Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

11.-én meg bejelentik majd, hogy a PS4 megjelenik PC-re!!! :Y

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Dr.Byte válasza .LnB (#1) üzenetére


Dr.Byte
csendes tag

Na ezen hangosan felvisítottam!! :DDD :DDD

(#3) Norb79 válasza .LnB (#1) üzenetére


Norb79
őstag

De hát már megjelent, ez a PS now! ;]

(#4) wjbhbdux válasza .LnB (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

majd kapkodhatják a fejüket ha MS kihozza Win10-re az Xboxot és hirtelen 650 millió gép hátrányba kerülnek :K

/s

(#5) .LnB válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az már megtörtént, a Play Anywhere program az konkrétan az.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Szakiii válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


Szakiii
addikt

csak ez nem a boxot erősíti hanem a pct :D

(#7) saelin válasza .LnB (#1) üzenetére


saelin
veterán

Én akartam trollkodni, csak a PS5-el... De ez jobb! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) wjbhbdux válasza Szakiii (#6) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez a lényeg, így eláraszhatják a piacot az Asus, MSI, Alienware stb Xboxok.

/s

(#9) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Megtolják a VR szekerét még a generáció végén? Miután a konzol eladások lecsökkennek úgy vannak vele a 70mil ps mellé ellōnének 4-5mil VR-t!?

Life, Uh, Finds A Way

(#10) Szakiii válasza wjbhbdux (#8) üzenetére


Szakiii
addikt

Értem a párhuzamot de ezek nem boxok még akkor sem ha üzemelhet úgy so-so. :)

(#11) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen ez egy nagyon okos döntés. Kifejlesztettünk,legyártattunk ebben a generációban 3 gépet és most kukázzuk. Profitáljanak a kínaiak meg a tajvaniak 😁

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Kendek válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A VR ugyanolyan mint a konzol, vagyis a rajta játszható tartalom adja a lényegét. Most már épp ideje lenne szállítani hozzá több komolyabb címet is. Nem kellenek feltétlen VR exkluzívok, elég ha a húzócímeket ki lehet VR-ban is tolni (pl. Resi 7). Én nagyon szeretem, de csak pár olyan játék van ami tényleg jó és teljes értékű. Ez pedig nagyon kevés, szóval eléggé egyértelmű, hogy ezt kicsit meg kellene tolnia a Sony-nak.

<-ƘƘ->

(#13) Raysen623 válasza .LnB (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Szerintem ezzel megvolt a nap hozzászólása! :DDD :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) hombre[EU] válasza Kendek (#12) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha tényleg jön rá több,mondjuk 2020ig 5-6 igazi AAA tartalom akkor jövōre én is befizetek egyre. Csak a Resi miatt jelenleg nem éri meg.

Life, Uh, Finds A Way

(#15) Sicilian


Sicilian
addikt

Kíváncsi leszek lesz-e szó új gépről, vagy generációról ! :K

nothing is true everything is permitted..

(#16) hombre[EU] válasza Sicilian (#15) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lesz. 2020-ban.

Life, Uh, Finds A Way

(#17) Wesder


Wesder
félisten

Jöhet a #faptime egèsz hètre :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Le a kalappal a Sony előtt, nagyon oda teszik magukat PS fronton :) Sok videojátékos élménytől fosztja meg magát aki nem tart egy PS4-et otthon :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) micimacko válasza Scholes9 (#18) üzenetére


micimacko
aktív tag

3 éve van PS4-em, mégsem érzem úgy, hogy bármi hiány érne, ha nem lenne. Gyerek miatt van, de a játékipar semmi újat nem tud mutatni évek óta. A konzolok megjelenése óta szar az egész, grafikán kívül semmi kivételes.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#20) Wesder válasza micimacko (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Mindjárt megkapod hogy dehát a H0D a GOW a LOU a stb...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) Hopkins95 válasza micimacko (#19) üzenetére


Hopkins95
addikt

Miért, amúgy mégis mit várnál? Hogy jöjjön ki a játék a képből vagy micsoda? :U
Igenis a Sony nagyon jól csinálja a Playstationnel és egy csomó minőségi játékot adnak ki stabil teljesítménnyel, amit a Microsoft Xboxáról már nem lehet elmondani. Számomra pl. a Detroit: Become Human is egy teljesen új élmény lesz, még soha nem játszottam ilyen játékkal. Már alig várom, hogy hétvégén kipróbáljam. :)

Egyébként meg aki szerint nincsen fejlődés, az menjen vissza és játsszon pl. a PS2-ővel, majd térjen vissza pl. a Shadow of the Colossus Remastered játékhoz PS4-en és hasonlítsa össze a kettőt. Ha ott sem lát fejlődést az irányítást, teljesítményt és grafikát illetően, akkor nem tudom hogy hol.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) Jigoku válasza micimacko (#19) üzenetére


Jigoku
tag

Mi, akkor már kvázi 1972 óta nem hozott neked különösebben pozitív élményt a játékipar? :F Mert tudtommal azóta beszélhetünk konzolokról.

Na de nem kötekedni akarok amúgy, még ha így is kezdtem. De sajnálom, ha úgy érzed, hogy nem tudsz már olyan elégedetten játszani, mint régen. :/ Ha a PS ennyire nem jött be, lehet, meg kellene próbálkoznod esetleg valami mással? A Nintendónak adhatnál egy esélyt, a sima DS-re annyi fenomenális játék van, hogy listába szedni se lehetne. A kis kézikonzol egészen más jellegű játékélményt nyújt, mint pl. egy PS4. És noha nem beszélhetünk itt csúcsgrafikáról (bár szerintem nagyon szépek a rá kiadott játékok), hangulatra és/vagy történetre a legtöbb elég erős. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#23) #25068288


#25068288
törölt tag

.....csak megjegyzem, mert sehol, semmi hír, és mindig csak a gonosz, PC -seknél van warez, hogy sorban törik fel a PS4 firmware -ket, mér az 5. 55 is jailbrakelt! :)
Ráadásul szét se kell szedni, nulla tudással, usb segítségével "Jailbrakelhető". ;]

(#24) Anaren91 válasza #25068288 (#23) üzenetére


Anaren91
senior tag

És nagyon remélem, hogy a Sony minél hamarabb talál rá megoldást... Köszi de nem hiányzik, hogy ugyan az legyen mint pc fronton. Nem értem minek örülsz neki amúgy ennyire.. Gondolom annak is örülnél ha találnának egy módot rá, hogy ne keljen kifizetni a munkabéred.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#25) Wesder válasza Anaren91 (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos konzolból X-e van ès szeretnè ha szètcsesznèk a PS4-et ;]

Komolyra fordítva a szót... A PS4 sikere ès èletciklusa vègèbe lèpve teljesen èrthető hogy törni akarják. Majd az X-et is törni fogják èletciklusa vègèn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Scholes9 válasza micimacko (#19) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Teljesen másképpen látom :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#27) hombre[EU] válasza micimacko (#19) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kicsit erōsnek érzem annak fényében,hogy ez a generáció egy Witcher 3-mal indított...

Life, Uh, Finds A Way

(#28) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#27) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ami azóta is etalon :K

(#29) #25068288 válasza Anaren91 (#24) üzenetére


#25068288
törölt tag

Ugyan hagyjuk már ezt a bullshit szöveget, meg ne kezdjük se autóhoz, se kenyérhez, se cipőhöz hasonlítani a témát... :U
Warez meg volt már PS1 -nél is, de még előtte is, nem is kicsiben, szóval ne, ne kezdjük el...

[ Szerkesztve ]

(#30) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Első bejelentés:

Tetris Effect

Live-Die-Respawn

(#31) .LnB válasza oriic (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez olyan gyenge, hogy el se akartam tegnap hinni, hogy a Sony jelentette be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) ProEvoFan válasza .LnB (#31) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Casual gémereknek szól.Nincs ezzel semmi baj.

(#33) .LnB válasza ProEvoFan (#32) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A casual gémer vegyen boxot. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) ProEvoFan válasza .LnB (#33) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Erre csak úgy tudok reagálni hogy flame war lesz, úgyhogy inkább semmi ;]

(#35) .LnB válasza ProEvoFan (#34) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

#eccerélünk! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) Wesder válasza .LnB (#33) üzenetére


Wesder
félisten

A PS4 amúgy is csak másodgèpnek jó arra a pár ex címre, minden másra ott az X ;] :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Anaren91 válasza #25068288 (#29) üzenetére


Anaren91
senior tag

Persze süket szöveg. Ps 1-2 öt ha jól emlékszem chippelni kellett, nem egy egyszerű feladat átlag konzol Károlynak. Xbox 360 nál asszem szoftveresen kellett bütykölni, ahhoz se áll hozzá egy átlagos konzol felhasználó, mert az esetek nagy részében annyihoz ért, hogy CD be és play. Persze volt sok ember / még szakszerviz is... akik ebből jó pénzt csináltak, de akkor se terjedt el olyan szinten mint gépen ahol csak egy crack filet kell bemasolni. De ha most tényleg olyan törést találtak amihez nem kell nagy tudás, az már igen is el tudja cseszni az eddig jól működő rendszert. Szarabnal szarabb portok jönnek pcre, mert már nem éri meg energiát fektetni bele. Vagy letorrentezik a gamet, vagy alapból kevesebb vásárló van. Másodlagos platform lett. És nem hiányzik, hogy az ilyen "gyökerek" miatt én meg a többi játékos, aki tisztességesen fizet a játékokert olyan fostengert kapjon mint a pcsek.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#38) Wesder válasza Anaren91 (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Ne aggódj, a PS5 bejelentèse után, a PS4 törhető marad. Tolni kell akkor majd a PS5-öt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) #25068288 válasza Anaren91 (#37) üzenetére


#25068288
törölt tag

Mint írtam, ez egy baromság....

Hányszor vizsgálták a warez hatásait?
-sokszor...
Mi derült ki belőle?
-hogy maximum pozitív hatása van az eladásokra!

....erre az olcsó jánosok még mindig tolják a hülye mantrát, hogy "há a warez miá nyem írnak pécére..."

NEM! Azért nem írnak x-y játékokat PC-re, mert adott stúdiót a SONY pénzeli és -vagy a SONY rengeteget fizet egy-egy stúdiónak-kiadónak, hogy adott játék exkluzív legyen!
...jó volna már a TÉNYEKET felfogni, nem pedig a hamis mantrát tolni!
Ennyi és nem több, nem kell, minden melléduát, hülyeséget, bullshitet belelátni!!!

....és igen, volt és lesz ugyanúgy warez konzolon is, sőt, talán jobban is.
A PS1 -es chip-elésről annyit, hogy egy 15 éves gyerek is meg tudta csinálni, a "szoftveres bütykölés" meg gyerekjáték, most is szoftveresen törik, semmit nem kell varázsolni, csak egy fw update az egész.
Látszik, hogy nulla közöd a témához, csak jössz a szokásos mantrával, amit mástól hallottál és itt ki is merült a dolog...

Tetszik, nem tetszik, ez van, a többi csak bullshit!

Itt lezártam a témát!

[ Szerkesztve ]

(#40) Anaren91 válasza #25068288 (#39) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ki beszélt itt arról, hogy exclusiv címeket nem írnak Warez miatt pc re... A játékok minőségéről beszéltem.... Egy konzolon veszik a fáradságot és normálisan megirjak a játékot. Pl Bf1 hez úgy ahogy a pron fut, nem tudom hány százezres gép kellene kapasbol. Ennyi volt a lényege a mondani valómnak. Meg tudnák írni rendesen? Meg. Tovább tartana és drágább lenne? Igen. Megérné? Nem hiszem mert nagyja lekalozkodná és a pcs eladások nem biztos, hogy fedeznék a fejlesztés költségét. Megoldás? Megirjak úgy ahogy, oszt ha nem tetszik vegyél i7 et 100k plus ért meg 1080 ti t 3 kiloert.

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#41) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mai bejelentés:

Twin Mirror

Live-Die-Respawn

(#42) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mai bejelentés:

Ghost Giant

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.