Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-15 15:08:10

LOGOUT.hu

Sony Xperia Z2 - Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) TTommi válasza Deck (#10778) üzenetére


TTommi
aktív tag

:W Jajj neeeeeeeeee :W Nekem ezek szerint nagy szerencsém volt anno! Az MH-610-esem egyik fele letompult úgy 10 hónap után, de csak besétáltam a Cordonba, ott kipróbálták egy hazai készülékkel, majd kaptam egy vadi újat.
szóval nekem eddig csak jó tapasztalatom van velük:) Egyébként most bent csücsül náluk a telóm, mert rászántam magam, hogy csinálják meg a fedlapokat.

SXZ2 és SXZ5c

(#10802) Majko102 válasza TTommi (#10801) üzenetére


Majko102
aktív tag

Nem szerencse, hanem szemelyes latogatas!:D

(#10803) Peti N95 válasza fenky (#10797) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Hogyan tudom lementeni ezt a szülinapi igot?
Mámint ha romot cserélek a jövőben, vissza lehessen tenni. :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#10804) Májkülnájt válasza Deck (#10800) üzenetére


Májkülnájt
tag

És tényleg!!!!
Tegnap a komment képét nem láttam XD
Köszi!!!!

(#10805) Deck válasza Májkülnájt (#10804) üzenetére


Deck
titán

;)

PS5

(#10806) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Szeretnék venni egy Z2 telót. Melyik bolt a legmegbízhatóbb (gari, szállítás stb) ahol 100 alatt be tudnám szerezni kártyafüggetlenül? Válaszokat előre is köszi.

(#10807) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Hali. 726os HK loli alatt az sdre írás nem megy. Valaki tud rá megoldást?

(#10808) Deck válasza Sebibalu (#10807) üzenetére


Deck
titán

Sd card fix playről. Root kell. De csak párat kellett volna vissza olvasnod.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10809) fenky válasza Peti N95 (#10803) üzenetére


fenky
tag

Talan az App Backup & Restore-al le lehet. De erdeklodj derker-nel, o biztosan meg tudja mondani.
En az alapbol tort basarsoft igo-t hasznalom, azt csak fel kell masolni.

[ Szerkesztve ]

(#10810) TTommi válasza fenky (#10809) üzenetére


TTommi
aktív tag

Viszont annál nem jegyzi meg a beállításokat. Ha kilépsz, újra kell a konfigurálnod az egészet, mire eljutsz a tényleges használatig. De ha nálad ez nem így van, akkor nagyon gyorsan beszéljünk:)

SXZ2 és SXZ5c

(#10811) oliwire


oliwire
őstag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség. Tudná valaki linkelni, vagy egy felhő tárhelyből letölthető legfrissebb 4.4.4-et, Telekomosat? Egy ismerősömnek tennénk vissza Lollipopról, nem tetszik neki. Munkahelyen gondok vannak a az XperiaFirm-mel, onnan nem sikerül letölteni, de minden más megvan már hozzá, csak az ftf kellene. Bocsi, hogy nem olvastam vissza, lehet már írtátok korábban, de keresőbe beírva nem hozott találatot a hozzászólások között. (vagy elsiklottam felette)

Előre is köszönöm a nevében.

(#10812) Melafoto válasza oliwire (#10811) üzenetére


Melafoto
senior tag

23.0.1.A.0.167 (4.4.4 / KitKat update) - NO ROOT! Hungary - T-Mobile - 1282-1405 - LINK1, LINK2

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#10813) oliwire válasza Melafoto (#10812) üzenetére


oliwire
őstag

Köszönöm szépen! :)

(#10814) Laraxior válasza darvinya (#10798) üzenetére


Laraxior
titán

Simán OTA jött le. Nem nyultam semmihez :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10815) Majko102 válasza Laraxior (#10814) üzenetére


Majko102
aktív tag

Igen, lehet, hogy pont ezért vannak gondok.

(#10816) Laraxior válasza Majko102 (#10815) üzenetére


Laraxior
titán

Teendő? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10817) dedehu válasza Laraxior (#10816) üzenetére


dedehu
aktív tag

A legjobb ha frissen flash toollal rányomod a romot, teljes wipeal. (=tiszta telepítés)

Szerencsés esetben elég lehet a sima factory reset is, de igazából ha biztosra akarsz menni mindenképpen ajánlott a flashtoollal csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#10818) Majko102 válasza Laraxior (#10816) üzenetére


Majko102
aktív tag

Gyári beállítások teljes visszaállítása segíthet. Sajnos muszáj minden adatot törölni és újra belakni a telefont. :(

Mielőtt totál törölsz, azért töltsd le még egyszer az internetbeállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#10819) Laraxior válasza Majko102 (#10818) üzenetére


Laraxior
titán

Uhumm, igy már fasza :D köszönöm :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10820) fenky válasza TTommi (#10810) üzenetére


fenky
tag

Nalam nem felejti el, de irtam pm-et. :)

(#10821) Hysterycs


Hysterycs
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani (linkelni ebayről) valami jó dokkolót, amit autóban lehetne használni? Köszönöm szépen!

(#10822) Hysterycs válasza Hysterycs (#10821) üzenetére


Hysterycs
tag

Erről esetleg valakinek van tapasztalata vagy véleménye?

[link]

(#10823) eszaki0


eszaki0
aktív tag

Ha esetleg Valakit érdekel eladó! 1db. Kaptam de én nekem már van másik így csak itt áll nem használom.

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#10824) manoska válasza Hysterycs (#10822) üzenetére


manoska
tag

Szia Nekem ilyen van,egy nagyon kicsit rezonál ,de egyébként patentúl tartja ill tölti a telefont. Én ajánlanám neked is, nem bántam meg ,hogy megvettem! Szia

[ Szerkesztve ]

(#10825) moriak


moriak
tag

Sziasztok! T-ben mit kezdenek olyan Z2-vel aminek az előlapi üvege megrepedt? Ma vettem csak észre ahogy a fény rávetődött... azt hittem, hogy a fólia. Életemben nem találkoztam ilyennel, hogy így megreped 1 cm-en felül az üveg. Nem dobálom, nem esett le, nagy bumszli gumi tokban van benne és fólia a kijelzőn. Elképzelhető, hogy illesztési hiba miatt repedhetett be? Zsebben sem hordom táskám vagy kabátom zsebében szoktam.

(#10826) szagabor válasza manoska (#10824) üzenetére


szagabor
tag

Teljesen egyetértek nekem is ilyen van, tökéletesen passzol bele a telefon!

(#10827) mcsm88 válasza moriak (#10825) üzenetére


mcsm88
senior tag

Valószínű azt fogják rá mondani, hogy a te hibádból keletkezett, jó pénzért javítják.

(#10828) Laraxior válasza eszaki0 (#10823) üzenetére


Laraxior
titán

Semmi, rossz topikot neztem :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#10829) moriak válasza mcsm88 (#10827) üzenetére


moriak
tag

Ha jól gondolom akkor ~30k körül nekem szíves örömest megjavítják?! Ilyenkor Sonyval való kapcsolat nincs? Háznál javítás mint ahogy azt például már a Toshiba és a Samsung készülékeknél is megoldották?

(#10830) eszaki0 válasza Laraxior (#10828) üzenetére


eszaki0
aktív tag

:D köszi :D Sony Xperia Z2 tok ezüst szürke

[ Szerkesztve ]

everlasting AMD

(#10831) Majko102 válasza moriak (#10829) üzenetére


Majko102
aktív tag

Nincs háznál javítás, a sony kapcsolatod a telekomon keresztül folyik. Ha csak 30k lenne... tippem szerint sajnos lesz az a duplája is. :( Főleg azért, mert nem csak üveget cserélnek, hanem kijelzőt is egyben.

(#10832) Deck válasza Majko102 (#10831) üzenetére


Deck
titán

Annál több, új kijelző, szerelési költség közel lesz a 100hoz.

PS5

(#10833) Majko102


Majko102
aktív tag

Ha tényleg semmilyen külsérelmi nyom nincs rajta(tényleg semmi, egy ici-pici benyomódás sincs sehol sem) akkor _talán_ meglehet próbálni leadni gariba, hogy hallottál egy kicsi reccsenést, és ezzel találkoztál szembe. Ha visszadobják akkor meg addig menni, amíg belemennek a cserében. Általában esésnél nem csak egy centis hajszálrepedés szokott keletkezni. :( Ilyenkor jönne jól a biztosítás.

(#10834) moriak válasza Majko102 (#10833) üzenetére


moriak
tag

Elég szomorú, hogy ilyen összegek repkednek. Először azt mondtam volna, hogy karc a fólián majd néztem, hogy a fólia alatt repedt a hangszórónál. Nincs külsérelmi nyom sem a készüléken sem a fólián. Szabad szemmel nehéz észrevenni párom telefonjának a vakujával pásztáztam. Egyértelmű, hogy repedés viszont ami még érdekes, hogy a hangszóró másik sarkán nyomom meg a kijelzőt akkor enyhén nyomódik így ebből kifolyólag anyaghibára/ragasztási hibára gyanakszom. Holnap kiderül reggel beviszem a T szervizbe délelőtt megírom, hogy mit mondtak.

(#10835) Majko102 válasza moriak (#10834) üzenetére


Majko102
aktív tag

Nekem meg recseg a hátlap bal sarka. Elég érdekes... :(

(#10836) BalaG


BalaG
aktív tag

Emberek egyre jobb dolgokat olvasok :F :B gáz hogy egy iylen drága meg ilyen nagy márka szervizelése ennyire gáz legyen :( én egyenlőre csak lolli-tol hányom el magam hardver hibám nincs! :B

(#10837) Deck válasza BalaG (#10836) üzenetére


Deck
titán

Rengeteg téma van hozzá. Van fekete is.

PS5

(#10838) bojan válasza Deck (#10837) üzenetére


bojan
tag

A vörös a legjobb szerintem, úgy állatira jól néz ki :)

(#10839) BalaG válasza Deck (#10837) üzenetére


BalaG
aktív tag

...ja már nem "téma" az csak eltörpül a "mind bezár gomb" hiánya melett és a melett hogy "hely alapu wifit" se találtam illetve a hangerő is gyengébb, kamera se a legjobb azóta és sorolhatnám.. :P ..dehát minden megszokás kérdése! :DDD :))

(#10840) Deck válasza BalaG (#10839) üzenetére


Deck
titán

"mind bezár gomb" gomb van az újabb frissítésben. De eddig is felrakható volt. De nem mintha használni kéne mivel felesleges. Hangerő és kamera is jó :) De ha nem tetszik rakd vissza a KK-t.

PS5

(#10841) Deck


Deck
titán

Xdan megoldották az xposed problémát. Kipróbálva, működik ;)

http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/workaround-bootloops-xposed-lollipop-t3089203/post60268402#post60268402

PS5

(#10842) DefJamHUN válasza Deck (#10841) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Megtenned, hogy leirod a menetet, mert nagyon jo lenne mar gravityzni! :))

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#10843) dedehu válasza Deck (#10841) üzenetére


dedehu
aktív tag

Uu koszike, asszem delutan nekiesek.

(#10844) rone003


rone003
tag

Sziasztok!
Lollipop alatt nektek működik a rádió? Nekem megtalálja az adót írja is a nevét, de nem szól semmit. Néma... Újraindítás meg volt.

(#10845) moriak válasza Majko102 (#10835) üzenetére


moriak
tag

Megy fel pestre a Sonyhoz szervizre a telefon. Bár nagy valószínűséggel visszadobják szerintem. Elég szomorú.

(#10846) mcsm88 válasza rone003 (#10844) üzenetére


mcsm88
senior tag

Nekem megy.

Hogy raktad fel a lollit?

[ Szerkesztve ]

(#10847) bojan


bojan
tag

lehet, hogy csak nekem új infó, de mogosztom hátha másnak is. szóval lolli alatt nekem eddig úgy tűnt, hogy a gyors gombok fixek. de véletlenül rájöttem, hogy a beállítások gombja és az akku között van egy ceruza szerű ikon, amire kettintva szabadon lehet hozzáadni elvenni úgyanúgy ugyanazokat mint kitkatben.

(#10848) KZP válasza bojan (#10847) üzenetére


KZP
őstag

Hát, ez valóban csak neked új. :DD

(#10849) Rocoo


Rocoo
tag

Macro-zni hogyan lehet a telefonnal ?:)

(#10850) BalaG válasza Rocoo (#10849) üzenetére


BalaG
aktív tag

Én úgyszoktam ,hogy "kivalo automatikus" felismerésen hagyom és közel teszem az adott tárgyhoz és kiirja hogy "makro" alul a jobb sarokba és kész, katt, :D :DD :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.