Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Archer


Archer
őstag

Csak annyi, hogy G36-ot(GP37 néven fut) már jóval előbb lehet szerezni az Army Warehouses pályán a freedom katonáktól. Kicsit megkönnyíti a további játékot :D

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#2) finest


finest
őstag

Bár fontosnak tűnnek, úgyhogy lőjük is szét őket sebtibe’! - Ez így értelmetlen.
Bár fontosnak tűnnek, nem azok, úgyhogy lőjük is szét őket sebtibe’! vagy valami ilyesmi.
Amúgy köszi az infókat.
Nem tudsz arról a pontról egy mentést, ahol együtt maradunk ezekkel a kütyükkel?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3) serpenyő válasza Archer (#1) üzenetére


serpenyő
tag

A warehouses küldetéseket kihagytam a leírásból, benne is foglaltatik

U so wish u were blonde like me

(#4) Carlos66


Carlos66
csendes tag

Lenne egy kérdésem...
Hogy lehet ''használni'' azt a bizonyos dekódert ami kinyitja az ajtót az erőműben?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

carlos

(#5) Einon válasza serpenyő (#3) üzenetére


Einon
újonc

Hello! Nos nekem 1 cseles kérdésem lenne... amikor bemegyünk az antennák alá (brani source vagy mi) szal azt ugye lekapcosljuk... De ugyan abban a ''szobában''/ teremben van 1 kódos ajtó... arra van valami ötleted h azzal mit kezdjek ? Kitudja mi rejtezik az ajtó mögött...Előre is köszi!Üdv ;)

(#6) DArchAngel válasza Carlos66 (#4) üzenetére


DArchAngel
tag

Nekem úgy ment, hogy nálam volt, nyomtam egy ''F'' -et (alapbeállítás) az ajtóra, és fél perc múlva nyitódott. Közben meg odateleportálódtak szimpi arcok.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#7) DArchAngel válasza Einon (#5) üzenetére


DArchAngel
tag

Red Forestben? Ha igen, akkor a monolitos hullákat átkutatva egyszer csak találsz egy PDA-t (a Found PDA bejegyzés alatt a Diary-ben), és ott írja a néhai monolitos, hogy van egy ajtó, aminek a kombinációja nem emlékszem fejből, és hogy nem tudja, hogy hol van az ajtó. Na azzal nyílik. Egyébként egy halom lőszeren kívül sok érdekes nincs mögötte.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#8) Nortid válasza DArchAngel (#6) üzenetére


Nortid
aktív tag

Én meg nem találom az az ajtót amit ezzel ki kéne nyitni, pontosabban most vettem fel a dekódert, de a pda nem írja hol van az ajtó...

[ Szerkesztve! ]

(#9) DArchAngel válasza Nortid (#8) üzenetére


DArchAngel
tag

Ha csak most vetted fel, akkor még messze van. Majd csak az erőműben használhatod, ott a nagy lépcső utáni szobákban kell keresned egy létrát, még a Monolit előtt.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#10) Lucko81


Lucko81
csendes tag

Tudtok valami okosat mondani, hogy miért swap-ol a játék kb 1-2 percenként olyan 5-10mp-et. Fullra megáll a játék, azán megy tovább. A grafikát már minimumra leszedtem. Nem fut közbe semmi és friss az SP2 is.

(1GB ram, amiből 8xxMB felhasználható)

Megpróbáltal kikapcsolni a pagefile-t, az segített. De az első next mission után kilép, mert kevés a virtuális memória. (pedig szerintem fizikai még van bőven szabad: Felhasználható memória a feladatkezelő szerint: 3xxMB felett van, ha ki alt-tab-olok a játék közben)
És persze látom a HDD led-en, hogy dolvas ezerrel.

Segítsetek, mert már az idegeimre megy!
Köszi

ui. Néha a TDU is csinálja.

[Szerkesztve]

(#11) X Factor válasza Lucko81 (#10) üzenetére


X Factor
addikt

Állítsd csak szépen vissza a lapozó fájlt és méretnek állíts be neki 2-3 gigát.

Make things work

(#12) Tirexi válasza Lucko81 (#10) üzenetére


Tirexi
addikt

Az az igzság hogy kevés neki az 1GB memória.

(#13) Execute válasza Tirexi (#12) üzenetére


Execute
tag

Nekem 512vel megy :D meg 6600GT vel

(#14) Calibos válasza Lucko81 (#10) üzenetére


Calibos
addikt

Nekem 2 gigával ugyanúgy swappol. Lapozó fájlt állítsd 2-3 gigára, de az sem mindig segít.
Volt hogy 6Gb -re állítottam, egy darabig jó volt. Most megint 4 van véve az sem sokkal jobb.

Csináltam egy lemez -töredezettség -mentesítést- az segített, valamivel jobb lett(pedig nem volt vészes állapotban).

(#15) caprine


caprine
aktív tag

Na végre valaki leírta milyen végek vannak és miéert. Már harmadszor toltam végig, de megint rögtön a reaktorhoz futottam és potyogtak az aranyszínű csavarok.

A monolith-osok titkos laborja az egyik legjobb rész.

Köszi a leírást, reklámozom 1-2 helyen, remélem nem baj ;)

[Szerkesztve]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#16) VinoRosso válasza Calibos (#14) üzenetére


VinoRosso
veterán

3G-val nálam már nem csinálja ezt:) De szerintem valamit elkúrtak a programozók, mert a lapozófájl így is kurva nagy. 2G-val meg csak nő nő, amig ki nem fagy. Kérdés? Mió az a parancssornak tűnő kis baxás, ami megjelenik a fél képernyőn, ha megnyomom a 0-át? Olyan mint egy watch ablak, megy a kód játék közben rendesen.

(#17) Pintér


Pintér
újonc

Sziasztok!Lenne egy kérdésem.A s.t.a.l.k.e.r.-ben elakadtam,a yantar pályán.végigmentem teljesen ki is kapcsoltam a psi generátort es most az a feladat hogy jussak ki.Na mármost en kimennék csak a létra amin be kellet jönni az el van törve es nem erem el!!!!!!! :F Ebben kéne a segitség hogy itt most akkor mit kell csinálni mert nem tudok felugrani a létrára.Remélem tudtok segiteni!!Köszi szépen !!!!!!!!

(#18) feriboi válasza Pintér (#17) üzenetére


feriboi
csendes tag

Szia Pintér!

Ahol lelőtted a controllert és megtaláltad Ghost hulláját, ott kell keresgélni a lejáratot, ha szembe állsz a teremmel, akkor jobb kéz felől a legutolsó fakkban van egy repedés. Méj dö forsz bí vid jú :)

(#19) ATTIX


ATTIX
újonc

Hello Emberkék! Kérdésem lenne, aki tud, légyszi válaszoljon: szóval a felmerülő problem: GHOST-tól megszereztem az információt, azután egy ''folyosószerű'' járaton kell végigmennem, körülöttem tüzek, mászkáló zombik, reaktorok, odaérek egy ajtóhoz, fenn látom, hogy kb. 36-37 m-re vagyok a céltól, és csak erre lehet menni (ha jól látom), de ez az ajtó nem nyílik..HelP.. Merre tovább? :(

@ti

(#20) ATTIX


ATTIX
újonc

Ah de figyelmetlen voltam, most látom az egyik hozzászólást...:) Remélem akkor hát megoldódik az én problémám is.. :DDD

@ti

(#21) mfhurkas


mfhurkas
újonc

császtok!
végigvittem a stalkert de nem vok megelégedve a végével, ezért szeretném valamelyik mentésemtől újravinni!(nekem meghal a végén az aranyesőben) nem tudjátok mitől függ a vége! Irjatok pls.!mfhurkas
kokalvin@freemail.hu

(#22) tomcsika


tomcsika
újonc

Sziasztok! Hol találom a lövészt(strelok). Követtem a nyomát a titkos laborig, de a lövész sehol. Vki help!

(#23) vorogyin válasza Pintér (#17) üzenetére


vorogyin
újonc

átléped a Szellem hulláját, tovább a falig,jobbra be a rácson,balra lyuk a falban.Onnan már csak kitalálsz.Ja, azért lőszer legyen nálad mert nem sétagalopp.

(#24) ATTIX


ATTIX
újonc

Hellósztok! Kezdek kicsit kiakadni... Szóval a helyszín egy kapu, amin belépve egy hatalmas udvarba érek, ellenfelek, roncsok mindenütt, kb. 400m-re vagyok a céltól, ami egy épület, és kb. 4 percem van a blowout'-ig...Nah már most, közben fertőződés, lőnek rám mint az atom...ha el is értem az épületig..Ott is halál...Vkinek van vmi jó ötlete?? Megoldás?
HELP KÖszi előre is!!

@ti

(#25) Horhe007


Horhe007
újonc

Üdv harcosok!
Most kezdtem a játékot és csak kapkodom a fejem...
Fasza a végigjátszás leírása, sokat segít.
Viszont lenne néhány kérdésem: 1.Van néhány világító kavics, amiket fel lehet szedni-ezeknek van gyakorlati hasznuk, vagy adjam el mihamarabb...
2. Eddigi FPS játékoknál megszoktam, hogy a 1,2,3 stb. gombok lenyomására fegyverek cserélődnek-itt viszont nem-vagy csak én basztam el vmit. pl. hiába van három különb.gépfegyverem, csak 1 van amivel lőhetek is...
3. Gyogyszert csak hulla mellet tudok bevenni a USE utasítással, vagy van más lehetőség is?
Hirtelen ennyi jut eszembe...ezekre is megköszönném, ha valaki válaszolna.

Üdv és písz!

(#26) feriboi válasza Horhe007 (#25) üzenetére


feriboi
csendes tag



Hi Horhe007!


1.: Azok artifactok, a játék elején még nem érdemes használni őket, több mínuszt adnak mint pozitív jellemzőt. Add el őket!

2.: A kés az egyesen, a pisztoly a kettesen, a fő fegyver ( v. main arm ) a hármason fut. Ha más gépfegy, sotit, sznájpert akarsz akkor csak a régi helyébe tudod berakni.

3.: Gyógyszert bárhol be tudsz venni, inventory-> aztán klikk a gyógyszerre duplán, és voilá!

Remélem tudtam segíteni!:)

(#27) feriboi válasza ATTIX (#24) üzenetére


feriboi
csendes tag



Helló Attix!


Elérted Chernobyl NPP-t ( élőben sem gyenge srácok, érdemes összedobni rá ), marha nehéz rész mert az összes mordályból, kopterből lőnek. Egy bejáratot kell keresned, de ha már elindult a számláló akkor jó úton haladsz!

(#28) feriboi válasza tomcsika (#22) üzenetére


feriboi
csendes tag



Strelokot nem lenne nehéz megtalálni, csak a végére hagyták a poént benne. Ez az egyik fő szál ( és a legjobb is egyben ), úgyhogy még egy pár helyen keresztül keresni fogod! Ha csak a titkos stashig jutottál még el, akkor fogsz még szenvedni, de megéri :)

(#29) Horhe007


Horhe007
újonc

Köszi az infót Feriboi!

(#30) ATTIX


ATTIX
újonc

Hello Feri. Köszi a segítséget! :DDD Tényleg jól mondod, ott vagyok, stb...Meg nagyon nehéz, de mondom, még az is baj, h múltkor nagyon a végén értem oda, volt még 3 mp, és aztán bekövetkezett a blowout, én pedig meghaltam az ajtón belül is.. Nah majd meglátjuk, mindenesetre próbálkozok... :U

@ti

(#31) Horhe007


Horhe007
újonc

Vazzeg.....az a játék vége, hogy aranyérmék potyognak az égből és rámszakad a plafon??! :O :O
Valamit elqrtam? :W

(#32) Nomen


Nomen
újonc

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: most olvastam el a végigjátszást és épp fogom a fejemet... majdnem mindent megcsináltam, ami le van írva, csak az a frány dekóder hiányzik, az aranyesőt meg nagyon unom. A fő gondom az, hogy nincs mentésem azelőttről, hogy bejutottam az atomerőműbe, (végig csak gyorsmentéssel nyomtam) onnon meg nem igazán lehet kijutni. Szóval ezek után max akkor tudom megnézni a maradék befejezéseket, ha előlről elkezdem a játékot, vagy van rá lehetőség, hogy ne kelljen végiggyilkolásznom az egészet?

Előre is köszi a segítséget!

by
nomen

(#33) Calibos válasza Horhe007 (#31) üzenetére


Calibos
addikt

Ez a „false end” ;] Wish Granter egy átverés becsapja az embereket.

(#34) VinoRosso


VinoRosso
veterán

A bal felső sarokban a térkép alatt néha megjelenik egy vilogó szám, az mire való? Meg az artifactokkal mit lehet kezdeni, ha feltűzöd az övedre, akkor megvéd a sugárzással szemben vagy mi? Meg néha van egy villogó cián színű egér szerű objektum a térkép alatt, és néha pittyeg. Ez mit jelent?
'0'- ra nektek is előhoz egy ablakot a progi, aminak egy kissé parancssor beütése van? Ez mire jó?

(#35) feriboi válasza Horhe007 (#31) üzenetére


feriboi
csendes tag



El.. rendesen:) De nincs gond, mert csak a játékot kell előlről kezdeni.. De én is inkább előről kezdtem, amikor rájöttem hogy gáz van! Ha a Strelok Group stashtől rendesen jutottál ki, kinyírtad a controllert és úgy haladtál tovább, akkor nem ott lehetett a gond. Ha megvan a dekóder, akkor egy másik helyet kell favorizálni ( a titkos ajtót ) és úgy kapsz nyerő befejezést. Van millió lehetőség, csak nem tom hogy te konkrétan mit rontottál el közülük. :(

(#36) feriboi válasza Nomen (#32) üzenetére


feriboi
csendes tag


Hi Nomen!


Sajnos előlről kell kezdened, mert a dekódert is kveszt alapján találod meg. Vagy szerzel valahonnan egy Pripyati mentést... Nekem van talán, csak 1.0001ás verzió, ha az jó akkor dobj rám mélt!

(#37) feriboi válasza VinoRosso (#34) üzenetére


feriboi
csendes tag



Hi Vino!

Az artifactok különböző pluszokat adnak az alap tulajdonságaidhoz, de az elején ezeknek több a rossz mint a jó jellemzőik. Úgyhogy inkább add el, később lesznek ütősebbek, csak azokat nehezebb összeszedni! A cián színű egér.. hömm hát azt így nemtom hogy mi ( a tudatmódosítók ugye... :D ), talán a PDA, hogy üzid van, vagy stasht találtál. A ''0'' a konzol bill., ha tudsz bindelni, vagy scriptelni akkor innen is állíthatsz a programmal kapcsolatos dolgokat. Pötyögd be hogy ''help'' és utána látod a beállításaid! Remélem tudtam segíteni :)!

(#38) ATTIX


ATTIX
újonc

Helló! :((( Na ez már sok..Alap szinten is igencsak nehézre oldották meg a játékkészítők! Nem vagyok most elégedett (biztos a pillanatnyi harag is beszél belőlem) El kellett érnem a Szarkofágot CSernobilban, most meg meg kell találnom vmi fényes ajtót, (neve most nem ugrik be) de nincs esély felérni,..Alig lehetett életcsomagot, ellenszérumot összegyűjteni, most meg fel kell érni, de hát ku..a nagy a sugárzás, mindig kinyiffanok... nem elég hogy előtte is sokat kellett csatázni, fertőzéssel a nyakamban...vkinek vmi ötlet?? :F

@ti

(#39) ATTIX


ATTIX
újonc

Jah ezt a Wish Grantert kell elérnem...hm, de talán nekem is aranyeső lesz a vége?! ezen gondolkodom...vki rijon!!! Feri...pl.te
thanks :o

@ti

(#40) feriboi válasza ATTIX (#39) üzenetére


feriboi
csendes tag


No háj ATTIX!

A következő:
a., Csernobil ku**a nehéz, el van tolva... Még a legkönnyebb szinten is megizzadtam, a legnehezebben pedig vért is sikerült. Nem tudom, hogy milyen nehézségi szinten játszol, javaslom az újrakezdést a legkönnyebben, mert ott élvezhető a játék... Sztem.
b., A sugárzó területeket próbáld elkerülni, a harcot sajna nagyon nem lehet.. Nemtom hogy az exoskeletont megtaláltad e már, az sokat segít.
c., A Wish Granter mindig megjelenik kvesztként, az ne zavarjon.. a kérdés az hogy neked, vajon megvan e a pripjatyi titkos helyről a dekodoló a csernobili titkos szobához.. Hmm még jó hogy ennyi minden titkos :)
d., A döntés mindig a tied! Ha neked nem tetszik valami, akkor nyugodtan kezd újra és próbáld meg más úton!

Remélem tudtam segíteni!:)

(#41) Asakura


Asakura
csendes tag

pls help mar nagyon ideges vok sehol sem találom pripyatban aszt a k**va dekodert meik házban van?? mar mindet végig nésztem 5orája azzal szarakszom vki ha tudna rola képeket csinalni megköszönném

[Szerkesztve]

(#42) Asakura


Asakura
csendes tag

nah mar megvan hol van csak az ajto zárva az ablakon rács van mit csináljak? :W

(#43) VinoRosso válasza feriboi (#37) üzenetére


VinoRosso
veterán

hőő thnx:)

mijaza stash egyébként? Meg ha átkutatom a hullát, néha akkor is pittyeg és megjelenik valamilyen szöveg alul, hogy info stb.. ezeket elő lehet hozni vhogy, mert kuva gyorsan eltűnnek. A sugárzástól megvédenek ezek az articfactok? Vagy mit érek vele, ha kiteszem az övemre? Szépen csillog ottan vagy mi? Van egy rész az elején, amikor betontömbök alá kéne bemászni valami elrejtett cuccért, és elég magas a sugárzás, és nem vágom, mi védhetne meg. Tom van ilyen első egély meg vodka, de ezek csak a sugárzás utóhatásait gyengítik nem? Nem iktatják ki. Van ami kiiktatja?

Amugy nem módosítom a tudatom, módosul az magától...

(#44) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Honnan lehet tudni hogy merre kell menni tovább ha nem tudok mit csinálni?

moto g72, Ninebot d28e

(#45) Datysuk


Datysuk
újonc

Szevasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mikor a Kötelességi tag kirak chernobyl külsejébe, és ott ugye kell menni a teleportokon ide-oda. Eljutottam a végéig, de csak a 2. legjobb intrót kaptam (7/6). Nem tudjátok mit rontottam el? :U Előre is köszi a választ! :)

(#46) Datysuk


Datysuk
újonc

Beszélek össze vissza. A tudatossági csávó rak ki. :D Sry

(#47) Asakura


Asakura
csendes tag

Dutysok te hogy szerezted meg a dekodert? mert az ajto nem nyilik , abalkon rács van. Ha jol tom 6befejezés van 3kivánságos,2beszélgetés azzal a számitogápes csávoval meg 1 amikor kitesz a csávotol és ott kell teleportokat keresgélni.

(#48) Asakura


Asakura
csendes tag

rosszul irtam tényleg 7 befejezés van. A rosszak közul nekem a pénzes van mert az elején csaltam pénzes trainerrel és van 1milla ru-m csak nem eleht eldobni :'(

(#49) Datysuk válasza Asakura (#48) üzenetére


Datysuk
újonc

Szevasz!

A dekóder úgy szereztem meg, hogy anno még a perzselő lekapcsolásánál kaptam egy küldit, hogy beszéljek Guideval (Fox helyén van) az vissza küldd strelok búvóhelyére, ahol van a doki, majd a doki elmondja, hogy Pypriatban (bocs nem tudom hogy kell írni :U ) a motelnál hol vannak a dekóder és dokumentum. Sok sikert!

(#50) Asakura


Asakura
csendes tag

aszt tom hogy hol van csak az ajto zárva van az ablakon meg rács hogy kell bemenni oda? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.