Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) madstunt


madstunt
addikt

Nekem az az elméletem hogy ez a dolog elég generáció függő. Vannak olyan dalok amit 10 év múlva elővesznek a rádiók meg a mostani rajongótábor,majd kiderül melyik.A nem ultra mainstream zenékből most is van egy rakat ami maradandó (ultra mainstream alatt az országos rádiók által játszott dalokat értem és igen-igen a petőfi repertoárját is 80-90%ban )

[OFF]Más dolog de e téma következményeként ellehet gondolkozni azon is hogy az országos,könnyűzenei rádiók milyen minőségűek.A Danubius ami nagyon slágeres,aztán jön a sláger ami pár kiegészítéssel azt játsza mint az adott év elött pár évvel a Danubius,a Petőfi meg komoly késéssel átvesz bbc oneról dalokat lusz hozzádob pár magyar dallt és ezt megfűszerezi néhány régebbi nagy számmal.Anno én elég nagyot csalódtam a petőfiben mert egy olyan rádiót vártam ami a Radio One szintjét szeretné közelíteni ehelyett pár alkalmat /éjféli mix,stb.../ kivéve nem vmi nagy zenei kánaán. Sokkal többet kilehetett volna hozni ha lennének tematikus zenei műsorok a jelenmlegi 2-3-at kivéve. A sokszínűség is eléggé hibádzik mert napközben elektromos zene sincs igazán,nbéha van vmi divatdárenbész oszt kész.

A helyi rádiókban már más tészta.Mondjuk itt Szegeden a két nagy (Rádió+ és Rádió 88 az esetek 99%ban halálgagyi,kivéve péntek este talán amikor live mix van) mellett egy normális,minőségi rádió van,a nonprofit RádióMi. Na ezen látszik hogy nonprofit és értéket szeretnének közvetíteni. Van Funktól kezdve Dubon át Technoig nagyon sokminden....[/OFF]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.