Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) dedehu válasza Deck (#9798) üzenetére


dedehu
aktív tag

nekem az a gyanúm, hogy hogy simán működik odex rommal is, csak ki kell találni hogy pontosan mi a menete.

Azt is bele kell vennünk a számításainkba, hogy alpha verziókkal játszunk ahol teljesen természetes az instabilitás és nem kell akkor se meglepődni ha teljesen váratlan pillanatban üt be a krach. Nyilván mindenkinek alap, de muszáj százszor elmondani, ilyen esetekre tartogassunk egy stabil nem agyonberhelt mentést a telefonon . kiemelendő, hogy akinek nincs kedve bootloopokkal, heggesztgetésekkel szarakodni annak érdemes kivárni egy stabil, de legalább egy bétaverziót

(#9802) Deck válasza dedehu (#9801) üzenetére


Deck
titán

Alpha igen, de a deodexesen simán megy. XDA-n is. Nincs ezzel probléma.

Akinek van ideje nyugodtan kísérletezhet a gyári odexessel, aztán ossza meg majd a tapasztalatait, de mindenkinél elsőre működnie kell, ne legyen bootlop, és egyszerű legyen. :C

Valamiért ugyanazzal a módszerrel az odexes rom nem tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9803) Deck válasza dedehu (#9801) üzenetére


Deck
titán

Van egy kis időm. Kipróbálom odexesen. Hátha.. Ugyanazzal a módszerrel fogom mint, ahogy most kell csak nem deodexesre rakom. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9804) Majko102


Majko102
aktív tag

Dekrer! Nekem van egy anomáliám, amit nem értek. :D Tegnap délelőtt még volt cwm, amikor mentést csináltam a gyári rendszerről. Este, amikor szórakoztam a timeshift videoval, akkor akartam újratelepíteni a telefont, de nem tudtam belépni a cwm-be. Valahogyan elszivárgott az egész... Pedig semmilyen módosítást nem csináltam délelőtt és este között a telefonon! :(((

(#9805) Deck válasza Majko102 (#9804) üzenetére


Deck
titán

Érdekes :K

Szedd le akkor külön a cwm-et a kiemeltből majd rakd fel. Fixeket is. Aztán jó lesz, elvileg :)

(Végre kitudtam kicsomagolni a gyári appokat, és szerkeszthetem a systemui-t meg majd az alap launchert :DD)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9806) dedehu


dedehu
aktív tag

Gyűlnek az anomáliák.
A dodex rom óta van egy-két google play alkalmazás (főleg játékok) amik nem ismerik fel a telelefont és ezért nem telepíthetőek play store-ból.

Pl: Clash of clans
Kotor
Star wars rebels: recon

A Kotor ment nalam korabban lollipopon a tobbit xdan irtak. Annyira nem vag foldhoz mert nem surun jatszom a telefonnal, de azert idegesito problema.

[ Szerkesztve ]

(#9807) Deck válasza dedehu (#9806) üzenetére


Deck
titán

pl? Kipróbálom.

PS5

(#9808) Deck válasza dedehu (#9806) üzenetére


Deck
titán

Nálam felmennek gond nélkül. A kotort nem tudom kipróbálni mivel nem vettem meg.

Kell screen bizonyítéknak? :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9809) dedehu válasza Deck (#9808) üzenetére


dedehu
aktív tag

Nem. Elhiszem. Nálam viszont nem nagyon akarnak továbbra sem. De telpíteni se engedi, rögtön kiírja hogy nem kpmpatibilis, keresésben ki se dobja, csak akkor tudom megnézni ha küldök linket magamnak.

(#9810) Deck válasza dedehu (#9809) üzenetére


Deck
titán

Nem lehet, hogy valami más miatt? Hisz nálam gond nélkül jó.

PS5

(#9811) Majko102 válasza Deck (#9805) üzenetére


Majko102
aktív tag

Újra raktam, most jó. :DD De egy újabb érdekesség: amit leszedtem root eltávolító programmal(amit az alkalmazásokban nem tudok letiltani) azokat vagy engedi visszatenni, vagy nem. Tök random az egész. :(

(nem, nem a rootot távolítottam el, ez a program neve :DD )

(#9812) dedehu válasza Deck (#9810) üzenetére


dedehu
aktív tag

kikapcsoltam az összes modult xposedben. Nem segített. Most rakom vissza az odex romot, mert gőzöm nincs azon ment-e mint mondtam nem sokat játszottam a telefonomon és simán lehet hogy már ott se ment csak fel se tűnt. el bírom képzelni hogy éetöröltem valamit ami kellett volna viszont az odex romon is ugyan azokat töröltem, köztük a google playt így simán lehet hogy a play hiánya okozza a problémát. Neked fent van?

(#9813) Deck válasza Majko102 (#9811) üzenetére


Deck
titán

Gyári appokat akarsz törölni? Azt én TB-vel szoktam.

Kész a Systemui-m. Kell valakinek? Az óra középen van benne a statusbaron, van mind bezáró gomb. :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9814) dedehu válasza Majko102 (#9811) üzenetére


dedehu
aktív tag

Ezt nálam is csinálta.(nálam TBvel) Telepítsd újra az alkalmazást. Nálam ez segített.

Visszahúztam az odex romot, mindent elérek amit a deodex előtt elértem google playben, . Furcsa, nagyon furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#9815) Deck válasza dedehu (#9812) üzenetére


Deck
titán

Nekem fenn a play. Minden googles app is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9816) Majko102


Majko102
aktív tag

TB-t nem szeretem, átláthatatlan és sosem azt csinálta, amit kértem tőle. :( A másik jó volt eddig, de ez sem megy már. Mindegy. :D Nekem olyan sysui kellene csak, amiben az alkalmazásváltóban nincsenek minialkalmazások, felül meg ne akarja állandóan betölteni a google kereső helyére a widgeteimet. :W

(#9817) dedehu válasza Deck (#9815) üzenetére


dedehu
aktív tag

A googles appok közül az áruház és a gmail van csak. odex romon elérem a fent említett játékokat, deodex romon nem.

(#9818) Deck válasza Majko102 (#9816) üzenetére


Deck
titán

Jegeld le vagy töröld le őket: (ha a deodexesből törlöd fel sem fogja rakni őket)

Eredmény:

(van gapps lollipop alá probáljátok ki, hogy felteszitek)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9819) Majko102 válasza Deck (#9818) üzenetére


Majko102
aktív tag

Pontosan ezek vannak nálam is kukázva, de ez az eredménye:

http://kepfeltoltes.hu/150407/Screenshot_2015-04-07-10-54-40_www.kepfeltoltes.hu_.png

(#9820) Deck válasza Majko102 (#9819) üzenetére


Deck
titán

Durván néz ki. Én TB-vel jegeltem, restart és jó.

PS5

(#9821) dedehu válasza Majko102 (#9819) üzenetére


dedehu
aktív tag

Huh. Ez szép. valahpl találtam egy módosított systemuit (ha jól emlékszem itt) ami több féle modot tartalmazott és eltüntette azt a felső csíkot is. a telefonon ,egvan. Ha szeretnéd feldobom, de az az órától kezdve mindent átbuzerált.

(#9822) Deck válasza dedehu (#9821) üzenetére


Deck
titán

Kiemeltben is ott vannak az ilyen linkek.

PS5

(#9823) dedehu válasza Deck (#9822) üzenetére


dedehu
aktív tag

Valami nagy gebaszt csinaltam. A telefonom megallt a sony feliratnal. Flashtool segíteni fog ugye?

(#9824) Deck válasza dedehu (#9823) üzenetére


Deck
titán

Persze! Csak kapcsold ki.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9825) Majko102


Majko102
aktív tag

És a legszebb, hogy ha rányomok, bejön az időkép! :DDD

(#9826) dedehu válasza Deck (#9824) üzenetére


dedehu
aktív tag

Levert a víz rendesen. a baj az hogy nem vagyok otthon és most fel kell tennem itt is a flashtoolt meg le kell gyorsan töltenem a romot.

(#9827) Majko102 válasza Majko102 (#9825) üzenetére


Majko102
aktív tag

SŐT! Most már full wipeal sem tűnik el, de még a google kereső se jön vissza... kezdek ideges lenni. :W

(#9828) Deck válasza Majko102 (#9827) üzenetére


Deck
titán

Valamit nagyon elrontottál :/

PS5

(#9829) Majko102 válasza Deck (#9828) üzenetére


Majko102
aktív tag

De az benne a rossz, hogy elképzelni nem tudom mi romolhat el, és miért teszi be oda azt a szart... Nincs kedved megcsinálni ungyan azt mind magadnak, csak az órát meghagyni a helyén? :D :B

(#9830) Majko102 válasza Majko102 (#9829) üzenetére


Majko102
aktív tag

Ja, hülyeséget írtam,mindegy. :DD Megy vissza flashtoolal a sima balti root nélkül, nincs kedvem ilyenekkel szórakozni most. :(

(#9831) dedehu válasza Deck (#9810) üzenetére


dedehu
aktív tag

Nos van egy lehetőség, de ahhoz kelleni fog a Te build.prop fileod :DDD
Állítottál valamit rajta (mármint a build.prop fájlon)? Továbbra is a deodexelt rom alól nyomod? Hajlandó vagy elküldeni? :DDD

(#9832) Deck válasza dedehu (#9831) üzenetére


Deck
titán

dobj pm-ben egy email címet átküldöm. :K

deodexes rom alól vagyok, minden rendben van :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9833) dedehu válasza Deck (#9832) üzenetére


dedehu
aktív tag

Ideért, köszi de azthiszem ez most nem jött be. Próbáltam teljesen kicserélni, bootloop, próbáltam szerkeszteni, bootloop. Kezdenek elfogyni az ötleteim...

(#9834) Deck válasza dedehu (#9833) üzenetére


Deck
titán

Egészet rakd újra. Kiemeltben lévő módszerrel csináltam. Nálam teljesen jó minden!

PS5

(#9835) dedehu válasza Deck (#9834) üzenetére


dedehu
aktív tag

Najó elég halvány lila gőzöm nincs mivan, de ugyan úgy csináltam ahogy az elsőt, de most FCzik össze vissza. Xposed telepítése előtt is, utána is, folyamatosan.

(#9836) Deck válasza dedehu (#9835) üzenetére


Deck
titán

Kiemeltet lesd meg.

PS5

(#9837) dedehu válasza Deck (#9836) üzenetére


dedehu
aktív tag

Végig a kiemelt szerint mentem az egyetlen különbség az volt, hogy a romhoz egyáltalán nem nyúltam hozzá, csak ammennyire szükséges: byeselinux, sgp62. Minden felment szépen és amikor feláll a telefon a play szolgáltatások meg valami com.android.gapps kisebb-nagyobb szünetekkel folyamatosan fczik.
Ma már nincs türelmem szenvedni vele, majd vlamikor később szenvedek vele addig meg kibírom eDdig se játszottam csak idegesít, hogy nem érem el amit el kéne érnem.

[ Szerkesztve ]

(#9838) Deck válasza dedehu (#9837) üzenetére


Deck
titán

Én is csak annyit, és jó egy fc sem volt.

PS5

(#9839) dedehu válasza Deck (#9838) üzenetére


dedehu
aktív tag

Nem teljesen tiszta a kép. xdan még mindig panaszkodnak az fck miatt és stabil megoldás ott még nincs.Az érdekes az, hogy van akinek van fc van akinek nincs és egyenlőre nem teljesen tiszta mi okozza. A furcsa az egészben, hogy egyszer nekem is összejött fck nélkül (ha jól emlékszem egy volt talán a deodex után, de restart és semmi több).

még egyet azért megpróbálok, tud valaki olyan gappsot ami stock romra felmegy? (eggyel már csináltam ma egy softbricket)

(#9840) somag


somag
tag

Sziasztok, valaki meg tudja mondani, hogy az értesítési sávon mi az a csillag és hogy lehet eltüntetni?

(#9841) darvinya válasza somag (#9840) üzenetére


darvinya
titán

Valamelyik nem gyári app rakja ki.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9842) dedehu válasza somag (#9840) üzenetére


dedehu
aktív tag

Nem. A rendszer rakja ki, a csendes órákban, vagy nem tudom mi pontosan az időszak neve. Amikorcsak a prioritást élvező értesítések kapnak hangot. a beállítások hangok és értesítések (vagy valamiilyesmi) menüpontjábantudod állítani.

(#9843) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na végre van CE verzió is...elkezdték világ szinten publikálni a frissítést...ideje volt...:D

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#9844) somag válasza dedehu (#9842) üzenetére


somag
tag

Ott a pont :)

(#9845) Napster82 válasza dvtkfan (#9843) üzenetére


Napster82
tag

Ez így van ma a Z2-re elindult a globális lollipop 5.0.2 frissítés. Nekem még 1 hetet várni kell rá ( Z1 tulaj ) :W

(#9846) vbandit


vbandit
tag

meg is jött a frissítés,most telepítem:)
múlt héten vettem gyári független németországi

Flickr - http://www.flickr.com/photos/38236970@N03/

(#9847) Dead_slow válasza Deck (#9715) üzenetére


Dead_slow
tag

Sziasztok, kinyitottam a bootloadert, gondoltam kipróbálok egy cm12-őt, a kérdés annyi lenne, hogy Dekrer által vázolt cwm telepítési módszerrel működik-e a cwm teljesen, mármint a dualrecovery-nél szerepel, hogy csak akkor használjuk ha zárt a BL vagy nyitott de nem cserélünk kernelt. Tehát ha ezt felteszem akkor menni fog a CM install recovery-ből vagy downgradelnem kell 4.4.4-re és onnan feltennem más recovery-vel?

(#9848) somag válasza Deck (#9813) üzenetére


somag
tag

Nekem kell!

(#9849) vwadam


vwadam
tag

Sziasztok! Ma vásároltam egy Sony Xperia Z2 független telefont. Az lenne a kérdésem,hogy délután feltettem az 5.0.2 androidot és rootolni szeretném,csak az az egy megoldás van ami az összefoglalóban is található vagy van valami olyan módszer is amivel gyorsabban megvan a rootolás és a recovery telepítése? (nem szeretnék mindent letörölni és visszatenni a .173as ftfet.....)
Előre is köszönöm a választ.

(#9850) Deck válasza vwadam (#9849) üzenetére


Deck
titán

Csak az van, azért is az van benne. Ha lenne egyszerűbb az lenne ott.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.