Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) SonGosu


SonGosu
csendes tag

Én 3 évig használtam egy FW21E-t.
Tapasztalatok: A csuklótámasznál nekem nagyon lekopott a színezés, de állítólag ez a széria gyengéje, inkább hagyd rajta a ronda nagy matricát. (az enyémen kicsi volt csak)

Másik gondom az volt, hogy a Sony leszarja a support update részt, rgo megveszed, és amit optimalizáltak hozzá drivereket, azt használod, míg megy a laptop. Videókártya drivert nem lehet hozzá frissíteni. Sokszor ezzel 1 -2 év után 15-20%os teljesítményt lehet bukni, arról nem is beszélve, hogy a javítások rengeteg bugproblémára adnak megoldást. Megértem, hogy így 1x megcsinálják az optimalizációt jól, és nincs probléma, de legalább engednék, hogy felrakhassam azt, ami tetszik.

Egyébként robosztus a konstrukció, gondom nem volt vele a mai napig, anyukám még vígan használja.

Jelenleg egy Acer 7750 van helyette, ami anyaghasználatban, és lcd panelminőségben igencsak le van maradva, ellenben brutális hardver van a gépben, és még így is messze olcsóbb volt.

Sony-t annak ajánlom, aki nem kifejezetten játékra használja, és tartós, stabil laptopot keres (3év+).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.