Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tudom, jópáréve Disney már a SW, de még emésztenem kell...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) BiP


BiP
nagyúr

YESSS!

(#3) lev258


lev258
veterán

Remélem 4K-ban Darth Vader sisakján a ráncok is látszanak majd. :U

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#4) #85552128


#85552128
törölt tag

Tehát a Disney bejelentette, hogy a Galaxis Őrzői 2 jöhet 4K-UHD formátumban és az ezzel foglalkozó cikket (ha már valamilyen rejtélyes okból kifolyólag közölni kellett) sikerült úgy elnevezni, hogy "Star Wars univerzum UHD Blu-ray-en?" - mindezt a prohardveren...
10/10 would click again. :U

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez hányadik otthoni kiadás lesz már ha valóban jön? :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

1977 Theatrical audio versions
1981: Title change
1985: VHS release[edit]
1993: Definitive Collection
1997: Star Wars Trilogy Special Edition
2004: Star Wars Trilogy DVD release
2006: Star Wars Trilogy Limited Edition DVD release
2011: Star Wars: The Complete Saga Blu-ray release
2015: Star Wars: The Digital Movie Collection

Úgy érzem, rókabőr...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#7) t72killer válasza Blindmouse (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, lesz ez még 4k3D is utólagos 3D-sítéssel, ha 5-6év múlva újra "feltalálják" a 3D mozit, amit 1-2éve eltemettek (=pénzbe került volna minőséget az asztalra tenni). 8k-ban nem vagyok biztos, arra már kevesek a régi szalagos felvételek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) elefant válasza #85552128 (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát nyilván a Disney birodalom legtöbbeket érdeklő tartománya a Star Wars. Igenis fontos dolog, hogy a stúdió megadta magát, és nem szabotálja az UHD Blu-ray szabványt, ami egyértelműen segítheti a formátum, tehát ezzel együtt az asztali és integrált hardverek elterjedését, új cégeket hozhat be a piacra stb.

[ Szerkesztve ]

(#9) #85552128 válasza elefant (#8) üzenetére


#85552128
törölt tag

Tartalmilag 0 hardvereket érintő információ van a cikkben ahogy SW viszonylatban is kb. ennyi infót tartalmaz. Mondtak valamit amiből lett egy szubjektív következtetés és ezen alapuló cím - aminek az eredeti tartalomhoz nem sok köze van... Tipikus GSO/blikk szintű elferdített clickbait, kb. mint a múltkori "kínai popsztáros" vagy "elkente a száját" címlap cikk. Ha ez az "irány" akkor legalább el kell ismerni, nem elferdíteni, hogy ez bizony (ebben a formában) tényleg fontos hardverekkel kapcsolatos információ közlése volt.

[ Szerkesztve ]

(#10) [CsuCsu] válasza Blindmouse (#6) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Rokabor az igenytelen tamaszkodas a korabbi munkakra, peldaul az evenkenti FIFA/COD reszek.

A jobb minosegben ujrakiadas nem minosul annak, kulonben ennyi erovel maradhatnank az 1977-es kiadasnal, mert az volt az elso...

(#11) Lacika112


Lacika112
aktív tag

de szégyen hogy ahelyett hogy valami normálisat csinálnának mostanság, kiadnak valamit amit 32X kiadtak

remélem a játékgyártók is ezt csinálják majd, pl cod uo remasted 2017, cod uo remasted 2019, cod remasted 2019 4k speciál

én régóta vágyok egy pentium mmx re 200mhz 0,007 csíkszélen

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#12) E.Kaufmann válasza t72killer (#7) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ha színezni tudták a zorrót, akkor a 8k-sítás is menni fog. Kicsi MI, kicsi upscale és mindjárt kész a 8K

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#13) t72killer válasza E.Kaufmann (#12) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindenesetre nagyobb kihívás, mint a 3D-sítés. És az utóbbival is elég nehezen boldogulnak - nem tudom egyáltalán fut-e még a 3D-láz elején beindított project.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#14) [CsuCsu] válasza Lacika112 (#11) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ha valami nepszeru es van ra igeny, miert ne adjak ki korszeru formaban? Es ez miert akadalyozna meg az uj dolgok kesziteset? Tudtommal evente jon a uj SW film. Ennyi demagogiat a vilag nem latott, mint ami a PH forumon megy manapsag :W

Persze a 4K TV topikokban meg azon megy a feszules, hogy nincsen kontent.

[ Szerkesztve ]

(#15) b.


b.
félisten

AZ első részt is dobhatnák akkor már....

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Blindmouse válasza [CsuCsu] (#10) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Tehát rendben van az, hogy teljes áron kiadják ugyanazt a filmet sokszor. Értem.
Star wars comple (6 film) blu ray: 80 EUR amazon

Nem mintha érdekelne a dolog, úgysem lesz az életben többet fizikai adathordozón filmem.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#17) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az a gond a régi részekkel, hogy ha normális kiadást akarnak, akkor kell egy ismételt remaster, mivel a 4k-n nagyon látszódnak a képi hibák.
Mondjuk az is lehet, hogy az egy új "rókabőr" lesz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) -=RelakS=- válasza lev258 (#3) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az Új Remény részben látszik az FHD-ban is! Mintha valami tré 3D nyomtatóval készült volna a sisak, legalábbis a maszk része :DDD

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#19) -=RelakS=- válasza t72killer (#7) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Már hogy lenne kevés?
Képzeld el, hogy 8K-ban élvezheted a régi film összes apró-cseprő szemcséjét, hibáját :DD
A hasznos tartalmon felül, persze.
Bár a szikla, ami mögé R2 elbújt lehet, hogy ki fog lógni az eredeti felvételből :W :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#20) [CsuCsu] válasza Blindmouse (#16) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Rendben van, mert a jogdijat fizeted. A formatumot fejlesztik, ar marad. Amig van kereslet, nem eri meg olcson szorni a szellemi tulajdont. Persze eleinte tularazzak, mint barmelyik ujdonsagot, de gyorsan beall normal szintre.

(#21) FollowTheORI válasza t72killer (#7) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tekintve hogy a 3D elhal lassan, kötve hiszem.

Viszont a 4K jól jön... én már várom. :)
Első eset lenne hogy megvenném lemezen. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22) Blindmouse válasza [CsuCsu] (#20) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Netflixen fent van mind a 6 rész. Fullhd-ben.
Ha nekiállsz bitrátát számolni, akkor itt ért véget a beszélgetés.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#23) BiP válasza [CsuCsu] (#10) üzenetére


BiP
nagyúr

Mindkettő rókabőr, csak más a szegmens. (film/játék)
És közben mindkettőnél ugyanúgy van hozzáadott érték, csak biztosra mennek.

(#14) [CsuCsu]:
"Ha valami nepszeru es van ra igeny, miert ne adjak ki korszeru formaban? Es ez miert akadalyozna meg az uj dolgok kesziteset? Tudtommal evente jon a uj SW film. Ennyi demagogiat a vilag nem latott, mint ami a PH forumon megy manapsag :W"

Most húzd rá ugyanezt a COD, FIFA, NFS vonalra. Ugye, hogy ugyanaz a recept, csak te az egyiknél elnézed, a másiknak nem. Úgyhogy a demagógia rész önbeteljesítő is egyben :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Memora válasza oriic (#5) üzenetére


Memora
senior tag

Én megálltam s VHS kiadásoknál, mert az összes többit rókabőrnek érzem ;]

Fancy quote placeholder

(#25) kromatika


kromatika
veterán

Várjuk szeretettel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.