Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tom_01


Tom_01
csendes tag

"Az egyelőre Vivaz 2 néven említett készülék..." >>> inkább Halon néven emlegetik! :)

(#2) opr


opr
veterán

Jól hangzik, a kérdés, hogy mikorra lesz ebből valami, illetve milyen támogatással mondjuk egy év múlva :K
Ha meg középkategória, akkor elvileg az indulóár utáni csökkenéssel ~50-60k? Az enyhén impozáns lenne ha mondjuk '11Q2/Q3-ban kijönne :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) joey04


joey04
titán

Ez valóban jól hangzik, és ami a Vivazban számomra igen kellemetlen volt (az elavult rendszer mellett), a kis kijelző is a múlté, elvileg: The display of the Sony Ericsson Vivaz 2 is larger than that of the original Vivaz

Nagyon jó, éppen arról beszélgettünk, hogy ezek a 4"+-os kijelzők sokak számára kényelmetlenek lehetnek. Viszont nekem személy szerint 3.5" a minimum, vagyis igen szűk keretek között felel meg a kijelzőméret. Ez a Vivazra hajazó készülék pont ebben a méretben indul ezek szerint, vagyis kb 3.7" lehet.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Arra az igen versenyképes árra kiváncsi leszek. Az SE mindig is versenyképes volt az árakkal, szinte mindenkit meg tudott előzni eddig, és tudott a legdrágább lenni. ;]

(#5) Sunyiló


Sunyiló
csendes tag

Nem értem hogy miért nem lehet a vivaz terméknevet folytatni.
Olyan monoton, hogy minden új típus xperia...

Háj Men... Áj fink icc túú ikszpenzív, iz disz méd of gold, or watt? Szó háu máccs du lyu engedsz a felébül? BY MISIRULEZ

(#6) D@niel


D@niel
addikt

Asszem megvan nővérem új mobilja...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7) Probber


Probber
őstag

Jól bejáratott brand, de most már ami kijön okostelefon az SE-től, az mind az Xperia család tagja lesz?

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#8) BloodRay válasza osztraksajt (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Én is erre gondoltam, hogy vajon mennyi is lesz az annyira versenyképes ár? :U
Egyébként a specifikációk eddig jól hangzanak és még csak nem is csúnya a készülék.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) maláj


maláj
őstag

nekem nem tetszik :(
az árra azért kíváncsi leszek :U

(#10) fateless válasza BloodRay (#8) üzenetére


fateless
veterán

Reménykedem benne, hogy ez is olyan lesz, mint az X10mini/pro, amivel igazán meglepték a piacot, mivel nem egy vagyonról indult a kezdőár. Talán itt is hasonlóan indulnak majd neki...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez nagyon jól hangzik, csak valóban legyen versenyképes az ár. Jöhetne már az MWC. Sok ütős kütyü jöhet.

(#12) skajwa


skajwa
senior tag

Nekem már nagyon unalmas ez a design. Legalább a gombokon változtathatnának.... :U

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#13) Dsert válasza skajwa (#12) üzenetére


Dsert
tag

Én is ezen vagyok... most ezt fogják erőltetni ?? nemár.
Nem mintha nem tettszene csak lehetnének kreatiivabbak is.

[ Szerkesztve ]

(#14) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Dejó, akkor lehet vadászni karácsonykor az új SE telefonokra... ;] (bocs, ha gonosz volt)

(#15) plus44


plus44
veterán

Az új rendszer a legnagyobb újítása!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) janes74


janes74
senior tag

Kiváncsi leszek mikor ér ide és mennyire lesz versenyképes!Az SE-t ismerve... :N

[ Szerkesztve ]

(#17) LA_COSTE válasza janes74 (#16) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Nem Android 1.6-al indul és Xperia vonal, szóval most már versenyképesek elvileg.

(#18) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Úgyis tele lesz alapfunkciós hiányosságokkal, mert azt hiszik hogy a Marketről majd fel lehet építeni

Cseberből vederbe

(#19) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#18) üzenetére


joey04
titán

hiszik?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nem szarozik az SE. Ha az MWC-n bemutatnak 1 ütős dual coreos telót, akkor még lehet is belőlük valami.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#21) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Szerintem a Vivaz szebb volt, de várjuk. Ha jól sejtem ez lesz az Xperia Arc kistesója, legalábbis árban (tudásban nem annyira).

(#22) hdavid1


hdavid1
csendes tag

Szerintem szép, bár számomra a 4" túl nagy, max 3,5". De azért élőben kell majd kipróbálom, lehet, hogy tetszeni fog. És ezen már van hátsó mikrofon is, ami tetszik, így jól vehet fel hangot videónál.

Viszont ha úgy nézzük, a sima Vivaz már elavult lett, mert van utódja... :)

Annak jó, akinek van Vivaz-a, és Vivaz 2-je. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) LEFTHORSE1 válasza joey04 (#19) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Igen azt hiszik, vagyis pont ezt akarjåk hogy a Marketröl lehessen kipofozni, de az ilyen hozzåållåssal nålam nagyon mellèfogtak

Cseberből vederbe

(#24) joey04 válasza LEFTHORSE1 (#23) üzenetére


joey04
titán

azt hiszik hogy a Marketről majd fel lehet építeni
Nálad ugyan melléfogtak, ez egyéni probléma. De attól még fel lehet.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) talpalavalo válasza hdavid1 (#22) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

jelen esetben hamár kap egy ilyen kijelzőt ráadásul csak multémédiás tartalommal fog működni rendesen, és ez a teló egyetlen igazi "nagy dobása" meg talán az ár, akkor teljesen jogos a nagy kijelző, hisz ez arra készült hogy filmet nézz illetve képeket.

Ez mondjuk számomra érdekes, hogy ezért miért csinálnak telefont, hisz telefonon 4"-on minek filmezni? persze néha jó vonaton stb. de ahhoz az aksi kicsi hogy tartósan használhasd filmezés után/mellett a másik meg hogy 4" még mindig kicsi filmet nézni...
A telefon ne erre legyen jó ne ez legyen a legfőbb előnye :S

Az SE-nél mondjuk szokás a multimédiát erőltetni...

(#26) Quasi_modo válasza talpalavalo (#25) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

hisz telefonon 4"-on minek filmezni?
Szerintem még mindig kevésbé erőltetett, mint kicsi kijelzőn normál net tartalmat böngészni.

valami

(#27) Forchalad válasza Quasi_modo (#26) üzenetére


Forchalad
tag

Egyetértek veled. Sokkal rosszabb ha valaki kis kijelzőn próbál meg netezni. Amúgy nekem bejön ez a Vivaz is, az előző is tetszett, ez sem rossz. Remélem itt nem lesz semmi probléma és időben a polcokra kerül, androiddal ez ütős lesz.

"Az első pohár után olyannak látod a dolgokat,amilyenek. A második pohár után olyannak látod őket, amilyennek szeretnéd őket. A harmadik pohár után olyannak látod őket, amilyenek valójában." Oscar Wilde

(#28) joey04 válasza Quasi_modo (#26) üzenetére


joey04
titán

netezéssel elvagyok, filmet viszont nagyon ritkán nézek mobilon, mert az nagyon sz*r. maximum 1-2 sorozat részt inkább.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) daniel909


daniel909
addikt

basszus van kép róla oldalról? nagyon kíváncsi lennék hogy ennek is hajlított e a hátlapja... erre cserélem az x10-et. ez tökéletes és még szép is. :))

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#30) joey04


joey04
titán

Újabb kémfotókon Hallon

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.