Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FragMaster


FragMaster
addikt

Lumia 925-el már nem olyan mostohák, mint a 920-al, de majdnem ennyiért már van függetlenül is. Z1 compact is többek közt vicces :U

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2) Örni


Örni
senior tag

Milyen meglepő, hogy Z1c sokkal drágább mint telenornál :) Az M meg SP drágulásához meg már no comment...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#3) C$abi


C$abi
aktív tag

Ez jelentősen drágább, mint a Telenoros ár. :(
Vodafone-nál lehet majd kapni?

(#4) attila199207


attila199207
tag

Nemtudom hány bőrt akarnak még lehúzni az s4 miniről de független ára 75-80 körül van. A telekom meg adja 110 ért, a konkurenseknél 7-8 ezres tarifával 40 ezer körül van, elég nagy lehúzásnak érzem.

(#5) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Pfffff......ba***tok meg.....na ezért vagyok én Telenoros!!!! :( :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#6) B1T3


B1T3
addikt

A Nokia Lumia 1020 árát sem értem.

(#7) Harlek


Harlek
tag

Olyan az árképzés a Telekomnál, mint a hullámvasút. Egy hete felment a Lumia 925 ára 20k-val, most csökkent 19k-val. Összességében még mindig drágább, mint volt, de mégis mi a fenének nyomták föl egy hete, ha most visszarakták majdnem az eredeti árra? Lumia 520 ára is megint csökkent a múltkori emelkedés után.

Az egy dolog, hogy a készülék árak az egekben járnak, ráadásul a 2 éves hűség szerinte szart se ér (legalábbis a telefonok árára sok hatással nincs), de ezek az ad hoc árváltozások csak erősítik bennem azt az érzést, hogy a Telekomnál nem tudják mit csinálnak.

(#8) Hadeska22 válasza mediumgecso (#5) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Ha lenne a telenornál is pl. Biztosítás..akkor sokak átmennének oda.én sem szívlelem a Telekomot ,de azt sem mondom hogy mindenük csak egy lehúzás .pl.BB Z10-t karácsonykor 43e Ft-ért hoztam el like 300-zal.ahol a csomag és a telefon sem drága.akkor még a Telenornál a z10 még mindig 89e Ftba került ultragagyi semmit nem érő csomaggal.

A nagyobb baj hogy a szolgáltatók megtehetik hogy ilyen árazással operáljanak... és a magyar ember fejében is ez ülepedett le.értelemszerűen külföldön a csúcsgépeket is utánad dobálják ingyen..csak írj alá 2 évet a nevetségesen kevés mindent magába foglaló csomagodra.

De pl. Nézd meg a neteket... 5gb 3000ftért.
Nekem annó a telenoros kártyámon volt djuice számlás20 mellé 2800 ért 3gb..de annyira szar volt hogy 300megát tudtam csak elhasználni..mert sehol nem volt jó a net...(edge kapcs,) (htc onex+)..a telekom net pedig azért egész használható..

Szóval jah.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#9) kbyte1024 válasza B1T3 (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

Micsoda rablás basszus!! Én se vágom a 1020 árat,brutál lóvét tettek rá!! meg a többire is.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) halkow


halkow
őstag

egy 20-al olcsóbb a z1 compakt telenorba

Alcatel onetouch idol2s the king

(#11) pit stop válasza Hadeska22 (#8) üzenetére


pit stop
addikt

...és ott még a kerítés is kolbászból van, persze... :(((

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#12) Hadeska22 válasza pit stop (#11) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Igen..pontosan ezt írtam..

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#13) mediumgecso válasza Hadeska22 (#8) üzenetére


mediumgecso
őstag

Az tény és való, hogy a Telenornál a netcsomagok nagyon gázosak.....még úgyis hogy egy nagy flottában vagyok, olyan sz*rok a választható netcsomagok árai.....de most jelenleg ez így nekem megfelel.

Példaképpen: 100MB-999Ft; 500MB-2540Ft; 3GB-3900 Ft :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#14) jenei1994 válasza mediumgecso (#13) üzenetére


jenei1994
addikt

Hulladék Telekom!!! :((( Mostanában a telefonok frissítésével is nagyon le vannak maradva.

(#15) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Mert kellet megemelni az árakat.

(#16) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Nalunk is telenor flotta:
Korlatlan mobilnet havi 3500HUF. Szerintem eleg jo...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.