Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Arra nem gondoltál hogy az audi netán 4x4?:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) D1Rect válasza gamerkiller (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Megjött a BMW-k védőszentje. :))

Arra nem gondoltatok, hogy vszínűleg az egyik női sofőr, a másik férfi?

(#3) gamerkiller válasza D1Rect (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Látod kis betűvel írtam az audi-t...?:D Az is lehet hogy nagy sungal indult neki..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) stangli válasza gamerkiller (#1) üzenetére


stangli
senior tag

az angol tudósok ezt nem erősítették meg :DDD de a lényegen nem változtat a bmw enyhe dombon eltaknyolt ;]

(#5) D1Rect válasza stangli (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Fake, fotoshop. Ki van cserélve a két autó, és az audi taknyolt el. :DDD

(#6) gamerkiller válasza D1Rect (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ez így van.. :)

Amúgy nem értem miért kell összehasonlítgatni a két autót, hisz az egyik négy kerék meghajtású, a másik meg hátsókerekes.. Az igazságot mindenki tudja..: Egy BMW-nél csak egy másik BMW lehet jobb.. :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) whiz válasza gamerkiller (#6) üzenetére


whiz
aktív tag

Négy kerékkel (x-drive) a Bimmer is felmegy ugyanúgy. :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#8) gamerkiller válasza whiz (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem.. Jobban.. ;] :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

kizárt, hogy ennyi kifogjon egy hátsókerekes kocsin, inkább ráesett valami a gázpedálra :U

(#10) barnam_ válasza gamerkiller (#8) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt mondják hogy a torsen 4kerékhajtásnál nincs jobb, vagy igen? ;]

(#11) zoo8800


zoo8800
veterán

téligumi vs. nyárigumi :K ;)

rip and tear, until it is done

(#12) #53246592 válasza zoo8800 (#11) üzenetére


#53246592
törölt tag

pontosan :K

(#13) #19617792 válasza barnam_ (#10) üzenetére


#19617792
törölt tag

És a Lada Niva megoldása? :D

(#14) tkazmer


tkazmer
addikt

ennyi havat nem lett volna egyszerűbb gyorsan lesöpörni/bekapcsolni a leolvasztót? :))

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#15) keIdor


keIdor
titán

Nekem meg mind a kettő kéne. :DDD Az egyiket nehezebb felvinni, who cares?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Érdekes hogy csak néhány centi a hó, mégis el van kotorva az útról, vagy csak pont úgy esett. Vagy külföldön fűtöttek az utak? :DDD

De ebből is látszik, hogy az Audi mennyivel jobb autó ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) tkazmer válasza Apollyon (#16) üzenetére


tkazmer
addikt

nem, az út le van sózva :P

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18) barnam_ válasza #19617792 (#13) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azt most hirtelen nem tudom milyen :B De az is jó.

(#16) Iscariah: a garázs elé a feljáró alá be kellene vezetni a fűtést, és akkor nem lenne ilyen gond :DDD

(#19) adm


adm
őstag

a bmw-vel csak M-eket rajzoltak a hóba...

16core - 32thread - 64gb

(#20) Metalfan válasza barnam_ (#10) üzenetére


Metalfan
senior tag

lánctalp ;)

(#21) mexicanraven válasza D1Rect (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Szart :DDD Audi, a haladás technikája: Szivar 100 quattro, sohasem volt fake!

when the sun shines, we'll shine together

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

Egyébként még ennyit tennék hozzá:

(#21) mexicanraven: Ez a reklám nagyon komoly. :R

[ Szerkesztve ]

(#23) zoo8800 válasza mexicanraven (#21) üzenetére


zoo8800
veterán

ez aranyos :)

rip and tear, until it is done

(#24) aero. válasza mexicanraven (#21) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

ezt eljátszották 2005-ben is.

(#22) D1Rect: kínjában az audi csak ennyit tudott mondani:

erre jöhetett volna mondjuk egy kétkerekű reklám a bmw-től.

(#23) zoo8800: ez nagyon jó :)

[ Szerkesztve ]

(#25) gamerkiller válasza D1Rect (#22) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ennyi lenne! ///M power powa! :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) tibi666


tibi666
senior tag

2 lehetőség van. tükörjég van alatta, és az audi lendületből ment.
a másik lehetőség, hogy a bmw-n nyári gumi van, és nem lendületből ment. ugyanis ennyin bármilyen hátsókerekes autó felmegy.

(#27) D1Rect válasza zoo8800 (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez tényleg aranyos. :)
(#24) aero.: ez tényleg nem sok.

[ Szerkesztve ]

(#28) Apollyon válasza aero. (#24) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már elnézést, de mondjatok már az R8-nál jobb BMW-t... :U

Nem könnyű, mi? ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#29) tibi666 válasza Apollyon (#28) üzenetére


tibi666
senior tag

milyen szempontból jobbat?

(#30) fekeandras válasza barnam_ (#10) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha elöl - hátul diffizáras mint pl az ősrégi kocka Audi 90 (abban full mechanikus az egész rendszer) akkor simán megállja a helyét a mai agyon kompjuterezett awd autókkal szemben is, sőt...

#28: Pontosíts. Miben legyen ,,jobb"?

[ Szerkesztve ]

(#31) Apollyon válasza fekeandras (#30) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mi az hogy miben legyen jobb? Autóban... Élményben, feelingben...

A BMW-nek egyértelműen nincs az Audi R8-nál jobb luxus autója. Kész, ennyi. :DDD ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#32) gamerkiller válasza Apollyon (#31) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Cáf..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#33) tibi666 válasza Apollyon (#31) üzenetére


tibi666
senior tag

az r8 nem éppen luxusautó.
mondjuk azt bírom, hogy olyanok osztják itt az észt, akik új bmw-t maximum a totalcaron láttak, szóval én ebből az igényes "vitából" kiszállnék.

mindkét cég kiváló autókat gyárt, erőseket, kényelmeseket.
más célcsoportnak.

(#34) P00By


P00By
nagyúr

Lexus! :DDD

(#35) barnam_ válasza gamerkiller (#32) üzenetére


barnam_
nagyúr

Azért nem ugyanaz a kategória :)

(#30) fekeandras: ezt láttad? Audi 200 Quattro a Romániai hegyekben.

(#36) Apollyon válasza gamerkiller (#32) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Áhh, ez is csak egy a sok-sok limuzin közül, semmi formabontó megjelenés.

Semmi kötekedés, de ha mondjuk Te ezzel mennél, én meg R8-al, inkább hozzám ülnének be..

Ha nem is pont ugyanezt, de ilyesmi BMW limót már sokat láttunk.

Tibi: nem osztom az észt, csak bemondtam egy típust és páran már egyből felkapták a vizet :D

Nem éppen luxusautó... Hát igen, végülis bárki vehet olyat, mint A6-ot, A8-at, M5-öt M6-ot :U

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37) gamerkiller válasza Apollyon (#36) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem mondta senki hogy olyan autót mondjak ami R8 kategóriába sorolható..
R8 kategóriában? Most mindenki tudja mi fog következni.. Szerintem ha én ezzel mennék, te meg ezzel, már elgondolkodna a népség, majd elindulnának felém, én meg integetnék hogy a-a! Ide nem! Még összekoszoljátok az ülésemet..:D

Elég sok fullos BMW-t láttam már hogy tudjak véleményt alkotni róluk.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38) fekeandras válasza Apollyon (#31) üzenetére


fekeandras
őstag

,,Élményben, feelingben"

Ha már az R8 egy luxus sportkocsi tegyük mellé a bajorok luxus sporkocsiját a 6-os kupét. Annak biztosan van olyan használati értéke mint az R8 -nak. De maradjunk az élménynél és a fílingnél. A német Auto Sport lap által mért Nürnburgring köridők, (sofőr ugyanaz):

Audi R8: 8m : 04s
BMW M3 (E92): 8m : 05s
BMW M5 (E60): 8m : 13s

De az Audinál az R8 az abszolút csúcsmodell. Úgy illendő, hogy akkor a BMW csúcs sportkocsijával hasonlítsuk össze. A BMW-nél ez az M3 CSL. Aminek az Audi 8perc 4másodperces idejével szemben elég mindössze 7perc 50másodperc, hogy körbeérjen a pályán. Vagyis lényegesen gyorsabb mint az R8. :DDD

(#39) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

érdekes adat egyébként, hogy az új 760Li és az R8 ugyanúgy 4,6 másodperc alatt vannak százon, jó mi? :)

egyébként mindhárom prémiummárkát kedvelem, de ha lehetőségem adódik rá, akkor a BMW felé fog húzni a szívem.

[ Szerkesztve ]

(#40) gamerkiller válasza aero. (#39) üzenetére


gamerkiller
senior tag

És mégsem ugyan az a kategória, jó mi? Akkor innentől miről is beszélünk? :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#41) Apollyon válasza gamerkiller (#37) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jólvan, no offense. :R

Kinek mi tetszik, mi a fullos, változó.

fekeandras: Jó rendben. Elhiszem. De akkor sem értem, mért kell mindenképpen bizonyítani itt nekem, hogy igenis, a BMW a jobb. (Ezt most nem kizárólag rád értem) Oké. Szerintem nem, nekem a tömegautók között az R8 a csúcs, akkor is ha egy köridőben 1 perccel lemaradt...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#42) aero. válasza Apollyon (#41) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

kicsit elmentünk ilyen ati-nvidia, windows-linux szintre :))

Mindenkinek tetszik valami, azt így kell elfogadni. Az R8 pedig egy tökéletes kocsi, nekem személy szerint a Porschék előtt van, csak az Audi valami más autókat gyárt, hiányzik belőlük az a nyers erő, ellenben a BMW autóin valahogy látszik ez, na de ez az én véleményem.
Ettől függetlenül bejön az Audi ( és a Mercedes ) stílusa is.

:R

[ Szerkesztve ]

(#43) fekeandras válasza Apollyon (#41) üzenetére


fekeandras
őstag

Mellé lőttél. Magasról x@rok én a bmw-re. Világ életemben VW-AUDI mániás voltam (és leszek is míg élek). :D

(#44) Apollyon válasza aero. (#42) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én egyetlen autó után vagyok elfogult, az az R8, bár tisztában vagyok vele hogy sokkal jobb autók is lehetnek nála. De kategóriájában sztem tarol a tömeggyártott autók között.

Egy kicsit nekem is inkább az Audi felé húz a szívem, de úgy vagyok vele hogy a márkákból 1-1 modell ami úgy megfog igazán.

fekeandras: OK, amúgy a posztjaidból nem az jött le :)

Hallottatok amúgy az új 7-es BMW-ről? Kicsit olyan X6-os arca van. Nah nekem a BMW-től az 7-es tetszik igazán, de mégjobban az X6, az olyan brutálisan néz ki, de ha már tényleg brutál akkor ez viszi a pálmát:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45) aero. válasza Apollyon (#44) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

az új hetest itt linkeltem fentebb, pont a legerősebb verziót ( egyébként pont ezt szeretem a bmw-nél, 550 lóerős, de alig néz ki máshogy, mint az alap 730i ). Az X6 pedig büntet, láttam már élőbe, igazi batár :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) gamerkiller válasza aero. (#45) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jaja ezt én is bírom egy kicsit.. :) Fogalmam sincs hogy éppen az adott gépjármű 320D vagy 336D...:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#47) <NewL>


<NewL>
addikt

hatalmas ez a kép :C

szeretem mindkét márkát,és talán jobb motorikusan (tudja a nép ,h diesel párti vagyok) szval talán jobb a 2 literes diesel a bmw-nek,de lehet ,hogy jobban kellene egy sima elsőkerekes a4-es mint egy 320d. szabolcs-sz bereg megyében lakok,legyen elég ennyi:D

There's an app for that

(#48) stangli


stangli
senior tag

srácok nem kell veszekedni azon, hogy most melyik is a legjobb. szerintem ez a reklám film elmond mindent. az egyik autó a puritán sportosságról szól, ez a bmw. a másik az új technológia, kényelem, letisztult forma, kevesebb sportossággal egybegyúrva szeli az utakat. az r8 sem szimbolizál többet az én szememben, mint egy a8. az r8 a kifinomult elegancia jelképe, az m3-m5 meg a nyers erő, akkor is legyőzlek szimbóluma. :)

[ Szerkesztve ]

(#49) fekeandras


fekeandras
őstag

(#50) eastsider válasza fekeandras (#49) üzenetére


eastsider
nagyúr

ez mekkora reklám volt, emlékszem!
lehidaltam, hogy audi reklámban alfa, bmw merga(mi a harmadik, nme ismerem fel :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.