Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) melodie


melodie
tag

Xperia 5 III (XQ-BQ52) 61.2.A.0.418 Április 1.security patch...

(#252) melodie


melodie
tag


Xperia 5 III (XQ-BQ52) 61.2.A.0.439 Május 1.security patch...

(#253) palipi


palipi
csendes tag

Hello, tudna valaki segíteni! Az utolsó rendszer frissítés után, egyes appok, vagy egyes webb oldalak használatakor felmelegszik a telefon!eddig ilyen gondom sosem volt! Újra indítás után lehul! Mi az oka? Vissza lehet tenni a régebbi rendszer verziót? Vagy várjam az újabbat hátha azzal megoldódik? Az mikor lesz?

(#254) melodie


melodie
tag

Xperia 5 III (XQ-BQ52) 61.2.A.0.460 június 1.security patch...

(#255) melodie


melodie
tag

Xperia 5 III (XQ-BQ52) 61.2A.0.472 július 1.security patch...

(#256) trialboj


trialboj
őstag

Hali,
Van ötlet miért nem tudok hard resetelni egy sony xperia telót? Egy haver kért meg, nem ért hozzá, hiába tudom rá pc-re vol down és power gomb kombó csak simán elindítja.
Mi lehet a gond?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#257) Teringettét


Teringettét
csendes tag

Xperia Companion programmal próbáld meg. Szoftver újratelepítése, ha jól rémlik.

(#258) jojokka


jojokka
tag

Csak érdeklődnék, hogy az 5 I illetve II esetén tapasztalható ujjlenyomat problémák itt előjönnek-e. Mert rövidesen telót kell cseréljek, de az ujjlenyomat olvasó nekem létszükséglet. (lehet érte Sydney) Köszi

(#259) Vegha válasza jojokka (#258) üzenetére


Vegha
senior tag

Nem hasznalom.
Szvsz en penzt ma mar nem adnek ezert a telefonert. A kameraja miatt valasztottam (ceges), az jo. AZ jo - az osszes tobbet inkabb nem meltatom.

(#260) Silenzio válasza jojokka (#258) üzenetére


Silenzio
addikt

Xperia 5 I-gyel tapasztaltam, de csak az egyikkel volt igazán szar. 2 is volt belőle. Az Xperia 5 II-vel soha nem volt ujjlenyomat olvasó problémám.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#261) jojokka válasza Silenzio (#260) üzenetére


jojokka
tag

Igen, én vagyok a "hoteles" vevő.. :) :R

(#262) Silenzio válasza jojokka (#261) üzenetére


Silenzio
addikt

Áh! :D Kicsi a világ. Vagy a Prohardver. :) Amit neked eladtam, az volt a második Xperia 5-öm, annak az olvasójával sokkal kevesebb volt a probléma. Az első 20-ból 1-szer oldott fel. Az 5 II hozta a 10-ből 9-et.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#263) melodie


melodie
tag

Xperia 5 III (XQ-BQ52) 61.2A.0.472A július 1.security patch...

(#264) Vegha


Vegha
senior tag

Miota megvan a telefon (1,5 eve) valamiert sotetek a videoim. Anno vmit elb*szhattam a Cinema Pro appban es azota ha a fenykepezobol akarok inditani videot mar ott is lathatoan sotetebbre feszi a fenyerot; anelkul hogy a felvetelt elinditottam volna. Valakinek van otlete, hogy mit es hol kellene visszaallitani ?

(#265) Dr. 444Hertz válasza Vegha (#264) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ez érdekes...
120 FPS-re van állítva a Cinema App-ban / alacsony az ISO, ezektől tud sötét lenni.
Az, hogy a sima kamera alkalmazásra miért van hatással... passz.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#266) Vegha válasza Dr. 444Hertz (#265) üzenetére


Vegha
senior tag

Az ISO es ami csak lehet Auton van, fps pedig 23.98.
Csatolok ket fotot szemlelteteskent. Nalatok is ekkora a kulonbseg ? Vagy van egyaltalan kulonbseg ?

(#267) Vegha válasza Vegha (#266) üzenetére


Vegha
senior tag

Ahh... talaltam egy Reset gombot a kamera beallitasokban. Az megoldotta a problemat :))

(#268) Dr. 444Hertz válasza Vegha (#267) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Juhu :))

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#269) Vegha válasza Vegha (#267) üzenetére


Vegha
senior tag

Hat ez furcsa: most meg ujra elszarodott es ugyanolyan sotet videokat csinal. Ezuttal hiaba csinaltam resetet ujra, nem segit :F
Viszont ugy latom nem en vagyok az egyetlen ezzel a problemaval a foldkereksegen:
link
link

(#270) Vegha válasza Vegha (#269) üzenetére


Vegha
senior tag

Azt hiszem megtalaltam: ha videonal be van kapcsolva a HDR akkor lehuzza a fenyerot minimumra. Es ott a csuszka, de hiaba allitok rajta, semmit sem valtozik.
Ellenben ha kikapcsolom a HDR-t, akkor utana tudom allitani a fenyerot; es ekkor az alap fenyero is normalis szinten van. Nalatok is ?
Nem tudok kepet feltolteni, mert tul vannak a 2 MB-os limiten :(

(#271) Vegha válasza Vegha (#270) üzenetére


Vegha
senior tag

Tovabb nyomozgattam az elmult napokban es arra jutottam, hogy a HDR be- vagy kikapcsolt allapota nem mindig befolyasolja, de altalaban (10-bol 9-szer) ha sotet a video mod, akkor a felveteli fenyerot nem lehet allitani, akarhova huzom a csuszkat ugyanolyan sotet marad. Letezik az, hogy csak engem aldott meg a sors egy ilyen sw hibaval ? (Ketlem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.