Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peti85


peti85
senior tag

DeLOCK MiniPCI Express module HD Video Decoder (95904)

Ezt lehet kapni nálunk, vagy mint az eredeti Broadcom és AzureWare kártyákat csak külföldről lehet beszerezni?

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#2) Abu85 válasza peti85 (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Kapható lesz. [link] - Ők a DeLOCK forgalmazók.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ismét pár újdonság, a delock nem tétlenkedik.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#4) Srodney válasza Ł-IceRocK-Ł (#3) üzenetére


Srodney
senior tag

bizony,mindíg előállnak vmi újdonsággal és hasznossal

(#5) .mf


.mf
veterán

Hmm jó ötletek is vannak köztük :C
Videó-dekódolón vicces, hogy a p/n és logó akkora, mint maga a többi :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) peti85 válasza .mf (#5) üzenetére


peti85
senior tag

Igen, az eredeti Broadcom verzió fele ekkora nyákon van és egy adaptert adnak hozzá, ha esetleg teljes méretű kártya helyére tennéd be.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#7) erdoke


erdoke
titán

Nekem van egy DeLOCK DisplayPort->HDMI átalakítóm, de se a Dell laptop, se a TV nem látja a másikat, ha összedugom őket. Pedig valami 6-9e Ft-ot adtam érte. :(

A legjobb aláírás a héten

(#8) Boxi88


Boxi88
őstag

Egész okos találmányok, mostanában elég sok hasonló újdonság lát napvilágot.

(#9) HummeRC válasza peti85 (#1) üzenetére


HummeRC
senior tag

Egy ilyenre én is vevő leszek tuti. Régóta keresek már dekóderkártyát. :C

(#10) jap


jap
aktív tag

a kártyaolvasó csak akkor ér valamit, ha udma!

kb. a 3-4. olvasómnál jöttem rá és kezdtem el olvasgatni, miért is nem teker úgy, ahogy kéne....

''minden sikeres férfi mögött egy nagyon meglepett anyós áll''

(#11) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Szép és jó, hogy gyorsítja a HD-t, de egy netbookból milyen kimeneten csaljuk elő? Mert a saját kijelzőjén kb teljesen felesleges. minimális HDMI-s netbook van, max 1-2 százalék. :F

(#12) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Ez a "DVD/CD sharing" érdekes jószág. Lehet, benevezek egyre, ha nem lesz túl drága...

Alléz Olympique de Marseille!

(#13) GerykO válasza osztraksajt (#11) üzenetére


GerykO
aktív tag

D-subon nagyobb felbontást is elő lehet csalni, mint HDMIn. Csak a sztereó hang lesz mókás a fullHD mellett. :DDD

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#14) peti85 válasza osztraksajt (#11) üzenetére


peti85
senior tag

Nekem a DELL mini 1010 HD-n csak HDMI van, D-SUB nincs is.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#15) Diego2002


Diego2002
tag

DeLOCK Cable USB 2.0 > Blu-ray/DVD/CD sharing (82764)

Ez valami nagyon jó találmány! Pont a hétvégén telepítettem egy ismerős netbookját, hát mit ne mondjak, jól jött volna...

..::Diego::..

(#16) Duree


Duree
veterán

A DeLocknak nagyon jó dolgai vannak,ráadásul megbízhatóak is.Ezek itt meg fontos dolgok lehetnek,ráadásul más nemigazán gyárt hasonlót

duree54

(#17) osztraksajt válasza GerykO (#13) üzenetére


osztraksajt
őstag

Csak általában az emberi méretű tv-k amin már érdemes fullhd-t nézni csak 1024x768-at tudnak dsubon, tisztelet a kivételnek.

Peti85: pont erre írtam, hogy pár százalékon rajta van. Pl a nokia netbookján is van. NM10 chipsettel szerelteken előfordul, de tényleg ritka. Pl a nokiába bele se lehet tenni a kártyát mert nincs üre s pcie hely benne (mondjuk szétszedni se nagyon lehet házilag).

(#18) kovy79 válasza Diego2002 (#15) üzenetére


kovy79
őstag

Ja, nagyon nagy ötlet. Bár még nekem nem kell, de be is szerzek egyet.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#19) peti85 válasza osztraksajt (#17) üzenetére


peti85
senior tag

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy mint a Nokiában, úgy a Dell mini 1010-ben is GMA500-as videókártya van, ami hardveresen röhögve tudja azt, amit ez a Broadcom chip, csak a drivert szarnak rá megcsinálni Intelék, mert azzal veszélyeztetnék az olcsóbb Pentiumokat.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#20) GerykO válasza osztraksajt (#17) üzenetére


GerykO
aktív tag

Az érdekes lenne, mert gyakorlatilag az én tévémhez a komponens jelet is a d-sub-on fogadja átalakítóval. Szóval ez szvsz marhaság. Én is sokat szoptam vele, mire sikerült elfogadtatnom, hogy többet is tud a kijelző mint 1024x768... User error volt :B

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.