Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) PROTRON válasza nyunyu (#31) üzenetére


PROTRON
addikt

Én most kénytelen leszek 71 gombos billzetet venni Royal Kludge RK71 néven (nem a márkanév miatt választom elhiheted), mert a 68 gombos kioszás sem esik kézre, kell az a pár + gomb.
A felső sor elhiszem hogy jól jön régebben én is püföltem, de a bill nekem főként word-excellhez kell, ott meg nem nagyon zavar a hiánya.
Amúgy ez a bill kb 330 miliméter széles, ez a max ami elfér nálam, de ha hordozásról van szó tényleg jobb lenne még 1 sor gomb hogy layerrel megoldható legyen a teljes numpad.

Néztem ilyen Keychron k4-et is, de az már túl széles nekem.

Engem bill kezelésben mindig is az zavart hogy a numpad fixálva van kivéve az a pár típus ahol leválasztható.
Ezért jó hogy szereztem ingyen egy Razer tartarus V2-őt, mivel ingyen vót annyit megért, ki tudtam rá osztani mindent ami kell autocadhez a numpadon kívül, így nem kell folyton repkednem a két véglet között.
BTW ha lenne olyan klasszikus "TKL" aminél a kurzorok felett nem csak 9 hanem 12 gomb van, az érdekelne, legalább is ha wired/wireless módot is tud, nem csak a saját dongle-el.

Hidd el hogy ennyi gomb cserélgetéssel már bőven nem vagy átlagos felhasználó. :)

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.