Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Azok alapjan, amiket eddig lattam a jatekbol YouTube-on, erre 7-nel tobb pontot adni netto hazugsag.
Csak a pelda kedveert, a cikkben emlitett Shacknews szerint ez a jatek ugyanolyan jo, mint a God of War Ragnarok. Kicsit nehezemre esik elhinni.

(#2) homerhamm válasza Felesbandi (#1) üzenetére


homerhamm
addikt

Tudod, a pénz... :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) bwoay válasza Felesbandi (#1) üzenetére


bwoay
nagyúr

gondolom nem játékstílusokon átívelő pontozás ez, hanem adott "zsánernek" megfelelő. máskülön az is marha hülyén hangzana, hogy fele olyan jó, mint a GoW. Egy Tekkent meg egy Mario Kartot is nehéz összehasonlítani értékelésekben adott pontszám alapján, szerencsére nem is kell. mondjuk én még 3D-s Sonicból jót az életben nem láttam, és nem is igazán tudom elképzelni, hogy van ilyen, de pont ezért fogom megnézni ezt a részt - gamerek is nagyon lelkesen beszélnek róla, hátha...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4) Sirandrish válasza bwoay (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Adventure 1-2 szerintem klassz volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) bwoay válasza Sirandrish (#4) üzenetére


bwoay
nagyúr

meglehet, nem próbáltam, alapból idegenkedem a 3D-s Sonicoktól. Meg Marioktól :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#6) Sirandrish válasza bwoay (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig a Mariokból kb mind zseniális :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.