Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) távcsőves


távcsőves
senior tag

Szia!

Ezen az órajelen (3.2ghz) a jó kis Phenom nem hajtja ki a vga-d teljesen. (Azért is mondod nagyon halknak. FullHD felbontáson egy DX12 renderes The Division játék egy I7 gépben, és mindjárt megjönne a hangja gyári állapotában. :) ) Tapasztalatból mondom, 3.2Ghz-n a Phenom II. egy HD7770-ben is hagy bőven a minimum FPS-t nézve FullHD felbontáson. Átlagosan is benne marad kb 5 FPS egy Ivy Bridge I5-höz képest. (I5 3470 pontosabban) Amúgy grat az új vga-hoz, arról amiről váltottál, űrhajó szint kb.

[ Szerkesztve ]

(#2) savior válasza távcsőves (#1) üzenetére


savior
őstag

Köszi.
Sokkal gyorsabb lett.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#3) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Én is másfél éve váltottam HD5670-ről R7 360-ra, de egyelőre meg vagyok elégedve, bár látszik, hogy néha már nagyobb cpu kellene (A10-5800K).

(#4) pet007


pet007
aktív tag

Ramot ebayrol olcson lehet rendelni, azok amik csak amdhez jok meg meg olcsobbak. Erdemes lenne valami jobb cpu hutot is beszerezned, mert ahogy elottem is irtak 955 igenyli az oc-t. Amugy grat a karihoz, sok oranyi gamelest hozza!

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Használd egészséggel, jó játékot! :K

Pár tanács:
Ha van normális lap, táp és hűtő, húzni érdemes a Phenomot, sajnos még úgy is fog benne hagyni.
Tudom hogy fontos az ár, de érdemesebb nem a legolcsóbbat, hanem a megbízható eladót/üzletet keresni.
A memóriabővítés nagyon esedékes, nézz szét aprón, van sok garanciális, használt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Milyen alaplapod van?

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#7) Dr. Romano válasza pet007 (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez így van. Jelenleg AMD-hez a legolcsóbb a memória.

Az író helyében én már pattintanék is bele 16GB-ot 14k-ért :K

Lehet túlzás, de ennyiért miért ne és még villámgyors ramdisket is lehet a feléből csinálni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Redneck válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


Redneck
veterán

Full noname csájníz RAM, még az időzítést sem voltak képesek ráírni. Olcsó húsnak híg a leve. Lehet annyira megbízható mint a pár dolláros terrás pendriveok. :C

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) Dr. Romano válasza Redneck (#8) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem ajánlanám ezeket ha itthon nem teljesítene itthon ezekből a csineze ramokból két gépben is 8 dzsigabájt. :K
Nyilván nem egy időzítés bajnok, de inkább legyen több ram, mint gyors de kevés (főleg ilyen árban)
Szóval:
Tapasztalat vs előítélet 1:0 ;]

Az 1TB-os penyókkal mi a gond? Nekem van/volt itthon 3db, mind ingyen volt (refund) és használható belőlük ~11GB Ennyit bőven megérnek :DDD

Az egyiket anno még el is küldtem ingyen Hard Disk Sentinel srácnak hogy analizálja a dolgokat, cserébe kaptam tőle 5 gépes aktiválós kódcsomagot, nagyon jófej a gyerek :R

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#10) Redneck válasza Dr. Romano (#9) üzenetére


Redneck
veterán

Gyors és sok RAM kell. :DD Kevés semmiképp.
Nem az a baj hogy kínai, hanem noname kínai, borda nélkül. Az ilyenekben nem bízom, ki tudja hogy gyártották, milyen forrasztásai vannak. Inkább apróról használt x év garival.

Ilyen olcsó gagyi, pendrive-val csak olyannal találkoztam ami elég megbízhatatlan volt. :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11) Dr. Romano válasza Redneck (#10) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az egész kulcsa a szellőzés. Ha az szar akkor nagy gyártók cuccai is ugyanúgy megpusztulnak (ismételten tapasztalat...)
Lényeg amiket rendeltem már több mint két évesek és a mai napig mennek a gari meg ilyen "gadgeteknél" soha nem érdekelt, pont ezért (de inkább az ár miatt) vásárolom ezeket mindig ebayről meg az apróról ;]

Ezekkel a kamu driveokkal nem volt gondom csak tudni kell őket megfelelően formázni, ha a nem létező területtel együtt használod akkor persze megbízhatatlan, de ha kiszűröd a működő területeket és csak arra hozol létre partíciót, akkor minden rendben, hurcibálós cuccnak teljesen oké, 4k tempója azonban csöcs, szóval ready boostnak és egyéb gyorsításra nem igazán ajánlott :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) ncc1701 válasza Redneck (#10) üzenetére


ncc1701
veterán

1600-as DDR3 memória default feszültségen meg sem langyosodik. A borda kb parasztvakítás rajta. :)

(#13) pet007 válasza Redneck (#8) üzenetére


pet007
aktív tag

Ismerosok kozott tobb ember gepeben is ilyen ramok vannak, eddig meg eggyel se volt gond. Nalam is htpcben zakatol a 2x4gb mar 3 eve kb 24/7. Neked volt mar ilyennel gondod?

(#14) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Anno még 925 Phenomot 3,8-ig lehetett rángatni,sztem 4Ghz-t menne persze normális hűtéssel.Kihajcsae a tapasztalatok alapján még mindig jobb a cpu limit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.