Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akangels


akangels
tag

Nagyon jó kis játék lett :D legalábbis nekem nagyon bejön ^^ sajnos ahogy elnéztem ki vették PC ből az osztott képernyős multit =( Pedig olyan jó lenne:D de ha valaki mégis megtalálta az tájékoztasson róla :D ubinak volt mostanába egy két felesleges játéka de ezigazán jó :D AC2 sztem tök felesleges de ez csak egyedi vélemény ^^

(#2) pzstm


pzstm
titán

állítólag ez sem fenékig tejfel...ATI kártyások elég durván panaszkodnak.....
az meg már csak hab a tortán, hogy online multival vérpistike is játszhat coop-ban..... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) Thome válasza pzstm (#2) üzenetére


Thome
addikt

Amilyen sebességgel fut ati kártyán, az valami szégyen, ráadásként össze-vissza kifagy... Egyébként jó játék lenne, bár köze nincs az előző részekhez, egyszerűbb lett, de egyben furább, és én visszaakarom kapni az előző részek irányítási stílusát. Látszik, hogy ez is elkonzolosodott... :(

[ Szerkesztve ]

(#4) zolo96 válasza Thome (#3) üzenetére


zolo96
tag

Nálam simán fut ATi kártyán. Minden maxon van.

(#5) pzstm válasza zolo96 (#4) üzenetére


pzstm
titán

van akiknél el sem indul, csak egy képernyővillanás történik meg :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) #08052480 válasza pzstm (#5) üzenetére


#08052480
törölt tag

Talán mert szutyok warez-verziókat próbálnak ahelyett, hogy megvennék - az eredetikkel nincs probléma :P

(#7) komzs


komzs
tag

Basszus, én a vidámparkos pályán elakadtam... már a pálya elejétől.

(#8) bishoplogan válasza komzs (#7) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Pedig a környezeti tárgyra is ki van írva, hogy mit kell csinálni :O
sajna nagyon casual rétegnek szánt játék lett

[ Szerkesztve ]

(#9) Thome válasza bishoplogan (#8) üzenetére


Thome
addikt

Olyan szinten Casual, hogy már azok a szar feliratok zavarnak össze. Ez van. Gyerekeknek készült.

(#10) scyllafren válasza komzs (#7) üzenetére


scyllafren
senior tag

Sötétben kell a 3 megjelölt öltönyöst kifaggatni, úgy, hogy ne vegyenek észre.

(#11) pzstm válasza #08052480 (#6) üzenetére


pzstm
titán

ezt a hivatalos fórumon olvastam, illetve van egy április 27-i hivatalos közlemény is ezzel kapcsolatban.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) wednesday


wednesday
őstag

Az UBI sajnos nagyon az egyszerűsítés és az akció útjára lépett. :(
A következő "trendesítést" az új Ghost Recon rész is el fogja szenvedni.

(#13) drachos válasza pzstm (#2) üzenetére


drachos
tag

Akkor nekem mázlim van, mert tökéletesen fut, és még egyszer sem fagyott ki, *kopp, kopp* :)

Ja, és persze ati kártyám van. A 10.4-es PRE driver van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#14) v!ct0y válasza drachos (#13) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nálam szinte játszhatatlan....10.3 driver 4850cf.

(#15) Thome válasza v!ct0y (#14) üzenetére


Thome
addikt

Beállítások? Átlagosan hány fps körül szalad? Mert nálam nem elég hogy 10-20 között, ami inkább a 10 fele konvergál, ráadásképp olyan swap is van némely hirtelen egérmozdulatnál, hogy az beszarás. Ennyire még az AVP se futott rosszul, pedig az se arról híres, hogy optimalizált.

(#16) v!ct0y válasza Thome (#15) üzenetére


v!ct0y
veterán

lowon 1280*720 ba megvolt a 60 is de amikor ott is leeset 15 re léptem is ki egyből.
Vicc ez a játék semmit egetverő graf de azért zabálja az fps-t a swapról meg nem is mondok semmit.

(#17) Thome válasza v!ct0y (#16) üzenetére


Thome
addikt

Állítolag az fps dropokra van egy olyan megoldás, hogy játék közben alt+tab, majd visszalépsz, és elvileg nem csinálja. Nálam nem használt... Bár nálam nem tudni hogy ami épp akadás, az az fps miatt van, vagy pedig a swap miatt... :DDD

(#18) Narxis válasza #08052480 (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

De van probléma!

Thanos was right.

(#19) freelancer válasza wednesday (#12) üzenetére


freelancer
tag

Legyszives ne fesd az ordogot a falra, mar csak az hianyozna, hogy a Ghost Recon-bol is egy COD szeru lovoldet csinaljanak. :(

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#20) huszar90


huszar90
aktív tag

Minden ati-snak, akinek fagy vagy sz.rul megy: Töltsétek le a 10.4 catalystot és szépen megjavul minden! Maúgy nem a warez verzió miatt van nekem eredti van és fagyott 4850-en. A driver frissités után javul. Le is van írva az ati oldalán hogy tartalmazza sc fixet. :K

(#21) Thome válasza huszar90 (#20) üzenetére


Thome
addikt

Tegnap délután feldobtam, javult, de hogy még mindig szarul fut, az már lehet hogy nem az Ati hibája... :U

(#22) Eagl3


Eagl3
veterán

4870-el is csak low beállításokon lehet elérni játszható sebességet... ahogy tornázom feljebb a beállításokat, kapcsolom a szűrőket meg effekteket, iszonyatosan belassul a játék.
Érdekes, hogy pl. az AC2 is Ubisoftos game, mégis tökéletesen megy és azért nincs akkora eget verő különbség a két játék grafikája között.

(#23) danati válasza Eagl3 (#22) üzenetére


danati
senior tag

Állítólag a 10.4-es driver sokat segít.

Nekem a 8800GT-men 1440*900-ban high beállításokkal is egész jól fut. Egy 4870-en sokkal jobban kéne futnia.

(#24) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

GPU mérések.

AA mellett zsebbe kell nyúlni és be kell tenni a gépbe egy HD 5800+ ... GTX 400+ szintű kártyát. Ennyi konzolport.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#25) Scholes9 válasza Abu85 (#24) üzenetére


Scholes9
nagyúr

U3-as enginehez képest katasztrófa, nagyon elszabták az átírást, bár nálam tökéletesen játszható 1440x900, minden max, 16xAF, 4xAA mellett, de azért érezhető, h lehetne valamivel gyorsabb is, Metro meg a GTA 4 van csak ilyen xarul optimalizálva...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) Abu85 válasza Scholes9 (#25) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez nem Unreal Engine 3. Ez még a 2.5-ös verzió durván átírt változata.
Az AA meg a DX9 miatt ilyen zabagép. Egyfajta downsampling algoritmus. Ezért pofázom már egy ideje, hogy illene a DX10.1 és a DX11 felé nyitni, mert több a lehetőség. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#27) Scholes9 válasza Abu85 (#26) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ja én azt hittem U Engine 3 hajtja, hát így akkor még gázabb a dolog... :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28) Thome válasza Abu85 (#26) üzenetére


Thome
addikt

Vicc. Mármint az UE2.5.

(#29) huszar90 válasza Abu85 (#26) üzenetére


huszar90
aktív tag

Pedig nagyon szépnek látszik a game. A fene se gondolta volna... :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.