Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Ötletes kütyü. :)

várható ára egyelőre nem ismert
Gondolom elkérnek érte majd még egy telefon árát... :U

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#2) Valzor


Valzor
aktív tag

Nekem bejön az ötlet :R

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#3) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Az a 11mm kicsit soknak tűnik.
De szerintem is ötletes,csak azt a közösségi oldalas cuccot nem kellene még itt is erőltetni... Szvsz.

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szimpatikus cucc.
kéne. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Először azt hittem, hogy na egy újabb baromság, végignéztem a videót; már nem is tűnik olyan rossz dolognak. Azért az árára kíváncsi leszek...

(#6) csab2


csab2
veterán

Akkor úgy látszik, hogy egyedül vagyok azon véleményemmel, hogy ennél feleslegesebb kiegészítőt el sem tudnék képzelni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#7) invidia válasza csab2 (#6) üzenetére


invidia
tag

Igen, aljas egy kütyü, első blikkre elég must-have érzés, holott a méregdrága SE mbw-150 bluetooth (kvarc)óra továbbképzése, bicajos "kilométeróra" házban

nem számítok alacsonyabb árra sem

invidia

(#8) amanoba


amanoba
őstag

elsőre nekem is bejön, bár az árazástól tartok kicsit, ha az SE óráiból indulunk ki..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#9) Morden24


Morden24
nagyúr

A 11mm dráma, egyébként nagyon klassz kütyü.
Bár nyilván lesz még egy vastagság, ami meg fogja mérgezni, csak azt mm helyett €-ben mérik... :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Quasi_modo válasza csab2 (#6) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor úgy látszik, hogy egyedül vagyok azon véleményemmel, hogy ennél feleslegesebb kiegészítőt el sem tudnék képzelni.
Nem vagy egyedül. Én pl egy fillért sem adnék érte.
és közösségi oldalakról érkező frissítések megjelenítése
Ettől meg konkrétan hülyét kapok.
Dehát van akinek ez bejön.

valami

(#11) #71321344 válasza Morden24 (#9) üzenetére


#71321344
törölt tag

szerintem nem sok a 11 mm. az én Tissot T-touch-om (megmértem:) ) 13 mm. és egyáltalán nem bumszli, sőt vastagabb csuklón kifejezetten nőiesnek hat. a probléma, szerintem a rögzítéssel van, mert az dob rajta még jópár milit és úgy már lehet túl nagy. szóval ezen a részen csiszolhattak volna még.
meg ez a full fekete szín nem ad olyan minőség érzetet, mint amit a (várható) ár mellé elvárna az ember.

Amúgy nagyon szimpatikus, hogy buszon nem kell az eyecandy készülékeket elővenni minden művelethez!!

(#12) g3d válasza csab2 (#6) üzenetére


g3d
tag

+1
Nem vagy egyedül.

(#13) dedike válasza csab2 (#6) üzenetére


dedike
addikt

Egyáltalán nem vagy egyedül! :N
(Inkább gyártanának már végre legalább egy(!), minden hülyeségüktől mentes, normális telefont! :U

Jó szerencsét!

(#14) g3d válasza #71321344 (#11) üzenetére


g3d
tag

Később meg már a karunkra rögzített "nem" eyecandy cuccot sem kell megnéznünk, mert a szemgolyónkra vetíti a képet a szuper-kontaktlencse...

Én azért vettem nagy kijelzős, tapicskolós mobilt, hogy azon nézegessem a dolgaim. Nem azért, hogy elővenni se kelljen. Na persze megértem, ha attól tartotok többen, hogy a hirtelen elővételnél leejthetitek a telót, de az bármikor megtörténhet. Pláne ha elszoktok a tapintásától :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Morden24 válasza #71321344 (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na jó, akkor inkább úgy mondom, hogy egyéni preferencia. Esetemben a csuklóm hat kifejezetten nőiesnek :D
Egyébként azért annyira a dizájntól sem vagyok eldőlve. Ezekkel a karórákkal (illetve a mobilképes testvéreiknél) az jelenleg a bajom, hogy kütyükként jók és akár hasznosak is, de öltözködési értékük nincsen, legalábbis szerintem.

(#14) g3d: Pedig jól jön ez akár tömegközlekedésnél, akár vezetésnél, ugyanis egyiknél sem hátrányos, ha nem kell szabaddá tenned a kezeidet.
Bp-n buszon általában elő sem veszem a mobilomat, max. ha ülök, mert egy sms elolvasása nem ér annyit, hogy valami bafácán kiverje a kezemből, miközben dölöngél meg küzd a helyért.
Vezetés közben meg azért nem egy rossz buli, ha teszem azt elég a csuklódra pillantani, nem kell elővenni a telefont.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16) lmisi


lmisi
senior tag

Ez a közösségi akármi jó sok időt elvehet, dolgozó ember nem biztos, hogy tud ezzel érdemben törödni.
Azonban sms, vagy email kezelésre akár....
4 készenléti nap kevésnek tűnik. Az órám "feltöltésével" jó ha 3 évente foglalkozok:), jobbára nem is hordom. Egy 2 hét szimpatikusabb lenne.
A mobil készenléti idejét mennyivel csökkenti?
Ár? Bírom ezeket ár nélküli, sokszor ügyes vágásokkal működőképesnek mutatott kütyüket.

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

elmegy, valaki biztos megveszi majd :D

(#18) #71321344 válasza g3d (#14) üzenetére


#71321344
törölt tag

hááát.. nyilván azért vesz az ember nagykijelzős taperolósat, mert azon szeretne olvasgatni, de én meg nem azért nem szeretném elővenni buszon, mert félek, hogy leejtem. sajnos pesten elég sok a fekete járat, amin pillanatok alatt kikapják a kevezdből a több százezres készüléket. nekem sajnos este is kell olyan helyeken járkálnom, ahol rágyujtani se merek (, mert azzal is "támadási felületet" adok), hanem lesütött fejjel végigteperek. lehet kicsit túlpörögöm a dolgot, de nyaranta 2-3 alkalommal legalább ki akarnak rabolni és vertek már meg különösebb ok nélkül. nah ezért nem veszek elő eyecandy cuccot tömegközlekedésen, ha nem muszáj:)
szerk.: jah és kertvárosban, jó környéken lakom, de bp gettós részeit nem nagyon lehet kikerülni sajnos

Morden24: +1. tényleg nem egy olyan kinézetű "óra", ami öltöztet.

[ Szerkesztve ]

(#19) Fecow


Fecow
aktív tag

Hát tényleg ötletes kütyünek látszik első ránézésre, viszont jobban utána gondolva eléggé kevés helyzet van amikor tényleg kihasználná az ember.
Sportoláshoz/futáshoz, nagyon jónak tűnik mert kicsi, nézheted az alkalmazás adatait, és láthatóan erre van is igény, pl ipod shuffle. De ehhez ugyanúgy magadnál kell hordanod mondjuk az X10-edet ami nem éppen kicsi sőt. Tehát marad az, hogy sportolás futásközben nem kell megállni elővenni, hanem csak ránézel az "órádra". (már ha így használod és nem felcsípteted valahova a ruhádra, mert akkor kb. ugyan ott vagy mintha megnéznéd a telefonon)
Szóval marad az, hogy nem kell elővenni a telefont ha csak üzeneteket eseményeket akar az ember nézni. Hogy ez mikor mennyire hasznos, hát az nagyon egyén/helyzet függő, Van akinek ez megváltás van aki nem is érti miért ne vegye elő a telefonját.
Én igazából a tableteknél látnám ennek hasznosságát, mert így az mehetne a kis táskában, kabátzsebben és nem kell elővenni az utcán/menetközben. Ebben az esetben az elővétel/hordozás/eltétel nagyobb kellemetlenséggel jár mint a mobiltelefonnál. Kérdés, csak az, hogy a tableteket is úgy használják-e az emberek mint a mobilokat, vagyis folyamatosan bekacsolva, vagy nomád módon mint a note/netbookokat.
Egyébként csak számomra megmoslyogtató ez?
...eszköz Bluetooth 2.1 kapcsolat segítségével tartja a kapcsolatot az Android 2.x alapú készüléken futó widgettel.
Oké tudom, hogy október végén jön a 2.1 az X10 családba, és ha van egy kis eszük ez addig nem is jelenik meg, de pillanatnyilag egyedül az SE nem tudná használni saját termékeivel.

Nyergeld meg a nagyot

(#20) Morden24 válasza #71321344 (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem köcsögösködésből mondom, de "azokon" a pesti helyeken nem kell elővenned a Vertut, meggyepálnak a 3K-s Alcatelért is. Szerencsére nem személyes tapasztalat, de tény... :(

szerk.: Egyébként én egy olyan "órát" tudnék elképzelni, mint a Motorola Aura kijelzője...

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#21) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Azért a cikkben nyomatékosabban is ki lehett volna emelni, hogy ez a kütyü nem csak a Sony Ericsson Android modellekkel tud működni.
Ellenben a BT-os karórákkal - ami ugye SE tartozék, ám a tesztnél felróttátok az inkompetenciát más gyártóval - ez más gyártó mobiljával is kommunikálni képes.

Ergo, ha most megjelenne, akkor a már 2.xx verzióval szerelt androidos mobillal is lehetne használni.
Ámbár mire kijön már az X10 családon is 2.xx lesz.

Nagyon hasznos kis kütyü.
Mondjuk zenét hallgatsz futás közben, vagy épp dolgozol, és a BT headset a füleden van.
Ez meg a karodon, karóra helyett.
Jön egy hívás, csak rápillantasz ki hív, és a headsettel vagy felveszed, vagy nem.
Mondjuk edzés közben (akár a telefon a sporttáskádban van melletted, ha pl gyúrsz, vagy futópadon rohangálsz) nem kell még azért sem megszakítanod a programot, hogy megnézd, ki hív.
Ha a főnök, elutasítod. :)

Kevésbé biztonságos környéken sem kell a 100+ ezres X10-ed elővenni, ha történik valami esemény a telódon...
Egyszer engem is majdnem elcsábított egy BT karóra, de nem jött össze rá annyi feleslegez pénzem.

Aki pedig tök felesleges kacatnak tartja, értelemszerűen nem veszi meg.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) #71321344 válasza Morden24 (#20) üzenetére


#71321344
törölt tag

van két haverom, akik egy időben sportot űztek abból, hogy minél szakadtabb telefonjuk legyen és amikor betalálták őket a szokásos "bocs, mennyi az idő?" szöveggel az őszinte csalódottság ült ki az arcukra, amikor elővették a mobiljukat, hogy megnézzék :DDD bár tény, hogy 5000HUF-ért is kést rántanak:( de még mindig azt mondom, hogy arra jó lehet, hogy ne kelljen elővenned telefont. és hát főleg arra szakosodtak s megélhetési bűnözők.

kerek LCD-vel tényleg nagyon zsivány lenne, de hogy akkor mennyi lenne az ára.. bele se merek gondolni:)

mrlujoak: na ezekről meg nem is beszélve. egy szebb kivitelben, nagyon elgondolkoznék rajta. ezt nem kellene minden telefoncserénél szintúgy cserélned (kivéve, ha platformot is váltasz) és úgy az ára is jobban eloszlik.

[ Szerkesztve ]

(#23) cabal


cabal
tag

Csak én tartom szórakoztatónak, hogy olyan termékkel jönnek elő, amit saját telefonjaik nem támogatnak? :))
Vagy - rejtett jó hír - fognak foglalkozni normálisan a jelenlegi x széria upgrade-jével...

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#24) talpalavalo válasza mrlujoak (#21) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Totál igazad van, egyszerre designos, és ötletes, totál jó ötlet volt!!! De mire kijön van egy olyan érzésem hogy nem az SE-nek lesz egyedül hasonló terméke ;)

(#25) LA_COSTE válasza cabal (#23) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Miért? És miért kell, hogy minden egyes telefonjuk támogassa?

(#26) Morden24 válasza mrlujoak (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért fűzzük ehelyütt hozzá, hogy a húzós környékeken nem csak a mobilodat nézik meg (azt általában elő kell vetetni), hanem a cipődet, ékszereidet és az órádat is. Ha pedig éppen használod (a la telefon), akkor ezen is látszik, hogy "néddmá, színesfém és még csipog is"...
Maradjunk annyiban, hogy többszázK-s cuccokkal nem kell a slum-ba járkálni.

pekfiu

kerek LCD-vel tényleg nagyon zsivány lenne, de hogy akkor mennyi lenne az ára.. bele se merek gondolni

Hát, kétlem, hogy ennek az ára tűréshatáron belül lenne, szóval mindegy, hogy 100-ért nem veszem meg, vagy 400-ért :D

Sectumsempra - For Enemies

(#27) Szabesz


Szabesz
őstag

Ó, nem lenne rossz egy ehhez hasonló gyárilag a készülék mellé csomagolt eszköz (pl Galaxy S mellé, ha már nem fért bele vezérlős füles...)

¯\_(ツ)_/¯

(#28) mrlujoak válasza Morden24 (#26) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kevésbé biztonságos alatt, nem a totál hidegrázósra gondoltam...
Olyan helyen nem csak a cipődet nézik ki, hanem minden egyebet.

Kevésbé biztonságos környék lehet egy esti utca is, ahol azért az órádért nem vernek meg, de lehet, egy 4"-os multimédia szörnyért megfontolják.

Plusz buszon, héven - pláne ha nagy tömeg van - nem szeretem elővenni a telefont, mert leejtem, kiverik a kezemből, ha a szándékosságot ki is zárom.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29) Morden24 válasza mrlujoak (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jaja, utóbbit én is leírtam már, kiegészítve azzal, hogy szerintem vezetés közben is hasznos lehet :K

Sectumsempra - For Enemies

(#30) mrlujoak válasza cabal (#23) üzenetére


mrlujoak
veterán

A videót megnézted?
Ott már eleve X10-zel kommunikál, ergo azon az X10-en - mint sok más bétás teszterén - 2.1 van... :U

Mindemellett más fórumon olvashatod is, hogy a SE Q4-ben, tervezi a forgalmazást, összhangban az androidos mobiljaik frissítésével...

Ráadásul más gyártó androidos telefonjaival is működik - jelen infók alapján - így ha már tegnap megjelent volna, akkor bármely más gyártó 2.xx android mobiljával tudnád használni...

Morden24: Én a vezetés közbeni használatot még eme kiegészítőnél sem javallom. Jó, beérkező hívásnál rápillantani, ki is keres - mielőtt a headsettel felveszed - az okés, de egyéb funkcióját nem. Pláne nem twit-et volvasni, vagy sms-t. Az még vezetés közben is éppoly veszélyes, mint ha a mobilodon tennéd...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) Morden24 válasza mrlujoak (#30) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát azért ha vezetés közben le tudom olvasni a dash-ről az adatokat, illetve a szám címét a magnón, vagy a térképet a GPS-en, akkor egy felbukkanó sms-t is lehet.
Ofkorsz válaszolni nem fogsz, vagy legalábbis pötyögéssel nem, de egyáltalán nem ritka szitu, hogy a kapott sms-t csak akkor olvasod el, amikor leálltál vagy idle-ben vagy az autóval, és akkor már tárgytalanná válik (egy nagyon tipikus példa a "ne siess, kések").

És miért lenne ugyanolyan veszélyes? Ehhez nem kell elemelnem a kezemet a kormányról, ellentétben a mobillal. Félrepillantanom is csak alig kell, ha a kormányon van a kezed, akkor vígan látod a babakocsis kismamát a zebrán, és még az sms-edet is elolvastad.
Ehhez persze az kell, hogy minimum 160 karakter kiférjen rá. Egyébként ha jól emlékszem, a tweet is ilyen hosszú lehet (nem használok Twittert), ergo az is okés. Email már adott esetben cinkes.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#32) g3d válasza Morden24 (#15) üzenetére


g3d
tag

Vezetésnél nálam az autóstartóban csücsül a teló. Szépen látom, hogy ki mit írt vagy ki hív. Persze nem vitatom el a termék létjogosultságát, csak nálam nem lépte át a használhatósági küszöböt.

[ Szerkesztve ]

(#33) g3d válasza #71321344 (#18) üzenetére


g3d
tag

Egy csuklón lévő, villódzó, világító minimonitor szerinted mennyire kelti fel az őslakosok figyelmét? :)
Én ha olyan helyen vagyok, ahol bármi megeshet, akkor még a pénztárcámból is kiveszek 2-3 ezer forintot, hogy ha ki akarnak rabolni, akkor csak a pénzt adjam, de a tárcám maradjon. Szerencsére még nem kellett élesben ezt a technikát kipróbálnom.

(#34) Morden24 válasza g3d (#32) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ha én még a telefont is felrakom a GPS mellé, akkor nagyjából vakon vezetek :)
Egyébként a használhatósági külszöböt több okból, de nálam sem lépte át az eszköz, csak próbálok funkciókat ráhúzni...

Sectumsempra - For Enemies

(#35) mrlujoak válasza Morden24 (#31) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy vezetés közben maximálisan figyeljünk oda.
Ráadásul az előttem szóló is - helyesen - megjegyezte, vezetéskor a telefon a telótartóban legyen.
Ha nem használsz olyat - mert nem kell mindenkinek autóstartót használnia - akkor legyen tárolórekeszben, kesztyűtartóban stb, de akkor legyen headset aktiválva. :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Morden24 válasza mrlujoak (#35) üzenetére


Morden24
nagyúr

Supertooth Voice van, ami bemondja a hívó felet, ha el van mentve, de az sms-t nem olvassa fel a mocsok :)

Sectumsempra - For Enemies

(#37) mrlujoak válasza Morden24 (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

Persze, sok egyéb megoldás van... Sony Ericsson-on belül is.

Éppezért használjuk azokat vezetés közben, és ne a csuklón nézegessük. Eme kütyü kihasználására sok egyéb terület van, a vezetést hagyjuk meg a maga naturális "szépségében"... Pláne egy fünf kilometer stau alatt... :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) Vtwo


Vtwo
senior tag

Jópofa és ötletes.

(#39) Yeffy


Yeffy
veterán

Érdekes kis kütyü. Nem tűnik rossznak, főleg a sötétebb, veszélyesebb helyeken jöhet jól, meg tényleg, ha nem tudod vagy nem akarod elővenni a nagykijelzős telefont, leejtésveszély vagy hasonló miatt. Ötletes!
Jó árral bajnok is lehetne, főleg, ha igaz, hogy kompatibilis más Androidos készülékekkel, de az SE-s (tartozék)árakat ismerve nem épp a legbarátibb lesz az összeg. Mindenesetre megnéznék egy ilyet élőben, működés közben, tetszetős kis kütyü! ;)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#40) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

nekem is nagyon bejön.

Aurea mediocritas

(#41) plus44


plus44
veterán

Én meg annyira nem erőltetném ezt. (vagy azt hiszik, az új ipod nano újabb felhasználási területe jelenthet nekik is vmit?)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#42) cabal válasza mrlujoak (#30) üzenetére


cabal
tag

A videó mit bizonyít? Én meg olyan videót láttam, ahol egy mesterséges bolygó szétőtt egy igazit! :K
Neked működne az X10-eddel? Most? Holnapután (q4 lesz)?

Én boldog lennék, ha q4-ben (tehát pl. októberben és nem december 31-én) kijönne a frissítés hivatalosan is.

Mint írtam azért szórakoztat a dolog, mert _jelenleg_ egy olyan SE telefon sincs, amivel a saját termékük a specifikációi alapján kompatibilis lenne. :)

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#43) cabal válasza LA_COSTE (#25) üzenetére


cabal
tag

Írtam én, hogy mindegyik? _EGY_ olyan SE telefont mondjál, ami jelen pillanatban _hivatalosan_ támogatja a saját kütyüjüket. :R

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#44) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Várjatok má.. nem figyeltétek mit mond a videóban, ez touch frame, tehát a keretet kell tapperolni, azon kívűl a két felső sarkában két hardveres gomb melyel a zenevezérlő funkciók csalogathatók elő, ez nagyon nekem való, pontosan a hosszúújjas bringás kesztyüm hátára akasztanám fel, nagyon jól jönne bringázás közben mikor zenét hallgatok, de a nagy kérdés hogy mennyire meriti a telónn az akut, azért szerintem inkább egy MW600 sztereó BT füles, ja és nem volna rossz ha a kamerát is lehetne vezérelni vele, önkioldó helyett, nemde?

Cseberből vederbe

(#45) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

ez jó, lassan már arra is lusták leszünk, hogy elővegyük a telónkat a zsebünkből:S

bár jól nézne ki, ha vékony lenne

[ Szerkesztve ]

(#46) morocan


morocan
csendes tag

A videóból nekem az derűl ki, hogy ez NEM egy érintőkijelzős cucc, mint ahogy a cím sugalja. Ezt leszámítva a design engem kisértetiesen emlékeztet a legújabb generációs ipod nanora( persze nem mondom, hogy másolták, ennek a fejlesztése nyilván jóval korábban elkezdődött, mint ahogy a kis zenelejátszót bemutatták ).

Egyébbként a csuklómon nem hordanám, már csak azért sem, mert ott már csücsül egy hagyományos óra, amit nem szivesen cserélnék le - erre. Amúgy lehet hasznos, főleg olyanoknak, akiknek valami szuper okos, szuper nagy telója van. Ezeket tényleg nehéz hirtelen előkapni, a képernyőzárral bibelődni, stb mondjuk egy számváltásnál, vagy egy bejövő email/sms-nél.

(#47) mrlujoak válasza cabal (#42) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mivel a termék nem kapható még - nincs a piacon - így nem értem, miért lenne gond, hogy nincs hozzá most használható SE mobil.

Egyébként meg a termék - összhangban a 2.1-es frissítésekkel - Q4-ben jön.

A videó-t meg azért hoztam fel, mert ha jól láttad, ott egy 2.1-es X10-zel kommunikált a LiveView.
Ráadásul aki most teszteli a cuccot, annak már 2.1 van a telóján is. :) Mind a kettő nem hivatalosan (mármint nem hivatalos formában) persze...

...és nem én nem tudnám használni az X10-emmel.
Két okból:
-mert még nincs X10-em
-és mert nincs még LiveView a forgalomban.

Amikor a LiveView megvásárolható lesz, akkorra a SE teló is képes lesz kezelni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#48) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"Egy feltöltéssel akár 4 napig is használható, október végén debütálhat és végül az ára: körülbelül 18.000 Ft lesz."

Forrás:[link]

Ha ez igaz - vagy csak közel igaz - akkor úgymond kötelező Xperia android kiegészítő lesz.
Nekem legalábbis biztosan...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#49) olbaidhun válasza mrlujoak (#48) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nemgyenge kis cucc, hihetetlen a technika!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#50) Zsom! válasza mrlujoak (#48) üzenetére


Zsom!
tag

Ha tényleg ennyi lesz, akkor valószínűleg én is beruházok egyre. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.