Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Sajnos a hangja miatt nem nyerő a cucc. Inkább veszek egy full passzív E-450 alaplapot ASUS-tól.

⭐ Stella

(#2) kcsa


kcsa
veterán

beépített távirányítási lehetőség nélkül elég haszontalan cucc...

(#3) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Egy VESA rögzítő jó lett volna rá még, ha lemegy 60 körülre irodába tökéletes.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#4) Sza_Sa válasza radi8tor (#1) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Pont erre gondoltam míg olvastam a cikket. Én inkább egy llanot-t vennék, a brazost nem érzem elég erősnek ahhoz hogy a jövőben is helyt tudjon állni.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Itt van egy kis elírás:

Processzor megnevezése AMD E-450 AMD E-350
CPU órajele 1,65 GHz 1,60 GHz
Magok/szálak száma 2/2 2/2
Gyorsítótár 1 MB L2 cache 3 MB L3 cache

E-350-nek kicsit sok lesz ennyi cache...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) RexpecT


RexpecT
addikt

"hordozhatóságot biztosító akkumulátoa is van."

:R

(#7) gyiku válasza Sza_Sa (#4) üzenetére


gyiku
nagyúr

E350bol lett A3400 az irodaban, de matx lap+cpu+haz+tap szerintem megallt 60k-ban.

hüllő

(#8) szabi__memo válasza kcsa (#2) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

ezt sosem értettem. Akik csinálnak egy ilyen gépet, mg ha a távkapcsot nem is, de mi a francért nem teszik bele legalább a vevőt??!

(#9) radi8tor válasza szabi__memo (#8) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mert ez nem HTPC-nek készült, hanem asztalra szerelve egy irodai PC-nek.

⭐ Stella

(#10) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszi a tesztet! Nagyon tetszik kinézetre ez a gép... :K

(#11) Bogyó bá' válasza radi8tor (#9) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hát ez az: egy hasonló felszereltségű, Windowsos, 100.000,- forintos netbookból kivesszük a 20.000,- forintos Windowst, a 20.000,- forintos akkut, meg a szintén 20 ezres kijelzőt (billentyűről, meg filléres apróságokról szó se essék most, és még mindig 100.000,- be kerül?
Ne röhögtessenek már, mert cserepes a szám.
Maximum divatcikk, csak ahhoz képest meg kicsit sok a "divatfelár"! :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#12) szabi__memo válasza radi8tor (#9) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És meddig tartana beletenni, 100ft-os tételről beszélünk és máris nem csak irodai gép
nevetséges

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Venni kell egy töröttkijelzős netbookot és már kész is a minigép :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) banhammer


banhammer
veterán

"Gyorsítótár 1 MB L2 cache 1 MB L3 cache"

Akkor most L2 vagy L3 a cache?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) Mittu88


Mittu88
senior tag

alapvetően tetszik, de megcsinálhatták volna passzívra is szerintem, asus módszerrel, vagy valahogy úgy, hogy a ház vezesse el a hőt körbe a kis masinán.
a másik: szerintem normális ember ilyen lassú géphez SSD-t vesz, hogy dobjon a sebességen. ennek fényében miért nem árulják barbone-ként, vagy választható SSD-vel? az árán még 20ezret faraghatnának, de bevezetéskor mindig drágább, pár hónap múlva jó lesz ez :)
jut eszembe, ez a két gyenge procimag mennyire érezhetően tud kihasználni egy sataIII-as SSD-t (5xx/5xx-as olvasás/írással)?

(#16) gyiku válasza Bogyó bá' (#11) üzenetére


gyiku
nagyúr

azert 100k-ert kulonb thinclient-et lehet venni.

hüllő

(#17) #10949376


#10949376
törölt tag

drága

(#18) szabi__memo válasza #10949376 (#17) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mintha lenne már konkrét hazai ára. Az amerikai 299$ érte egyáltalán nem drága.
Bár nézőpont kérdése, mert ha egy hasonló(!) tudású netbookhoz hasonlítjuk amik kb ennyiért már kaphatók akkor nyilvánvalóan drága.

[ Szerkesztve ]

(#19) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha hangos a kicsike és berakom a szekrénybe akkor akár berakhatnék egy notebookot is ,hisz ugysem látszik. Annak van kijelzője,ha akarom 2 dugot kihúzok belóle és már vihetem is.
Ilyesmit néztem ki magamnak én is,de inkább lett egy i3 procival szerelet Toshiba noti 3 év garival szinte ugyanennyi pénzért.
Mivel a notik hordozhatóságra vannak kihegyezve ezért sokkal többet nem is eszik.
Sőt a MM be nemrég volt egy E 350 nel szerelt noti,3 év garival 15.1" kijelzővel 78 ezerért.
Az miért olcsobb amikor még kijelző is van rajta? ;]

(#15) Mittu88.:
Pl igy?

[ Szerkesztve ]

(#20) Sefter


Sefter
veterán

jól látom, hogy a 450-es nem sokkal gyorsabb a 350-nél? mert árban sokkal drágább...

Psn ID: sefter_hun

(#21) szabi__memo válasza Sefter (#20) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az IGP-t nézd meg, az az érdekesebb.

(#22) Mittu88 válasza Silentfrog (#19) üzenetére


Mittu88
senior tag

Igen, ilyenre gondoltam, zotac-éknak írtam pár napja amúgy, hogy esetleg csak zbox nano házat és tápegységet nem lehet-e vásárolni, mert van már e350-es procim, de még nem válaszoltak :(
Tetszenek nagyon ezek a mini megoldások, de lehetnének full passzívak, nem igaz, hogy 20-30W-ot nem tud elvezetni a számítógépház.

(#23) Tomix24


Tomix24
addikt

Drága. A Mini-itx-es Llano konfigom Sata3-as ssd-vel, jobb rammal, dúrvább proci/vga-val, nem sokkal nagyobb méretben 100K volt Wifi egér+bill kombóval+xbox360 joy-al. :DDD Itt max Skyrim háttérkép lehet, nálam meg ment a játék mint atom. És hangtalan szinte.

(#24) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Pofás kütyü, de azért vannak hiányosságai, amik esetleg fontasak lehetnek a mindennapi használatbavételkor.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A hűtése miatt kár, amúgy pofás kis jószág lenne.

(#26) Angel1981 válasza radi8tor (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, én is ezen a véleményen vagyok.
Erre tényleg jobban odafigyelhetnének... :(((

(#27) Donvit078


Donvit078
tag

max 50 ezret ér...

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#28) szabi__memo válasza Donvit078 (#27) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem csak 40et.

(#29) Silentfrog válasza szabi__memo (#28) üzenetére


Silentfrog
veterán

félek egy darabig akkor nem vesztek ilyet! :)

(#30) Expulso


Expulso
tag

jó teszt, de nálam ez is kimarad az újkorban.

> ne menj még! míg benned van a zene.. a Te zenéd!

(#31) arty


arty
veterán

idle 5W :Y

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#32) Móci


Móci
addikt

Nagyon tetszik, max 50k-ért meg is venném. Azonnal.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#33) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Azért egy SP/dif vagy optikai csatlakozó elfért volna.. Ez egy sima stereo kimenet vagy valami trükkel kell elővarázsolni a "hat csatornás hang"-ot?

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#34) radi8tor válasza ^Clown (#25) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindig a hűtésen buknak meg ezek a kompakt kis cuccok. Ezért kerülnek +100k-be a néma gépek. (barebone állapotban)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#35) manoarc


manoarc
senior tag

Megjegyzésképp : Én E350-et használok és meglepően jól teljesít. HD youtube , 2-3 régebbi game , egyáltalán nem okoz problémát neki.

{。^◕‿◕^。}

(#36) HaRdCoRe^mp4


HaRdCoRe^mp4
tag

De sok Troll jár ide :DDD

Telszámom: 30/899-78-49

(#37) radi8tor válasza HaRdCoRe^mp4 (#36) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez egy értelmes HSZ volt. :W

⭐ Stella

(#38) Mercutio_ válasza Neurotoxin (#33) üzenetére


Mercutio_
félisten

HDMI-n tolják ki a hangot is mostanság.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Úgy látom már többekben is megfogalmazódott ami bennem: az ugyanezzel szerelt noti ára és e között a gép közötti ár különbségének a hiánya a hiányzó alkatrészek ellenére. ;]

(#40) lujó55 válasza Graphics (#13) üzenetére


lujó55
őstag

:C ott a pont!
Amúgy jól néz ki, de ennyi. Ennél tényleg olcsóbban ki lehet hozni.

(#41) Neurotoxin válasza Mercutio_ (#38) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Tényleg?nem gondoltam volna....:W Azzal én is tisztában vagyok, hogy a hdmi a videó jelen kívül visz hangot is, de a legtöbb házimozi erősítő továbbra sem fogad hangot hdmi-n keresztül, csak videó jelet tud továbbítani, mint az én Yamaha v363-om. Ráadásul egy optikai csatlakozó semmibe se kerül...Mellesleg a digi koax még akkor is létezni fog, mikor a hdmi-t leváltja mondjuk valami jobb.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#42) Móci válasza Neurotoxin (#41) üzenetére


Móci
addikt

Nekem is ilyen van (v363), én is feldughatnám a hátsómba a hdmi csatlakozót. Jó persze, a hdmi, jobb, egyszerűbb, de egy olyan erősítő sem olcsó.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#43) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Köszönjük a tesztet! :R Olcsóbb lenne, még el is gondolkodnék rajta...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#44) szab.tam


szab.tam
nagyúr

bosszankodva néztem, hogy nem látom a szétszedett képet. de amikor elértem a hőfok, venti és zaj részhez, már nem is bántam. 100k-ért....
köszönjük emese... :C

ha nem lenne egy deka hangja sem, akkor talán megérné a pénzt, habár szerintem lehet, hogy néhány centivel nagyobban, de itt páran kihozunk egy ilyen tudású, 0 db-es gépet kb a 2/3-adából. kis vinnyogót, ekkora méretben a feléből.

aki pedig nem tud szerelni, és a készet veszi, szerintem annak sem jó választás...
úgyhogy ez sem így sem úgy nem jó....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#45) Narasim


Narasim
aktív tag

ha az irodában ilyenen kellene dolgozni, akkor besz@rnék... pedig a munka 80%-a szövegszerkesztés+web alapú adatrögzítés. ennyiért veszel core2-es gépet+19"-es monitort és azon lehet dolgozni.

hangos, hiányos, drága, fos.
Llano-s netbook win7 starterrel is olyan lassú, hogy inkább be se kapcsolnám. ez akkor lehet jó, ha muszáj vagy vinni valahová, bár képernyő nélkül akkor sem sokat ér.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#46) datatomm


datatomm
tag

Csinos darab. Jól elfér a TV mellet.

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#47) Mittu88 válasza Narasim (#45) üzenetére


Mittu88
senior tag

szerintem ssd-vel megtámogatva alkalmas lehet irodai munkára, csak a multitask-ot kell kicsit hanyagolni.

(#48) kcsa válasza Neurotoxin (#41) üzenetére


kcsa
veterán

"a legtöbb házimozi erősítő továbbra sem fogad hangot hdmi-n keresztül"

Ez azért költői túlzás. Nem két-három éves modelleket kell venni, az aktuálisan legolcsóbb Onkyo AVX-390-es csomagom van és nagyon szépen működik a hdmi hang...

(#49) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

nem túl meggyőző :N

üdv.

(#50) olbaidhun válasza bmollszeptim (#49) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1 akkor inkább egy erősebb vas ugyanennyiért. A dizájn nem minden.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.