Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sport Champions 2 egy árát teljesen megérő játék

Főleg annyiba, amennyibe most kerül a Store-on. A két rész együtt volt £15...ennyiért ajándék volt.

Szerk.:
A bowlingos részhez: de sajnos nagyon könnyű. A 3. "meccsünkön" 7 strike és 2 spare volt összesen nekem. Ez vicc. Anno Wii-n játszottam, ott sokkal nehezebb volt. Itt kicsit belejön az ember, akkor nem ritka, hogy 4-5 Strike-ja van egymás után. Ez így viszont gáz. A játékban lényegében nincs kihívás. Kerestem már, hogy lehet--e valahogy nehezebbre állítani, de nem...kár érte.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Jeanne d'Arc

Láttam hogy lement az ára az áruháza, sajnos már nincs meg a MOVE csomagom. Az első része tetszett a játéknak. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) Ps Vita válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Ps Vita
őstag

Na az nagyon olcsó

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Grat az első tesztedhez, jöhet a következő.

Live-Die-Respawn

(#5) SentryGun


SentryGun
aktív tag

Ilyenkor sajnálom, hogy nincs konzolom, mert mindig nagyon tetszettek ezek a típusú játékok. Viszont csak emiatt meg nem éri meg ennyi pénzt kiadni.

(#6) tabu3x


tabu3x
tag

Az első részben szerintem sokszor csalt a program, ami elfogadhatatlan egy, a sportra építő játék esetében, ui. ezzel totálisan szembegy a valódi sport fair-play szellemiségével. Egy játékban pedig különösen gáz, mert az ember szórakozni akar, nem pedig mérgében földhöz csapkodni a Move kontrollert.
A csalás csak a nehezebb szinteken jött elő a ping-pongban és a gladiátor harcban, de ott elég gyakran. Tehát, aki nem tolta végig az nem biztos, hogy belefutott.
Úgyhogy, ezen a részen még mindig erősen gondolkozom, hogy megvegyem-e. Nem akarok még egyszer pofára esni.

(#7) Mister_X válasza TazLeacher (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A bowling tényleg túl könnyű, a konkurenciánál nagyobb a kihívás. Már itt sem nagyon van kihívás, inkább golfozunk.

@oric: kösz, még jönni fog :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) lujo10


lujo10
aktív tag

A teszt jól megírt, a játék anno nekem nem igazán jött be.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#9) zola0306


zola0306
tag

"Minden 2006-ban kezdődött, amikor a Nintendo forradalmat hirdetett, szembe ment az elvárásokkal és piacra dobott valamit, ami megváltoztatta a videojáték-ipart. Ez volt a Wii, a forradalom eszköze pedig az újfajta irányítást lehetővé tévő mozgásérzékelős kontroller volt..."

Azért a PS2-őn is voltak már "próbálkozások".

És mit ad isten mi volt ennek a neve?
Kinetic. ;]

http://www.youtube.com/watch?v=Au4d5anfjnA

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#10) Mister_X válasza zola0306 (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

EyeToy volt a neve. Volt hozzá egy EyeToy: Kinetic program mellé. Próbálkozásnak elment, de az igazi áttörés e téren még mindig a Wii volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) zola0306 válasza Mister_X (#10) üzenetére


zola0306
tag

Azért írtam h próbálkozások voltak.

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#12) persil válasza zola0306 (#9) üzenetére


persil
nagyúr

"És mit ad isten mi volt ennek a neve?
Kinetic. "

Borzasztó meglepő, hogy egy mozgással kapcsolatos dolgot "mozgási"nak hívnak... :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13) Lei559


Lei559
tag

Jó meg minden. Bár.. nem tudom , h Ti hogy vagytok vele.. szerintem még nagyon gyerek cipőben jár ez az egész morgásra épülő játékbirodalom.

(#14) zola0306 válasza persil (#12) üzenetére


zola0306
tag

Speciel a Kineckt-re gondoltam,nem a jelentésre.

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#15) Mister_X válasza zola0306 (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már leírtam... Az EyeToy: Kinetic egy program volt EyeToy kamerára. Míg az Xbox360 Kinect néven jött a hardver. Hűha. Továbbá volt köztük nem egy pár év. És a kinetic angolul mozgást jelent.

Ez olyan, mint ha párhuzamot vonnál a Crisis Core: Final Fantasy VII, Crysis, Disaster: Day of Crisis és a Time Crisis között, mert mindben benne van a válság szó és vannak bennük lőfegyverek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) denverx-92 válasza Mister_X (#15) üzenetére


denverx-92
csendes tag

Eye Toy dejó volt :R Csak nem lökték rá a programokat :U

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#17) Mister_X válasza denverx-92 (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már a PS2-t nehéz volt önmagában fejszteni, az EyeToy meg még rátett egy lapáttal, plusz egy-két kalimpáláson kívülre semmire sem volt használható. A Kinect mondhatni ennek a grandiózus továbbgondolása.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.