Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

na persze eleve igy kellett volna megjelennie pc-n...

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#2) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A DLC hegyeknek örülök, kellene már valami jó kis lópáncél. ;]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3) Maestro85


Maestro85
tag

Miután a skyrimnexusos srácok/lányok lassan elkészítik minden város/karakter/víz/talaj/égbolt Hi-Res textúráit, a Bethesda is kiadja végre 1 packban. Helyes :)

Egyébként imádom a játékot, de nem értem, hogy erre miért kellett 3 hónapot várni...

(#4) maszi99 válasza Cucuska2 (#2) üzenetére


maszi99
őstag

Lópáncél :Y , de még jobb lenne ha lehetne harcolni róla :K :C :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#5) Mukorka


Mukorka
addikt

A ruhák nagyrésze lett új. A fegyverek lettek a legjobban megdobva de ezen kívül sok hiányosság van benne. Most ott tartunk hogy a szép talajon és sziklán van ugyanúgy a ronda egyéb dolog. Ettől még persze szép dolog ez a pack de már 2 hónapja is sokkal szebbek vannak fent nexus-on.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#6) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Hát eléggé természetellenesek a néni mellei.

Skynet is real. It's called Google.

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Vaze mostmár a grafikát is dlc-kben fogjuk kapni. Legközelebb már csak egy grafikus motort veszel textúra nélkül, a képek meg jönnek dlc-ben. Hova a faszba halad a világ? :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) LLKobe válasza FehérHolló (#6) üzenetére


LLKobe
veterán

Kicsit lógnak, de hát ez a csaj már mature :DDD

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9) maszi99 válasza FehérHolló (#6) üzenetére


maszi99
őstag

Valamivel vakítani is kell :B (lehet a varázslat része) ;]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#10) wikings2


wikings2
őstag

Nekem eddig se volt semmi bajom a grafikával :U :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#11) Archanon válasza maszi99 (#4) üzenetére


Archanon
őstag

Még a Skyrimban sem lehet? :Y pff

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#12) Kaiku válasza maszi99 (#4) üzenetére


Kaiku
senior tag

főleg a barlangban. :)) Esetleg Pegazus is lehetne benne páncélozva és akkor jajj lenne a sárkányoknak. :)) :DDD

Másrészről, szerintem ha a Nexus nem biztosított volna ilyen kiegészítőket akkor a PC-sek sem kapták volna meg a pakkot.

[ Szerkesztve ]

(#13) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

A nexuson lévő textúra modok sokkal jobb minőségűek. A hivatalos pack egyetlen előnye, hogy sokkal többet fed le, mint az összes mod együttéve, de még mindig rengeteg minden kimaradt. Egyébként a játéknak eleve így kellett volna kijönnie. Ez a hír is csak azt erősíti meg, hogy a konzolok miatt butították le a grafikát, és lusták voltak a PCs verziót normálisan megcsinálni.

(#14) maszi99 válasza WonderCSabo (#13) üzenetére


maszi99
őstag

+1 :K A játék nagysága túlnő rajta :))
(szerencsére)

Archanon : Ami késik nem múlik ;)

[ Szerkesztve ]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#15) ollie válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A grafika mindig is DLC-ben volt, vagy jobban szeretnéd ha expansion-nek hívnák DLC helyett?

***

(#16) Plazmacucci válasza ollie (#15) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem értesz. Vagy lehet, csak más a véleményed. Én azt mondom, ne külön húzzanak le azért, hogy jobb grafikát (amit alapból megérdemelnénk pc-re) kapjunk. Ez olyan aljas ocsmány dolog, hogy nem tudok rá mit mondani. De látom itt mindenki meg van elégedve a pc-re kijövő játékok silány minőségére. És Skyrimnél nem a tartalmára gondolok. Arra jó példa a Mafia2 ahol a játék második fele dlc-kként jött ki... Skyrimnél inkább hagyták, hogy a modderek dolgozzanak, nekik elég volt a 128x128-as textúraméret meg a bugos grafika...
Vágod? ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) Ilsyde válasza Plazmacucci (#16) üzenetére


Ilsyde
őstag

Alapbol jobb grafikat kaptunk. Ez a DLC csak extra raadas, egy ingyenes high-res textura csomag.
Mondanam hogy igazad van, de ha megnezed a jatekok 99%-at akkor latod hogy minden mas ceg szarik a PC-sekre. A Bethesda hozzaallasa peldaerteku. Idaig sullyedtunk.

Alan Wake lesz megint egy kivetel, mert tenylegesen at lett gyurva a grafika es az opciok hogy megfeleljen a PC-sek igenyeinek. De figyeld meg hogy nem fog belole eleg fogyni.

(#18) ollie válasza Plazmacucci (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ki, mit húz le?

Ez a textúra pack ingyenes. A másik dolog pedig, hogy még mindig nem értem mi a bajod a DLC elnevezéssel. Vagy az a probléma, hogy nem DVD-n juttatják el mindenkinek a textúrákat?

DLC = DownLoadable Content, magyarul: letölthető tartalom

A harmadik, hogy alapból is szép volt a Skyrim.

(#17) Ilsyde: ráadásként kiadták hozzá a szerkesztőt, és a Steam Workshopot is támogatja. Máris több száz (vagy ezer) user created mod van. Ezzel összehasonlítva a Bioware már nem is adott ki szerkesztőt a DA2-höz, nehogy kevésbé fogyjanak a DLC-k (bár ott már tök mindegy, mert a DA2 amúgy is bukás lett).

[ Szerkesztve ]

***

(#19) Plazmacucci válasza ollie (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mintha az lenne a bevett szokás, hogy a dlc-k ingyenesek :) Viszont azt mondták ilyen dlc hegyeket fogunk kapni. Szerinted ingyéé lesznek majd amiben új map részek lesznek? Örülök, hogy ez a pack ingyenes, bár a moddereknek se kellett 2 napnál több a megjelenés után, hogy lecseréljék a ronda texteket.
Szép meg lehetett a Skyrim összességében, de mondjuk ha csak ránéztél egy karakter arcára... No more blocky faces meg Better faces modok hetekig a legnépszerűbbek voltak.

Na de akkor abbahagyom az offolást.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#20) HaaS válasza ollie (#18) üzenetére


HaaS
addikt

Hát ők!

A DLC pedig a gonoszok fegyvere, ugyanolyan, mint az UZI. Az egyik bizonyítékom, hogy mindkettő pontosan három betűből áll. Elgondolkodtató, igaz?
Meg a warez is DLC. Ez már a második bizonyítékom.

Biztos találnék egy harmadikat, de nem folytatom, mert semmi értelme... meg dolgoznom is kéne.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#21) Ilsyde válasza HaaS (#20) üzenetére


Ilsyde
őstag

:D

Sajnos a moddolhatosag meg a DLC manapsag nem igazan jar kez a kezben. Egyikbol lat penzt a kiado, a masikbol meg nem. Raadasul a ketto kiuti egymast. Bethesdanak valami nagyon igenyes es osszeszedett tartalmat kell kiadnia, ha fel akarja venni a versenyt az ingyenes modokkal. Pl. horse armor, bar mar ketyeg az ora most hogy itt a CK :DDD

(#22) WonderCSabo válasza ollie (#18) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A harmadik, hogy alapból is szép volt a Skyrim.

Szép? Ocsmány alacsony felbontású textúrák, röhejesen egyszerű modellek. A játl dizájnja szép, a grafikája 2012ben már egyáltalán nem.

(#23) maszi99 válasza WonderCSabo (#22) üzenetére


maszi99
őstag

Akkor valszeg soha nem lenne kész 1 játék sem, lásd Diabló 3 :(((
Ha állandóan szinten kellene tartani a graft.
Picit túlzás az állítás így :U , más különben meg elfogadható szerintem ahogy kiadták.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#24) Mukorka válasza maszi99 (#23) üzenetére


Mukorka
addikt

Vagy elég lett volna pc-re megtartani a normális felbontású textúrákat. Nem hiszem hogy eleve ennyire alacsony minőségre lettek készítve.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#25) csaba951 válasza Cucuska2 (#2) üzenetére


csaba951
veterán

>A DLC hegyeknek örülök, kellene már valami jó kis lópáncél.

Szó sincs róla, hogy a többi DLC ingyenes lesz. Na, és azokat hol tudod majd megvásárolni a Magyarországon kapható verzióhoz? Sehol!

(#26) csaba951 válasza WonderCSabo (#22) üzenetére


csaba951
veterán

Minercraft-ot meg se nézd! :D

(#27) WonderCSabo válasza maszi99 (#23) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A "graft" nem szinten tartják. Normál esetben egy játék nem csúszik ezer évet, ahogy a Skyrim sem csúszott. A játék készítése elején egy kidolgozottabb grafikával jönnek, mint az akkor megjelent játékok, ez így megy. Különben sohasem lenne fejlődés. Másrészt egy team sohasem csak egy verzión dolgozik.

Aki a Skyrim grafikájának hiányosságait nem tudja bevallani, az túlságosan elvakult.

(#28) Mukorka válasza WonderCSabo (#27) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez egészen addig volt így amíg Pc-re fejlesztettek. Ma már semmilyen fejlődés nincs bizonyos okok miatt...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#29) maszi99 válasza Mukorka (#28) üzenetére


maszi99
őstag

"bizonyos okok miatt" - hűűű de finoman fogalmazol ;)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.