Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Hát ez valami ultra gagyi....még bétának is...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) Mace Windu


Mace Windu
csendes tag

Végre hazatérhetek. :D

Nem ígérkezik rossz játéknak annyira, hát de ott a de.. Inkább már a Force Unleashed jönne holnap PC-re. :B

[ Szerkesztve ]

I created Vaapad to answer my weakness: it channels my own darkness into a weapon of the light.

(#3) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Majd kiderül. Mindenesetre én kíváncsi leszek rá. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) nemethati


nemethati
senior tag

Történetvezérelt játékmenet egy MMO-ban....ebbe jó nagyot lehet bukni, főleg ilyen ultralow manga-grafikával és gyengus animációkkal!
Remélem gyúrják még, mert ebből sokat ki lehet hozni.

(#5) Vistaboy válasza nemethati (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ki kell ábrándítsalak, de ennek az égadta világon semmi köze nincs a mangához. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Móci válasza nemethati (#4) üzenetére


Móci
addikt

Egyszerűen gagyi a grafika, a srác meg úgy ment az elején, mint aki telerakta a gatyát.
Ezzel most mit is akarnak?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) nemethati válasza Móci (#6) üzenetére


nemethati
senior tag

De lehet fogták a ME grafikáját és levették low-ra...
Nem is tudom, nekem kicsit úgy tűnik, a lucasos srácok lehet többet beleszóltak a kelleténél a dolgokba!
A Jedi Outcast-nek szeb grafikája volt, és ahhoz nem kellett atomerőmű - értem hogy MMO de akkor is :(

(#8) Móci válasza nemethati (#7) üzenetére


Móci
addikt

Francnak kell annyi mmo... Jó, tudom, ma már nem 'divat' egy olyan játékot kiadni, amiben van egy normális single rész, s egy erős multi. Inkább mmo, abban van a lóvé, az kajálja a nép. Vagy nem, mert ez szerintem gagyi.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) Kartács


Kartács
aktív tag

No várjuk a BETA kulcsot ;)
Elég ütős játék lesz a videók alapján bár a grafikával én is hadilábon állok... :F azért ennél többet kilehetne hozni egy mai játékból nem tudom mit akarnak ezzel... :(
WoW a mesés grafikája miatt jó, Aion meg a coorva szép grafja miatt (CryEngine).

Lehet hogy ütős lesz a játékmenet (remélhetőleg) de azért a grafikát nem kárpótolja ez sem.

Na majd meglátjuk.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#10) Kartács


Kartács
aktív tag

http://swtor.hu/

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.