Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Megéri szerintetek ezt megvenni az előző 5-ös helyett?
Megér ekkora felárat?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#3) IQfályter


IQfályter
tag

Köszönjük a tesztet :R Az a fényerő nem valami acélos.:Y :F Jó lenne tudni az okát. A beégés ellen? A képfrissítés sem adaptív. Enyje

[ Szerkesztve ]

(#4) GreenGoblin válasza Ferrorr (#2) üzenetére


GreenGoblin
tag

Valahogy nekem is ez az érzésem csak attól tartok mivel az régebbi modell nem lesz annyira támogatott. Sosem volt még Sonym és nem tudom mennyire foglalkozik a gyártó a frissítésekkel.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Főkamera képének a közepe homályos. Ilyet?!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Samott


Samott
addikt

Ez akkora mint egy S21. Nagyob mint az S10e-m. Mi a kompakt ezen?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#7) GreenGoblin válasza Samott (#6) üzenetére


GreenGoblin
tag

Nem olyan széles így könnyű kézben tartani. Gondolom.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#8) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Egy idő után már az alumínium kereten is lehet érezni a hőterhelést, ha tartósan játszanánk nagy teljesítményigényű játékokkal, akkor a komplexebb hűtési technológiával bíró, vaskosabb és nagyobb gamer okostelefonok győzedelmeskednek az Xperia fölött, viszont kecsességben nyilván nem érik utol ezt: valamit valamiért.

Az Xperia telefonok fel vannak vértezve Game Enhancer nevű funkcióval, ami lehetővé teszi játék közben a készülék táplálását az akku töltése nélkül, kímélve a telefont valamennyire a hőtől, illetve az akksi elhasználódásától.
Ennek a gyakorlati hasznára például kíváncsi lettem volna (az 1 III tesztje sem említi a Game Enhancer-t).
Erről (és még sok másról, mint például a stream zenékkel is működő DSEE Ultimate) nem esik egy szó se, pedig – bár apró szösszenetek – pont ezek a fejlesztések azok, amiktől az Xperiák Xperiák, és érdekelheti a vásárlót a működésük.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#9) Samott válasza GreenGoblin (#7) üzenetére


Samott
addikt

Cserebe hosszabb.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#10) Saccco


Saccco
nagyúr

Fabatkát sem ér a pénzünk...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#11) nozs23


nozs23
addikt

Taviranyitohoz kepest tenyleg kompakt.

(#12) GreenGoblin válasza nozs23 (#11) üzenetére


GreenGoblin
tag

Hát az új Sony TV távirányítóknál minden rövidebb. Eszméletlen hosszúak. Indokolatlanul.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#13) Yeffy válasza GreenGoblin (#4) üzenetére


Yeffy
veterán

az elozo genes van nekem, altalaban ho vegen jon az aktualis havi biztonsagi csomi.
a mostani kivetel, ma jelzett, h megjott az oktoberi, valamiert kicsit megcsusztak vele.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14) Yeffy


Yeffy
veterán

a teszt korrekt hangvetelure sikeredett, egyetertek vele.
ugy latom, kb semmi sem valtozott az elodhoz kepest.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Az árát leszámítva nekem tetszik.

(#16) #16820480 válasza GreenGoblin (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem X5-i van, elég jól áll eddig a támogatással, havonta jön a biztonsági frissítés és olyan januárban kapta meg a 11-et, gondolom a 12 is majd hasonlóan jöhet rá még.

Sajnos (nekem) nagyon drága az X5iii, pedig nézegettem ezt is, de azt hiszem az S22 kezdeni is olcsóbban fog, nem is beszélve a Samsung áresésről :U

(#17) Silenzio


Silenzio
addikt

Drága. Nincs mentsége rá. Akkor már inkább a Pro-i, kerül, amibe kerül, az verhetetlen. Nem véletlen, a Sony Androidos iPhone akar lenni egyfajta rétegnek, és ez szép lassan, kicsiben megy is neki. Nekem is 5 II-m van.
"viszont a fókusztartományon kívüli terület sokszor gyenge, mosott." Nem kétlem, hogy Szentkuti úr tisztában van a fókusz fogalmával, úgyhogy valaki segítsen értelmezni ezt a mondatot.

Amúgy third party appal megvan sima UHD-ban is a 120 fps, nem csak ultraszéles képaránnyal.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#18) Dr. 444Hertz válasza #16820480 (#16) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Japánban 300k... :O
Jó nekik.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#19) GreenGoblin válasza #16820480 (#16) üzenetére


GreenGoblin
tag

Köszi az infót

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#20) #16820480 válasza Dr. 444Hertz (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem kétlem, hogy ott sikeres lesz, Japánban nagyjából két márka létezik: Sony és Apple. De 300-at is akkor adnék érte, ha mondjuk 4-5 év támogatás lenne rá garantáltan, úgy még megérné talán azt a pénzt.

(#21) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Na ez meglepett!!! Az utód rosszabb, mint az előd??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22) #16820480 válasza GreenGoblin (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pont ebben a pillanatban jött meg a novemberi update rá :D

(#23) Polarstar válasza GreenGoblin (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hosszabb mint a Bang and Olufsen system 1? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) ShadowX


ShadowX
őstag

Egy "a" betű kimaradt a kontra boxból a végén. :)

Nagyon mags kezdőár

De irigylem azt a szögletes kijelzőt, hogy nincs lecsapva a 4 sarka ívesre. :(

[ Szerkesztve ]

(#25) artschi


artschi
csendes tag

Lehet átsiklottam felette, vagy nem írta a cikk. Van értesítési led a telóban?

Szerk.: átsiklottam felette, van benne :)

[ Szerkesztve ]

(#26) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Most kezdtem olvasni, de ezen megakadtam:
"tulajdonképpen kompakt az eszköz, 157 x 68 x 8,2 milliméteres dimenziókkal"
Értem én hogy változnak a szokások és vele az általánosan elfogadott telefon méretek, de azért egy ekkora eszközre azt mondani hogy kompakt az szerintem túlzás.
Meg kéne egyeznie abban a világnak hogy csak az a mobil kompakt ami elfér az ember első nadrágzsebében, nem esik ki és kellemetlenség nélkül lehet vele biciklizni vagy guggolni, mert ha ez így folytatódik a 40"-os TV is kompakt lesz.

(#27) KISDUCK válasza artschi (#25) üzenetére


KISDUCK
addikt

RGB értesítési led van benne.

(#28) Polarstar válasza KISDUCK (#27) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Xperia 10 III-ban is van.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30) Silenzio válasza KISDUCK (#26) üzenetére


Silenzio
addikt

Igazad van. Az X 5 II-mmel még ülni is kényelmetlen, ha a zsebemben van.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#31) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

Attól egy kicsit defibrillált a szempillám, hogyaszongya, kompromisszummentes csúcskészülék, közben nincs vezetékmentes töltés. Az ára is veszett sok, más gyártó ennyiért tényleg többet tud.

(#32) rizso válasza Silenzio (#30) üzenetére


rizso
addikt

Hátha a Sony is kiad a telóval egy külön zsebes farmert ;] S21U-val is baromi kényelmetlen sokszor, pláne ha kicsit vaskosabb tokban van.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#33) Polarstar válasza rizso (#32) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Manapság igen sok a hosszú mobil. A 21;9 mobil pl tényleg hosszú. Jó lenne, ha újra lenne pl 16:9-es mobil.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#34) vlesi69 válasza Samott (#6) üzenetére


vlesi69
senior tag

6.5 coll alatt már kompaktnat számít. Amúgy bevállalnám de inkább az 1 III at. Ha lesz időm az Xperi 5 készülékemet rakom fel.

(#35) janeszgol válasza Polarstar (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Attol tartok a szelesseg miatt nem lesz. Pedig jo lenne. A vegen csak egy csik lesz az egesz 300:9), ilyen Bud Spencer latassal. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) Yeffy válasza janeszgol (#35) üzenetére


Yeffy
veterán

A vegen csak egy csik lesz az egesz 300:9), ilyen Bud Spencer latassal.
kb ezt vizionalom en is :DDD

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#37) vlesi69 válasza Yeffy (#36) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szokható hogy ilyen keskeny. Először én sem gondoltam hogy tetszene de megszoktam.

(#38) Polarstar válasza Yeffy (#36) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kincsiknek jó lesz, mert ők fentről lefelé olvasnak. Csak mi vagyunk ilyen korlátoltak, hogy balról jobbra.
Meg a zsicik, akik jobbrol balra. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#39) Yeffy válasza vlesi69 (#37) üzenetére


Yeffy
veterán

egy eve hasznalom az elodjet, csak reszben ertek egyet.

fogasra jo, de ennyit telon még nem gepeltem felre, mint ezzel. rendszeresen felrenyomok. pedig nincsenek annyira nagy ujjaim szerintem. :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#40) Yeffy válasza Polarstar (#38) üzenetére


Yeffy
veterán

lol, vegulis... :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41) akaido válasza Ricardo (#15) üzenetére


akaido
addikt

Csatlakozom.
Az igényeimhez tökéletesen megfele(ne), de egy teljes havi járandóságom bánná...no meg a család...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#42) Plug Life


Plug Life
senior tag

Újabb túlárazott távirányító a SONY-tól a szokásos lábonlőtt kameraszoftverrel. Ja és a leggagyibb gyári wallpaperrel 😂

(#43) artschi válasza KISDUCK (#27) üzenetére


artschi
csendes tag

Köszi, közben én is megláttam :)

(#44) GreenGoblin válasza Yeffy (#39) üzenetére


GreenGoblin
tag

Tényleg ennyire szar gépelni rajta?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#45) pit stop válasza GreenGoblin (#44) üzenetére


pit stop
addikt

Nekem nincs gondom a gépeléssel, mondjuk előtte is s10e volt.
Ami jó ebben a hosszúkás kijelzőben, hogy egyszerre két képernyőn tud futni kényelmesen amit szeretnék, mégis egy kézzel átérem.
II-t mondjuk nem cserélném III-ra.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#46) Norb555


Norb555
csendes tag

A méret kapcsán még a tesztelő is ellent mond önmagának egy mondaton belül:
"Egy kézzel megfogható, ..., tulajdonképpen kompakt az eszköz, ..., viszont még így is fogást kell váltani ..." :D

(#47) Dr. 444Hertz válasza Norb555 (#46) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Manapság vannak tepsik, amiket még megfogni sem lehet egy kézzel, úgyhogy nincs ellentmondás :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#48) KISDUCK válasza Dr. 444Hertz (#47) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát az megint relatív hogy ki tud egykézzel megfogni egy telefont, egy 180cm-es férfi simán megfog egy kézzel egy 161x64x9-es telefont, de egy 150cm-es jányka már nem valószínű.

(#49) artschi


artschi
csendes tag

Egyáltalán meg lehet vásárolni itthon a készüléket? A Sony honlapján kb. semmi infó, a szokásos oldalakon (emag, e-dig, alza stb.) szintén...

szerk.: az Alzánál zöld színt hoz fel, de még nem elérhető a termék... :(

[ Szerkesztve ]

(#50) Dr. 444Hertz válasza artschi (#49) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

SuperGamer-en lehet venni, szlovák garisat...
(Alzán elérhető volt októberig, csak azóta elfogyott a készlet.)

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.