Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) matekah14 válasza jano78 (#100) üzenetére


matekah14
csendes tag

nekem még az sw javítás sem oldott meg semmit. :W :(

(#102) dokee78 válasza matekah14 (#101) üzenetére


dokee78
félisten

Ha visszaolvasol látod,hogy én igaz más gonndal,de kb 4-5-ször vittem be a T-be.
Most jó a teló igaz függetlenítették is a SE megbízott szervízben. :D

(#103) matusik


matusik
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is Xperia Minim van!Egy pár napja elkezdte nekem is azt csinálni, hogy a menü meg a vissza gomb szarakodik!Fel-le ugrál a menü, visszaugrál mindenhonnan!Egész eddig nem volt vele semmi gáz!Egész eddig imádtam is, mert nagyon jo kis teló!(volt eddig)!Ha így folytatja földhözba....om mint a sz..t!Azt hittem a Sony nem fog belefutni ilyen hibákba!Páran írtátok hogy visszavittétek szervízbe, de ahogy olvastam a hozzászólásokat a szervíz sem segített senkinek!Én ráadásul 30 km-re lakok a legközelebbi szervíztől!Lehet hogy az ANDROID 4.0 ICE CREAM SANDWICH megoldás lesz a problémára?Vagy nyugodtan csapjam földhöz :) !Irjatok ha valakinek van valami pozitív tapasztalata a probléma megoldására!

Köszi!

(#104) matekah14 válasza matusik (#103) üzenetére


matekah14
csendes tag

én már rég a földhöz b**ztam. :))
de az sem ért semmit. :W

(#105) matusik válasza matekah14 (#104) üzenetére


matusik
csendes tag

Lehet hogy az enyémre is az a sors vár!Aztán előkeresem a fiok aljából az x10 minit.

(#106) sdd2 válasza matusik (#105) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem vidd szervízbe hogy kalibrálják.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#107) MissE


MissE
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. A SE Xperia mini és a mini pro között gondolkodom, h melyiket vegyem. De a fórumokat olvasgatva már lehet, h egyiket sem választom. Szerintetek érdemes lenne még várni, hátha megoldja a problémákat a SE? Előre is köszi!

(#108) dokee78 válasza MissE (#107) üzenetére


dokee78
félisten

Nem a probléma topik a legjobb hely ahol érdeklődsz.
Esetleg Xperia Live with Walkman?

(#109) sdd2 válasza MissE (#107) üzenetére


sdd2
veterán

A fórumba az ír akinek problémálya van. Mind a kettő jó telefon :K Nyugodtan vedd meg.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#110) MissE


MissE
csendes tag

Köszi a hozzászólásokat! :)

(#111) Skimaster válasza sdd2 (#106) üzenetére


Skimaster
senior tag

Szia!
Nekem ugyan ez a gondom(vissza és menü aktiválódás) és egyszer csináltak szoftverfrissítést,de az nem oldotta meg.Most újra szervizben van a Sonynál és kíváncsi vagyok mit csinálnak.Miért gondolod,hogy egy kalibrálás ezt megoldja,mikor mindenhol arról beszélnek,hogy a túlmelegedés és anyaghiba okozza?

Természetesen beszámolok mi lesz,és természetesen ha nem csinálják meg k.... nagy bajban lesznek!!Így ez a telefon használhatatlan,és nagyon idegesítő.Nekem egyébként kb. 5 hónap használat után hozta a hibát.

(#112) sdd2 válasza Skimaster (#111) üzenetére


sdd2
veterán

Mert több embernek megoldotta a kalibráció a problémát. Majd számolj be de nem amyaghiba. :N

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#113) sdd2 válasza Skimaster (#111) üzenetére


sdd2
veterán

Olvasd el ezt is bizonyítéknak. http://mobilarena.hu/tema/re_sony_ericsson_xperia_mini_nem_a_meret_szamit/hsz_9890-9890.html[L/]

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#114) sdd2 válasza sdd2 (#113) üzenetére


sdd2
veterán

Itt a http ( lassú a net és nem tudtam linkelni, bocsi)
http://mobilarena.hu/tema/re_sony_ericsson_xperia_mini_nem_a_meret_szamit/hsz_9890-9890.html

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#115) Skimaster válasza sdd2 (#112) üzenetére


Skimaster
senior tag

Köszi,megnéztem a linket,kicsit olvasgatta,örülök,ha megoldják a szervizben a problémát,majd beszámolok.Amik a link alatt vannak témák azok nekem kicsit Kínai.Nem nagyon nyúlnék bele házilag egy garis gépbe...

(#116) sdd2 válasza Skimaster (#115) üzenetére


sdd2
veterán

Ezért jó a szervíz azoknak akik nem akarnak hozzányúlni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#117) Skimaster válasza sdd2 (#116) üzenetére


Skimaster
senior tag

Így van,de az is jó lenne,ha értenék annyit hozzá,hogy most nem aszervízben csücsülne,hanem itthon a jó kis fórumok alapján megcsináltam volna...Köszi az infókat,majd beszámolok,ha nem csinálják meg jön az itthoni javítás..

(#118) sdd2 válasza Skimaster (#117) üzenetére


sdd2
veterán

Nincsmit, majd várom a visszajelzést :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#119) Áporkaa


Áporkaa
újonc

Android verzió: (2.3.4)
Buildszám: 4.0.2.A.0.62
Gyártási év/hét: 11w45
SI száma: 1249-6340
Rootolt-e: nem
Hiba: Nekem is a visszalépő és a menügomb önálló életre kel kb. 10 perc netezés vagy telefonálás után. Ez a probléma kb. 4 hónap használat után vettem észre. Más gondom nem volt vele. Holnap viszem be a T-mobilhoz, kíváncsi vagyok hányszor kell vissza vinnem. Majd megírom hogy mivel hülyítettek.
Függősége:T-mobile

(#120) sdd2 válasza Áporkaa (#119) üzenetére


sdd2
veterán

Kalibrációt kérj és akkor nem kell 5x bevinni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#121) matekah14 válasza sdd2 (#120) üzenetére


matekah14
csendes tag

én kalibrációt kértem, mégis ugyanolyan ratyi a telefon, mint volt, pedig már 3x vittem be KALIBRÁLTATNI!

(#122) sdd2 válasza matekah14 (#121) üzenetére


sdd2
veterán

Ha a szervízesnek fingja sincs hogy mi az akkor nem is lesz jó... :(

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#123) matekah14 válasza sdd2 (#122) üzenetére


matekah14
csendes tag

valamit nagyon elrontott a t-mobile, hisz csak a t-mobile függő telefonoknál van ez a vissza gomb probléma... :(

(#124) Mr X válasza matekah14 (#123) üzenetére


Mr X
veterán

Ilyet ki mondott?

(#125) sdd2 válasza matekah14 (#123) üzenetére


sdd2
veterán

Nem igaz ez. A független elsőknél is volt ez a probléma.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#126) davenl


davenl
csendes tag

Nekem 2. szervíz után megjavult miután fél órát vitatkoztam a szervizesekkel és panaszkönyvet követeltem, vagy jegyzőkönyv és el állok a szerződéstől..
Mikor jeleztem h szerződést bontok akkor bevették a telefont 4 nap után megkaptam, megint kalibráltak de most nem jött elő a vissza gomb probléma, de mondjuk sokkal kevesebbet használom azóta a telefont...

(#127) Skimaster válasza matekah14 (#123) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nekem független és hozta a problémát,és kb. nekem is 4-6 hónap használat után!

(#128) Skimaster válasza sdd2 (#122) üzenetére


Skimaster
senior tag

Na a fingról jut eszembe...2 hete van szervizben a telefon, az emberem beszélt a Sony szervizes gyerekkel,és ő azt mondta,hogy próbálták csinálni,tesztelték,de nem jó.Mondtam neki,hogy mondja meg holnap a tagnak,hogy olvasson utána a neten,hogy valami szoftveres kalibrációt(ugye?) csináljanak rajta.Mondtam,hogy ne olyan kalibrációt,amit sima magánember is meg tud csinálni otthon,hanem valami szervizest.Kíváncsi vagyok mi lesz,de hogy egy Sony szervizes nem tud erről a hibáról,és a javításáról,az számomra agyrém...majd beszámolok!

(#129) sdd2 válasza Skimaster (#128) üzenetére


sdd2
veterán

Igen az kell. Cordonnál van szerintem és ott mindent szervízelnek, ez a gond...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#130) lindermen


lindermen
aktív tag

Nekem is előjött...Ha a T-mobileos szervizbe viszem, ott is meg tudják csinálni a kalibrációt, vagy keressek valami hivatalos Sony szervizt inkább? Illetve mennyi idő kb? Nem szeretnék heteket várni, sőt ha nem muszáj, napokat sem...

(#131) sdd2 válasza lindermen (#130) üzenetére


sdd2
veterán

20 perc az egész. Valami értelmiséget fogj ki valahol és ott mond meg hogy csináljon kalibrációt.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#132) lindermen válasza sdd2 (#131) üzenetére


lindermen
aktív tag

köszönöm, akkor megpróbálom valamelyik t-pontban először. jelzem majd az eredményt itt is.

(#133) sdd2 válasza lindermen (#132) üzenetére


sdd2
veterán

Rendben

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#134) Skimaster válasza sdd2 (#131) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nekem még mindig nincs meg....20 perces munkára várok már 3 és fél hete....menő mi??

(#135) sdd2 válasza Skimaster (#134) üzenetére


sdd2
veterán

Erre annyit tudok mondani hogy a szervízben sem mindig kerül hozzáértőhöz.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#136) lindermen válasza sdd2 (#133) üzenetére


lindermen
aktív tag

Nos, egyik szervízben azt mondták szoftverfrissítés, így inkább ott sem hagytam. Próba szerencse, megyek tovább...

(#137) sdd2 válasza lindermen (#136) üzenetére


sdd2
veterán

Még jó hogy nem hagytad. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#138) lindermen válasza sdd2 (#137) üzenetére


lindermen
aktív tag

Jah, meg azt mondja a csávó, hogy csináljak otthon biztonsági mentést, de ha jól tudom ehhez root kell, amit nem hiszem hogy ő tanácsolhatna...

Ha mégis van mód root nélküli teljes mentést csinálni, valaki leírná, hogyan lehet?

[ Szerkesztve ]

(#139) sdd2 válasza lindermen (#138) üzenetére


sdd2
veterán

Nem lehet.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#140) dokee78 válasza lindermen (#138) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem arra értette,hogy telószámok,sms-ek. :K

(#141) matusik


matusik
csendes tag

Sziasztok! Egy pár hete irtam én is hogy szarakodik a menü és a vissza gomb!Kedden eljutottam vele szervízbe!Mondtam a srácnak h mi a gond, azt mondta adjak neki negyed órát!Visszamentem negyed óra múlva, és láss csodát azóta megy a telefonom!Remélem igy is marad!Nem tudom mit csinált vele, de a lényeg az h megy!

(#142) Skimaster válasza matusik (#141) üzenetére


Skimaster
senior tag

Mákoskifli...nekem most hétvégére mondák,hogy jó lesz...egy hónap után,azt mondták,hogy most olyan szervizbe küldték,ahol megcsinálják.Kíváncsi leszek!

(#143) lindermen válasza Skimaster (#142) üzenetére


lindermen
aktív tag

Nem értem, miért kell elküldeni máshova? Nekem megcsinálták, és helyben, 10 perc alatt, az adataim sem vesztek el (bár mondták, hogy előfordulhat). Remélem jó is lesz. Ajánlom a szegedi T-seknek a Feketesas utca 14. sz. alatti üzletet, gyorsak, segítőkészek :C

(#144) Skimaster válasza lindermen (#143) üzenetére


Skimaster
senior tag

Azért mert független és sima gsm boltban vettem,és ott adnak rá 1 év garit Pesten.Én pedig mohácsi vagyok.Ez a küldés oka.Mohács nincs tele gsm szervizekkel.Most hétvégére mondták hogy kész lesz,5 hét telt el.Komoly mi?

(#145) lindermen válasza Skimaster (#144) üzenetére


lindermen
aktív tag

elnézést, eszembe sem jutott hogy léteznek nem szolgáltatós tulajok :B

Az viszont tényleg komoly, 5 hétig mi a ... csinálnak vele??

(#146) sdd2 válasza Skimaster (#144) üzenetére


sdd2
veterán

5 hét azért durva...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#147) mitsulaci


mitsulaci
újonc

Sziasztok . Nekem olyat csinál most a kicsikém ami eddig nagyon jól működött hogy amikor valaki felhív csak kihangosítva van hangja .Amúgy minden hang jól működit a zenére a fülhalgátóra de ha hívnak nem hallom a hívót csak ahogy mondtam kihangosítva. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. : :F

(#148) Mr X válasza mitsulaci (#147) üzenetére


Mr X
veterán

Bekrepált a beszéd hangszóród. Az általad leírt esetek a másik hangszórót használják, azok azért működnek. Irány vissza gariztatni.

(#149) Ubul86


Ubul86
őstag

Sziasztok. Egyik ismerősömnek épp ilyen telója van,és ma hívott át magához,hogy hát hátha tudok segíteni,de még én se tapasztaltam ilyet,szóval gondoltam leírom ide,hátha volt másnál is:

A lényeg,hogy a telefon nem mindig produkálja ezeket a hibákat,amiket lent írom,sőt,úgy vettük észre,hogy terhelésre,melegedés után csinálja...Olyan dolgokat okoz,amivel nem lehet a telefonon semmit se csinálni,pl ha belépek egy app-ba,vagy pl beállításokba,rögtön kidob,állandóan vibrál,kikapcsolás utáni bekapcsoláskor ha elhúzom a bill zárat,akkro egy pill.-re feltűnik a pinkód kérő,de rögtön lezárja magát,állandóan felbukkan meg eltűnik a virtuális bill..szoftverfrissítés elvileg nem segített rajta,szervizesek azt mondták semmi baja. Elvileg már megvolt a szoftveres reset is rajta beállításoknál,semmi...

Esetleg ha valaki letudná írni hogy szoftvert,hivatalosan hogy tudok rajta cserélni,megköszönném. Nekem wt19i-m van,ha ugyanaz a menet,akkor nem szóltam :D

(#150) Mr X válasza Ubul86 (#149) üzenetére


Mr X
veterán

Erről a hibáról szól az egész topic. :)

Itt tudnak segíteni, ha rootolod a telefont, és felraksz egy scriptet, az megoldja. A másik megoldás, hogy beviszitek szervizbe, ott is meg tudják csinálni, akár helyben is, ha szerencsétek van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.