Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

Hello mindenki!

Na én is kint voltam, és hááát... elég vegyesek az érzelmeim a "koncerttel" kapcsolatban. H. P. -ék nagyon ott voltak a szeren, főleg ahhoz képest, hogy már mióta ott vannak a pályán, a pirotechnika az magáért beszélt, a lángok melegét simán lehetett érezni az első sorokban (jobb oldalt voltam húgommal pont a hangfal előtt :DDD), szóval az előadás hozta az elvártakat. Viszont az már kevésbé tetszett, hogy bulizás helyett inkább birkózás volt az első sorokban, főleg a mi oldalunkon, volt hogy egyszerre 40-50 ember nehezedett rám, na hát így nem lehet bulizni a végtelenségig, kb. 45-50 percet bírtam a hadakozókkal, amikor is ájuláshatárra kerültem, és kivetettem magam a húgommal együtt a biztonságiakkal. 10 percre rá már valamivel jobban voltam, de rohadt ideges is, mert néhány tajrészeg miatt indult az egész balhé (ha jól láttam, volt akit meg is ütöttek :(((), nagy részt nekik volt köszönhető a "húsdaráló", meg aztán egy relatíve kis helyre ennyi embert bezsúfolni:F, számítottam is rá valahol, hogy ez lesz. De ennek ellenére nem panaszkodom, hisz utána készült jó néhány kép, többek között Sterbinszkyvel is, aki emberileg is nagyot mutatott, és nem mellesleg húgom megszerezte Michael Simon autogrammját;] ismét jó néhány fotó kíséretében. Összességében jó volt, de az Events Hall-beli koncertjük sokkal jobb buli volt, ők nagyok voltak, de a szervezés az már kevésbé:B

Delta-Laca voltam:R

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.