Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

SD8150:


Forrás.

[ Szerkesztve ]

(#2) Graphics válasza Fred23 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Te jó Isten, hova kell ekkora teljesítmény?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) dilajoska1 válasza Graphics (#2) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az ki tudja :D viszont brutális!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#4) Fred23 válasza Graphics (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mikor megláttam, arra gondoltam, van 4-5 játék, ami a PC-hez köt, és ennyi. Ha mondjuk valamikor úgy döntenék, hogy kiszállok a játékok világából, elég lenne nekem egy csúcsmobil valami dokkolóval. Ilyen teljesítmény asztali gép helyett is bőven jó!

A PH!-s cikkbe ezt érdemes lenne beírni gyorsan: "the Snapdragon 8150 comes in an unusual core configuration 1+3+4 or in other words - 1x high-performance core, 3x medium cores and 4x energy-efficient low-performance cores".

(#5) INGJOKE válasza Fred23 (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Így keménynek tűnik. :D

Az 5. a mi mix 2s :D

(#6) Fitzgerald válasza Fred23 (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A GPU score kemény. Mondjuk már a Snapdragon 800-ra is azt mondták anno, hogy a PS3 szintjén van valahol az IGP teljesítményben, aztán azóta sincsenek sehol a PS3 szintű játékok Androidon.

[ Szerkesztve ]

(#7) Fred23 válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lesz ennek hátulütője is: majd megkapjuk mindenütt a 4K kijelzőt, meg mellé a 3000 mAh-s akkukat. :DDD

INGJOKE: Portolhatnának PC-s játékokat Androidra, már lenne értelme!

(#8) atee_13


atee_13
őstag

Ne ez legalább kinézetre esztétikus.

(#9) INGJOKE válasza atee_13 (#8) üzenetére


INGJOKE
veterán

Most néztem csak, hogy ez a cikk valami telefonról is szól, nem csak a chip-ről.. mondjuk a chip-nél is fontos, hogy esztétikus legyen...:D

(#10) Fitzgerald válasza Fred23 (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Reméljük nem, hatalmas körmöst adnék annak aki kitalálta hogy telefonba 4k kijelzőt kell rakni.

(#11) Rothmanakos válasza Fitzgerald (#10) üzenetére


Rothmanakos
tag

Sony XZ2 premium, és Sony Z5 Premium. Mehetnek is a körmösök:D Egyébként nem baj, amíg nem lesz belőle trend, mint a noccsból:D
Na az aztán tényleg oltári baromság lenne, mindenki fizethetné a 400000 Ft-okat a csúcs telefonokért, amit azzal indokolnának, hogy "De hát 4K a kijelző", de gyakorlatilag nulla hasznát vennénk.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#12) tomboy0013 válasza INGJOKE (#5) üzenetére


tomboy0013
veterán

Lefuttattam én is az Antutut, hát nem pont ilyen eredmények vannak, a Mix 2S az 9-ben sincs benne :D

(#13) monti0222w


monti0222w
addikt

Remélem a kijelző marad notch nélkül mint az elődjében, a hardver meg amúgy sem volt gyenge eddig sem. Kíváncsi vagyok a többi részletre is. :)

(#14) ates


ates
aktív tag

M16th még mindig brutál jól néz ki. Remélem marad ez az irány.

(#15) Griff55 válasza Graphics (#2) üzenetére


Griff55
senior tag

Sehova :D de meg kellett mutatni az apple-nek, hogy "Mi is tudunk ilyet csinálni" :C

Azt hittem egyébként, hogy a mobil precesszorok fejlődésében is jön majd egy lassulás, mint ami már évek óta megy a asztali gépek GPU illetve CPU terén, de itt még mindig olyan mértékű teljesítményugrások vannak 1-1 széria között, mintha még a 2000-es évek elejét írnánk

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#16) Atocha válasza Graphics (#2) üzenetére


Atocha
senior tag

Win 10 alá.... .. és még kevés is lesz.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#17) Atocha válasza Griff55 (#15) üzenetére


Atocha
senior tag

Nem lesz lassulás, legalabbis ha be akarnak torni a pc piacra. Remelem sikerulni fog.
Ezek a cpu-k mar nem a teloba készülnek hanem pc-be. Csak epp jo lesz telefonba is...
Ne porogjetek rajta. Fogadjatok el hogy a fejlodes nem all meg.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#18) Graphics válasza Atocha (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elfogadással nem volt semmi gond :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.