Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -kdM-


-kdM-
senior tag

fake...sam nem ol fegyvertelen macskakat :D

(#2) Gyusz


Gyusz
őstag

Aki esetleg nem ismerné, hogy miért ez a zene, meg a macska link.

[ Szerkesztve ]

(#3) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Csak nehogy az állatvédők visszakarmoljanak a cica miatt :D

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#4) -kdM- válasza Elijah Baley (#3) üzenetére


-kdM-
senior tag

igen, a vegere oda kellett volna irni, hogy a forgatas alatt egy macska sem serult meg

(#5) twollah


twollah
nagyúr

A YouTube video IMHO fake.

(#6) Tomcat válasza twollah (#5) üzenetére


Tomcat
őstag

Szerintem is fake.

Tomcat

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Az csak engem zavar, hogy a keyboard az szintetizátor, a piano meg zongora, amin a fickó/macska is játszik. De hiába nyomul zongorán a szerencsétlen, akkor is szinti hangja van annak a nyomorult zongorának. Ez nagyon gyenge videó. Ilyenekre egy kicsivel több időt kéne tölteni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) -kdM- válasza Nunder (#7) üzenetére


-kdM-
senior tag

igen? es ezt te igy eszrevetted? es azt tudtad hogy a macskak altalaban nem tudnak zongorazni, meg hogy nem ember testuk van?

ott a youtube video a macskaval, szintetizatorral es ott a splinter cell trailer a zongoraval
most pedig itt van egy ->FUN<- video, aminek nem a realitas a celja :W

[ Szerkesztve ]

(#9) Nunder válasza -kdM- (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Nem a trollkodás kiváltása volt a cél, meg én sem most jöttem a 6:20-assal, szóval fogjad vissza magad. :(((

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.