Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Hát nemtom :)
Bulinak biztos jó buli egy ilyen.

Ami a focit illeti, az első 3 percig néztem. Utána inkább NatGeo, majd mikor ott vége lett, akkor az 50. perctől néztem a végéig...
Szal lehet, hogy a Magyar csapatok között a Debrecen kiemelkedő (sőt biztos), de összességében csak a 'szokásos' magyar focit játszotta.
Egyetlen szép csel volt, amit láttam, azt a műsorvezető is megjegyezte.
Azon kívül szerintem elég hmm szal nem volt valami jó játékuk.
Gondolok itt olyanra, hogy 20 méterről 3 emelettel a kapu fölé rúgja. Igaz a magyar szokás e téren a 3 méterről kapu fölé rúgni, ez hasonló volt, de mégis más.
Aztán szegény gyerek még az első pár percnél a saját lábában esett el, a kamera pont mutatta...
Passzolni nemigazán tudnak. Sokszor lehetett látni, hogy szegény, alig volt túl a labda a félpályán, de inkább kirúgta a picsbe, mert nem tudta volna rendesen levenni, majd visszapasszolni.
Sok olyan 'passzt' is lehetett látni, amikor a labda már 'messze járt' mikor az illető észbe kapott, hogy hoppá ezt neki passzolták...
Szal lehetett volna ennél jobban is focizni, de tény, hogy a végeredményen nem sokat változtatott volna, elvégre a Lion nagyon erős csapat. Szép az is, hogy egyáltalán idáig eljutottunk. De nem játszottunk valami szépen...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.