jutalmaként...

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.