Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19617792


#19617792
törölt tag

Limewire helyett tudnék alternatívát: Frostwire, ez ingyenes és nyílt forráskodú és alapból azt tudja, amit a Limewire Pro. :)

(#2) zoo8800


zoo8800
veterán

semmi, benéztem :B

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#3) Lenry


Lenry
félisten

én nem szoktam ilyen listát csinálni.egy Win újratelepítés nálam a köv. módon zajlik:
- ha megy a Windows, akkor az alól, ha nem akkor (live) Linux alól kimentem a Users mappából a programok beállításait (AppData mappa)
- Windows újrahúz
-meghajtóbetűjelek helyreállítása
-Utils mappa

Innen első utam a Commandersbe vezet, mert totalcmd nélkül nem lehet élni, majd driverek, ezután végigmegyek az egész Utils mappán, és felrakom, amit meglátok, és tudom, hogy kelleni fog.

régebben az Everesttel csináltattam listát a telepített programokról, az is jól jött mindig, de mostanában el szoktam felejteni (igaz, elég ritkán rakom újra a rendszert)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Samus válasza #19617792 (#1) üzenetére


Samus
addikt

Én nem értem mi a különbség a Pro és a "Free" között (leszámítva, hogy előbbi nem bombáz reklámokkal, és van benne "Turbo Connection"), köszönöm az alternatívát, de mára már alig használom...csak fent van, ha hébe-hóba hallok valami szépet, és el szeretném raktározni magamnak a későbbiekre (úgysem találom meg a citromban...).
Már csak a FRAPS helyett kellene valami ingyenes, de jól működő program. Nem képlopó, hanem FPS "mérő".
Továbbá kérdésem is lenne, hogy nem-e oldható meg valahogy a WMP dokkolása a tálcára (mint XP esetében, hogy kicsiben mehessen a film)?

Lenry: régen nekem is volt ilyen "mappám", több mint kettő giga. De rájöttem, felesleges a sok program, ha felét sem használom. Ez a lista azért jött létre, mert ezeket használom, mást nem. Nekem ennyi elég. Én sem rakom sűrűn újra a rendszert, az XP már több mint egy éve ment, az asztalin már több mint két éve megy. Remélem a hetes is lesz olyan kitartó, mint "őse".

Poén: az Avira a logban oprendszerként Windows Vistát ír...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Lenry válasza Samus (#4) üzenetére


Lenry
félisten

nekem az utils majd' 9GB, ebből 3+ a driverek, mert minden olyan gép drivere megvan, amit én szoktam karbantartani, (nem bízok a tulajban, hogy nem nyúlkál a minden gépen otthagyott hasonló nevű mappához :D )

a maradékból viszont valóban lehetne mit szanálni, lehet neki is állok :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Samus


Samus
addikt

Ötlet, valaki?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) caizzz


caizzz
aktív tag

Ez a két mondat gyönyörű: :K

"Sebességben mintha picit lassabb lenne, de cserébe sokkal szebb, és néha még gyorsabbnak is tűnik. Viszont mindenképp gyorsabban indul, ami jó."

Az igazi power user! ;]

marakujás kőbányai

(#8) Samus válasza caizzz (#7) üzenetére


Samus
addikt

Nem beszólni. Néha lassúnak tűnik, néha villámnak. FF például gyorsabban indul (bár lehet azért, mert a 3.5öt lecseréltem a 3.6RC2-re...), de a vezérlőpult például olyan lassan bújik elő, hogy majdnem elalszok...XP-nél gyorsabban feláll (a rendszer...), és ha bejött az asztal, azonnal használható, nem töltöget tovább. Winamp lassabban indul (és hibás is...), a Media Player 12 egy rakás hulladék, lassú dög, a filmek elején pedig szaggat egy másodpercig...odáig még mindig nem jutottak el, hogy egy médialejátszónak legalább hírből kellene ismernie a gyorsgomb fogalmát (csóró embereknek, akiknek nincsenek multimédiás gyorsgombjai, lásd én...), még a tálca dokkolást is kivették belőle, ami egy nagyon hasznos dolog volt. Tudom, vissza lehet játszani a 11-et, de szét kell hackelni a rendszert...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) McKane


McKane
senior tag

az avira helyett én kipróbálnám még az avast! -ot is.. ingyenes,magyar nyelvű..

(#10) Egorov


Egorov
aktív tag

Winamp helyett Aimp? Nekem nagyon bejön ez a progi.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11) Samus válasza McKane (#9) üzenetére


Samus
addikt

Barátnőm használ Avastot, én nem tudom jobb-e vagy rosszabb, utánanézek...AIMP-on pedig gondolkodtam, de most felraktam a Win7Shell-t, ami annyira jó...semmi más bajom nincs, csak ez a könyvtárlejátszós hülyeség...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) caizzz válasza Samus (#8) üzenetére


caizzz
aktív tag

Jóvan na, csak bökdösődtem. Naponta 1x, 2x gonosznak kell lennem, így vagyok egyensúlyban. ;)

marakujás kőbányai

(#13) #19617792 válasza Samus (#11) üzenetére


#19617792
törölt tag

AIMP-ban is van ám Win7Shell, sőt Foobarhoz is van. ;] :P

(#14) Samus


Samus
addikt

Hát, a kompatibilitás nem sokat ér...A NOMBZ nem megy, se így. se úgy. Elindul, csinálok profilt, de amint a Play-re kattintok, kifagy, a Windows pedig megoldást keres...persze semmit sem talál.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) #19617792 válasza Samus (#14) üzenetére


#19617792
törölt tag

Foobar rulz! ;]

(#16) ^^|CC|^^


^^|CC|^^
tag

csáóóó

lehetne egy láma kérdésem..
a Win7Shell-t hova kell felrakni..? (csak simán másolni kéne vhova...? v mi..?..)

köszönöm.. :R :R

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#17) Samus válasza ^^|CC|^^ (#16) üzenetére


Samus
addikt

Ezt letöltöd, feltelepíted. Alapból jó helyre fogja magát pakolni (egyébként a Winamp/Plugins könyvtár), ha kész, indítod a Winampot, és Preferences (CTRL+P), Plugins->General Purpose rész, itt a Win7Taskbar. Ezt lehet konfigolni, mi hogyan merre, milyen módon jelenjen meg. Angol tudás nem hátrány itt sem...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#18) ^^|CC|^^ válasza Samus (#17) üzenetére


^^|CC|^^
tag

köszönöm szépen... :C :C

:R :R

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.