Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Ebbe belefért a 2.4es kijelző a w902be meg nem...
a többi szokásosan unalmas

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) mark75


mark75
senior tag

Külsőre ez a SE tetszik :K

(#3) papi77 válasza mark75 (#2) üzenetére


papi77
addikt

Azért itt már a belső is korrekt :C

Az első: NOKIA 1611

(#4) Gonosz15 válasza papi77 (#3) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

bizony bizony, nem utolsó sorban végre a wifi is befigyelt :)

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#5) Morden24


Morden24
nagyúr

Ritka alkalmak egyike, bejön külsőre egy SE :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Kár, hogy csak a Vodafon számára!

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#7) |AP| válasza Ankhiszesz (#6) üzenetére


|AP|
veterán

Nem csak a Vodafon számára.. bár ilyen színben csak igen...

De egyébként:
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/w705?lc=hu&cc=hu

(#8) Ankhiszesz válasza |AP| (#7) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Bocsánatot kérek, megtévesztett a hír címe. Elolvasni pedig még lusta voltam EDDIG, bár a cikkben sincs kiemelve sehol, hogy csak a Vodafone kinálatában jelenik meg, vagy egy Vodafone által kiszínezett telefonként IS elérhető lesz.
(legközeleb befogom a szám amíg nem olvastam el) :U

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#9) Coyot


Coyot
őstag

De jó hogy nem vettem még telefont, azt hiszem megvan az áldozat :K csak jöjjön már:D

Má' nem

(#10) .tnm válasza |AP| (#7) üzenetére


.tnm
addikt

hát sztem a cikk megfogalmazásából az jön át, hogy ez a w715 vodafone exkluzív lesz.
más kérdés, ha csak színben tér el a w705-től. amúgy ha már, akkor a gombokat és a walkman feliratot leszámítva g705

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#11) |AP| válasza .tnm (#10) üzenetére


|AP|
veterán

ez így van.. én csak arra reagáltam, hogy ha valaki nem ragaszkodik ehhez a színhez, akkor nem kell lemondania erről a telóról csak azért, mert kizárólagosan csak a vodánál lesz...
egyébként én is várom már, hogy megjelenjen... csak függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz... AF lesz benne?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) rhen válasza |AP| (#7) üzenetére


rhen
senior tag

W705-ben nincs GPS. Azért ez nem csak külsőben más így. Ez szerintem lényeges különbség.

(#14) .tnm válasza AMD Power (#12) üzenetére


.tnm
addikt

99%, hogy nem :(

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#15) AMD Power válasza .tnm (#14) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig jó lenne a W902 után egy ilyen "lépés"...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) |AP| válasza rhen (#13) üzenetére


|AP|
veterán

ez igaz.. a GPS elkerülte a figyelmem, sorry...
nekem ez nem volt annyira fontos, nem vettem észre.

(#17) .tnm válasza AMD Power (#15) üzenetére


.tnm
addikt

pont ez a lényeg. ha lenne benne AF, meg walkman, meg wifi, meg gps, és még gyors is, meg jól is néz ki, akkor minden márkahű fan ilyet venne (én is) aztán meg amíg működik, addig nem venne új telefont a nagy részük

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#18) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem nem jön be. Eleve nem szeretem a csúszkás telefonokat, de szemre ugyanolyan vacakok a billentyűi, mint a G705-nek. A tudása persze nem rossz, kár az AF-ért.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19) |AP| válasza Atlantis (#18) üzenetére


|AP|
veterán

ugyan még nem fogtam a kezembe, de a G705 tesztből:

"A külső pozitívuma a szétcsúsztatást követően felbukkanó gombsor. Egyrészt visszafogottan elegáns, másrészt remekül kezelhető. Itt érdesebb a burkolat, mégis jobb a tapintása, az egyetlen panelből képzett billentyűzet pedig azért kellemes mégis, mert az egyes gombok kissé kidudorodnak, így könnyen rájuk talál az ujjbegy."

Vagy a külső gombokra gondolsz?

(#20) Atlantis válasza |AP| (#19) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem, a rendes gombokra. Nekem élőben nem jött be a G705 bilentyűzete, nem a tesztből indultam ki, tudom, hogy ott nem tartották problémásnak őket.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Lehet hogy a dupla W itt nem a walkmant jelenti, hanem a WLAN-t WIFI-t? (csak vicceltem). És kiváncsi vagyok hogy a Vodafone hová kérte a fast port-ot, az oldalára vagy aljára, amugy tetszik, jó dögös, az előlap mintha szálcsiszolt fém lenne

Cseberből vederbe

(#22) orbano válasza LEFTHORSE1 (#21) üzenetére


orbano
félisten

az oldalán van a tetejénél...

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) AMD Power válasza Atlantis (#18) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig nem rossz a G705 szerintem. Bár sokat nem "játszottam" vele de szerintem, nem rossz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) LEFTHORSE1 válasza orbano (#22) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Jobbról vagy balról? merre indul a vezeték, le vagy fel? Nekem feltünt még egy dolog, szerintem a kijelző üveg, a széllek kialakitása pont olyan mint a T650 meg a C905 kijelző szélek, ezért fogadok rá hogy üveg lesz, szerintem ez is sikeres lesz, nagyon jó huzás a Vodafon részéről

Cseberből vederbe

(#25) bendzso


bendzso
senior tag

Biztos, hogy van benne fém! Szóval ez is előny a G705-höz képest :K

(#26) a_tesz


a_tesz
Korrektor

hát igen, ha még af is lenne, ki venné a c905öst? :) bennem mondjuk birtoklási vágyat keltett az adatok alapján, a kamerára kell kitalálni valamit, barkácsszoftver vagy hasonlók, hogy legalább normális képeket csináljon, és akkor mindenképpen ilyet veszek.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#27) sanzi89


sanzi89
addikt

Kinézetre kifejezetten tetszetős. :)

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#28) orbano válasza LEFTHORSE1 (#24) üzenetére


orbano
félisten

vaze ott van a képen :) nyilván felfele áll a csatlakozó, mint az összes SE telón

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) AMD Power válasza bendzso (#25) üzenetére


AMD Power
titán

Az ára lesz a döntő. De ahogy én a Vodát ismerem egy idő után nagyon jó árban fogja majd dobálni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) LEFTHORSE1 válasza orbano (#28) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Most hogy PC-n nézem tényleg látszik, nem is olyan rossz ott fent, legalább nincs útban és meglehet fogni rendesen a telt, de kétségkivül elronditja az összképet ha be van szurva, tulajdonképpen nem is zavarna hogy oldalt van ha a füles csatija nem állna ki oly magassan, max 5 milire kéne kiálljon és akkor nem lenne útban mikor a zsebből elő kell halászni

Cseberből vederbe

(#31) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Sztem amugy rohadt jol nez ki. A tudása is rendben van.
A kamera meg nem érdekes... (mondom ugy hogy omniam van, mondjuk jobban orultem volna neki kamera nelkul 15-20szal olcsobban, mert semmire nem hasznalom)...

[ Szerkesztve ]

(#32) AMD Power


AMD Power
titán

Sajnos FF-s. Pedig már reménykedtem a W902 után... :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#33) Napfénysüti

Wow ez egész jó készülék az SE-től.

Més que un club!

(#34) Bibby


Bibby
addikt

Ti ezt komolyan el tudjátok képzelni, hogy a vodafonnak majd beleraknak egy GPS-t, de a simából kihagyják? :U Jó nagy hülyeség lenne.

Amúgy megelégednék vele, de eggyel nagyobb kijelzővel lenne igazán kívánatos.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#35) Mamuska válasza Bibby (#34) üzenetére


Mamuska
őstag

Tök mindegy hogy van benne, mivel ez a java alapú navigáció szart se ér.
Nekem is nagyon tetszik, és én is szívesen látnék benne egy 2,6" am-oled kijelzőt, mint ami az n85-ben van.

[ Szerkesztve ]

(#36) Bibby válasza Mamuska (#35) üzenetére


Bibby
addikt

Azért ha már lehet kérni akkor legyen benne... ki tudja később milyen java-s gps program érkezik. A wayfinderrel sem volt sok gondja a mobilarénásoknak, csak erősen pénzes.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#37) VD válasza Bibby (#34) üzenetére


VD
őstag

Na kérem itt van a kezemben a tesztelésre küldött béta darab. :Y

Ezüst előlap, némi arany csík körbe, és valami beazonosíthatatlan sötét színű hátlap.

Bibby-nek üzenem: GPS Van benne! :DD
Sajna viszont a live miatt a Wayfinder cucc nincs rajta! :(

Wifi van. Céges hálót látja,de ez nem mérvadó, mert 3 méterre van a router. És mivel hideg van és esik az utcára senki kedvéért nem megyek ki! :P

A kijelző csont u.a. mint a w910i-é. Biztos csak az irigység és az újdonság varázsa miatt, de szebbnek tűnik w715-é.

A Fém előlap burkolat eszméletlen minőségi, kijelző ujjlenyomatokat gyűjti. A hátlap a puha gumi szerű műanyag, ujjlenyomatot nem gyűjti! A slide bitang durva. (nekem hiányzik a w910i alsó levágott része, ahová az ujjat betámasztva egy kézzel nyitható kijelzőtapicskolás nélkül.)

Menü az új live (ez van a w910i vodás darabokban is) de van egy-két flash menü is. Ikon változik, de menüstruktúra nem.

Röviden ennyi, már viszik is el. :O

Egy biztos, qrva jó cucc, idáig c905-volt a kiszemeltem a w910 után, ez most kb 5 perc alatt megváltozott w715-re. Kisebb, szebb, olcsóbb lesz!

(#38) |AP| válasza VD (#37) üzenetére


|AP|
veterán

Bibby szerintem a W705-re gondolt. Legalábbis előtte arról ment a diskurzus, hogy furcsa, hogy a "sima" W705-ben nincs GPS, addig a vodás 715-ben már van...

W705 vajon mikor érkezik?

(#39) Norbi21


Norbi21
senior tag

Számomra ez a teló egy igazi gyöngyszem, azt hiszem nem kérdés, hogy megtaláltam a következő telómat :) . Nem tud valaki valami hírt az induló áráról? De bízom benne hogy kedvező lesz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.