Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) valaki654


valaki654
tag

Még nem olvastam át rendesen, de elég részletes és hasznos írásnak tűnik. :)

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szép és jó, mennyire könnyen jött be Magyarországra? Vám, és hasonlók?

-

(#3) kovgab


kovgab
aktív tag

Szép darab, bár kicsit nehéznek tűnik.

Ká Úr

(#4) vamzi válasza Graphics (#2) üzenetére


vamzi
őstag

Azt kell, hogy mondjam, hogy sokkal könnyebben, mint azt én elsőnek gondoltam. Mint írtam 10 nap alatt itt is volt a kezemben, pedig 20-25 napot ígértek.

(#3) kovgab
Igen, van súlya bőven, de egy hét alatt simán megszoktam én is és a barátnőm is.

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó teszt gratulálok. A gép felnyitása kissé meglepett :D

All→M8

(#6) malwy


malwy
senior tag

Köszönöm a cikket! Azonnal átolvasom!

(#7) SShadow


SShadow
aktív tag

Nincs ilyen 7esbe mert a 10nekem túl nagy viszont a konfig nagyon korrekt!

(#8) malwy


malwy
senior tag

Érintőképernyővel kapcsolatban érdekelne, hogy ha pl. lehúzod az értesítési sávot, akkor remeg-e, mint a kocsonya vagy stabil?

(#9) Pubilol


Pubilol
tag

Nagyon jó kis cikk, a belső elemzése pedig meglepett! Egész korrekt kis gép, hogy akadtál rá? A közeljövőben én is tervezek venni egy tabletet, de nem nagyon van idpm napokig bújni az online shopokat. :O

btw, akkor is felnyitottad volna, ha magyar garancia lenne rajta? :DDD

(#10) vamzi válasza callmeakos (#5) üzenetére


vamzi
őstag

A gép felnyitása nem az én érdemem, megtették helyettem azt mások, így feleslegesnek tartottam nekem is kinyitni. Minden esetre érdekes pontja az a cikknek, ez kétségtelen és szerintem hasznos is látni, hogy mi van benne.

(#11) Graphics válasza vamzi (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vám, illetékek?

-

(#12) blueMerle


blueMerle
veterán

Mikor megláttam a logouton a címet, na mondom megint egy újabb egytucat kínai gagyi vacak. Hát, végül rá kellett jönnöm hogy nem volt igazam, ennyit talán bőven megér, és ha valóban lehet majd a későbbiekben 3g modemet is csatlakoztatni hozzá, még munkára is megfelelő lesz. Nekem mondjuk elvárás volt 4:3 arányú kijelző, így ilyesmi szóba sem jöhetett, de ettől függetlenül pöpec gép, bejön :K

(#13) vamzi válasza blueMerle (#12) üzenetére


vamzi
őstag

Nekem a 3G-re nincsen szükségem, így nem volt nálam szempont. Ha kell net a puszta közepén, akkor tetheringelek neki a telómról. De alapjában véve a laptopomat hivatott kiváltani 100%-ban, ami maximálisan sikerült is neki. Picit szokni kell ugyan a berögzült mozdulatokat, de menni fog.

Már egy hete lassan az ágy alá van bevágva a laptopom bekapcsolva és hozzá se nyúltam. Mármint fizikailag, mert a tábláról bármikor ráremoteolhatok(iTap RDP Client), ha esetleg szükségem van rá. Bármikor gimppelhetek, photoshoppolhatok, CAD-elhetek, programozhatok kényemre kedvemre anélkül, hogy a laptopomhoz kellene nyúlnom. Már csak a VLC streamet kellene megoldanom vagy valami hasonlót, hogy a filmeket is tudjam nézni a laptopomról a táblán.

(#14) Graphics válasza vamzi (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És pl Photoshopban hogy dolgozol? Egér segítségével pl?

-

(#15) vamzi válasza Graphics (#14) üzenetére


vamzi
őstag

Igen, rákötök egy usb hubot arra pedig egy billentyűt és egeret és hadd szóljon. Viszont mehetne BT-on keresztül is, de jelenleg nem rendelkezem BT-s egérrel és billel.

(#16) Graphics válasza vamzi (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az szuper, ilyet én is terveztem, de én távoli asztali elérésként , tehát otthon megy az asztali pc-m tablettel rácsatlakozok / LogMeIn, vagy más programmal / és megoldom amit kell.

-

(#17) vamzi válasza Graphics (#16) üzenetére


vamzi
őstag

Pontosan ezt csinálom én is, csak én angolul írtam, hogy remoteolok. Nem kell hozzá semmilyen segédprogram sem, mivel alapból tudja a windows, csak engedélyezni kell azt. A táblán pedig az iTap RDP Client-tel lehet felcsatlakozni...meg még vagy 1000 másikkal, de azok sebessége jóval elmarad az általam említettől. Viszont nem is olcsó, mert 4.000Ft az app a play-en. De maximálisan megéri. És folyamatosan fejlesztik. Maximális minőség mellett is teljesen vállalható a sebessége az egésznek. Egyedül sajnos játszani nem lehet, mert a 3D-t nem lehet távoli elérésben használni.

(#18) student válasza vamzi (#15) üzenetére


student
őstag

jó teszt, remek gép! :R must have!
bár mondhatnál vmi rosszat is a gépről mert ez így túl szép h igaz legyen :DDD
ha más nincs is max az ha vmi gebasz van küldheted vissza guangzhouba ;]

(#19) Graphics válasza vamzi (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igaz, bocsi, átsiklottam rajta :R

-

(#20) vamzi válasza student (#18) üzenetére


vamzi
őstag

Írtam ám. Annyival találkoztam csak az elmúlt 1 hét alatt. Van még 1-2 nüansznyi hiba, de azok szoftveres eredetűek és igazából nem okoz problémát a mindennapokban. Ezeket viszont nem tudom, hogy android hiba vagy support hiba, mindenesetre folyamatosan jelentem a SmartDevicesnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.