Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Nagyon jó lett. Grat. :R

(#2) atus7377


atus7377
tag

Ezt már szeretem.Nem egy ''bolti'' mod,hanem saját készítés.Grat hozzá!

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#3) Bigya


Bigya
őstag

Köszönöm szépen!

Nem bolti és még hasznos is...

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy a táp rész meddig bírja. Nem is a beépített konverter az izgalmas, hanem a külső 12V forrás.

(#4) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Királyos.
Nekem is van epia-m, egy cn10000-es, de én lusta voltam fúrnifaragni, vettem hozzá gyári dobozt. Annyi az összmódosítás, hogy tettem rá egy thermaltake ventillátor szabályzót, amivel csavargatni lehet a zajszintet. Egy riser kártyás pci-t fogad a ház, abba nekem tunner van. Frankón lehet mellette aludni, a gép folyamatosan megy és ezzel szoktam felvenni a tv-ből. Meg ha mindenki géphez akar ülni, akkor x terminálként használjuk.

Abban is van persze élmény, ha az ember rendesen megfarag egy dobozt. :R

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Gitros


Gitros
aktív tag

Nagyon fitti ez a ház. Minden elismerésem. A ''követendő példák'' listájára írom.

Uff Gitros voltam...

''Számítógéppel sokkal gyorsabban megoldjuk azokat a problémákat, amik a számítógép nélkül nem is léteznének.''

(#6) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Jó lett, gratula. ;)

"Csak úgy mondom"

(#7) Bigya válasza Csapi007 (#6) üzenetére


Bigya
őstag

Hali!

Kösz! sajnálom, hogy a végleges belsejéről nincs kép és nem megy az lcd.

(#8) venember83


venember83
nagyúr

Elismeresem ;)

Szep is furni/faragni s pont olyat eszkabalni amilyenre az embernek szuksege van...

(#9) Bigya válasza venember83 (#8) üzenetére


Bigya
őstag

:R

Már csak az LCD bánt, hogy nem műxik...
A kész belsejéről képet meg sztem rakok ide, ha cserélem a kijelzőt.

[Szerkesztve]

(#10) fecus


fecus
őstag

Mennyit eszik?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#11) Bigya válasza fecus (#10) üzenetére


Bigya
őstag

Nem mértem áramfelvételt, de én olyan 1-1,5A-re sacolom a 12V-os tápról.

(#12) alienpapa


alienpapa
senior tag

Szép munka, grat... ;)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#13) rover45


rover45
senior tag

Én még anno 2005 őszén csináltam egy hasonló gépet szülőknek, h nehogy már kimaradjanak a tutiból :) Azóta szerencsétlen gépen állandóan a www.mellesleg.fm csodálatos rádióállomási szólnak, erre használják :D

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[Szerkesztve]

(#14) kovy79


kovy79
őstag

Nah, a te és rover45 hatására elkezdtem a saját mini gépemet (egy pici, szép Toshiba videó házikójába mennek a cuccok, én maradok egy am2-es Sempinél :) ). Szóval a kérdésem: mi a búbánattal bondázsoltad be a tápkábelt? Esetleg más ötlet, h mivel lehetne "beharisnyázni" a kábeleket (tudom, hogy van kábelharisnya, csak az olyan egyszerűnek tűnik :) )?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#15) Bigya válasza kovy79 (#14) üzenetére


Bigya
őstag

Csáó!

Én olyan szalaggal bondázsoltam amit autó elektronikában használnak.
Ez szövet alapú szalag, a gyári autó vezetékeket is ilyennel tekerik be. (VW vonalon biztos!)

Egyre kell figyelni, hogy jó szorosan kell rátekerni. De vigyázz, mert ha mondjuk a köteg íves amikor tekered be akkor megtartja az ívet amikor végzel. Tehát viszonylag merev lesz tőle az egész kábelköteg.

Sima szigetelő szalagot erősen nem ajánlom!

Kép még a bondázsról: [link]

PS.: Hajrá a géphez!

[ Szerkesztve ]

(#16) kovy79 válasza Bigya (#15) üzenetére


kovy79
őstag

:R
Tudtam, hogy valahonnan ismerős, de eszembe nem jutott volna!
Ezer thx!

ps: az a gépbelső a képen kié?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#17) Bigya válasza kovy79 (#16) üzenetére


Bigya
őstag

Az is az enyém.
Korai állapotot mutató képek, de: [link]
Már nem teljesen így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#18) kovy79 válasza Bigya (#17) üzenetére


kovy79
őstag

Szép. :R

Tegnap vettem vásznas bondázs szalagot. Ez a böcsületes neve. :)
Végre nem kell kötegelő és nem kell csatikat operálni a harisnya miatt! :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#19) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nagyon szép munkát végeztél, grat a géphez. Még csak most olvastam el. :B Azt szeretném kérdezni hogy az LCD kijelzőt is te csináltad vagy lehet ilyet kapni? Tudnál egy kis infót adni róla? Én is most szeretnék egy kis letöltőgépet összeeszkábálni 800 MHz-es VIA procival. Remélem az XP elzötyög rajta.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20) #19617792


#19617792
törölt tag

Ez komolyan mondom, gyönyörű! :R Minden elismerésem!
Akkor lenne igazán tökéletes, ha nem látszódnának a csavarfejek, minden szép, letisztult, sima volna... :)

(#21) Bigya válasza #19617792 (#20) üzenetére


Bigya
őstag

Kösz!

Igen szép lenne csavarok nélkül és az is jó lenne ha profin le tudtam volna festeni feketére a plexi előlapot hátulról és az elejét nem kell felcsiszolni... marad csillogó tisztán...

Eredetileg a doboz előző életében egy szerelőlap volt az előlep mögött, amin a potik, kapcsolók, ledek voltak felszerelve. Eőlapra csak annyi kivágás, lyuk amin kiférnek a poti tengelyek és kapcsolók.

(#22) Bigya válasza tupacamaru (#19) üzenetére


Bigya
őstag

kéccermentel...

[ Szerkesztve ]

(#23) Bigya válasza tupacamaru (#19) üzenetére


Bigya
őstag

Bocs, valahogy kimaradt a Te kérdésed....

LCD: [link]

bocs

(#24) tupacamaru válasza Bigya (#23) üzenetére


tupacamaru
veterán

THX az infót. :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.