Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Serpiko válasza #20749568 (#2) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi legközelebb figyelek jobban a 3 óra alvás kevés volt meló után. Következő írásom jobb lesz... :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#4) Norbi.


Norbi.
őstag

Nem volt egyszerű elolvasni, kicsit tagolhatnád. Még nem késő javítani. :K

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez így olvashatatlan sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Serpiko válasza Norbi. (#4) üzenetére


Serpiko
addikt

Rendbe rakom kicsit bocsánat arcok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7) Csupingo válasza Serpiko (#6) üzenetére


Csupingo
veterán

Én el tudtam olvasni. Örülök, hogy minden kütyünél bejöttek a számításaid. Márkától függetlenül, az egy jó dolog, ha sikerül a mindennapi használati tárgyakat gördülékenyen, bosszankodás nélkül használni. Szépen beszippantott az Apple világa. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#8) Serpiko válasza Csupingo (#7) üzenetére


Serpiko
addikt

Pontosan ezt imádom a gördülékenységet minden a helyén van ahogy kell. Még bővül a készlet szerintem idővel. Persze csak normális keretek között vagy a feleség megunja hogy nézegetem és megveszi nekem. Lolipopinyo!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.