Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) sheep válasza Dyrtyho (#2543) üzenetére


sheep
addikt

a defy+ már a múlté, nagyon nem jött be a live után... :(
lassú, nagyon gyenge kamera, akksi gyenge
most egy sgs2 a kiszemelt áldozat :D
ott már nem lesz kompromisszum

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2552) agabe válasza sheep (#2551) üzenetére


agabe
addikt

ne hidd ;)
nincs tokeletes telefon....max egyre kevesebb kompromisszum.
nagyon jo az s2, de nem annyival jobb mint amennyivel dragabb pl. ennel a live-nal a mostani aron.

[ Szerkesztve ]

(#2553) Winchester95 válasza agabe (#2552) üzenetére


Winchester95
őstag

Nekem már meg van a tökéletes teló.Minden szempontból.

(#2554) sheep válasza agabe (#2552) üzenetére


sheep
addikt

persze, tudom...
a live volt a legjobb telefonom, csak nagyon pici a kijelzője nekem
én egy 4"-körüli telefont szeretnék, abban a kategóriában nincs más ami tetszene és megfelelne

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2555) Kuruc2 válasza sheep (#2551) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Hát igen, defi 58, lww 36. Vicces. :)

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#2556) SShadow


SShadow
aktív tag

Én most vettem egy optimust one-t 20ért ma meg megláttam hogy a T-nél 36ért van Walkman.

Hát majdnem kitéptem a hajam első körbe:))))

Ennyiért újonnan ezzel a tudással ingyen van.

Egy a bajom hogy én Telenoros vagyok:((((

Olyan kérdésem lenne láttam itt valaki írta hogy működik turbo simmel is, van ennek valami hátránya? Nekem legutoljára egy N95-öm volt hasonlóan de a Turbo Sim 1év után megadta magát:(((

(#2557) Kuruc2 válasza SShadow (#2556) üzenetére


Kuruc2
senior tag

:C

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#2558) aero. válasza Kuruc2 (#2555) üzenetére


aero.
veterán

De az LWW-vel nem tudsz furdeni. :D

(#2559) krisztian112 válasza aero. (#2558) üzenetére


krisztian112
senior tag

Hát egy telefont nem éppen a fürdéshez találtak fel. xd:D

Huawei P10 lite

(#2560) Kuruc2 válasza aero. (#2558) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Ajajj. :D

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#2561) littlelion21 válasza sheep (#2554) üzenetére


littlelion21
addikt

Bár még nem jelent meg, de esetleg az Xperia P?

(#2562) sheep válasza aero. (#2558) üzenetére


sheep
addikt

de tudsz:D

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2563) aero. válasza sheep (#2562) üzenetére


aero.
veterán

Na viccet félretéve, meg azt hogy most a T akciózza x ideig, függetlenül még mindig 60k fölött van. A Defy+ pedig nem sokkal drágább. Ugye megszokhattuk már, hogy ált. 3"-os kijelzőtől felfelé eléggé megugrik a telók ára. Szóval ebben sem rossz a Defy. Csak még mellé teljesíti az IP67-et (az, hogy most neked nem fontos, másnak lehet, hogy nagyon is, és ahhoz képest ***** jól van árazva. és nincs is rossz hardver alatta. A mostani T-s akció mellett elég sok minden viccnek hangzik amúgy, especiálisan az Ace.

[ Szerkesztve ]

(#2564) GIJ válasza krisztian112 (#2548) üzenetére


GIJ
csendes tag

Szia!

Én SGS -ről váltottam LWW-re a kijelző a gyenge pontja, a super amuled után erős visszalépés számomra , de nyáron a biciklizésnél a mérete és a hangja kárpótol majd.Az árát nagyon megéri.Én az 58 buildet visszatettem hogy rootolni tudjam ( nekem nagyon hiányzott a függönybe fent a kapcsolok ).

(#2565) krisztian112 válasza GIJ (#2564) üzenetére


krisztian112
senior tag

A "függönyös" kapcsolókat lehet pótolni az ELIXIR 2 nevezetű magyar fejlesztésű programmal. Be tudjuk állítani hogy az értesítése sávban miylen ikonokat rakjon ki (3g kapcsoló, Wifi kapcsoló, repülő üzemmód stb.) Én így oldottam meg ezt a problémát:D Szóval ajánlom mindenkinek, uyganis a 2011es xperiaákon nincs beépítve az értesítési sávba. Nekem ZTE Skate alatt tökéletesen működik:D

Huawei P10 lite

(#2566) sheep válasza aero. (#2563) üzenetére


sheep
addikt

úgy értettem hogy én már fürödtem vele de semmi baja sem lett :D
persze nem direkt volt, hamar kivettem a vízből és semmi baja sem lett..
mondjuk a defy nyilván jobban tűri a vizet :D

amúgy használtam kb egy éve defyt és akkor nagyon meg voltam vele elégedve, de a defy+ az egy vicc szerintem
iszonyat az a telefon a live után, persze megértem ha valakinek az kell...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2567) GIJ válasza krisztian112 (#2565) üzenetére


GIJ
csendes tag

Kipróbáltam gyorsanaz Elixir2 apk-t, a marketről simán ingyen lejön és ha nem akartok küzdeni a roottal tök jó helyettesíti a system ui apk cseréjét ma is tanultam valamit.
Köszönöm.

(#2568) fatal` válasza aero. (#2563) üzenetére


fatal`
titán

Motokkal az a baj, hogy a support egy szar, gyakorlatilag nincs is.

(#2569) aero. válasza fatal` (#2568) üzenetére


aero.
veterán

Hát ja, de az LG is hadilábon áll velük, ha erről van szó. Amúgy egyáltalán nem rossz a Defy azért az árért, sőt. Nem azt mondom, hogy a legjobb, de az árazása korrekt.

(#2570) dokee78 válasza krisztian112 (#2565) üzenetére


dokee78
félisten

ko9 ROM-jában benne van.
Csak nem tudom,hogy LwW-re felmegy-e.

(#2571) krisztian112 válasza dokee78 (#2570) üzenetére


krisztian112
senior tag

Értem. Ez az elixir csak egy alternatív megoldás:D

Huawei P10 lite

(#2572) spiky03


spiky03
veterán

A gmail-nek a hangját, hogy lehet kikapcsolni, ha egyáltalán ki lehet? Hogy ne ciripeljen, ha pl a csevegőben rám ír valaki?
Mert ugye a kikapcsolom a hangot a notifacionban, akkor a feladatoknál/emlékeztetőknél sem lesz hang, ami meg nem jó. :(

Thx előre is!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#2573) GIJ válasza dokee78 (#2570) üzenetére


GIJ
csendes tag

Ennek a romnak a függönyét tettem fel, a rom nekem telibe nem tette fel
.

[ Szerkesztve ]

(#2574) dokee78 válasza GIJ (#2573) üzenetére


dokee78
félisten

"függöny" ez nagy

(#2575) dik


dik
őstag

Kicsit össze vissza irja az aksihasználtatot most már 6n 16órát írt és még 10% felett volt... :DDD
Ez már hihetetlen kissé nagyon :)!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2576) aero. válasza dik (#2575) üzenetére


aero.
veterán

Tegnap 130%-ot hasznaltam el reggel 8-tol 21-ig. :D

(#2577) dik válasza aero. (#2576) üzenetére


dik
őstag

Fasza! :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#2578) pigmeus


pigmeus
tag

Akinek ilyen telója van attól kérdezném, hogy milyen a GPS e benne? Egy fitness programot hogyan tud kihasználni??? Illetve milyen a vétele és a használata mellet hogyan merül az akku?

(#2579) ghostcell


ghostcell
csendes tag

sziasztok!
ma kaptam kézbe a t-től rendelt lww-t
elsőre gyorsabb mint a bnőm samsung 5230-as teloja, de az egy gigás proci azt hittem "jobbat" hoz
de a lényeg, hogy a bluetooth-t nem győztem meg, hogy adatot cseréljen
én tudtam küldeni neki de az övét nem tudtam fogadni:(
azt irta párosítva de nem csatlakoztatva
természetesen az észlelést is benyomtam, de lexarta:)
de amikor az lww-től fogadott sikeresen az 5230 akkor is párosítva de nem csatlakoztatva szöveg volt:(
remélem nem kell valami plusz alkalmazást feltenni, mert ilyesmit is olvastam:(
plusz: ha a gps be van kapcsolva valami visszajelző megjelenik a felső állapotsorban??
és ha valakinek esetleg van leírása a telö fő müködéséről szívesen venném, nem is értem a gyártó miért nem ad ilyet, persze 5 féle nyelvű "gyújtós" az van a dobozban:)
köszi

(#2580) fatal` válasza ghostcell (#2579) üzenetére


fatal`
titán

Van használati az SD kártyán.

Bluetoothhoz nem kell semmi, többféle telefonról is fogadtam már és küldtem is fájlokat.

Ha a GPS be van kapcsolva, akkor van visszajelző az értesítési sávon.

(#2581) aero. válasza ghostcell (#2579) üzenetére


aero.
veterán

elsőre gyorsabb mint a bnőm samsung 5230-as teloja, de az egy gigás proci azt hittem "jobbat" hoz

Én az 5230-at fél perc után földközeli pályára tudnám állítani, kb ennyivel tudnám jellemezni a gyorsaságát. Bluetooth-on ha neked küldenek akkor a fenti lehúzható értesítési sávon tudod elfogadni. Ha láthatóvá van téve, meg kell jelennie.

(#2582) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Mikor várható ICS frissítés ?

This is the way

(#2583) fatal` válasza RaZroX (#2582) üzenetére


fatal`
titán

Április vége - május eleje.

(#2584) sdd2 válasza fatal` (#2583) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem első hsz-be vagy a topik nevébe kéne lassan belevésni :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2585) ghostcell válasza fatal` (#2580) üzenetére


ghostcell
csendes tag

igen, megtaláltam köszi most müxik:)
de ha megjegyezhetem "nagy agy" volt aki ezt igy találta ki
de megy az a lényeg
tény, hogy lassú az 5230 :) de akkor sem tünt fel az 1 giga nyers ereje, de nyilván hd filmnél vagy játéknál előjönne:)
még egyszer köszi a segítséget

(#2586) fatal` válasza ghostcell (#2585) üzenetére


fatal`
titán

"de ha megjegyezhetem "nagy agy" volt aki ezt igy találta ki"

Környezetvédelem.

(#2587) agabe válasza ghostcell (#2579) üzenetére


agabe
addikt

hmm..az 5230-ashoz hasonlitani lehet...az is erintokijelzos, meg ez is, es widgetek is vannak mindketton, de ezen felul...az 5230-as nagyjabol telefonalasra jo, az androidos (es meg par mas oprendszeres keszulek) pedig telefonalas mellett legalabb annyira internet eleresre, felhasznalasra, kozossegi alkalmazasokara, emailezesre, youtubera, mailben csatolt office doksik megtekintesere, multimedias tartalmak otthoni halozatban torteno megosztasara, es meg sok egyebre hasznalhato, emellett a live with walkman sebessege nem kis mertekben mutat tul az s5230-asen. Ha ezzel nem vagy elegedett, akkor a gyorsabb gepek sem lesznek elegek, mert gyorsabb egy ketmagos telo, de akkora kulonbseg a lww-hez kepest nincs, hogy azutan hasraess tole.
termeszetes, hogy videok, jatekok teren hatalmas kulonbseg fog mutatkozni az lww javara, mivel s5230-as erre alkalmatlan, viszont ha a sebessegkulonbseg nem tunik elegnek a menuben, akkor valamelyik iphone (4, vagy 4s) lehet az talan ami tetszhetne.
Nezd meg az 1ghz-el rendelkezo nokia 500-as, vagy akar 701-es sbesseget, es tapasztalni fogod a sokkal gyengebb teljesitmenyt (foleg 500-asnal, mert az menuben is gondolkozik sok helyen), pedig abban sem lassabb a proci.
Ha elkezded igazan hasznalni az androidot, akkor fogod tapasztalni folyamatosan az elonyeit, a lww pedig megfelelo partner hozza.

[ Szerkesztve ]

(#2588) krisztian112 válasza agabe (#2587) üzenetére


krisztian112
senior tag

Hát a nokia 500-ban közel sem az a proci van mint akármelyik 2011es xperia-ban. A nokiák egy ősrégi ARMv6-os MSM van felhúzva szoftveresen 1ghz-ra, természetes hogy nem fogják azt az élményt nyújtani, mint egy újabb generációs ARMv7 utasításkészletű processzoral szerelt teló. Egyébként meg nemtudom hogy hogy leeht egy iylen telót a S5230hoz hasonlítani, ami kb a konyhai szemetesbe való. Nem hiszem el hogy "nincs sok különbség" a kettő között. A samsung még egy képernyőváltást, vagy egy menüben való lapozgatást sem él túl szagagtás nélkül. (persze az ára sem egyforma a 2 talónak) Szóval felesleges ahhoz hasonlítani. Sztem meg ez a teló hozza akár a galaxy SII sebességet, mert ha megnézed itt ez a proci csak egy HVGA kijelzőt hajt meg.
Az utóbbi pár sor a friss LWW-es srácnak szólt:D

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#2589) agabe válasza krisztian112 (#2588) üzenetére


agabe
addikt

vagom kinek szolt ;)
az s2-t nem tudja elerni. Kb. masfel szint van a ketto kozott (az s1-hez hasonlo, de custom romokkal az is jobb ha csupan a sebesseget nezzuk, de szamit a talan idealisabb kijelzo is)...menu sebessegben nem akkora, de ott is sokkal jobb az s2, az egyeb reszeken (pl. jatek, bongeszes) meg nagyobb a kulonbseg.
Ha nem igy lenne akkor az s2 tulajoknak fone is a fejuk, hogy minek vettek azt :)
Nem erdemes igazan a kettot osszehasonlitani ( a kijelzo meret elmeny pl. csak egy egyszeru dolog es az is sokat dob), de a lww teljessegeben nezve derekasan helytall, nagyon klassz, ar/ertekben jobb, de tudjuk, hogy ami magasabb kategoria az nem araranyosan jobb, hanem kis javulasert sokat kell fizetni. En amondo vagyok, hogy elvileg folosleges az s2, de akineknvan ra eleg penze, az kap plusszt.

(#2590) ghostcell válasza fatal` (#2586) üzenetére


ghostcell
csendes tag

Arra gondoltam "kitalálás" alatt, hogy húzzam le az értesítések sávot és ott bökjek a bluetooth-ra:)Helyes hogy nem vágnak ki annyit fát:)
egy kép a kijelzőről
ez a kijelző miért ilyen pöttyös??
http://www38.zippyshare.com/v/53436198/file.html
napfénynél viszont nem pöttyös:)
akksit nem kell "kisütni"? ha szól, leválasztom és annyi??
végül a gyári 2 gigást kidobtam nagyobbat tettem helyére, viszont most nem találtam a használatit:( esetleg azon volt rajta? vagy csak én vagyok láma
ha igen megköszönnék egy esetleges linket ahonnan letölthetném, mert elég "fájdalmas" a hátlapot leküszködni
mindent köszi
szép napot

(#2591) anaqer válasza ghostcell (#2590) üzenetére


anaqer
veterán

Azok a pöttyök az érintésérzékelő réteg. ;)

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2592) ghostcell válasza agabe (#2587) üzenetére


ghostcell
csendes tag

jogos:)
lehet én vártam többet, de ennyiért nagyon is gyors

(#2593) ghostcell válasza anaqer (#2591) üzenetére


ghostcell
csendes tag

THX

(#2594) blueye válasza ghostcell (#2590) üzenetére


blueye
veterán

(#2595) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Na most hozta ki futár a 36-os tmob LWW-t.

Szép, ügyes, tetszik.

Egy szutyk fülest adtak hozzá livesound helyett, de ugye ezért ment le 36-ra, erre számítottam sajnos.

Az SD kártya memóriájára ezt írja: rendelkezésre áll: 1,8 g, szabad: 0,8 g.

Tehát semmit se raktam rá és 0,8.

Rengeteg ömlesztett fölösleges baromsággal van tele, mind az ikontáblázat, mind a futó programok listája, stb.

Gyors törlésekbe is kezdtem, de mégse sikerült még az 1 g szabad helyet elérni. :s

Csak a rühes fészbúkhoz van vagy 5-6 ikon (tud meg barátaid milyen új aalkalmazásokat használnak, tudd meg barátaid mikor mennyit ülnek a vécén és milyen eredménnyel, stb stb) meg program, meg persze twitter meg sok tököm, amiket nem igazán enged törölni se.

Természetesen összességében a teló eléggé okés, ennyi pénzért meg főleg. Na nekiállok klippekkel nyúzni...

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#2596) fatal` válasza Kuruc2 (#2595) üzenetére


fatal`
titán

Amiket nem enged törölni azok nem az SD-n és nem a DATA, hanem a System partíción vannak, ROOTolt telóval lehet törölgetni őket, rengeteg a szemét rajta.

(#2597) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Kellene egy kis segítség. Nem tudom netet rávezetni telóra a gépről. Htc-nél csak kiválasztottam legördülőben az usb csatlakoztatása után hogy netfunkció, de itt nincs ilyen. Itt nem egyértelmű. Amúgy próbáltam mindet, semmi.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#2598) Kuruc2 válasza Kuruc2 (#2597) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Na gondoltam lehúzom az USB-t, és újracsatlakoztatom. És most ez alkalommal fel is kínálta a PC Companion szoftver telepítését egy felugro ablak, rá is nyomtam, majd hopsz:

(azt írja fél óra lesz. ehh)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#2599) agabe válasza Kuruc2 (#2598) üzenetére


agabe
addikt

ha esetleg rootolni akartad volna, akkor a frissitest elsietted, mert a 62-es verzio meg nem rootolhato.
vissza lehet terni 58-ra ha kell...viszont root nelkul is lehet hasznalni, csak akkor a sok folosleges gyari progit nem tudod kigyomlalni.

[ Szerkesztve ]

(#2600) Kuruc2 válasza agabe (#2599) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Nem akarom root-olni. Én csak szeretném a pc netét használni a telóval, de sehogy sem sikerül.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.