Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Samus válasza #19617792 (#1) üzenetére


Samus
addikt

Én nem értem mi a különbség a Pro és a "Free" között (leszámítva, hogy előbbi nem bombáz reklámokkal, és van benne "Turbo Connection"), köszönöm az alternatívát, de mára már alig használom...csak fent van, ha hébe-hóba hallok valami szépet, és el szeretném raktározni magamnak a későbbiekre (úgysem találom meg a citromban...).
Már csak a FRAPS helyett kellene valami ingyenes, de jól működő program. Nem képlopó, hanem FPS "mérő".
Továbbá kérdésem is lenne, hogy nem-e oldható meg valahogy a WMP dokkolása a tálcára (mint XP esetében, hogy kicsiben mehessen a film)?

Lenry: régen nekem is volt ilyen "mappám", több mint kettő giga. De rájöttem, felesleges a sok program, ha felét sem használom. Ez a lista azért jött létre, mert ezeket használom, mást nem. Nekem ennyi elég. Én sem rakom sűrűn újra a rendszert, az XP már több mint egy éve ment, az asztalin már több mint két éve megy. Remélem a hetes is lesz olyan kitartó, mint "őse".

Poén: az Avira a logban oprendszerként Windows Vistát ír...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.