Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt

A címeket elnézve elképzeltem ahogy valaki a ps4en fog angrybirdezni... vajon annak a grafikája komolyabb lesz? :D
úgy hiszem a hardver egy kis része elég lehet a futtatásához.. bár legalább nem kellett sokat foglalkozni a játék optimalizálásával :DDD

Egyedül azt sajnálom a konzolokban, hogy a konzolos játékok mindig drágábbak (néha majdnem duplája) egy-egy pc-s ugyanazon játék árának.. :(

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) fahrii


fahrii
őstag

Ezekért aztán megéri PS4et venni :D

(#3) Raysen623 válasza fahrii (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Éppen most néztem bele a Radeon 290 tesztjébe, és bizony az ára annak a kártyának majdnem annyi mint a PS4-é. Szóval megéri megvenni....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) krx21 válasza Raysen623 (#3) üzenetére


krx21
nagyúr

Pláne, ha megnézzük majd hány játék jön ki PS4-re az elkövetkező 2 évben és Pc-re...

(#5) Espla válasza Raysen623 (#3) üzenetére


Espla
aktív tag

ha a 23 játékot adnák a gép mellé, akkor talán :)

(#6) Def26


Def26
félisten

Killzone, bf4, assassin's creed 4, talán még az nfs. Ezek amik érdekelnének.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) nednez


nednez
tag

" Angry Birds Star Wars " :W :DDD :DDD :DDD

(#8) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Warframe-re kíváncsi lennék. A Free-to-play modellt vajon miként fogják helyettesíteni? Vagy itt is ingyenes lesz az alap?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#9) oriic válasza anubys1984 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BIztos hogy ingyenes lesz .Mostani generáción is vannak ingyenes játékok.

Live-Die-Respawn

(#10) Reignman


Reignman
aktív tag

Érdemes megnézni az nba 2k14 next gen képeit, egészen elképesztő játékosarcokat kreáltak a készítők!!! www.operationsports.com

(#11) Sami22 válasza anubys1984 (#8) üzenetére


Sami22
aktív tag

PSN keretében, ami free-to-play, azelőtt nincs paywall. Tehát nem szükséges PS+ előfizetés. Warframe, Deep Down, Planetside 2. Lesz itt mivel multizni ingyé' is.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#12) Spancho


Spancho
őstag

Asszem én még várok a konzol frissítéssel.
Bőven jó lesz még legalább 1 évig az X360 szerintem.
Addigra meg megszűnnek a gyerekbetegségek ,és kiderül ,hogy melyik is a 'jobb' konzol.
És még olcsóbb is lesz.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#13) #16729600


#16729600
törölt tag

A driveclub kimaradt vagy eltolódott vagy simán csak vak vagyok?:)

(#14) krx21 válasza nednez (#7) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi a baj evvel? Kell a könnyed családi szórakozás is... ;]

(#16) #16729600 válasza Chiller (#15) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát erről a hírről csúnyán lemaradtam,kár pedig mert ha végül mégis beruházom egy ps4 re jó lett volna a kijövetelkor már játszani vele.Aztán persze,lehet hulladék lesz maga a játék.Köszi a linket :R

(#17) Cifu


Cifu
nagyúr

Csak nekem hiányzik a War Thunder? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18) Lei559 válasza Spancho (#12) üzenetére


Lei559
tag

Igen..! Nekem is ezt súgja az agyam veterán konzolosként.. De ha majd először meglátom kiállítva úgy is elszakad a cérna.. :))

Bár én anno a Ps3mat is az elsők között vettem meg és még a mai napig tökéletes. 1*kellett benne fejet cserélni. :) Ennek ellenére sok rémtörténet kering a friss kiadású konzoloknál. (főleg az x360 első szériája volt botrány)

(#19) sz_abika


sz_abika
addikt

Madden NFL 25 – EA

Ilyen soká jön a PS4? :DDD

PSN: xszabikax

(#20) mikka07 válasza Lei559 (#18) üzenetére


mikka07
tag

Az xbox360 egy összetákolt f@stalicska a ps3-hoz képest nekem van mind a kettő, de a ps3 hardveresen sokkal jobban meg lett tervezve és jobb minőségű alkatrészekből lett összerakva mondjuk a sony-nak azért van tapasztalata ilyen téren. A ps3-ban lévő cell cpu-t jó drágán kifejlesztették aztán pedig belerakták az nvidia rsx gpu-t amivel szerintem hibát követtek el mert hiába erősebb a cpu ps3-ban a gpu gyengébb mint az xbox360-ban lévő ati xenos gpu +10mb edram( ps3 a cell cpu val is számoltat grafikát igy kb egyforma erős a két konzol), majd ps4-nél meglátjuk hogy mekkorra lesz a külömbség ps4 és az xbox one között papíron a ps4 erősebb ,de ez semmit nem számit ha a fejlesztők nem használják ki.A pc-sek meg jobb lesz ha egy ideig inkább nem költenek 100k+ videokártyákra mert semmi értelme nem lesz az uj konzolok mellett. Az hogy nálunk csak karácsony előtt jelenik meg ps4 semmit nem számit aki nagyon akar vehet hamarabb is mivel létezik EU garancia is.

(#21) krx21 válasza mikka07 (#20) üzenetére


krx21
nagyúr

"papíron a ps4 erősebb ,de ez semmit nem számit ha a fejlesztők nem használják ki."

Itt ilyen nem nagyon van, mert a két konzol hasonlóan programozható, ráadásul a gyorsabb memóriát és több szálú gpu-t, nem kell programozni, hogy gyorsabb legyen... Már most látszódik a BF4-nél felbontásilag...
A PS4-es BF4 több mint másfélszer annyi képpontból fog állni... Ha nem lesz különbség akkor az szándékos lesz, illetve ki mennyit fizet a jobb optimalizálásért...

(#22) mikka07 válasza krx21 (#21) üzenetére


mikka07
tag

Igen ,de a microsoft elég befolyásos cég szoftverpiacon ott van némi előnye és rengeteg szabad tőkéje még a sony épp válságból jön kifelé.Nekem a ps3-al csak egy bajom van hogy az xbox360 kontrollerre jobb pedig volt ps1-em, ps2 , és dreamcast-em is amit a mai napig az egyik legjobb konzolnak tartok .A sony remélem javit az analog karokon mert fps-t jobb játszani xbox joy-al és a autos játékokhoz is jobbak az analog ravaszok boxon.Jelenleg a pc-hez is használom xbox360 wireles joyt rengeteg játék támogatja.És ne felejtsük el xbox one kap 32mb edramot , az xbox360-ba is azért került 10mb mert az epic szólt hogy anékül nem lesz gears of war(szerintem a gears of war 2-3 mostani konzol generacio legjobb grafikáju játéka)talán ps3-on még az uncharted sorozat néz ki jól és a gt5 a last of us-t inkább tulértékelik annyira nem jó játék.Grafikában ami igazán lenyűgőzőtt mostanában az új tombraider pc-n minden maxra állítva nagyon jól néz ki igaz akkor kell alá hardver rendesen.

(#23) Def26 válasza mikka07 (#22) üzenetére


Def26
félisten

Az a 32mb + memória kb. halottnak a csók. ddr3 vs gddr5 közötti különbséget nem tudja kiküszöbölni és akkor a gpu -k közötti többletről még nem is beszélve.

Kontroller meg tök ugyanaz lesz mint az xbox 360 -on.




Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) Slade92


Slade92
aktív tag

Egyedül a KillZone-ért lenne érdemes venni PS4-et megjelenéskor!
A multi platform címeket meg alap hogy PC-n!

(#25) krx21 válasza Def26 (#23) üzenetére


krx21
nagyúr

Pont ezt akartam írni én is... :K

(#26) mikka07 válasza krx21 (#25) üzenetére


mikka07
tag

A kontroller tetszik ennyirre nem néztem utánna ps4 kontrollerének még egy érv a ps4 mellett.Már csak az furcsa xbox one-t miért tervezték gyengébbre amikor mind a kettő amd chipekre épűl a ddr5 jóval gyorsabb mint a ddr3 és nem hinném hogy sokkal drágább. A kinect jó dolog nálam is volt kölcsön próbára ,de 2óra ugra bugra után meguntuk szerintem felesleges és csak megdrágítja a gépet inkább tettek volna bele erősebb hw-t és választható kinectet."A multi platform címeket meg alap hogy PC-n!" ezzel én is igy vagyok amig birja pc-m hardveresen egy 7870 nem tul erős kártya amit pont ma veszek meg majd letesztelem hogy milyen ezzel nálame gy időre le van tudva a pc fejlesztése.

[ Szerkesztve ]

(#27) JanR


JanR
addikt

A GTA V az nem lesz megjelenéskor rá? Hm.. Pedig emiatt vennék konzolt. Na jó a GT is benne van :D

(#28) sz_abika válasza Def26 (#23) üzenetére


sz_abika
addikt

Ugyanaz, csak rendes gombkiosztással ;]

PSN: xszabikax

(#29) MdewC válasza Spancho (#12) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen egyet értek. (PS3)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.