Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Érdekes ez a dupla kijelzős kialakítás. Engem zavarna az elválasztás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) plus44


plus44
veterán

Én erre például kíváncsi vagyok. Simán benne vagy hogy bukás lesz, de az is hogy egy jó árazással viszik majd, bár ahogy a Sony-t ismerem...(vagy bármelyik másik céget ofkorsz...)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) dlaj


dlaj
őstag

Ez úgy lenne ütős, ha az egyik külső oldalán is lenne gy 5,5"-os kijelző, és összecsukott állapotban okostelefon lenne...

(#4) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Még mindig szééép:)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#5) Borote válasza leslieke (#1) üzenetére


Borote
addikt

Szerintem is belefért volna még valamivel kisebb keret a kijelző köré az elválasztásnál :) Szerintem tartanak ott, hogy meg tudnák oldani :D

(#6) callmeakos válasza plus44 (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én ahogy a Sony-t ismerem, sose az "olcsó" kategóriába lövik be az új cuccaikat... Persze a minőséget meg kell fizetni ahogy mondani szokás...

De jönne már ki! Megvolt a névcsere, izé-bizé de kijönni nem nagyon akar....

All→M8

(#7) consono


consono
nagyúr

Kíváncsi leszek, milyen lesz élőben a végleges termék! Van egy kis Nintendó DS feelingje :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#8) Gengi válasza Borote (#5) üzenetére


Gengi
senior tag

Az a cél amit az a keret szolgál mindegy ,hogy 1 vagy 2 centi. Az is zavarja az embert ,ha már csak 2-3 milliméter ugyanúgy megtöri az is a kijelzőt.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#9) Zoli133 válasza Borote (#5) üzenetére


Zoli133
őstag

Biztos hogy meg tudták volna oldani kisebb kerettel de szerintem azért nem tették mert akkor összecsukott állapotban sérülékenyebb lenne hiszen közelebb kerül a kijelző a széléhez így azért strapabíróbb az eszköz, gondolom.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#10) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Legalább ez zsebre vágható tablet vagy mi biztosan lesznek követői is. Csak ne nézne úgy ki bezárva mint egy szemüvegtok ... :))

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) DemonDani


DemonDani
addikt

Szerintem meg mind a kettő elb@aszottúl néz ki :o
Tábla ami dizájnból vastag, meg az a kinyitható izé aminek kilométeres a kerete, meg olyan mint egy szappantartó :U

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#12) JR.CSé válasza DemonDani (#11) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Ízlések és pofonok.Szerintem kifejezetten szép.Nem kell h minenkinek ugyanaz tetszen:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#13) foxymaci válasza JR.CSé (#12) üzenetére


foxymaci
senior tag

ez így igaz nekem is tetszik ez a kialakítás :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#14) Bling95


Bling95
őstag

Ezeket a ketkijelzosoket ugy tudnam elkepzelni hogy kb 10 col meretben es pl az oktatasban lehet hasznalni ugy hogy egyik kijelzo mint konyv mukodne szoval ottlenne a tananyag, masik fele meg mint fuzet, oda meg stylus-ssal lehetne jegyzetelni.

Es akkor nemlenne otthonhagyott konyv , fuzet, minden mindig nalad lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.