Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Jobban megnézve a 2 linkelt videót, aki a trooperrel játszott, és "kamerázott" valami nagyon béna. Kilométerekkel lohol a csapata után, akkor se csinál semmit amikor ott van, csak néz ahogya többiek dolgoznak...
A smuggler vagy valamelyik jedi szemszögéből kellene nézni, az sokkal mozgalmasabb lenne :)

Van egy olyan érzésem, hogy ezzel a mostani bemutatóval a Bioware kicsit mellélőtt. Már volt dev. nyilatkozat is ahol szóba került, hogy egy gameplay video nem igazán adja vissza ugyanazt amikor te játszol. Én pl. nagyon kevés gameplay videót vagyok képes nézni, nem köt le. Az se, ha a haver játszik, én meg ülök mellette és nézem. Pl Mass Effectet játszani fun, nézni elég unalmas :) Ahhoz, hogy egy.egy manővert, vagy mozdulatot értékenli tudjon az ember, tudni kell azt is mi történik. Ami egy éppen készülő játéknál alapjaiban hiányzik.

Szóval elismerem, ez a pár gameplay video csalódás volt. Szerencsére láttam jobbakat, és kb 6-7 év mmo tapasztalattal még mindig tetszik a dolog. De elfogadom, ha valaki csak úgy belebotlik, erősen kevés.
:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.