Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

pont nem a fényképezőt illet volna kiemelnie, noha a szenzor tényleg jó :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) petipetya válasza Wajk (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valóban jó a szenzor. De ha már mobil, akkor egy Iphone szebb képeket készít ugyanazon Sony szenzorral, mint egy androidos Sony telefon. Na, ezen is kellene csiszolni, de sürgősen.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Na végre valamit akarnak lépni, remélem valami jót, és a Z3 is legalább 2 és fél évig lesz támogatva, úgy mint a Z1 :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4) Wajk válasza petipetya (#2) üzenetére


Wajk
addikt

pont erre akartam rávilágítani, csak lehet túl egyszerűen fogalmaztam ;) A saját szenzorukkal mindenki jobbat tud kihozni, amennyi tesztet/összehasonlítást eddig láttam.

Persze szorítok nekik, meg azért állítgatásokkal lehet dolgozni az ő driverükkel is, csak kissé rosszul esik...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nincs az a helyzet, ahol a japánok meghátrálnak. Többnyire a vesztükre.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) Obyboy válasza petipetya (#2) üzenetére


Obyboy
addikt

Gyakorlatilag bármelyik gyártó készüléke jobb képet készít a Sony szenzorral mint az Xperiák. :DDD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) #67656192


#67656192
törölt tag

Úgy legyen.

(#8) gerii


gerii
addikt

"az egész mobilpiacot elképesztő változatosság jellemzi" - kivéve a Sony-t, főleg 5" alatt :U

"Megpróbálunk új technológiai vívmányokat bevetni, hogy még inkább kitűnjenek termékeink a többi közül." - MTK chipset alkalmazásával.

"Az emberek nem a mobilok külseje, hanem a felhasználói élmény miatt vásárolnak ilyen eszközöket." - Sony tulajok tudnának mesélni.

"A képalkotó szenzorok például, amelyeket sonys kollégáink fejlesztenek, olyan minőséget biztosítanak, amelyek hozzájárulnak ehhez az élményhez..."

[ Szerkesztve ]

(#9) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

"Sony: nem vonulunk ki a mobilpiacról"

...dehogy nem...

(#10) Kasya válasza gerii (#8) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az a kep nem sony only...sot, a legtobbszor koze sincs hozza.

Cikkhez:
Diceretes...csak a 20% leepites nem :(

[ Szerkesztve ]

(#11) gerii válasza Kasya (#10) üzenetére


gerii
addikt

Nem számít, ők adták így ki, ők a felelősek.

(#12) #65577472 válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


#65577472
törölt tag

"Többnyire a vesztükre."

Ezt jól átgondoltad? (Vagy csak a Sony-ról beszélsz? Mert nem egyértelmű a kommented)

Japán a világ egyik vezető exportáló országa, autóiparral és elektronikával az élen. Szakképzett munkaerő jellemzi a gazdaságot, valamint kialakítottak több kevés nyersanyagot felhasználó ágazatot is, ezen kívül a biotechnológiában is az élen járnak.

A világ egyik legfontosabb működőtőke-befektető országa, magas fokú K+F tevékenység jellemzi őket, és a világ összes GNI-jének 12%-át ők állítják elő.

(#13) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Ez jó hír, hogy maradnak, kár lenne értük. Első lépésnek jó lenne ha megszabadulnának a jelenlegi kijelző besszállítótól és még sok más ...

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#14) razorka777


razorka777
veterán

Engem a béna marketing dumájukkal szoktak az őrületbe kergetni.
Kedvencem a stamina mód. :W

Most találtam egy fizetett index "tesztet" a Z4 tabletről.
A kedvenc mondatom:

"hátrakötött kézzel is félholtra veri a konkurenciát."

Az árával mindenképpen. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#15) Ricardo


Ricardo
félisten

Kezdhetnék a normális árazással.

(#16) Wajk válasza razorka777 (#14) üzenetére


Wajk
addikt

Gondolom hardcore Sony user vagy. Konkrétan mi bajod a Stamina móddal?
Szeintem elég jól működik, nálam legalábbis biztosan...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#17) batman1235 válasza Ricardo (#15) üzenetére


batman1235
csendes tag

+1
meg kiadhatnának olyan jó telefonokat mint pl anno az SP volt vagy tavaly az M2 :K

(#18) doooo válasza razorka777 (#14) üzenetére


doooo
veterán

"hátrakötött kézzel is félholtra veri a konkurenciát." :F
Felment a vérnyomásom...
Egyébként igazán megnevezhették volna azt a konkurenciát.. :W Hadd döntsük el mi, magunk. Értem én, hogy fizetnek érte, de az ilyesmi már büntetni való.. :(((

(#19) Kasya válasza gerii (#11) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor maskepp fogalmazok. Azoknal a telefonoknal is elofordul ahol Sony szenzor van es/vagy nem a Sony rakta ossze a keszuleket.

(#20) Jeanne d'Arc

Nem rosszak a telefonjaik, de az utobbi idobe nem viritotrak valami nagyot.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#21) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Önbizalom van bőven... :DD

Szerintem idén kb. három havonta hozhatnának ki egy új csúcs Z-t aranyáron, mindegyik mellé egy-két bugos szoftverű és támogatás nélküli M és/vagy E modellel. :) :) :)

B.Cs.

(#22) bolondember válasza Just_Reboot (#9) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

köbö..

lehet én vagyok negatív, de mintha az egész interjú arról szólna, hogy pont az ellenkezője lesz, mint amit mondott.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23) Dhampir válasza gerii (#8) üzenetére


Dhampir
félisten

X8 után most használok ismét androidos Sony mobilt; egy E4-et és semmi problémám nincsen az MTK-val, a rendszer sem akadozik rajta, nekem tetszik a gyári szoftver. Az 5" kijelző nagyon kényelmesen használható. Fotók (szelfi is), videók egyszerűek, de visszanézhető, annyira nem rossz. LED-villanó és notificationt egyaránt adott. Exponálógomb és egy menügomb azért jó lett volna rá. Wifi érzékenysége jobb, mint pár "prémium" okostelóban. Zajszűrős mikrofont kapott. A beszélgetés közben kihangosított hangminőség gagyi, ilyen rossz hangot még eddig nem hallottam butamobiloknál sem, ám ha nincs kihangosítva, akkor perfekt a partner hangja. Iránytű lehetőség nincsen benne. Nyilván nem mindenben lehet összehasonlítani egy felső-kategóriás mobillal, de az ára is jóval de jóval olcsóbb volt.

(#24) Matada2.3 válasza bolondember (#22) üzenetére


Matada2.3
veterán

Kicsit tényleg üres meg marketingszöveg volt, de legalább egy jelzés, hogy nem köpnek bele a mobilos részlegükbe akármennyire is ez látszik.

Nagyon dömpingelve van az a 2016 valószínűleg a következő széria után lesznek normális változások, ha lesznek.

Finn the human

(#25) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Ezt eddig is sejtettük, remélhetőleg így is lesz.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#26) stevve


stevve
nagyúr

Mennyi negatívum... tényleg kezd unalmas lenni, hogy minden egyes hírhez tódulnak a lesajnáló kommentek. Sosem elég jó semmi. Ha van sapka, azért rossz, ha nincs, azért. Unalmas... és üres.

Sony kamera: Ne zavarjon senkit, hogy a Sony szenzorai a legjobbak és az Apple módosított szemzort gyártott a Sonyval közösen és az sem, hogy a fotósok által is legjobbnak ítélt S6 kamera is Sony és már a gyártókapacitás határát súrolják, annyira népszerűek.

Egyáltalán ne zavarjon senkit, hogy a melegedés nem a kamera, hanem a SoC sajátja, és hogy a szoftver a telefon gyártóján múlik és hogy bizony a Sony telefonjainak képalkotási minősége szintén az élmezőnyben van.

És nyilvánvalóan az sem zavar senkit, amit mondanak, mert úgysem az lesz és különben is szaraszoni. Vajon milyen hírek lennének elég jók? :U

[ Szerkesztve ]

(#27) kali


kali
legenda

ne is, kár lenne!

(#28) laci_csk


laci_csk
senior tag

Sony nelkul a mobilpiac sem lenne ugyanaz.

Xperia XZ3

(#29) AllTheBest válasza stevve (#26) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak alkotni. Bár Sony telefont valószínűleg soha többet nem veszek...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#30) stevve válasza AllTheBest (#29) üzenetére


stevve
nagyúr

Remélhetőleg a Z5 nem lsz olyan fiaskó, mint a Z3+/Z4. Nagyon remélem, hogy nem vonulnak ki, mert az nekünk is veszteség volna és az innovációt csökkentené szerintem.

(#31) moleculez válasza Kasya (#19) üzenetére


moleculez
veterán

Megfordult a kezemben par telo, sose lattam meg ilyet, csak a sonytol, de nem allitom hogy nem fordulhat elo madhol, de a Sonynal ismert konstrukcios hiba. Reszemrol maradhatnak, sok vizet nem zavarnak.

/most nezem ostag lettem/

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) Ricardo válasza stevve (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

"és az sem, hogy a fotósok által is legjobbnak ítélt S6 kamera is Sony és már a gyártókapacitás határát súrolják, annyira népszerűek."

Ez rendben is van. A kérdés csak annyi, hogy miért tud a Samsung többet kihozni a Sony szenzorból, mint maga a Sony?

(#33) AllTheBest válasza stevve (#30) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én is csak remélni tudom, hogy a Z5 végre valami újítást is fog tartalmazni. Mert lássuk be őszintén, hogy az utóbbi pár évben csak pár jól eltalált telefonjuk volt.
Össze kell szedniük magukat, mert a többi kis gyártó közben meg tör fel...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#34) batai15


batai15
félisten

"Sony: nem vonulunk ki a mobilpiacról" sajnos :( :(

(#35) #65577472 válasza batai15 (#34) üzenetére


#65577472
törölt tag

Miért?

(#36) bolondember válasza stevve (#26) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ne csodáld - a Sony magának ássa a sírt... :U

A kamera leállás meg nem a SoC sajátossága, mert a kezemben Z2 kamerája simán leállt ugyanilyen üzenettel 4K felvétel közben... Pedig az "csak" 801-es snapi.

Nem szar a szoni - az üzletpolitikájuk. Na az igenis.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37) Micsurin válasza batman1235 (#17) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mint az SP ? :C :C :C :C :C :Y :Y :Y :Y :DDD :DDD :DDD :DDD Most majd nem kiköptem a pürkültett miattad :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#38) pit stop


pit stop
addikt

Én örülök neki. Hűtésre remélem kitalálnak valami sorozatgyártású megoldást.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#39) Ricardo válasza batai15 (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Neked az miért lenne jó?

(#40) Látnok


Látnok
aktív tag

Nos, Én is remélem, hogy nem hagyják ott a mobil piacot. Ha droidom lenne, valószínűleg sony lenne.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#41) #65577472 válasza Micsurin (#37) üzenetére


#65577472
törölt tag

Irónia... (remélem)

Szerintem néhányan epilepsziás rohamot kaptak ettől a sok smile-tól :B

(#42) Ricardo válasza Látnok (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

Megnéznék egy Sony nexust :K

(#43) batai15 válasza Ricardo (#39) üzenetére


batai15
félisten

Mert rühellem mint gyártót. Nem méltó a sony név viselésére amit csinálnak.

(#44) janeszgol válasza bolondember (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

DE csak 4k felvétel közben jön ez az üzenet? Mert az nem akkora baj. Akkor csak túl van lihegve a téma.

Micsurin Az SP önmagában egy marha jó telefon. Ma is kellően erős, kijelző érzékenység hibátlan (paneltípus nem). A hangja szar aláírom. Nos szoftver. Vodással nem volt bajom, de a Telekomos használhatatlan. Plusz ahogy olvasom a tpoikját, jönnek elő a gyári hibák: panelrepedés, oldalrepedés, akksi púposodás. Így összegezve, tényleg szar. :DD

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) Kasya válasza moleculez (#31) üzenetére


Kasya
nagyúr

En mar tapasztaltam LG es Samu eseten is. Konnyen eloidezheto ha odakint meleg van es fenykepez/videoz az ember.
Azert a Snapi is hozzajarul boven a dologhoz. Inkabb azt hibaztatnam.

/grat ;) /

[ Szerkesztve ]

(#46) gerii válasza Kasya (#19) üzenetére


gerii
addikt

Értem én, a gyártók nem tehetnek róla, hogy a SoC fűt mint a disznó, de mint végfelhasználót nem izgat mi a probléma, vagy legyen jó , vagy ne adják így ki.
Kocsiknál sem a ZF-et szidják, ha szar a váltó, hanem a "Citroent". :)

Na nem mintha százezrekért vennék telefont. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) Ricardo válasza batai15 (#43) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem szereted, ne vedd meg, de miért lenne jó ha eltűnnének?

(#48) laci_csk válasza Ricardo (#47) üzenetére


laci_csk
senior tag

en inkabb azt kerdeztem volna, hogyha a Sonyt annyira "ruhelli" akkor mit keres ebben a topikban? Miert erdekli a sony-s hirek?
Erdekes en nem kovalygok mas gyartok forumaiban, amik engem nem erdekelnek. Szerintem mazokista a ficko, es itt akar idegeskedni.

Xperia XZ3

(#49) amisis


amisis
aktív tag

"Az emberek nem a mobilok külseje, hanem a felhasználói élmény miatt vásárolnak ilyen eszközöket."
Ha ezt tudtam volna nem veszek SP-t. Annak micsoda felhasználói élménye van :Y :W

Apple iPhone 8 Plus

(#50) Narxis válasza laci_csk (#48) üzenetére


Narxis
nagyúr

Csak kifejtette a véleményét.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.