Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Háth, ilyenkor nehéz jót mondani. :( Maradj önmagad, sose változz semmit se azért aki nem érdemli meg! Sőt fogadjon el az aki igazán szeretni akar. Próbálj meg nem szenvedni a csajok miatt, akinek kellesz, az majd érdeklődik! Fel a fejjel! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

sajnáélom:(
mindenesetre most nekem is elment a kedvem a randizástól:S

(#3) Samus


Samus
addikt

Sírni lenne kedvem, mert benne láttam valamit (persze, a többiekben is), valamivel többet. Mindig hiányzott valami a tökéletességhez, és így belegondolva, Belőle is hiányzik valami. Nem tetszek Neki. Mondhat akárki akármit, ha valaki nemet mond, annak ez az oka. Kézenfekvő, ha bejönnék Neki, igent mondott volna.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Borify Péter válasza Samus (#3) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

szerintem ez enél azért összetettebb dolog

(#5) tibi666


tibi666
senior tag

szar dolog a hosszú ideje tartó magány, ez tény.
nekem is csak alkalmi kapcsolataim vannak, komoly már évek óta nincs.
szombaton nagyon ki is voltam borulva emiatt, de ez van, lesz ez még így se. :)

pedig milyen jó lenne szerelmesen, a szerelmemmel bejárni európát.
a lehetőség megvan, csak igazi társ nincs hozzá.
ez van, lesz ez még így se. :)

(#6) Samus válasza Borify Péter (#4) üzenetére


Samus
addikt

Összetettebb, vagy sem, nem nagyon tud érdekelni jelen helyzetben.
Bele sem merek gondolni, mi lesz, ha így se lesz...
A probléma az, ha ilyen szürke vagy, mint én, nem majmolsz semmilyen stílust, vagy irányzatot (vagy stílusirányzatot), sokkal kevesebb esélyed van arra, hogy találj magadnak valakit. Főleg, ha még olyan elvárásaid is vannak, mint nekem...például: lehetőleg ne dohányozzon, ne legyen diszkókirálynő, plázacica, de legyen intelligens, kedves és elbűvölő. Egyszerűbb lenne külső alapján elvárásokat támasztani. próbáltam ezt is, de az sült ki belőle, hogy miután a lány megszólalt, engem a frász kerülgetett, akármilyen szép is volt, akárhányan is fordultak meg utána az utcán...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Borify Péter válasza Samus (#6) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nézd...nekem túl sok elvárásom sincs
mégse találok senkit aki őszintén szeretne:S

(#8) tibi666 válasza Samus (#6) üzenetére


tibi666
senior tag

mivel rengeteg férfi olyan nőt keres, mint te, viszont kevés ilyen van, ezért ez igen kemény menet lesz. de át tudom érezni a helyzeted.

csak elsőre azt gyűrd le magadban, hogy szürke vagy.
nem kell semmilyen irányzatot követned ahhoz, hogy igényesen öltözködj, vagy érdekes személyiség legyél. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Borify Péter válasza tibi666 (#8) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

én azt hittem,hogy ő fiú

(#10) tibi666 válasza Borify Péter (#9) üzenetére


tibi666
senior tag

ő fiú, csak sok férfi olyan nőt keres, mint amilyet Samus is. :)

(#11) Borify Péter válasza tibi666 (#10) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

:C :C
jajj,de nagyon félreértettem:D

(#12) Samus válasza Borify Péter (#9) üzenetére


Samus
addikt

Igen, fiú vagyok (már amennyire 20 évesen fiúnak mondhatom magam...), és randim volt, egy lánnyal (mily meglepő, gondolom :D), az írás emiatt született.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) Borify Péter válasza Samus (#12) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

mivel rengeteg férfi olyan nőt keres, mint te

jóvanna:DDazért kicsit félreérthető na

(#14) Samus


Samus
addikt

Sokan keresnek sok mindenkit...de való igaz, nehéz megtalálni azt, akivel az ember jól is érzi magát...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) Csemike válasza Samus (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

Én 22 évesen találtam meg. :) Tudom, 20 évesen engem sem vigasztalt, amikor ilyen szöveggel jöttek, hogy "ráérsz", meg "fiatal vagy még, élvezd az életet". De vén szatyorként nem mondhatok mást. :D

(#16) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hát, te nagyon ráálltál erre a nőkeresési mizériára. Nézd, van más is az életben, ennyi idősen nem vagy elveszve. Ha jönnie kell, majd jön: egy nomrál életvitellel találkozik az ember a legtöbb hozzá illő lánnyal :) Ha meg mégsem látszik jönni, akkor sem kell elkeseredni.

(#17) Csemike


Csemike
csendes tag

Nyilván az ember társas lény, de ha épp nincs párja, akkor meg kell tanulnia így elfogadnia magát. Függetleníteni magad a kényszer alól, hogy "kell valaki". És nem azt érezni, hogy félember vagy, kevésbé értékes, kevésbé sikeres mert épp nincs barátnőd. Amíg ezen rágódsz naphosszat, nem is fog jönni senki, tapasztalat. :)

(#18) S e t h


S e t h
nagyúr

Hát nyafogással biztosan nem lesz egyszerű.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.