Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon sikeresnek ítélném a kedvcsinálót. Mert eddig nekem nemjött át mi okozhatja a pezsgést körülötte, és nem is tulajdonítottam túlzott jelentőséget a SW-nak, mint életérzésnek. De most már vágynék legalább egy kicsit körülnézni ezekben a virtuális világokban, megismerkedni ezeknek a teremtett kultúrájával, háttértörténetével.

Nekem jól esett, köszönöm! :R

(#2) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Jó kis cikk lett, én is rálesek erre a Gamera, SW-k nagy kedvenceim voltak régen (is) ezt még nem játszottam. :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3) sztanozs


sztanozs
veterán

Bah, nehogy behúzzon megint a játékszenvedély... Szerencsére nincs hozzá megfelelő gépem :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#2) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Feltettem, regeltem de sajnos nem indul el....
Lehet túl erős a gépem hozzá, de én Win10 amire tippelek...az lehet a gondja. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Jó öreg SWG, de imádtam. Legjobb mmo ami valaha készült. Kár, hogy a soe kinyírta a k**va wow miatt :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#4) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Más nem tapasztal hasonlót?
"Launch" és nem indul... (Win7 -ig levettem a "kompatibilitást" és úgy sem..)

Gépet is érdekesnek látja (lehet túl új neki)

Felbontás jó lenne úgy...

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7) bullseye


bullseye
addikt

Mindig elfog a nosztalgia, amikor szóba kerül a SWG, mert elég sok időt töltöttem ott pre-CU. De kétlem, hogy ugyanolyan érzés lenne, még akkor is, ha már nem szivathatom a loot-botokat a denevérbarlangban, meg ilyesmik.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8) Gifos


Gifos
tag

Életem legjobb MMO-ja volt ,a Starsider szerveren játszottunk a a kezdetektől fogva(2003). Véleményem szerint az NGE egy Ba..... nagy hiba volt .Az SWG mindig is rétegjáték volt, de valami olyatt tudott amelyet semelyik másik MMO .Ez pedig a szabadságérzet.! Voltak olyan napok,hogy csak a házainkat rendezgettük,szépítettük Darjani-t . Rengeteg más játékot kiprobáltunk,de egyik sem volt az igazi. :R

(#9) mepet válasza #16939776 (#1) üzenetére


mepet
addikt

3CPO, te vagy az? :))

(#10) #16939776 válasza mepet (#9) üzenetére


#16939776
törölt tag

Igen Hercegnő! Mióta várok itt rád, mindenféle veszélynek kitéve ebben a lehangoló álruhában. Azt hiszem, ez a fránya matrica véglegesen rám is száradt...

:))

(#11) Alogonomus


Alogonomus
őstag

Azért a sandbox MMO-k nem tűntek el teljesen.
Triple-A területen teljesen sandbox elvileg az EverQuest Next lett volna, de azt sajnos lelőtte a Sony. :(((
A kisebb játékok közül a Life is Feudal egy nagyon jó sandbox MMO volt, de sajnos idén leállították, pedig tele voltak a szerverek, de a fejlesztők és a jogtulajdonos között feloldhatatlan nézeteltérések keletkeztek.
A Star Citizen kérdéses, hogy valaha kilép-e a tesztelésből, de végül is erősen korlátozott funkciókkal elüzemel már jó ideje nagyjából sandbox stílusban.
Az Amazon tegnap indult New World játéka esetleg lehet valamennyire a sandbox MMO-k új időszakának a hírnöke. Pénzügyi háttér bőven van mögötte, bár pénzügyi háttér volt az EverQuest Next mögött is...
Jelenlegi állapotok szerint az SWG szabadságát leginkább a most még alfa tesztelési állapotban levő Ashes of Creation hozhatja el valamikor 2023-2024 környékén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.