Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg105


mg105
senior tag

na, itt az idő, hogy próbára tegyem a szerencsém

(#2) mephi666 válasza mg105 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is próbálkozok... az ingyé van :) aztán majd meglepődnék, ha pakkot kapnék, mint nyilas misi :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) mg105 válasza mephi666 (#2) üzenetére


mg105
senior tag

na ja, én is meglepődnék, mert eddig kb az összes bétára beregeltem, amit a blizzard meghirdetett, és még sosem jött össze. úgyhogy türelem tornaterem! :)

(#4) mephi666 válasza mg105 (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha valami sörhöz kötnék az akciót, akkor biztos bekerülnék :) sörrel mindig nyerek valamit... múltkor negyedéves playboy előfizetés esett (volvo c30 helyett), előtte meg 4személyes élményfürdő belépő (cirka 20ezer körüli értékben) :DD

jut eszembe péntek van=sört venni délután a jégerhez... jön a megérdemelt lazítás :DD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Champ


Champ
csendes tag

Regelni, akarok, de mikor az e-mail címem megerősítését kéri, nyomnám a @-ot.. nálam AltGr+V, de akkor kis ablak előugrik, hogy légyszi manuálba vigyem be az adatokat! WTF?
Beírni nem tudom, bemásolni úgyszintén nem tudom, még virtuális keyboard-al sem.
Hogy a picsába regeljek gyerekek ? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Zsoccc válasza Champ (#5) üzenetére


Zsoccc
senior tag

egérrel copy-paste

(#7) Champ válasza Zsoccc (#6) üzenetére


Champ
csendes tag

Thanks!
Ezt az egyet nem próbáltam, biztos olyan izgatott vagyok :D

(#8) alien_


alien_
őstag

Mivel nekem Blizzard Account-ról konvertálódott át automatikusan a Battle.Net acc, nem tudom hogy felajánlja-e automatikusan a Beta Opt-In -t regisztrációnál.
Ha nem, akkor Profile -> Communication Preferences -> Beta Opt-in mellé pipa.
Ez feltétele a sorsolásban való részvételnek.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#9) Cythyel


Cythyel
senior tag

Na igen, ezt jó lenne tudni, semmilyen más Béta meghívót nem találok a főoldalon, csak azt a Béta Opt-In pipálósat.

(#10) mephi666 válasza Champ (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

alt+064 is jól müxik :D ascii 4ever...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) remington2


remington2
senior tag

Akkor, a közeledő - és biztosnak tűnő - megjelenés alkalmából itt az ideje megragadni a lehetőséget, és a Starcraft 3 majdani motorjára átírni az egész játékot ;]

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#12) alien_ válasza Cythyel (#9) üzenetére


alien_
őstag

Próbálj lassabban olvasni, úgy hátha hatékonyabb ;)

Swarm is coming.

(#13) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

én azon vagyok kész, h ha megadom a Blizzard játékaim kódját, bármikor leszedhetem, free of charge.

teccik.

és remélem szerencsém is lesz! :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) alien_ válasza bolondember (#13) üzenetére


alien_
őstag

Már csak azért is jó ötlet, mert az első generációs StarCraft cd-ket nagy valószínűséggel az idő vasfoga már rég használhatatlanná rágta. De ez se új feature, Blizzard Account-tal működött korábban is.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#15) Sirandrish válasza mephi666 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudsz adni egy linket ahol megközelitőleg minden ascii kód le van írva?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) mephi666 válasza Sirandrish (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

google első találat: "ascii kódok"-ra :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Wolverine


Wolverine
félisten

Már csak arra vagyok kíváncsi, miért az amerikai Battle.net linkje van megadva az írásban, miért nem az európai? :U (értelemszerűen a US-t kellene EU-ra cserélni a linkben)

szerk: EU-s oldalon regisztrálva is ugyanezek az opciók vannak; a WoW-account még nem egyesíthető a Battle.netesbe, viszont ha belépsz az account managementbe, akkor már Battle.net felületen lehet ezt megtenni.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) alien_ válasza mephi666 (#16) üzenetére


alien_
őstag

Uhh, ebből vagy 7000-et tudok fejből... Igaz, ennek 98%-a a "Ͻ"-t eredményezi :DDD

Wolverine: Azért, mert perpill az amerikaiban több minden működik.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#19) Sirandrish válasza mephi666 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Wolverine válasza alien_ (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizz nem véletlenül kezeli külön az európai és az amerikai accountokat ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) alien_ válasza Wolverine (#20) üzenetére


alien_
őstag

A regisztráció első mozzanata az országválasztást, feltételezem, hogy pl Magyarország kiválasztása után nem US lokalizáltságú lesz az acc, hanem európai.

Swarm is coming.

(#22) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ide csak annak van értelme regisztrálni akinek megvan eredetibe a starcraft?
legalábbis nekem ez jött le a szövegből.

[ Szerkesztve ]

(#23) BalaNce87


BalaNce87
addikt

2x nemtudom miért...

[ Szerkesztve ]

(#24) alien_ válasza BalaNce87 (#22) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg mindenki egyenlő eséllyel indul, mindenkinek érdemes próbálkoznia, akit érdekel.

Swarm is coming.

(#25) Wolverine válasza alien_ (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Te választhatod ki, akár US-t is a későbbiekben. (az előbb fejeztem be a Warcraft III/Diablo 2/Starcraft regisztrációját a friss EU-s Battle.net accomon :) mindnél választhattam volna a lokalizációk közül az amerikait, a kínait vagy a koreait is) A WoW-account merge opciónál is felkínálta a US/EU/Korea lehetőségeket, pedig Hungary van megadva országként.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) hommeros


hommeros
őstag

Én is megpörgettem a kereket, hátha bekerülök :)

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#27) bolondember válasza alien_ (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hű, én egy éven belül vettem, de borzalom, h zúg a duvdepörkölőben... :Y

hétfőn hozom az SC, BW és DioII kódjaim :D

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28) VladimirR válasza Wolverine (#25) üzenetére


VladimirR
nagyúr

eu verzioba hol lepsz be? mert us-nel mukodik a https://us.battle.net/login/login.xml link, viszont itt atirva eu-re csak egy "An error has occurred." fogad

(#29) alien_


alien_
őstag

Hopp, hopp, photoshop... Olvassátok el az update-elt cikket.

Swarm is coming.

(#30) marcias


marcias
őstag

Azt hiszem kezdődik. A Bnet indulása előtt szvsz felesleges volt komolyabban várni az SC2-t, a béta azonban már itt van a kertek alatt! :C

Steam: marcias88

(#31) alien_ válasza marcias (#30) üzenetére


alien_
őstag

Ha kint lesz a második Battle Report (Zerg vs. Terran!), már bonthatjuk a pezsgőt.
11 évnyi várás után ez már pite =)

Swarm is coming.

(#32) marcias válasza alien_ (#31) üzenetére


marcias
őstag

Sztem még azért ne igyunk a maci bundájára. Én a bétát olyan május-június köré várom. A battle report nem hiszem hogy olyan sokat elárul a megjelenéssel kapcsolatban azért. :)

Ez a játékregisztrálás, és az ehhez járó letöltési lehetőség nagy ötlet sztem az új bnetben! Az egész tetszik nekem eddig. :)
Mondjuk az SC nem bnet2-es, de egy patchel azzá lehetne tenni, gondolom én. Ezért magát a játékot illetően managelési lehetőségeket nem találtam. Meg úgy általában, most még nagyon sok mindenre nem jó ez.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#33) alien_ válasza marcias (#32) üzenetére


alien_
őstag

Valami konkrétabbra emlékeztem, de itt egy Blizzard kék, amiben írják hogy a kettes BR után jön a béta.
Vékony kurva, sovány vígasz :U

Ráadásul a replay rendszert teljesen átdolgozták, lesz csomó statisztika meg minden.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#34) marcias válasza alien_ (#33) üzenetére


marcias
őstag

Ja, akkor már majdnem tud annyit, mint az ICCUP ladderrendszere? ;] [link]

Steam: marcias88

(#35) alien_ válasza marcias (#34) üzenetére


alien_
őstag

endmór =)

Bővebben itt olvashatsz róla:
Kérdések & Válaszok 50

Swarm is coming.

(#36) Wolverine válasza VladimirR (#28) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam működik a https://eu.battle.net/login/login.xml - nem tudom, mi leht a gond :F

Ja: aki ellenőrizné, hogy beikszelte-e a Blizzard bétáira jelentkezést, az a My Profile alatt levő Communication Preferences linkre kattintson...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) alien_ válasza Wolverine (#36) üzenetére


alien_
őstag

Használd az amcsit, EU-s még komolyabb hegesztgetésre szorul.

Swarm is coming.

(#38) föccer


föccer
nagyúr

Ehh, de lassssúúúúú...

De legalább tudtam reggelni.

Egy érdekes kérdés: HA nem lennék SC függő, és megnyerném a béta meghívót, akkor mennyit fizetnétek azért, hogy átadjam? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#39) -kdM- válasza Champ (#5) üzenetére


-kdM-
senior tag

vagy alt+64 (numerikus bill-en)

en beaddoltam mind az 5 blizzardos jatekom 6-nak nem tudtam a diablot mert akkor meg nem volt cd kulcs

[ Szerkesztve ]

(#40) alien_ válasza föccer (#38) üzenetére


alien_
őstag

Meghívnálak egy Kőbányai-ra =)

Pár hete 10 fontért vittek el egy kulcsot az orrom elől ebay-en.. Pont lassú volt a netem, és 32sec alatt tudtam csak bevinni a bid-et.

Swarm is coming.

(#41) Wolverine válasza -kdM- (#39) üzenetére


Wolverine
félisten

A Diablo I nem is támogatott :) (mondjuk az érdekes, hogy a Warcraft 2 sem, pedig abból van CD-kulcsos Battle.netes verzió is)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) -kdM- válasza Wolverine (#41) üzenetére


-kdM-
senior tag

pedig a dobozan rajta van hogy battle.net meg hogy szukseges hozza 14.400-as bps modem:D

wc2-ot el is felejtettem pedig megvan a battle.net-es verzio, de akkor azzal se probalkozok

[ Szerkesztve ]

(#43) Ptech válasza alien_ (#40) üzenetére


Ptech
őstag

SC-t már 2k ért kapsz Brood War-al együtt, rádásul itthon, miért vennél 10£-ért csak kódot ebayen keresztül?

(#44) Wolverine válasza Ptech (#43) üzenetére


Wolverine
félisten

SC2 béta kódról volt szerintem szó :) (igen, van már olyan emberek kezében a tavalyi WWI és Blizzcon óta)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) Ptech válasza Wolverine (#44) üzenetére


Ptech
őstag

Jaaaah, nem gondoltam hogy van olyan aki azt 10 fontért árulja, annyiért a hülyének is megéri ^^

(#46) VladimirR válasza föccer (#38) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a kerdes helyesen: mennyit fizetsz, hogy atadhasd?

Wolverine: valoban erdekes, nekem csak az us aldomain-en megy a belepes (vegulis mindegy, eleg egy helyen)

w2bne-vel en is megszivtam, kb 5x irtam be a kodot es nem ertettem, hogy miert invalid....

(#47) Ptech válasza VladimirR (#46) üzenetére


Ptech
őstag

Nemtom, én az us aldomainon csináltam meg a regisztrációt, majd később átírtam az url-t us-ről eu-ra. Most elvileg az eu-s siteon vagyok, belépve az accountba és a visszaigazoló mailt is látja, szóval szerintem teljesen mindegy hogy eu vagy us oldalon regisztrál valaki.

(#48) VladimirR válasza Ptech (#47) üzenetére


VladimirR
nagyúr

belepes utan atirva az url-t nalam is jo, csak a belepteto oldal hulye

(#49) RexpecT válasza Champ (#5) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is szívtam vele.Ctrl+V helyett simán egérrel jobb klikk beilleszt.

(#50) alien_


alien_
őstag

Hivatalosan is kacsa a dolog - Karune Blizzard Community Manager ezt válaszolta a postra, ahol a képet először linkelték:

"This is FAKE, and is Photoshopped. We will let you know when beta starts and when invites go out- still some waiting to do unfortunately."

Swarm is coming.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.