Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Na ez is egy jó kis téma. És azt hiszem nem csak én gondolom így, hogy ebben a topic-ban elő fog jönni a cybersport is az eddigi megemlítés szintjénél jobban. Csocsó. Nos, nekem nagyjából két éve volt lehetőségem elsőnek ezzel a játékkal közelebbről megismerkednem. Mint gépőrült, billentyűzetpüfölő kockafejű (na jó, lehet annyira mégsem, de azért inkább ez a tábor) emberkének hát hogy is mondjam, felüdülés volt ez a játék. Ha a társaság nem visz bele, akkor máig kimaradtam volna ebből. Bár megmondom őszintén, a focit rühellem, sohasem szerettem, ez a játék valahogy mégis tetszett. Talán azért mert én csináltam, nem pedig néztem, nameg talán itt kevesebbet számít a fizikai erönlét, így több esélyét éreztem ennek a dolognak mint bármi másnak. Nade hogy ilyen méretű sporteseményeket csináljanak belőle, erről még nem hallottam (pedig gondolhattam volna). A sport jelzőt bárhogyan is, kicsit erősnek érzem erre is, mint a cybersport jelzőt is. De ha azt vesszük hogy a sport végülis valamilyen megmérettetésre alkalmas tevékenységnek a minnél magasabb rang elérése érdekében történő rendszeres űzése, akkor belefér mindkettő. És ugyanígy ide vehetjük akár a teljesítmény sportokat is, mint a Forma1, vagy a MotoGP, amelyet megintcsak szívesen elnézegetek annak ellenére, hogy az autókhoz is csak annyit értek, amennyi véletlen vagy a TotalCar folytán rámragad. ;] És hát ezeket körülbelül egyszintre helyezném a cybersport-tal. Kiváncsi vagyok hogy milyen visszhangja lesz a cikknek :) Kéretik engem nem élve lenyelni :D

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.