Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F e Z o


F e Z o
veterán

Bőven túl van méretezve a táp ehhez a konfighoz, sztem ezért sem hallani a hangját neki.
Egyébként szép, igényes kialakítású konfig.
Az enyém nem merném felrakni, elképzelhető, hogy sok ember arcára vigyort csalnék a megoldásaimmal.

H2O über alles!

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

Jól néz ki , grat :R
1ébként mennyibe fájt a táp?

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) smiti válasza kenwood3 (#2) üzenetére


smiti
addikt

Köszönöm az elismerést! :R

A tápot 18.725Ft -ért vettem.

sephi - Neked is köszi !

majd megpróbálom valamivel jobban meghajtani, meg tuningolok is egy picit. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4) smiti


smiti
addikt

Látom érdekesnek sikeredett, 30 perc alatt 60 megjelenítés volt.
Szeretnélek megkérni bennetek, ha lehet valami megjegyzést is fűzzetek hozzá.

Ha tetszett akkor azért, ha nem akkor meg azért. ;)

Köszi, smiti :R

(#5) kenwood3 válasza smiti (#3) üzenetére


kenwood3
őstag

nincs mit :R
Sztem megérte :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#6) Vigneau válasza smiti (#3) üzenetére


Vigneau
félisten

2. bekezdés: kisebb. Opera nem jelzi ki a helyesírást? Nálam a FF állandóan agajog. :DDD

Amúgy kellemes kis írás, szerintem messze jobb lett, mint az én első írásom - amit még ráadásul nem is olvashattatok el. :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#7) smiti válasza Vigneau (#6) üzenetére


smiti
addikt

Köszönöm az észrevételt, már javítottam is. Az opera az mostanában minsent aláhúzgál úgyhogy nem is szoktam vele mostanában foglalkozni. :N

Jobban jártam volna ha smitinével tüzetesen átolvastatom. :B

(#8) Vigneau válasza smiti (#7) üzenetére


Vigneau
félisten

Azért vannak benne (FF) is defektek: agajog jó, abajog - nem is ismeri... :DDD
Nálam Meli aka Viginé volt a lektor. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#9) 14adam


14adam
addikt

tetszetős :D

(#10) smiti


smiti
addikt

Egy pici kiegészítést tettem, ha visszakapom a fogyimérőmet akkor teszek fel fogyasztási eredményeket is. :K

(#11) Kolondrum

Fontos volt lecserélni a tápot? Mond meg miért volt értelme. Ésszerű érveket kérek.

(#12) smiti válasza Kolondrum (#11) üzenetére


smiti
addikt

Egyenlőre még csak annyi előnyéről tudok beszámolni, hogy lényegesen halkabb mint az előző volt.
A második a hatásfoka volt, na ennek az előnyéről még nem tudok nyilatkozni de hátha kevesebb lesz a villanyszámlám.

Harmadjára: tényleg nem tudom :N Valamiért állandóan úgy érzem, hogy valamit variálnom kell. :B

üdv.: smiti :R

(#13) szőröscica


szőröscica
addikt

Milyen számítógép ház ez?

(#14) kenwood3 válasza smiti (#12) üzenetére


kenwood3
őstag

És mi lett a régivel?

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) smiti válasza szőröscica (#13) üzenetére


smiti
addikt

Bocsánat, az apróságokra tényleg nem tértem ki de a konfigom szerepel az adatlapomon a cuccoknál, egyébként egy CoolerMaster HAF 912+ házban lakozik a konfig.

üdv.: smiti

(#14) kenwood3 - Mire gondolsz, az ADATA tápra ? Mert ha igen akkor csak annyi a válaszom hogy eladtam. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) kenwood3 válasza smiti (#15) üzenetére


kenwood3
őstag

Igen arra gondoltam :K
Mennyibe ment el ha szabad megkérdeznem :B ?

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#17) smiti válasza kenwood3 (#16) üzenetére


smiti
addikt

Megy pü!

(#18) szőröscica válasza smiti (#15) üzenetére


szőröscica
addikt

Értem. Jól szerelhetőnek tűnik. Én egy 690-est néztem ki magamnak, a héten meg is veszem.

(#19) S.Feri válasza smiti (#12) üzenetére


S.Feri
őstag

Ez a variálás azért van, mert függő vagy, és nincs mire költeni a pénzed! :P

Egyébként nagyon korrekt szerelést, beépítést csináltál, ha lesz időd akkor jöhetsz az én Antec P180 Minimben is ilyen csodás rendet varázsolni. :) :R

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#20) albert8 válasza smiti (#17) üzenetére


albert8
addikt

Jó lett :K
jó kis ház jó cuccokkal
:K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#21) smiti válasza S.Feri (#19) üzenetére


smiti
addikt

Persze már, én lennék függő ? ;] Akkor te mi is lennél ? :B

Répát félretéve, sok sörödet kellene meginnom, mire a te házadat ilyenre rendberaknám. :B

Az elismerést azért köszönöm! :R

joamilestoné - Az is nagyon jó választás, biztosan nem fogod megbánni. :N

albert8 - Neked is :R

[ Szerkesztve ]

(#22) Vigneau válasza smiti (#12) üzenetére


Vigneau
félisten

Hiába no - ez van, ha állandóan szeretünk valamit variálni a PC háztáján. Te vagy az egyik alappillére a PC-s Fogyasztói Társadalomnak - én meg a másik... :DDD

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#23) smiti válasza Vigneau (#22) üzenetére


smiti
addikt

Végre valaki engem is megvéd már . :R

(#24) Kolondrum válasza smiti (#12) üzenetére

Az Adatának amúgy sem rossz a hatásfoka. Mérni kéne :B
Meg, hogy halk, neked nincs venti a gépedben hogy a táp hangja a mérvadó? Költői kérdés. DE te tudod, sztem feleslegesen adtál ki pénzt. :R

[ Szerkesztve ]

(#25) smiti válasza Kolondrum (#24) üzenetére


smiti
addikt

Igen, halk a rendszerem. Van 4 db venti a gépben a tápon kívül, de az adatlapomon szereplő panellel minimumra van szabályozva az összes.Ennyit a hangról.

Az anyagi részéről: Az FSP az olcsóbb, nem beszélve a nettó és bruttó árkülönbözetekről és arról sem, hogy mennyiért adtam el az ADATA tápot. ;)

(#26) smiti


smiti
addikt

Egy képpel kiegészült a galéria, beraktam azt is amit nem szívesen szoktunk mutogatni. :B
Az lett az utolsó a sorban.

(#27) Vigneau válasza smiti (#26) üzenetére


Vigneau
félisten

No igen, az érem titkos oldala... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28) smiti válasza Vigneau (#27) üzenetére


smiti
addikt

Bezony, ez már a kevésbé fényes oldal. :B

Még egyszer nekifogok majd alakítani rajta csak még rendelnem kábelharisnyát meg feketére harisnyázott sata kábelt. :DD

(#29) jegenye77 válasza smiti (#28) üzenetére


jegenye77
addikt

Grat!
A táp tényleg jó választás volt. :K /nekem is ilyen van/

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#30) Vigneau válasza smiti (#28) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha szépen megcsinálod, akkor várom a frissített képeket. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#31) Passape válasza Vigneau (#22) üzenetére


Passape
tag

Szép írás, grat kollega :C
a sajátomat még vagy 3X átírhatom mire olvasható lesz valami értelemmel :DDD
Asszem én vagyok a 3ik pillére XD

A cooler master silent pro golddal kapcsolatban lett volna valami kifogásod? Csak azt nézegettem amíg majdnem vettem egyet, de inkább kifizettem egy nagyságrenddel kisebb összeget hogy valaki felvilágosítson arról, hogyan kellene beállítani az alaplapomat :U mégis megérte :P

Más... ilyen sima harisnya plusz zsugorcső nem jön szóba ? Akkor kb (katonai-)egységesen nézne ki minden kábel. Pénzkímélésre használtam ilyesmit, és jól alakítható.

A ventillátoraid ott a CPU környékén merrefelé levegőztetnek? A memóriák fölött lévő nem volt egyértelmű, meg az sem hogy 12 cm-es ventik vannak azalatt a bazinagy luk alatt. Így jobb, vagy így alakult?

És a nagy kérdés a végére... mi az a pukli középen alul? nem bírtam vele zöldágra vergődni O_o

Remélem még sokat fogsz írni :R

[ Szerkesztve ]

Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

(#32) smiti válasza Passape (#31) üzenetére


smiti
addikt

Köszönöm! :R

A COOLERMASTER Silent Pro Gold-al kapcsolatban csak annyi bajom van, hogy cirka 12k-val drágább mint ez az FSP. :U Amúgy semmi kifogásom sem lenne ellene ha valaki hozzámvágna egyet.

Ilyen zsugorcsöves akármikkel nem nagyon szeretnék kínlódni, a rendes kábelharisnya sem olyan drága. ( Pláne, hogy többen rendelnénk egy közepes adagot )

A ventik légszállítását bejelölgettem:

A ház tetejébe még egyelőre csak egy darab 120mm-es van mert ugye egy fórumtárs mégsem adta el nekem a 200-as CM ventit. De nem baj, mert majd rendelek boltból egy újat.

Ha arra a puklira gondolsz amire én, akkor az 2.5"-es merevlemeznek vagy SSD-nek kialakított tartó keret. ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) F e Z o


F e Z o
veterán

Micsoda vízhűtést lehetne varázsolni egy ilyen HAF912+ házba. :K

H2O über alles!

(#34) smiti válasza F e Z o (#33) üzenetére


smiti
addikt

Oszd meg velünk milyen elképzeléseid vannak. :K Nekem csak az a bajom, hogy nekem az drága mulatság lenne. Nem beszélve arról, nem biztos hogy halkabb lenne a rendszer mint most. :P

(#35) Passape válasza smiti (#32) üzenetére


Passape
tag

Értem értem, akkor csak a piszkos anyagiak :D

zsugorcső a kábelharisnya lezárására kell, nem a teljes beborításra gondoltam, mert az túl merev lenne, szerintem nem úszod meg a használatát, vagy mivel akarjátok lezárni?

köszi a nyilazást :DDD az enyémben kezdem úgy érezni hogy a hyper z600 túlzás, az kb másfélszer ilyen vastag és ugyanolyan hosszú monstrum, látom nálad a chipset hűtése jól szellőzik :U

A táp alulról szív?

Igen arra a puklira gondoltam :D Elég perverz kis darab

Vízhűtésre láttam már neten megoldásokat erre a házra. Nekem ez jobban tetszik, szép egyszerű, levegős, nem is kell több...

Ha a CM ventit megtaláltad, akkor áll még az ajánlatom :R

Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

(#36) Vigneau válasza F e Z o (#33) üzenetére


Vigneau
félisten

A mániád ez a vízhűtés - hirtelen nem jut eszembe, láttam-e már képeket a Te házadról?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#37) F e Z o válasza Vigneau (#36) üzenetére


F e Z o
veterán

Az enyémről nem is fogtok, max ha eljöttök hozzám. Nálam egyébként is a monitor a billentyűzet és az egér a látványelemek.

(#34) smiti : A ház hátuljában szépen be lehetne pakolni egy nagyobb radit. Az ssd tartóban pedig elférne a szivattyú. Nálam ugye házon kívűl van a radi illetve a szivattyú, a ház pedig bent a számítógépasztalban, így elég nehéz mozgatni. Nagyon ritkán szoktam csak kivenni belőle.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#38) Sdi


Sdi
addikt

Szép lett a kecód papi :) , az írással sincs semmi probléma :N . Nagyon jó ki táp ez, csak azt nem értem, hogy az FSP miért csak két év gart. ad rá :F / legalábbis a magyarországi beszerezhetőségeknél csak ennyit láttam / ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#39) smiti válasza Sdi (#38) üzenetére


smiti
addikt

Köszi! :R

Igazán még nincs kész, már elkeztem a kábelek harisnyázását ( sata, ház és venti ) csak elfogyott a harisnya amit rendeltem.Illetve még most van érkezőben egy 200-as Megaflow venti.
Ha kész leszek mindennel akkor majd kiegészítem a képeket. :K

(#40) Sdi válasza smiti (#39) üzenetére


Sdi
addikt

Szedd el az asszony harisnyáit :) , járuljon ő is valamivel hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#41) smiti válasza Sdi (#40) üzenetére


smiti
addikt

Az nem jó nekem :N Ő ennél sokkal többel járult már az egészhez, mondhatnám nélküle sehol nem lenne ez a mutatvány. ( Legalábbis a java ) A VGA-t is tőle kaptam szülinapomra. :K

(#42) Sdi válasza smiti (#41) üzenetére


Sdi
addikt

Benne van az aláírásodban is :)

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#43) ledgeri


ledgeri
nagyúr

szép, s meggyőző...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#44) smiti


smiti
addikt

A kábelek beharisnyázásáról képek itt találhatóak: [link]

(#45) ledgeri válasza ledgeri (#43) üzenetére


ledgeri
nagyúr

+50 watt és modularitás (tegnap még nem volt fent...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#46) smiti


smiti
addikt

Lett a gépben egy kis változás, a CM Hyper 212+ ment és a Ninja 3 jött :

A többi képet itt láthatjátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.