Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Igi13


Igi13
újonc

Üdv!
Segítség kellene!
Adott egy Sony Xperia 10 mini,amely nem kapcsol be!Megrezdül aztán semmi(illetve a zöld led villog)!Volt szoftverfrissítés,akku kimérve,de még mindig semmi!
Várnám az ötleteket!
Köszönöm előre is!!!

(#202) sdd2 válasza Igi13 (#201) üzenetére


sdd2
veterán

Ez az új Xperia Mini topikja, flashtoolal újra kell flashellni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#203) Skimaster válasza sdd2 (#198) üzenetére


Skimaster
senior tag

Így van,de ez a víz és por elleni védelem,elvileg nem ütésálló.

(#204) sdd2 válasza Skimaster (#203) üzenetére


sdd2
veterán

Elvileg nem de Lasy 15 métert repítette és az oldalcsíkon lette egy kis esztétikai sérülés, más nem... :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#205) Skimaster válasza sdd2 (#204) üzenetére


Skimaster
senior tag

Akkor azt is bírja az átlagnál jobban.... :DD

(#206) sdd2 válasza Skimaster (#205) üzenetére


sdd2
veterán

Bizony :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#207) Igi13 válasza Igi13 (#201) üzenetére


Igi13
újonc

Annyit tudnál segíteni hogy egy flash tools honnan tudok hozzá letölteni mert nem találtam normálisat!
Köszi!

(#208) Ubul86 válasza Igi13 (#207) üzenetére


Ubul86
őstag

pedig itt van,én is ezt használtam

[ Szerkesztve ]

(#209) Igi13


Igi13
újonc

Üdv!
Segítség kellene!
Adott egy LG KM 900 Arena!Hol tudnék jó áron alkatrészt keresni,mert az lenne a probléma,hogy melegszik töltéskor illetve hamar lemerül,szétszedve van a panelon egy égés amibe csatlakozik egy szalagkábel!Ennek a foglalata és a szalagon lévő csatlakozó is el van deformálódva!
Köszönöm a segítséget!

(#210) k.zsolt93


k.zsolt93
csendes tag

Sziasztok. Nekem még csak pár napos a telóm de jelentkezett nála a visszagomb beakadása. Edig se wifinél,sem játéknál nem jött elö, de kb több mint 10 perc telefonálás után mindig jelentkezik. Látam a többi kommentban h a kalibrálás megoldja ezt a problémát, és hogy othon is ellehet végezni. rendszer ujrarakást csináltam az nem segitett. Valaki tudna nekem segiteni a kalibrálásban? hogy hogy kell mert nemcsináltam még és jólenne ha valaki leirná nekem a folyamatot,tennivalókat.. Köszi

(#211) Atelis


Atelis
újonc

Hello mindenki, nekem 2 hónapja van XperiaX10MiniPro-m, a gyári 2.1 android kb 2hét után le lett cserélve 2.3.7 MiniCM7Pro v21-re Build száma: GKW74, Alapsáv: M76XX-TSNCJOLYM-53404015. Természetes ROOT-olt. Gyárilag függetlenített.
A következő a problémám azonban a mobillal, és nem tudom, h rendszerhiba vagy mechanikai hiba okozza ( a telefon még nem esett le stb.. tudtommal)

A telefon hangszórója (amióta ez az android van rajta) recsegő hangot ad ki. Mintha meg akarna halni O.o olyankor is szól ez a recsegő hang amúgy ha le van némítva minden hang. Fülhallgatónál nem jelentkezik a probléma.
A másik problémám, hogy néha nagyon lassú a telefon nehezen futnak rajta az alkalmazások-vagy egyáltalán nem- ( a telefon memóriájából több mint 100Mb szabad az Sd kártyán is sok a szabd hely, ezen kívül az alkalmazások majdnem 100%-a az Sd kártyára van telepítve, h ne a telo memoját egyék)
Már 2szer is újra lett rakva a rendszer hátha megoldja a problémát de nem, a telepítések során nem volt probléma.

Köszi előre is a segítséget :)

(#212) Mr X válasza Atelis (#211) üzenetére


Mr X
veterán

Ez a bejegyzés az újabb Xperia Minié, nem az X10-é. Érdeklődj a saját topicjában.

k.zsolt93:

A Mini szakmai topicban találsz leírást..

Igi13:

Az Arenának is van topicja, nem is értem, milyen indíttatásból itt keresel megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#213) k.zsolt93


k.zsolt93
csendes tag

Birsz egy linket küldeni? köszi

(#214) Mr X válasza k.zsolt93 (#213) üzenetére


Mr X
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#215) sj16


sj16
csendes tag

Sziasztok. A tesóm mini pro telefonját frissíteném 4.0.A.2.335-ről 4.0.2.A.0.62-re, de az előkészítés kb közepén leáll és kiírja, hogy Nem sikerült telepíteni vagy elindítani a telefonszoftver-frissítési összetevőket. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném :) .

(#216) dokee78 válasza sj16 (#215) üzenetére


dokee78
félisten

Sony Ericsson Xperia Mini problémák!

Próbálkozz a topikjában.

(#217) sj16


sj16
csendes tag

Próbáltam, de nem kaptam rá választ, ezert írtam ide... Ha valaki esetleg tudja mi lehet a gond, vagy mit lehet vele tenni, kérem írjon egy PÜ-t !

(#218) dobobazsy


dobobazsy
őstag

sziasztok! le tudná nekem valaki írni magyarul a túlmelegedős-érintőgombos problémára a javítás menetét? anyukám minije vált szinte használhatatlanná e hiba által..
addig világos, hogy rootolt telefon kell, és még kell a GScript Lite nevű alkalmazás.
innestől homály.. valami fájlt kellene bemásolni a progi mappájába, ami a microSD-n van.
de milyen fájlt? honnan szerezzem be? ezután a programot indítani kell és az csinálja magától?
a segítségeteket nagyon megköszönném! :R

(#219) dokee78 válasza dobobazsy (#218) üzenetére


dokee78
félisten

A Mini topikjában le van írva,ott használd a keresőt.

(#220) dobobazsy válasza dokee78 (#219) üzenetére


dobobazsy
őstag

köszi, meg is van! :R

(#221) dobobazsy válasza dobobazsy (#220) üzenetére


dobobazsy
őstag

nem rég "javítottam meg" anyukám Minijét, eddig 3-5 perc nyomkodás után elkezdett agyba-főbe rezegni és ugrálni minden fele, miután megcsináltam a gscriptes dolgot, negyed óra alatt ameddig beállítgattam, google fiókot hozzáadtam, meg ilyesmik, annyi idő alatt semmi probléma nem volt vele.. bár ez majd a napokban lesz elkönyvelhető sikeres megmozdulásként.
akinek beragadó érintőgombja van bátran próbálja meg megjavítani a telefont, csak egy kis odafigyelés szükséges hozzá :R

(#222) uka600


uka600
csendes tag

Sziasztok én egy hete vetem meg a minit t-mobilos harmadik nap már jelentkeztek a szokásos tünetek a gombok ön állósitották magukat ki kapcsolni sem lehetett és a hátulja elég meleg volt.ez a probléma gps és böngészés közben kis idő múlva elő jön pedig már az új 62-es szofi van rajta.

(#223) dobobazsy válasza uka600 (#222) üzenetére


dobobazsy
őstag

a 3 nap az azért durva :Y

(#224) mark94


mark94
újonc

Android verzió: 2.3.4
Buildszám: 4.0.2.A.0.62
Gyártási év/hét: 11w41
SI száma: 1249-6340
Rootolt-e: nem
Ha rootlot miket távolítottál el, illetve mit módosítottál: -
Hiba: A vissza és a menü gomb felcserélődése és olyan mintha beragadna.
Próbáltam frissíteni, gyári beállítások vissza stb...
Mit tegyek vele?
A T-mobile hoz visszavigyem garancia nélkül mert f.... ismerősöm beleejtette tócsába. ? :/ :(((
Függősége: T-mobile

(#225) uka600 válasza dobobazsy (#223) üzenetére


uka600
csendes tag

elég durva a3 nap tényleg.Neked sikerült anyud telóját meg csinálni?

(#226) dobobazsy válasza uka600 (#225) üzenetére


dobobazsy
őstag

sikerült azóta semmi baja :DD

(#227) Ubul86


Ubul86
őstag

nálunk is május eleje óta semmi gond

(#228) sdd2 válasza mark94 (#224) üzenetére


sdd2
veterán

Attól, hogy beleejtette a tócsába attól még nem lehet ilyen baja. Vidd be a T-hez a gari jegyel és kérj egy kalibrációt.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#229) Ubul86


Ubul86
őstag

úgy néz ki uka600-nak is sikerült megcsinálni a leírás alapján,azóta "elvileg" működik. Szóval bárkinek ajánlom én is a műveletet,aki kicsit is gondolkodik már rajta,de még nem csinálta meg,elrontani nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#230) mark94


mark94
újonc

Jolvan, köszönöm. :)

(#231) uka600


uka600
csendes tag

Sziasztok ubulnak az itt leírtak alapján sikerült meg csinálni a telót .Azóta elég sokat nyüstöltem és bírja köszönöm neki még egyszer.

(#232) György83


György83
újonc

Szevasztok!

Bejövő hívás fogadásakor a kijelző elsötétül és le is fagy.
Semmiféle gombnyomásra nem reagál a készülék, csak akkumulátor kivétel-behelyezés után képes újra működni.
Láttam, hogy volt másnak is ilyen problémája, de megoldást nem olvastam.
Én betörtem az érintőplexit, amikor a vissza gomb folyamatos működést produkált. Most az új plexivel nem tapasztalom a problémát. Helyette itt van a másik.

Mi a megoldás?

(#233) sdd2 válasza György83 (#232) üzenetére


sdd2
veterán

Most törd össze a közelségszenzort :DDD Igazából be kéne adnod szervzbe és addig kéne míg ki nem cserélik...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#234) massaf


massaf
csendes tag

Szia!Nekem is ugyan az a kista mint neked és nagy problémáim nincsenek!

De viszont lenne egy olyan kérdésem,hogy neked jött-e már hivatalossan a 4.0-ás android?Mert nekem is ez az SI számom és a sony honlapján nincs a listán,és nekem nem jött!

(#235) Trúdi


Trúdi
újonc

Sziasztok!Nekem van egy mini prom.A probléma,hogy az alsó két érintős gomb mitha be ragadt volna,villogot,vibrált. :Y De el vittem egy zervízbe(nem márka szervíz,igazándiból használt mobilos)vállalva,hogy repűl a garim.Azt mondta a muki,hogy nem kell szoftverezni, "csak a kijelző" halt meg.Kapott egy másik kijelzőt,és láss csodát a probléma meg szűnt. :C Immáron fél éve.Sőt az aksi kapacitásom is javult.Úgyhogy azt tanácsolom,vigyétek be és tegyetek egy pròbát.Mert lássuk be a szakszervíznek nem érdeke,hogy működjön a készülék. :( De egy maszek szervizesnek igen.Mert akkor az ügyfele maradsz.

[ Szerkesztve ]

(#236) uka600


uka600
csendes tag

Sziasztok szeretnék segítséget kérni,a minim (st15) 2g hálózaton használhatatlan se hívni se hívást fogadni nem lehet vele.Már lett frissítve végfok csere is meg volt de a hiba maradt.3g hálózaton rendesen működik.Tudtok valami tanácsot adni. Köszi előre is.

(#237) mgaba78


mgaba78
újonc

Sziasztok!

Xperia mini telóval van 1kis gondom.Új frissítést kapott,de a wi-fi nem műkszik,csak bekapcsolni lehet kapcsolódni nem tudok vele a netre,a wi-finek a beállítás menűje hiányzik.Ha tudtok segítsetek!/T-mobilos nem független/ :W
Köszi mindenkinek!!!!!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#238) mrmft


mrmft
senior tag

Android verzió: 4.0.4
Buildszám: 4.1.B.0.578
Gyártási év/hét: 12W12
Rootolt-e: nem
Hiba: Beállított csengőhangokat (mp3), kb. hetente elfelejti és random választ magának mást a csengőhangok / zenék közül a beállított helyett a hívócsoportoknál, az alap hang gyárira áll. Playről feltelepített Index és Origó alkalmazás futtatása után / közben rezgő módra váltott, csengetést kikapcsolta. Az alkalmazások eltávolítása után a probléma többet nem jelentkezett.
Függősége: független, német piacos.

[ Szerkesztve ]

(#239) wakula778


wakula778
csendes tag

Android verzió, 2.3.6
Gyártási év/hét: (11w18)
SI száma: (1226-6582.2)
Rootolt-e: nem

Hiba: Tegnap fullra lemerült a teló és mikor rádugom tölteni akár gépre akár adapterről csak pirosan villog bal fent és nem kapcsol be.
Egész este rajta volt tölteni úgyhogy nem tudom mi lehet a gond.
Ha csak kábellel próbálom bekapcsolni hogy nincs benne akksi és úgyis ugyanez a probléma.

Függősége: független

lel

(#240) heetomi


heetomi
csendes tag

Android verzió: 2.3.4
Buildszám: 4.0.2.A.0.62
Gyártási év/hét: 12w29
SI száma: 1249-4777.6
Rootolt-e: nem

Hiba: Hívásnál rendszeresen megszakad a vonal, elveszti a hálózatot, néha nem szól a hátsó hangszóró csak a beszédhangszóró, képernyő vibrálást eddig egyszer tapasztaltam. (Már háromszor volt szervizel a telefon a hívásmegszakadás miatt, és a harmadik szerviz után is előjött)
Függősége: független

(#241) Roni1983


Roni1983
újonc

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni.
Van egy sony ericson xperia x10 mini pro telefonom..
Az a gondom hogy nem tudok smst írni sem elolvasni mert azt a hibaüzenetet írja ki hogy az alkalmazás váratlanul leállt. 2 napja így megy.
Nagyon fontos lenne hogy smst tudjak írni, szinte csak arra használom.
Segítsen valaki....

(#242) joco1331


joco1331
újonc

Üdv mindenkinek.
Segitséget szeretnék kérni.
Android. 4.0.4 szoftverfrissitet sony xperia mini.
Pár napja vettűk használtan. A probléma az,hogy a tp linkes wiffi megszakit minden kapcsolatot ha a telefon rá van kapcsolodva.Ha a wiffit ujjrainditjuk egy ideig műkődik rendesen,majd megint megszűnik a jell.Egy este 4x5 eljátsza ezt. Ugyanerről a wiffiről megy még 2 telo,de azoknál nem vacakol.A wiffi probléma aznap kezdődőtt amikor hazakerűlt a telo.Vajon mi lehet az oka.
Tmobil fűggő
Segitségeteket előre is kőszőnőm.

[ Szerkesztve ]

(#243) gabikka89


gabikka89
újonc

Sziasztok.Nekem van egy sony ericsson x peria mini pro u 20i-m ami nem reagál semmire se nem kapcsol be rezeg egyet és utána megint kikapcsol.Viszont szeretném megcsinálni tartaléknak.Van másik telóm ( Sony Ericcson U 25i) Próbáltam Sony Compationnal felhúzni de,azt írja ki a mini helyet h x8at ismer fel pedig nem az.Ha felteszem tőltöre nem világit. Villog egyet és kikapcsol még a Sony felirat se jön be.Szóval tippeket kérnék h mi lehet a gond vele.Köszönöm előre is a válaszokat. :C Jah és sűrgősen kellene a tanács. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.